اپلیکیشن گوشی

یکی از مناسب ترین شیوه های بازاریابی دیجیتال و کانال های مرتبط بودن جدید در مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان، عرضه کالا و فعالیت از راه گوشی و دستگاه های همراه است. بازار اپ گوشی از سال 2010 رو به توسعه گذاشت و به کار بردن از مدل های اپلیکیشن های بازی جایگاه بخصوصی را به خود مختص کرد.

و بعد اپ های فروشگاهی، فضا های اجتماعی و کاربردی سبب بوجود آوردن ارتباط قدرتمندتری میان برند ها با مشتریان آن ها شد و  تا زمانی که گسترش یافته اند که غفلت در به کار بردن از این ابزار، برای هر دو تیم کاربران و برند ها سبب از دست رفتن زمان ها و امکانات خوب شده است!

اکنون که در این مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان آمده برخی اشخاص جامعه از موبایل های هوشمند به کار می برند و دیزاین اپلیکیشن های بیشتری صورت شده که برای راحتی در انجام کار روزمره به روی موبایل های خود نصب می کنند به دلیل آن که به سادگی به فعالیت مورد نظرشان دست پیدا می کنند که بعضی از دیزاینر ها اپلیکیشن ها احتیاج به اینترنت و ندارند.

و به صورت آفلاین عرضه فعالیت را صورت می دهند. بعد برای موفقیت در کسب و کار باید با تکنولوژی به دنبال بود و به درخواست مشتریان دقت داشت و شیوه های تعامل با آن ها را بهتر بخشید دیزاین اپلیکیشن یکی از این شیوه ها می باشد.دیزاین اپلیکیشن جالب و کاربرپسند دارا باشید.

در مرحله نخست شکل اپلیکیشن باید به مدلی باشد که دید بازدید کنندگان را به خود جذب کند، همینطور شیوه کارکرد و دسترسی به آن باید برای کاربران راحت و آسان باشد به مدلی که همه اشخاص به سادگی بتوانند به آن دسترسی دارا باشند. دیزاین اپلیکیشن باید فعال باشد، به کونه دیگر باید به مدلی باشد که احتیاج تمام کاربران خود را درست کند.

به این مورد در مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان دقت داشته باشید که به زمان طراحی اپلیکیشن اول باید همه اساس و استاندارد های دنیا را رعایت نمایید. خوب است اپلیکیشن خود را مربوط با وب سایت خود دیزاین نمایید و میان آن ها مناسب را برقرار کنید به مدلی که با یکدیگر هماهنگ باشند و در پایان لازم به گفتن است که دیزاین اپلیکیشن باید شامل یک هسته فعال و با ثبات باشد.

گروه اجرائی اپلیکیشن در سئو تهران در واحدی مجزا خدمات دارند و تخصصأ در این باره تحقیق و تولید می نمایند تا توانایی داشته باشند حقیقتا عطف دید کارفرمایان خود ساختاری مختص و کاربر پسند بوجود نمایند.

موارد پر اهمیت در دیزاین اپلیکیشن گوشی

معین کردن اهدف در مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان ، اپلیکیشن چه فعالیتی انجام می دهد؟ آیا پردازش انجام یک فعالیت را سرعت بخشیده و راحت تر می کند؟

 • شیوه ارتباط با سایت
 • فعالیت کاربردی
 • تجربه کاربری فعال(UX)
 • دیزاین گرافیک قشنگ و مناسب (UI)
 • روش کدنویسی و رعایت استاندارد ها
 • بازاریابی و کمپین های خبری
 • پشتیبانی و پیشرفت اپ

ویژگی خصوصیت هایی که اپلیکیشن گوشی باید دارا باشد

1- تناسب دسترسی‌ ها و کارایی اپلیکیشن : یکی از موارد پر اهمیت در درست کردن اپلیکیشن مناسب، تناسب دسترسی و فعالیت آن است.به معنی چیست؟بطور مثال تصور کنید شما در برنامه خود کارایی تماس بر قرار کردن را ندارید، ولی از کاربر مشخصات شخصی و شماره تماس مطالبه می نمائید.

که حقیقتا کابران به شما اعتماد نخواهند کرد و آگاهی های شخصی و تماس خود را دراختیار شما جای نخواهند داد؛ باید در گمان داشته باشید برای جلب اعتماد کاربر باید شفاف انجام نمائید.

2- آیکون و نام اپلیکیشن : مورد دیگری که باید در مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان دقت کرد آیکن و نامی است که برای اپلیکیشن جای می دهیم. اپلیکیشن به گونه ای قابل پذیرفتن خواهد بود که آیکن و نام آن مشخص کننده محتوی آن همچنین باشد. به معنی آن که بتوان از روی آیکن محتوی آن را گمان برد.

3- دیزاین رابط کاربری مناسب : یکی از پر اهمیت ترین خصوصیت های یک اپلیکیشن مناسب داشتن رابط کاربری مناسب است. باید بتوان به شیوه ای دیزاین را انجام دهیم تا هم دسترسی شخص برای به دست آوردن آگاهی ها مناسب باشد و هم میان موضوع و مدل دیزاین تناسب وجود داشته باشد. بطور نمونه برای یک اپلیکیشن فروشگاهی برای محصول کودک به کار برده شدن از رنگ های مرده و تیره خوب نمی باشد.

4- دستگاه‌ های دارای اجرا شدن : از دیگر خصوصیت یک اپلیکیشن مناسب توانایی اجرا بودن بر روی دستگاه های متفاوت است. برای نمونه در این مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان ذکر شده یک اپلیکیشن اندروید باید توانایی داشته باشند در بیشتر گوشی ها با سیستم عامل اندروید نصب شود و فعالیت داشته باشد.

بعضی اوقات تماشا می شود یک اپلیکیشن در موبایل های سونی قابل اجرا است و بطور نمونه در اچ تی سی اجرا نمی شود. این اشکال از اشکال های یک اپلیکیشن به شمار می رود و نکته منفی است.با ما در مقاله ی طراحی اپلیکیشن در گلستان همراه باشید.

5- مصرف باطری : از دیگر نکاتی که باید به آن دقت کرد مصرف باطری است که اپلیکیشن به کار می برند. هر چند اپلیکیشن مصرف زیاد تری ، باطری به کار می برند محبوبیتش پایین خواهد آمد و ممکن است بیشتر پاک خواهد شد. در نتیجه هر اپلیکیشن از دید مصرف انرژی باید بطور کامل بهینه باشد.

6- همکاری با دیگر برنامه ها : هر برنامه باید وقتی که وقفه‌ای در اجرای آن رخ می دهد ،برای نمونه زمان زنگ خوردن گوشی، واکنش بالایی داشته باشد. اگر زمان اجرای برنامه با کاربر تماس گرفته شود، اپلیکیشن باید مدیریت گوشی را به شماره‌ گیر بدهد و بعد از پایان تماس به صورت عادی به فعالیت خود ادامه دهد.

مراحل دیزاین اپلیکیشن

 1. معین کردن اهداف
 2. انتخاب بیزینس نوع
 3. درست کردن وایرفریم
 4. کدنویسی و درست کردن اپ
 5. دیزاین و بهینه سازی رابط کاربری
 6. تست اپ و برطرف کردن اشکال
 7. منتشر کردن اپلیکیشن
 8. بازاریابی

دیزاین سایت و دیزاین اپلیکیشن چه زمان هایی بوجود می آورد؟ دیزاین سایت و دیزاین اپلیکیشن می تواند بازاریابی آنلاین شما را قدرت بخشد و اشخاصی که در موتور های جستجو در سرچ احتیاج خود می باشند را به جهت کسب و کار خود هدایت نماید.

جای گیری لینک شما در فهرست سایت ها در موتور های جستجو می تواند ترافیک زیادی را به جهت سایت شما هدایت نماید و در حقیقت آماده سازی اساس سئو سایت می تواند نمایید ترافیک زیادی را به جهت کسب وکار شما هدایت نماید و بنابراین در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در گلستان درآمدزایی را برای کسب وکار شما دارا باشد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام