مدل های اپلیکیشن های گوشی

به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان در جهان اکنون که تکنولوژی به سرعت در حال توسعه است و دستگاه های گوشی هروزه در میان مردم علاقمند تر می شوند، دیزاین اپلیکیشن، در کنار دیزاین سایت خیلی اهمیت پیدا کرده است.دیزاین اپلیکیشن گوشی در حقیقت پردازش درست کردن و دیزاین برنامه های گوشی می باشد که دارای اجرا بر روی پلت فرم های متفاوت گوشی باشند.

مفهوم از پلت فرم گوشی، سیستم عامل گوشی می باشد برای نمونه در مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان سیستم عامل گوشی اپل IOS می باشد و پلت فرم گوشی گوگل، اندروید است. هر پلت فرم اصول و احتیاج های ویژه خودش را برای بوجود آوردن اپلیکیشن بر روی آن دارد بطور نمونه اپلیکیشن های گوشی در IOS از زبان C به کار می برند در صورتی که در اپلیکیشن های اندروید از جاوا به کار برده می شود.

دقت به این اختلاف ها میان پلت فرم های متفاوت گوشی خیلی پر اهمیت است به دلیل آن که این امکان موجود نیست که یک اپلیکیشن گوشی دیزاین کرده و آن را به همه پلت فرم های گوشی انطباق دهید بلکه برای هر یک باید جداگانه دیزاین شود.

اپلیکیشن ها اکثرا مشابه نرم افزارهای رایانه ای هستند به دلیل آن که در دیزاین آن ها از مدل های متفاوت زبان های برنامه نویسی و فریم ورک ها به کار برده شده است. اپلیکیشن ها به صورت اساسی می توانند به مدل های زیر که در مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان نام برده شده بخش بندی شوند :

• اپلیکیشن های محلی(Native): این مدل اپلیکیشن ها برای یک پلت فرم بخصوص (IOS یا اندروید) با به کار بردن از ابزار های پیشرفته نرم افزار و زبان های برنامه نویسی مورد پذیرفتن هر یک از پلت فرم ها دیزاین می شوند. همانگونه که بیان کردیم IOS از Xcode و Objective-C و اندروید از جاوا و Eclipse به کار می برند.

•    اپلیکیشن های HTML5 : این مدل اپلیکیشن ها بر اصول تکنولوژی های آشنا شده وب از جمله HYML5، جاوا اسکریپت و CSS می باشند و در صورت بوجود آوردن تغییرات کوچک دارای انتقال به پلت فرم های سایر هستند.

•    اپلیکیشن های ترکیبی(Hybrid): این مدل اپلیکیشن ها به صورا یک کانتینر محلی هستند که امکان افزودن اپلیکیشن HTML5 به آن ها وجود دارد به معنی آن که در حقیقت ترکیبی از دو نوع بالا در مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان است.

•    اپلیکیشن های PWA(جدید): مدل جدید از اپلیکیشن ها است که اشکالات وجود داشته در دیگر مدل اپلیکیشن ها رفع کرده است. برای آن که تشخیص دهید چه مدل اپلیکیشنی برای شما خوب است اول مقصود اساسی خود را معین کنید. آیا می خواهید یک بازی بسازید یا برنامه آموختنی یا یک ابزار؟

مراحل دیزاین اپلیکیشن گوشی

پس از معین شدن مقصودتان حالا می توانید مناسب ترین مدل اپلیکیشن را برای خودتان منتخب کنید.وقتی که راجع به چرا و چطوری دیزاین اپلیکیشن گوشی برای خود فکر می کنید باید در مورد مراحل و شیوه دیزاین آن هم فکر کنید. مراحلی که باید در دیزاین اپلیکیشن گوشی دنبال کنید در مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان عبارتند از :

•    معنی موفقیت: آیا موفقیت برنامه به مفهوم تعداد معینی دانلود است یا اتدلزه پول پرداختی یا اندازه کاربران پویا. تلاش کنید تعریف حقیقت گرایانه ای در این حیطه دارا باشید.

•    بودجه شما چه اندازه است؟ میانگین قیمت دیزاین اپلیکیشن بسته به مدل و عملکرد آن می تواند خیلی متفاوت باشد پس حتماً بودجه خود را بطور ریزبینانه ای معین کنید.

•    برنامه در چه پلت فرم هایی ارائه خواهد شد؟ تلاش کنید بازار مقصود خود را معین کنید و مشاهده کنید که کدام پلت فرم فرصت و شرایط های زیاد را برای شما بوجود می آورد.

•    خصوصیت های اپلیکیشن چیست؟ اپلیکیشن ها وب سایت نیستند، بنابراین اپلیکیشن شما باید خصوصیت های مناسب و خارق العاده ای دارا باشد تا کاربران تشویق به به کار بردن از آن شوند و همینطور باید واسط کاربری آن هم مناسب باشد.

•    پش از منتشر کردن آن چه خدماتی خواهید کرد؟ حتماً برنامه ریزی خوبی برای بازاریابی و تبلیغ اپلیکیشن های خود دارا باشید.

برنامه نویسی و دیزاین اپلیکیشن گوشی

سئو تهران حرفه ای در دیزاین اپلیکیشن اندروید ، دیزاین برنامه اندروید ، دیزاین اپلیکیشن PWA و دیزاین برنامه react native است. با فعالیت در زمینه دیزاین و برنامه نویسی حرفه ای اپلیکیشن ، برند خود را در دست مخاطبینتان جای داده و اندازه وفاداری آن ها را به برند خود بالا ببرید.

چه شما نظر استارتاپی دارا باشید و چه کسب و کاری چند ساله، یک اپلیکیشن گوشی تخصصی با پشتیبانی خوب می تواند ابزاری فعال برای موفقیت کسب و کار شما باشد. فعالیت ما برای گوشی در مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان دارای :

دیزاین اپلیکیشن گوشی ، دیزاین اپلیکیشن اندروید ، دیزاین اپلیکیشن PWA ، برنامه نویسی اپلیکیشن گوشی ، دیزاین برنامه اندروید ، دیزاین برنامه ios ، دیزاین برنامه PWA ، دیزاین اپلیکیشن فروشگاه آنلاین ، دیزاین اپلیکیشن اختصاصی ، برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید ، برنامه نویسی برنامه اندروید ، برنامه نویسی اپلیکیشن PWA ، درست کردن اپلیکیشن اندروید ، دیزاین و برنامه نویسی اپلیکیشن گوشی ، دیزاین اپلیکیشن گوشی در تهران ، دیزاین اپلیکیشن اندروید در تهران است.

آیا می دانید که حدودا 90 درصد وقتی که اشخاص صرف به کار بردن از گوشی های همراه خود می کنند، در اپلیکیشن های مختلف صرف می شود؟ در نتیجه طبق بیان مقاله طراحی اپلیکیشن در هرمزگان یک اپلیکیشن می تواند برای کسب و کار شما خیلی پر فایده باشد. با این صورت، رقابت در پیش اپلیکیشن هایی است.

در سئو تهران، حرفه ما در درست کردن اپلیکیشن های تخصصی است که مدیریت کسب و کار شما را راحا کرده و با درست کردن تجربه کاربری لذت بخش، اندازه وفاداری مشتریان به برند شما را پیشرفت دهند. با فعالیت دیزاین اپلیکیشن تخصصی سئو تهران، که همچنین در این مقال طراحی اپلیکیشن در هرمزگان بیان شده کسب و کار شما به ابزاری فعال دسترسی خواهد داشت که به مخاطبان اجازه می دهد اساسا با برند شما ارتباط داشته باشند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام