مراحل درست کردن یک اپلیکیشن

1- مقصود خود را بشناسید

قرار است در مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی بیان شود که از اپلیکیشن خود چه احتیاج هایی داشته باشید؟ قرار است کاربران مقصود شما چه افرادی باشند؟ آیا منابع مورد احتیاج را شامل می باشید؟  پیش از آغاز درست کردن یک اپلیکیشن، پرسش های بالا را از خود بپرسید.

و برای خود معین کنید که قرار است اپلیکیشنی که به آن تصور می کنید چه اثری بر کسب و کار شما بگذارد و برای رسیدن به نتیجه های مناسب حتما وقت بندی معین و دقیقی برای خود داشته باشید.

2- دیزاین صفحات اپلیکیشن

یک دیزاین اولیه از اپلیکیشن از دید تجربه کاربری و ارتباط پذیری با کاربر دیزاین می گردد که برای مشتری فرستاده می شود و بر اصول احتیاج و نظر مشتری تغییر می یابد و طرح آخر تایید می شود.

3- پیشرفت و پیاده سازی

طرح آخر، حاصل شده و تایید شده از جهت مشتری درست و به مرحله اجرا می رسد. قسمت های مورد احتیاج طبق بیان مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی پیشرفت می یابد و به مشتری داده می شود. دید های او وارسی و بر اصول آن ها، قسمت های مد نظر پیشرفت بیشتری پیدا و یا تغییر می گردد.

4- آزمایش و بررسی

آزمایش نسخه آخری درست شده بصورت گروهی حرفه ای و وارسی و برطرف کردن اشکالات پیش آمده و تحویل نسخه آخر به مشتری سبب به کار بردن و همراهی او سبب منتشر کردن و اپلیکیشن در بستری مناسب و متناسب با مقاصد و خواسته های او.

5- پشتیبانی

وارسی نظرات و بازخورد ها و بوجود آوردن تغییرات مورد احتیاج به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی بر اصول آن ها و پیش بینی و برطرف کردن اشکالات ممکن متناسب با احتیاج های کاربران و پیشرفت قسمت های متفاوت بر اصول مقاصد مشتری و بازخورد مشتریان.

قیمت دیزاین اپلیکیشن چگونه معین می شود

برای آشنایی نبض بازار و هزینه ها مناسب است به چند موردی که شرکت ها بر اساس آن به شما هزینه می دهند در مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی دقت داشته باشید :

  •  امکانات و خصوصیت های مورد احتیاج شما
  •  android وios بودن آن
  •  وقت انجام پروژه
  •  دیزاین لوگو اختصاصی
  •  تکنولوژی و روش های مورد کاربرد
  •  به کار بردن از طرح های آماده یا حرفه ای بودن آن
  • و….

هر شرکتی بر اصول سیاست های و درست کردن کاری خود و بر اصول اعتباری که دارند به شما پیشنهاد هزینه می دهند.برای اینکه به یک شخص و یا به یک شرکت دارای اعتبار اعتماد کنید کاری است که باید در مورد آن جستجو نمایید و پیش از آن باید احتیاج های خود را دقیقا معین کنید تا در پس از آن از آغاز مرحله درست کردن سبب اشکال نگردید.

خلاصه بحث در مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی اینکه با حرفه ای ها مشورت نمایید و توقعاتتان از اپلیکیشنی که خواستارید برای آنها بیان کنید و پیشنهادات و مسیر های جلو روی خود را وارسی و مناسب ترین مورد را انتخاب نمایید.

دیزاین و درست کردن اپلیکیشن شرکتی

دیزاین و درست کردن اپلیکیشن شرکتی برای شرکت‌ ها و سازمان‌ های متفاوت صورت داده می‌ شود. یک اپلیکیشن شرکتی از توانایی ها و امکانات بیشتر و مختلفی برخورد دارند و مقصود اساسی از دیزاین و درست کردن اپلیکشن شرکتی عرضه فعالیت و کالا ها است.

دیزاین اپلیکیشن شرکتی چه فوایدی دارد؟مطابق آمار ها در مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی درصد بیشتری از مردم اکنون شامل موبایل هوشمند هستند و بیشتر زمان خود را در زمان روز در کاربرد از موبایل های هوشمند و اپلیکیشن‌ های وجود داشته در آن می‌ گذرانند. به همین علت دیزاین اپلیکیشن شرکتی اهمیت مهمی پیدا می‌ کند.

به دلیل آن که از راه آن می‌ توانید کالا ها و فعالیت خود را به مشتریان زیاد تری عرضه دهید و کسب و کار خود را بهتر کنید.

راهکار اپلیکیشن شرکتی

بطور نمونه تصور کنید شما یک شرکت هواپیمایی دارا هستید. اگر برای این شرکت هواپیمایی خود یک اپلیکیشن شرکتی دارا باشید، مشتریان شما به سادگی می‌ توانند در هر زمان شبانه روز از راه موبایل هوشمند خود برای تاریخ و وقت مورد مذبور بلیت هواپیما سفارش دهند.

و هزینه آن را به سادگی پرداخت کنند و از پشتیبانی و فعالیت بعد از فروش به راحتی بهره‌ مند شوند.فایده ذیزاین اپلیکیشن شرکتی : با دارا بودن اپلیکیشن شرکتی می شود از رقبای خود سبقت بگیرید و سهم زیاد تری در بازار بدست آورید . به دلیل آن که در این مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی هم بیان شده این یک شیوه جدید است.

و مشتریان قدیمی و جدید همیشه مشتاق و در دنبال بدست آوردن تجربیات ماهرانه و نوآورانه هستند. با اپلیکیشن شرکتی می‌ توانید ارتباطی همیشگی و فعال با مشتریان خود دارا باشید. از آنجایی که اشخاص بیشتر زمام خود را در زمان روز با موبایل هوشمندشان دنبال می‌ کنند، دارا بودن اپلیکیشن شما به معنی این است که در طول روز چندین دفعه اسم برند.

و شرکت‌ تان را مشاهده کنید و می‌ توانند به طور غیر مستقیم آن را تبلیغ کنند و در دید نمایش دیگران جای دهند.

دیزاین اپلیکیشن گوشی

همانگونه که اطلاع دارید، اکنون اپلیکیشن های گوشی چه در اندروید و چه در IOS توسعه و پیشرفت زیادی در تجارت الکترونیک و همینطور رونق کسب و کار های اینترنتی داشته اند. در جهان امروز که تکنولوژی به طور زیادی در حال توسعه است و دستگاه‌ های گوشی هروزه در میان مردم علاقمند تر می‌ شوند، دیزاین اپلیکیشن گوشی خیلی اهمیت پیدا کرده است.

همینطور کسب و کار ها برای موفقیت باید همه سعی خود را بکنند تا برای بوجود آوردن خدمات های خود از مناسب ترین تکنولوژی های روز جهان به کار ببرند یکی از پر اهمیت ترین علل هایی که این روز ها در تلاش کسب و کارها اهمیت دارد، دیزاین اپلیکیشن گوشی برای عرضه فعالیت و کالا های کسب و کار مورد مذبور به مشتریان می باشد.

اکنون اپلیکیشن ها و برنامه های دیزاین شده برای گوشی های هوشمند به طور زیادی بواسطه کاربران برای انجام امور متفاوتی مثل به کار بردن از فعالیت تاکسی های آنلاین، انجام خرید های اینترنتی، وب گردی و… مورد کاربرد قرار می گیرند. به همین علت این روز ها بازار دیزاین و درست کردن انواع اپلیکیشن های گوشی داغ بوده.

و شرکت های پویا در این حیطه همیشه در سعی هستند که بتوانند با دیزاین اپلیکیشن های مناسب و کاربردی تر کاربران زیاد تری را به جهت خود جلب کنند. اپلیکیشن های گوشی طبق نظر مقاله طراحی اپلیکیشن شرکتی برای دو سیستم عامل اندروید و ios دیزاین می شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام