دیزاین اپلیکیشن گوشی

در جهان امروز که در این مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هم بیان شده تکنولوژی به طور سریعی در حال توسعه است و دستگاه های گوشی هروزه در میان مردم علاقمند تر می شوند، دیزاین اپلیکیشن، در پیش دیزاین سایت خیلی اهمیت پیدا کرده است.دیزاین اپلیکیشن گوشی در حقیقت پردازش درست کردن و دیزاین برنامه های موبایل می باشد که توانایی اجرا بر روی پلت فرم های متفاوت گوشی باشند.

مفهوم از پلت فرم گوشی، سیستم عامل گوشی می باشد برای نمونه در مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی سیستم عامل گوشی اپل IOS می باشد و پلت فرم گوشی گوگل، اندروید است. هر پلت فرم اصول و احتیاج های بخصوص خودش را برای بوجود آوردن اپلیکیشن بر روی آن دارد بطور نمونه اپلیکیشن های گوشی در IOS از زبان C به کار می برند در صورتی که در اپلیکیشن های اندروید از جاوا به کار برده می شود.

دقت به این اختلاف ها میان پلت فرم های متفاوت گوشی خیلی پر اهمیت است به دلیل آن که این امکان موجود نیست که یک اپلیکیشن گوشی دیزاین کرده و آن را به همه پلت فرم های گوشی تطبیق دهید بلکه برای هر یک باید جداگانه دیزاین شود.با ما در ادامه ی مقاله ی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی همراه باشید.

مدل های اپلیکیشن های گوشی

اپلیکیشن ها بیشتر مشابه نرم افزار های رایانه ای هستند علت آن که در مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بیان شده در دیزاین آن ها از مدل های متفاوت زبان های برنامه نویسی و فریم ورک ها به کار برده شده است. زمانی که درباره به چرا و چطور دیزاین اپلیکیشن گوشی برای خود تصور می کنید باید در مورد مراحل و شیوه دیزاین آن هم تصور کنید. مراحلی که باید در دیزاین اپلیکیشن گوشی دنبال کنید ، شامل :

•    توضیح موفقیت: آیا موفقیت برنامه به مفهوم اندازه معین دانلود است یا اندازه پول پرداختی یا اندازه کاربران پویا. تلاش کنید تعریف حقیقت گرایانه ای در این حیطه داشته باشید.

•    بودجه شما چه اندازه است؟ میانگین قیمت دیزاین اپلیکیشن وابسته به مدل و کارآیی آن می تواند خیلی مختلف باشد بنابراین حتماً بودجه خود را معین ریزبینانه کنید.

•    برنامه در چه پلت فرم هایی ارائه خواهد شد؟ تلاش کنید بازار هدف خود را معین کنید و مشاهده کنید که کدام پلت فرم فرصت و شرایط های زیاد تری را برای شما بوجود می آورد.

•    خصوصیت های اپلیکیشن چیست؟ اپلیکیشن ها وب سایت نیستند، بنابراین اپلیکیشن شما باید خصوصیت های مناسب و خارق العاده ای داشته باشد تا کاربران تشویق به کار بردن از آن شوند و همینطور باید به سبب کاربری آن هم مناسب باشد.

•    پس از منتشر کردن آن چه فعالیتی خواهید کرد؟ حتماً برنامه ریزی صحیحی برای بازاریابی و تبلیغ اپلیکیشن های خود دارا باشید.

معیار های اثر گذار بر دیزاین اپلیکیشن گوشی

لازم است اطلاع داشته باشید در مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی که قبل از اقدام برای دیزاین اپلیکیشن گوشی، باید معین کنید که خواستارید پروژه خود را برای سیستم عامل اندروید شروع کنید و یا اینکه مقصود از دیزاین و درست کردن نرم افزار های گوشی برای سیستم عامل ios می باشد؟

برای انتخاب هر یک از این سیستم عامل ها معیار های بیشتری اثر گذار می باشد که در ادامه مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می خواهیم شما را با چند نکته از آن ها شناخت پیدا کنیم :

– قیمت دیزاین اپلیکیشن گوشی : دیزاین و درست کردن اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید در قیاس با سیستم عامل ios احتیاج به قیمت کمتری دارد که این علل باعث شده است اندازه طراحان نرم افزار های اندروید خیلی زیاد تر از دیزاین ها و برنامه نویسان ios باشد. یکی از علل هایی که سبب می شود قیمت درست کردن اپلیکیشن برای پلتفرم ios زیاد تر باشد، مختلف تر بودن برنامه نویسی نرم افزار های ios می باشد.

– ارائه به بازار: به صورت اساسی در مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای عرضه اپ ها و نرم افزار های ios فقط یک درگاه با صورت «اپل استور» موجود است این در صورتی است که برای عرضه اپ های اندرویدی اندازه درگاه های زیاد تر و توانمند تری موجود است. علاوه بر این، نبود وجود هیچ مدل واسطه برای منتشر کردن نرم افزار های اندرویدی در میان گوشی ها و دستگاه های متفاوت یکی از علل های خیلی پر اهمیتی است که در ارائه اپلیکیشن های اندرویدی اثر گذار می باشد.

در صورتی که شما به هیچ صورت نمی توانید به سادگی نرم افزار های آیفون را میان دستگاه ها انتقال دهید و برای به کار بردن از آن ها حتماً باید به دنبال بازار های مجاز بروید.

– اندازه کیفیت درست کردن اپلیکیشن: یک اندازه ای فیلتر های بخصوصی برای ارائه نرم افزار ها در بازار های اندروید و ios موجود است که اندازه کیفیت نرم افزار های دیزاین شده را معین می کنند. به صورت اساسی از آنجایی که اپ های مورد کاربرد در سیستم عامل ios از فیلتر های کیفی اپل استور گذر می کنند.

از کیفیت زیاد تری دارا می باشند که علت این عنوان، وجود اصول و مقررات دشوارانه تریست که کمپانی اپل در جریان گرفته است. از جهت دیگر زمانی که شما توانا به دیزاین اپلیکیشن گوشی برای اندروید می کنید، به علت وجود حرفه ای های زیاد تر و پرداخت قیمت های کمتر، کالا های نهایی در وقت به کار بردن در مقاله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بواسطه کاربران از کیفیت خوبی دارا خواهد بود.

در وقت دیزاین نرم افزار های گوشی باید توجه کنید که نرم افزار مورد مذبور از پایین ترین اندازه پیچیدگی دارا باشد و کاربران توانایی داشته باشند فقط با به کار بردن از کلید های میانبر به مقصود خود دست پیدا کنند. یکی دیگر از خصوصیت هایی که یک نرم افزار گوشی استاندارد باید از آن دارا باشد، این است که اپلیکیشن مورد مذبور منعطف باشد.

علاوه بر این محتوایی که تقدیمتان شد ، اگر مایل بودید در قسمت اخبار جدید می توانید تمامی مقالات ما در اکثر حوزه ها را ملاحظه کنید و در صورت نیاز آن ها را مطالعه نمایید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام