فواید دیزاین اپلیکیشن گوشی

بعد از همه گیر شدن به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری اپلیکیشن های پیام رسان و فضا های اجتماعی، آمارها در سال 2016 عدد دارای دقتی از پیشرفت و توسعه دیزاین اپلیکیشن های برندینگ مشخص کرد. به صورت میانگین در همان سال 2016 حدودا  11 اپلیکیشن گوشی بواسطه هر برند دیزاین شد که این رقم مشخص کننده توسعه 126 درصدی است.

ارزیابی کردن این آمار و ارقام سبب شده تا شرکت ها و برند هایی که سعی می کنند بروز ترین فعالیت را به مخاطبانشان ارائه دهد به جهت دیزاین اپلیکیشن گوشی برای برند خود باشند و از این راه با مشتریانشان ارتباط تنگا تری برقرار کنند.ولی این که اپلیکیشن گوشی چه اثری در توسعه کسب و کار دارد؟

به کار بردن از آن و داخل شدن به جهان دیجیتال مارکتینگ چطور می تواند در فروش شما تغییر بوجود آورد و به صورت اساسی فواید به کار بردن از اپلیکیشن گوشی در توسعه کسب و کار، مباحثی هستند که در این مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری به آن ها پرداخته ایم.

یک قیاس جالب میان وب سایت و اپلیکیشن

نتایج حاصل از تحقیقات مختلفی که بر روی کاربران و رفتار آن ها در اینترنت صورت داده شد، بدین مدل است:حدودا بیشتر کاربران بر این اعتقاد دارند که به کار بردن از اپلیکیشن برای آن ها ساده تر، جالب تر و عملکرد تر است. به گونه ای که کاربران از اپلیکیشن آگاهی های کامل و پر فایده ای دریافت کنند.

برای زمان طولانی می توانند آن را روی صفحه اصلی گوشی همراه خود نگه دارند ولی کمتر کاربری بیان کرد، که برگه ی بخصوصی از یک وب سایت را روی صفحه اصلی گوشی همراه خود نگه داشته است. در حقیقت به طور خلاصه و مختصر در یک جمله می توان بیان کرد در مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری که وب سایت تمرکز اساسی خود را روی درست کردن و منتشر کردن محتوا گذاشته و اپلیکیشن گوشی روی فعالیت و آگاهی رسانی متمرکز شده است.

با دیدی به قیاس انجام شده می فهمیم که اکنون علاوه بر دیزاین سایت برای کسب و کار دیزاین اپلیکیشن گوشی همچنین خالی از لطف نبوده و دارای اهمیت است. در قسمت بعدی با فواید دیزاین اپلیکیشن برای کسب و کار شناخت پیدا خواهید کرد.

فواید به کار بردن از اپلیکیشن گوشی در کسب و کار

معرفی تخصصی برند : یکی از روش های فروش مناسب در این مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری این است که اسم برند شما تبدیل به اسمی آشنا برای مشتریان باشد و آن ها این اسم را به یاد بسپارند. نخستین گام در جلب مشتری و پر اهمیت ترین برنامه تبلیغات در فاز نخست، معرفی تخصصی برند است.

اپلیکیشن گوشی یکی از تخصصی ترین و مجرب ترین شیوه های اطلاع سازی برند است. با به کار بردن از اپلیکیشن شما می توانید ویترین فروشگاه خود را به سادگی در گوشی همراه مشتری خود به اشتراک گذاشته و او را با هریک از کالا های خود و خصوصیت های آن ها شناخت پیدا کنید.

مورد جالب دقت این است که زمانی مشتری به صورت همیشگی لوگوی شما را روی صفحه گوشی خود مشاهده کند ، اسم برند شما در یاد او ثبت خواهد شد.

بازاریابی مستقیم و تخصصی : اپلیکیشن ها امکانات جذابی را در اختیار شما جای می دهند، به طور نمونه در مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری کاربر شما می تواند بروز ترین مدل های تخفیفاتی شما را در نوار اعلان گوشی همراه خود مشاهده کند و همین نوتیفیکیشن سبب شود تا او داخل صفحه اپ شود.

و از جزئیات تخفیف آگاه شده و توانا به خرید نماید اپلیکیشن این کار را ممکن می کند که هر مشتری بازاریاب برند شما شده و عملکرد خود را به طور اعتبار دریافت نماید و این یکی از مناسب ترین شیوه های بازاریابی است.

برقرای ارتباط تنگا تنگ با مشتری : کالا های جدید رسید، 20 درصد تخفیف بخصوص برای سه روز، مشتری گرامی تولدتان مبارک، به دو نفر نیروی کاری مجرب احتیاج داریم و … . این ها چند مدل از پیام هایی در مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری است که شما با به کار بردن از اپلیکیشن می توانید برای اندازه زیادی از کاربران خود بفرستید.

و ارتباط تان را با آن ها تنگنا تر کنید. صرف نظر از اینکه چه کالایی یا فعالیتی ارائه می کنید، مشتریانتان باید مسیری برای ارتباط با شما دارا باشند. این ارتباط نزدیک گوشی یکی از مناسب ترین و اثر گذارترین روش های بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ است.

گروه بندی مشتریان و قدردانی بخصوص از آن ها

به صورت اپلیکیشن گوشی می توانید مشتریان خود را گروه بندی کنید. این گروه بندی می تواند بر اصول سواق خرید، جنسیت، سن و سال آن ها و … انجام می پذیرد. با به کار بردن از این خصوصیت ارزشمند می توانید آگاهی های خود را مقصود دار کنید. از مشتریان خود که زیاد ترین خرید را از شما داشته اند سپاس گذار باشید و ارزیابی مناسبی از کالا های خود، اندازه فروش و رفتار مشتریان تان بدست آورید.

سبقت گرفتن از رقبا : حقیقتا مشتریان روی کسب و کار هایی که قیمت دیزاین اپلیکیشن را پرداخت کرده اند، حساب دیگری دارند . به هر صورت نگاه آن ها این مدل است که کسب و کاری که برای آگاهی ها و برندینگ خود قیمت کرده است آینده خوبی خواهد داشت.

با دقت به آن که اندازه کسب و کارهایی که در حال کنون شامل آن چه که در این مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری عنوان شده اپ گوشی هستند بیشتر نیست، دارا بودن اپلیکیشن برای کسب و کار شما فایده زیادی به شمار می آید.

بوجود آوردن باشگاه مشتریان و وفادارسازی مشتری : یکی از مناسب ترین فایده های داشتن اپلیکیشن گوشی این است که می توانید باشگاه مشتریان خود را درست کنید و از راه آن بانک اطلاعات اساسی از مشتریان خود در اختیار دارا باشید. با به کار بردن از شماره همراه مشتریان، آگاهی های پیامکی دارا باشید.

با به کار بردن از ایمیل آن ها، آگاهی های ایمیلی داشته باشید و در هر وقت ارتباط خود را با آن ها محفوظ بدارید . می توانید هدیه بخصوصی برای تولد به مشتریان خود بدهید و اعتماد آن ها را در برابر به برند خود بدست آورید. می توانید تخفیف بخصوصی خود را تنها برای مشتریان طلایی خود انجام داده.

و هزاران نظر تبلیغاتی جذاب دیگر داشته باشید. می توانید در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در چهارمحال و بختیاری فروش آنلاین داشته باشید و به مشتریان خود امکان دارا بودن یک خرید راحت و ساده را هدیه کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام