شیوه درست کردن اپلیکیشن گوشی

اکنون با دقت به گسترش هروزه در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن عالی اپلیکیشن های گوشی ،فریم ورک ها و شیوه های درست کردن اپلیکیشن همچنین به مرور وقت آپدیت و همینطور شیوه های بروزی به این بازار تزریق می شود.به همین علت شرکت هایی که فعالیت دیزاین اپلیکیشن عرضه می دهند رو به افزایش است.

و در این میان شرکت هایی هستند که برای بدست آوردن سود و منافع زیاد تر با عرضه فعالیت کم کیفیت و کم ارزش،تلاش در جلب بازار به هر هزینه ای می کنند.به همین علت تلاش داریم در این مقاله طراحی اپلیکیشن عالی نگاه اجمالی و کاملی داشته باشیم به شیوه دیزاین اپلیکیشن و همینطور کارفرمایان محترم برای درخواست درست کردن اپلیکیشن باید چه فعالیتی را صورت دهند، با ما همراه باشید .

پیش از درخواست درست کردن اپلیکیشن باید به چه نکاتی توجه کنیم 

پیش از اینکه درخواست  دیزاین اپلیکیشن خود را به شرکت های متفاوت ارسال کنید همواره باید به این 3 مورد اصولی و پر اهمیت توجه کنید،به دلیل آن که با این فعالیت ها هم کارکرد کار بطور تخصصی جلو می رود و هم شرکت نرم افزاری روبرو ( به گونه ای که حقیقتا شرکت نرم افزاری حقیقی باشه کارش ساده تر می شود . 3 گام مهم که در مقاله طراحی اپلیکیشن عالی ذکر شده.

1-بوجود آوردن یک فایل داکیومنت یا پروپزال :

در اول پروژه کارفرمای محترم باید یک فایل داکیومنت یا پروپزال از خصوصیت هایی اپلیکیشن برای شرکت انجام دهد. خصوصیت هایی اپلیکیشن می تواند دارای حالت تعاملی اپ، خصوصیت های شکلی،صورت های متفاوت و … باشد.

2-جلسات تخصصی با شرکت نرم افزاری :

بعد از کامل شدن فایل داکیومنت جلسات فنی و حرفه ای با شرکت نرم افزاری انجام می شود و تمام خصوصیت های بیان شد در داکیومنت بطور اساسی بررسی شده بعد از نخستین جلسه از جهت شرکت نرم افزاری یک بازه هزینه ای برای اپ مورد مذبور گفته می شود.

3-دیزاین نمونه اولیه یا Prototype از جهت شرکت نرم افزاری :

نمونه نخست یا prototype یکی از پر اهمیت ترین قسمت های کار به شمار می رود به دلیل آن که تمام خصوصیت های ظاهری و تعاملی اپلیکیشن در آن اجرا شده است.در این مرحله شما توانایی دارید درباره تمام نکات اپلیکیشن بطور کامل نظر دهید. اساسا به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن عالی با دیزاین نمونه نخست اپلیکیشن می توان به بعد های پر اهمیت و ضروری برای درست کردن اپلیکیشن پی برد.از جمله قیمت، وقت ، خصوصیت های کلیدی و … .

خب بعد از وارسی های نخست که از جهت شما و شرکت های نرم افزاری انجام گرفت،حالا می تونید داخل فاز شیوه درست کردن اپلیکشن بشوید و شیوه های متفاوت را بشناسید. یک مورد را در مقاله طراحی اپلیکیشن عالی همواره توجه کنید که پروژه های دیزاین اپلیکیشن به علت بزرگی فاز های پروژه، احتیاج به همکاری بیشتری دارد.

هم از بعد های کارفرمایان و از طرف گروه های دیزاین اپ.این مورد خیلی پر اهمیت را برای آغاز کار بهتان گفته ایم که متوجه باشید، اساسا محیط طراحی اپلیکشن ، مانند محیط دیزاین سایت نیست.

آشنایی با زبان برنامه نویسی سوئیفت – Swift

سوئیفت یک زبان برنامه نویسی است که بواسطه شرکت اپل عرضه شده و برای پیشرفت iOS، macOS، watchOS و tvOS به کار برده می شود در صورت اساسی سوئیفت یک زبان برنامه نویسی چند روشی و از مدل کامپایلری است. مقصود اساسی سوئیفت امنیت زیاد تر اپلیکیشن های تولیدی است.

 ولی در عین حال مقاله طراحی اپلیکیشن عالی نگارش کدنویسی آن خیلی مختصر و کوتاه تر است.سوئیفت اساسا برای پیشرفت سیستم عامل های عرضه شده بواسطه اپل به کار می رود. یکی از عملکرد ترین سیستم های در حال پیشرفت با این زبان IOS هست که بر روی iPhone های اپل در حال فعالیت هستند.

پیشرفت سویفت در سال ۲۰۱۰ بواسطه کریس لاتنر شروع شد که با همکاری برنامه‌نویسان اپل ادامه داده شده. سویفت از زبان‌ های Objective-C، Rust، Haskell، Ruby، Python، C#، CLU و خیلی دیگر از زبان‌ها الهام داده شده است . در ۲ ژوئن ۲۰۱۴، برنامهٔ گوشی کنفرانس دنیا پیشرفت دهندگان (WWDC) به عنوان نخستین برنامه به زبان سویفت نوشناری شده.

و انتشار یافته است . نسخهٔ امتحانی زبان سویفت برای پیشرفت دهندگان رسمی اپل در کنفرانس در دسترس گذاشته شده است اما اپل قولی نداد که کد نسخهٔ امتحانی با کد های نسخهٔ پایانی سازگاری داشته باشد، البته اپل برنامه ریخته بود تا مبدل کد های امتحانی به کد های پایانی را در وقت ارائه نسخهٔ پایانی انتشار دهد.

معرفی زبان برنامه نویسی جاوا – java

همواره زمانی که حرف از برنامه نویسی اندروید در مقاله طراحی اپلیکیشن عالی می شود ،نخستین ،قدمی ترین و علاقه مند ترین مورد زبان برنامه نویسی جاوا است. در حقیقت جاوا زبان برنامه نویسی رسمی اندروید است و این به مفهوم آن این است که گوگل زیاد ترین پشتیبانی را از این زبان برنامه نویسی خواهد داشت.

اکثر اپلیکیشن های گذشته در گوگل پلی،از راه این زبان برنامه نویسی درست شده اند. ولی موضوعی که وجود دارد این است که،جاوا اندازه زیادی پیچیده است و این پیچیدگی بیشترین چالش را برای اشخاص دیزاین اپلیکیشن بوجود خواهد آورد. به دلیل آن که ماهیت این زبان برنامه نویسی یک محیط شی گرا با عناوین گیج کننده است.

مانند ساختار ها،اشتباه های اشاره گر و خیلی از ساختار دیگر که اگر محیط SDK اندروید همچنین به آن بیفزاییم ،خیلی از این پیچیدگی زیاد تر می شود.از دیگر دشواری کار جاوا می توان به این عنوان اشاره کرده که همواره برای SDK های متفاوت اندروید باید کدنویسی های مختلف نوشته شود.

البته تمام این نکات به این مفهوم نیست که زبان جاوا ،یک زبان برنامه نویسی اشتباه و بد است.این للط بزرگیست که در دنیا برنامه نویسی هم وجود دارد. درکنار همه دشواری ها و سختی هایی که در زبان برنامه نویسی جاوا موجود است ،شما می توانید یک کد مرتب ( Clean code ) را نوشتاری کنید .همینطور لازم به گفتن است طبق تحقیقاتی انجام گرفته در مقاله طراحی اپلیکیشن عالی از جدول آنلاین PYPL،جاوا مورد علاقه ترین ترین زبان برنامه نویسی میان برنامه نویسان انتخاب شده.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام