گام های تا دیزاین اپلیکیشن گوشی

گوشی های همراه طبق بیان مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان در صورت اشغال جایگاه رایانه های رو میزی هستند.به صورتی که تعداد کاربران گوشی های همراه و اندازه گذراندن زمان در گوشی های همراه به صورت چشمگیری زیاد شده و همواره توسعه ثابتی داشته است.

در حال کنون عرضه تجربه یکپارچه و در عین صورت جذاب در گوشی های همراه گر اهمیت تر از همیشه است و این سبب بوجود آوردن فواید رقابتی سالم برای کسب و کار هایی که این مورد پر اهمیت را درک کرده اند شده است.یک اپلیکیشن گوشی فوق العاده می تواند در خیلی از سبب به کسب و کار شما یاری کند مانند آن چه در این مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان ذکر شده :

 • زیاد شدن درآمد از راه بهبود قسمت فروش و یا بوجود آوردن جریان درامد زایی بروز
 • بوجود آوردن تعامل با مخاطبان و مشتریان
 • بهبود ارتباط میان کارمندان با دیزاین اپلیکیشن مرکزی شرکت
 • بهتر کردن برنامه بازاریابی گوشی و برندینگ آگاهانه

با این صورت دیزاین یک اپلیکیشن گوشی احتمال دارد اندازه ای ترسناک باشد به علت ترس از قیمت های سنگین ممکن برای درست کردن اپلیکیشن , گروه پشتیبانی , اداره کننده پروژه , اندازه صرف زمان پروژه , و خطا های محتمل دیگری که در این مسیر احتمالی گریبان گیر شما شوند.

اگر شما هم در تصور درست کردن و دیزاین اپلیکیشن گوشی برای کسب و کار خود هستید این مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان کاملا برای شما خوب است و در پایان توانا خواهید بود تا :

 • اپلیکیشن خود را بیان کنید و برای آن تحقیق کنید.
 • دیزاین اساسی اپلیکیشن خود را بوجود و آزمایش کنید.
 • انتخاب مناسب ترین شرکت برنامه نویسی گوشی بر اصول تحقیقات خود.
 • دیزاین و درست کردن اپلیکیشن گوشی با قیمت خیلی پایین.
 • اجرای نخستین اپلیکیشن گوشی خود بدون هزینه کردن یک ریال بیشتر.

ما همه مراحل را گام به گام پشت سر می گذاریم و همه منابعی که احتیاج دارید را در اختیارتان جای می دهیم و همه مورد های قابل انتخاب را به شما در مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان تشریح خواهیم داد.

گام اول ، تعریف مقاصد خود برای درست کردن اپلیکیشن گوشی

نخستین فعالیت شما تعریف مقاصد شماست به معنی آن که برای چه مقاصدی می خواهید اپلیکیشن گوشی ویژه خود را دارا باشید؟ همانگونه که در این کمک مشاهده خواهید کرد هر گام که یاد خواهید گرفت به گام های دیگر اتکا است.اپلیکیشن شما باید دو مورد مثبت را در نگاه اساسی بوجود آورد :

 • بهبود ارتباط با مشتریان
 • بهبود کارکرد کلی بیزینس

نخست از تمام دید کلی به مخاطبانتان باید دارا باشید , وقتی که مخاطبان با شما ارتباط برقرار می کنند چه از راه مسیر های اینترنتی مانند وب سایت و شبکه های آنلاین و چه از راه تماس تلفنی و .. آن ها از خودشان سوال می کنند که کسب و کار شما چه فایده ای برایشان دارد؟

اگر آن ها نتوانند یک فایده در کسب و کار شما پیدا کنند بصورت سریع شما را رها خواهند کرد و این برای اپلیکیشن شما همچنین صدق می کند.توسعه در کسب و کار شما به مفهوم چندین مورد است. نخستین آن وابسته به وضعیت و موقعیت فعلی تان دارد. بعضی از معروف ترین اثراتی که یک اپلیکیشن گوشی مناسب می تواند برای شما بوجود آورد عبارت است در مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان از :

 1. زیاد شدن میزان بازگشت مشتری
 2. زیاد شدن اندازه بهره وری
 3. زیاد شدن رشد برندینگ
 4. کم شدن قیمت ها

گام دوم ، کارکرد و خصوصیت های اپلیکیشن خود را وارسی کنید

اکنون وقت آن است که ماهر باشید و همه قسمت ها و امکانات حیاتی اپلیکیشنتان را بر روی کاغذ بنویسید.برخی از این امکانات که در مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان آمده :

 1. یکسان سازی تجارت الکترونیک
 2. قسمت تماس با ما
 3. قسمت فرم ها
 4. یکسان سازی با بستر های پخش ویدیو
 5. قسمت پیام ها
 6. قسمت اعلانات
 7. اشتراک گذاری در فضا های اجتماعی

هر کدام از امکانات و قسمت هایی که معیار اپلیکیشن شما را بالا می برد را بنویسید و این بالا بودن معیار را در همه مراحل درست کردن اپلیکیشن رعایت کنید.

گام سوم ، درباره رقیبان خود تحقیق کنید

حالا می دانید در مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان که اپلیکیشنتان چگونه باید عمل کند و باید اندازه ای به رقبایتان دقت کنید که چگونه با مقاصد مشترک جالب مخاطب صورت می دهند ؟حتی می توانید شیوه خدمات شرکت های خارجی را همچنین مورد وارسی قرار بدهید به دلیل آن که این فعالیت سبب بوجود آوردن خلاقیت و دریافت مورد های ظریف که به دردتان می خورد می شود.

فعالیت و خصوصیت های اپلیکیشن آن ها را وارسی کنید هر آن چه که به چشمتان می آید را بنویسید و به این دقت کنید که چه موردی را جا انداخته اید.

گام چهارم ، بوجود آمدن Wireframes

تا کنون شما مقاصد اپلیکیشن خود را تعریف کرده اید و توانایی های آن را معین نمودید و همینطور بازار و رقیبان را همچنین مورد وارسی قرار داده اید.زمان آن رسیده که اسکلت نخست را به اپلیکیشن خود بدهید و این قطعات مختلف را با Wireframe به یکدیگر اتصال بدهید.

Wireframing در حقیقت یک کمک بصری است که مدل اپلیکیشن و همینطور جریان میان صفحه نمایش بدون کار برد از ابزار های دیزاین و عناصر گرافیکی را به شما نشان می دهد.این پلی است میان افکار خام شما و یک کالا نهایی پیش از آغاز هر کدام از مراحل تخصصی!

وایرفریم شما بواسطه وظایف کم و خارق العاده هدایت می شود که کاربران شما از راه کار با اپلیکیشنتان توانایی دارند بدست آورند.و این مناسب ترین شرایط شماست تا :

 • خصوصیت های قابل به کار بردن در اپلیکیشن و مقصود پشت آن را درک کنید.
 • بهینه سازی اندازه صفحات برای رسیدن به آن مقصود.
 • یک صفحه نمایش چندگانه بوجود آورید تا مشاهده کنید کدام یک از آن ها خوب تر عمل میی کنند.
 • ذخیره صد ها زمان برای مراحل پس از برنامه نویسی.

گام پنجم ، Wireframingخود را امتحان کنید

حالا که خصوصیت های قابل کاربرد در اپلیکیشن و همینطور نمایش بصری آن را می دانید زمان آن است که پردازش اپلیکیشن و تجربه کاربری آن را امتحان کنید.امتحان کردن به شما این امکان را می دهد که خصوصیت های قابل کاربرد در اپلیکیشن را ارزیابی کنید و هر کدام از نقاط ضعیف اپلیکیشن را شناخت پیدا کرده.

و طبق بیان مقاله طراحی اپلیکیشن در گرگان به سادگی پردازش و جریان اپلیکیشن گوشی خود را مورد وارسی قرار دهید.شما پردازش صفحه نمایش خود را با انتظارات مخاطبان خود قیاس خواهید کرد و از هر طور دلخوری ناشی از آن دوری خواهید کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام