بعضی از مناسب ترین شرکت های دیزاین اپلیکیشن در ایران

دیزاین و درست کردن اپلیکیشن که در مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی نام برده شده به مرور در حال زیاد شدن بوده و مردم همچنین هر روز زیاد تر با اپلیکیشن ها متفاوت اقدام به خرید و یا خواستار خدمت می کنند. شرکت های بیشتری در ایران کار به درست کردن اپلیکیشن (مثل دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی ، اپلیکیشن خدماتی و …) می کنند.

ولی معیار انتخاب شرکت برای دیزاین اپلیکیشن چیست ؟ ما تلاش می کنیم در این مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی شما را با ارزش های صحیح انتخاب شرکت برای درست کردن اپلیکیشن تخصصی آشنا کنیم.ارزش انتخاب شرکت دیزاین اپلیکیشن :

هزینه مناسب و کارشناسی در درست کردن اپلیکیشن

علل های پر اهمیتی در محاسبه قیمت درست کردن اپ گوشی اثر گذار هستند ولی پر اهمیت ترین آن ها می تواند. در مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی 1- به کار بردن از نیروی فنی تخصصی 2- روش برنامه نویسی اپ های گوشی به طور نیتیو 2- مهم بودن به طرح و تجربه کاربری 3- پشتیبانی خوب بعد از درست کردن اپلیکیشن.

4- به کار بردن از پنل مدیریت ( بک اند ) با کدنویسی مناسب که اندازه کاربر همزمان بیشتر اپلیکیشن را ضمانت کند. این مورد در کیفیت فعالیت با اپلیکیشن خیلی پر اهمیت است. هر اندازه بروی پنل اداره کردن اپلیکیشن زیاد تر کار شده باشد اپ با مناسب تری خواهیم داشت. 5- آزمایش کاربردی اپلیکیشن پیش از منتشر کردن عمومی و … .

دیزاین بواسطه گروه در یک محیط ثابت نه بواسطه فرد در مکان نا معین : خیلی از دوستان با منتخب کردن فریلنسر یا جلب برنامه نویس کار به درست کردن اپلیکیشن گوشی می کنند. این مورد ممکن است در اول در قیمت های شما صرفه جویی بوجود آورد ولی در دراز مدت با ریسک از دست دادن همه برنامه روبرو هستید.

به هر صورت خطر فعالیت با یک فرد به طور فریلنسری که معین نیست آیا سال پس از هم با شما باشد همواره وجود دارد. خب این خطر برای شرکت برنامه نویسی هم موجود است ولی همواره شرکت های دارای سابقه و معتبر برنامه نویسی کمتر اعتبار خود را زیر پرسش می برند.

در نتیجه در مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی پر اهمیت است که در وقتی که اپلیکیشن شما دارای مشتری و درآمد شده و شما احتیاج به حضور یک گروه تخصصی با تجربه در پیش خود هستید از حضور آن گروه یقین یابید،شرکتی که منتخب می شود باید مدل فعالیت های قوی در این حیطه داشته باشد.

خیلی از شرکت ها وب سایت های قشنگی دارند و زمان بیشتری برای دیزاین سایت خود گذاشته اند ولی ایا در پشت صحنه بیرونی همچنین به همین اندازه قشنگ است؟! برای یقین یافتن از این نکته به مدل کار های درست کردن اپلیکیشن آن شرکت زیاد تر توجه کنید.

شرکت توانا به نوشتاری کردن وب سرویس برای نرم افزار های اینترنتی باشد و علم سروری مناسب برای مقیاس پذیری دارا باشد.قلب یک اپلیکشن مطلوب وب سرویس ها یا همان پنل اداره کردن است. یک اپلیکیشن اینترنتی باید در وقت با سرور خود در مرتبط باشد تا آخرین آگاهی های کاربران ، فعالیت ها ، محصولات ، کیف پول ، سفارش ها و … را با هر خواستار کاربر در هر برگه اپلیکیشن از سرور یا پنل اداره کردن دریافت نماید.

خیلی از اپلیکیشن ها شکل قشنگی دارند ولی به علت برنامه نویسی نامطلوب در جهت سرور و پنل اداره کردن با اضافه شدن کاربران همان وقت فعالیت کردن ضعیفی از خودشان مشخص می کند. هر اندازه به تعداد کاربران اضافه شود این کارکرد ضعیف زیاد تر خود را مشخص می کند.

در نتیجه در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی از شرکت درست کردن اپلیکیشن با توجه زیاد تری در مورد تکنولوژی درست کردن پنل اداره کردن بپرسید. درست کردن اپ موبایل باید بر پنل اداره کردن سوار باشد و از نرم افزار های اپن سورس برای این نکته به کار نبرده باشد. “از دیپ پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار و همینطور مشارکت در پیشرفت برنامه بتواند بسته اساسی و جامعی تحویل دهد.

شرکت درست کردن اپ گوشی باید بتواند در وقتی که شما کاربر بیشتری جلب کرده اید پشتیبانی خوبی اراده دهد در نتیجه در مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی به بند های پشتیبانی قرارداد توجه کنید. چه زمانی پشتیبانی رایگان هست و برای چه نکاتی؟ بعد از آن پشتیبانی با چه هزینه ای و به چه گونه ای داده می شود؟

به گونه ای که به پیشرفت احتیاج داشته باشید با چه قیمتی و در چه مدت وقتی انجام می شود؟ قیمت سرور و هاست اپلیکیشن درست شده با چه فردی است؟ این ها قسمتی از پرسش هایی هست که باید شرکت اپلیکیشن به آن جواب خوبی دهد.

شیوه دیزاین به طور نیتیو یا هیبرید

در حال کنون دو شیوه درست کردن اپلیکیشن وجود دارد. که در مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی نام برده شده شیوه هیبریدی که در واقع یک سایت هست و با نرم افزار های واسط شده اند از وب سایت بیرونی اپلیکیشن همچنین گرفته می شود. به طور نمونه یک سایت فروشگاهی که با وردپرس دیزاین درست شده است را می توان با نرم افزارهای واسطه ای تغییر به یک اپلیکیشن فروشگاهی کرد.

قیمت پایین درست کردن اپلیکیشن به این گونه فایده این شیوه هست ولی درست کردن اپلیکیشن به شیوه هیبریدی اساسی نبوده و اشکالات امنیتی و حجم زیاد اپلیکیشن و کیفیت کم تر از معایب آن است. ولی شیوه اساسی تر درست کردن اپلیکیشن به طور نیتیو است.

به معنی این که با زبان مورد تائید خود سیستم عامل اندروید یا آی او اس کار به برنامه نویسی اپلیکیشن شود. از شرکت درست کننده اپلیکیشن در این مورد پرسش کنید.رضایت افراد قبل از مدل کار های انجام شده : این مورد پر اهمیت است که پیش از اینکه شما به یک شرکت درست کردن اپلیکیشن داخل شوید اشخاص دیگری داخل شده و پروژه سفارش داده اند.

با یک پرس و جو راحت می توانید با شیوه فعالیت یک شرکت درست کردن اپلیکیشن آشنا شوید. به هر حال رضایت یک چیز میانی بوده و نمی توان تمام مشتری ها را راضی نگه داشت ولی به هر صورت در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن شخصی یک شرکت باید نمره دارای پذیرفتنی از مشتریان گذشته خود بگیرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام