درباره طراحی سایت آرایشگاه

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت آرایشگاه، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

انواع مختلف طراحی سایت آرایشگاه

انواع مختلف طراحی سایت آرایشگاه بر اساس کاربرد و روش طراحی منحصر به فرد خود ، تقسیم بندی می شوند.

وب سایت ها بطور کلی سه دسته اصلی دارند که ساختار پایه ای وب سایت ها بر این سه دسته می باشد.

طراحی سایت آرایشگاه استاتیک 

این نوع وب سایت ها از آن جهت استاتیک خوانده می شوند که توسط طراح های حرفه ای با استفاده ازCss،HTML  و جاوا اسکریپت طراحی می‌شود که ویرایش و به روز رسانی آنها سالانه یکی دو بار انجام میشود. این بروزرسانی نیز توسط طراح های حرفه‌ای انجام میشود.

و چون ویرایش آنها محدود و توسط افراد حرفه ای انجام میشود به استاتیک معروف هستند. از آنجا که حجم کد در سایت های استاتیک به نسبت سایت های داینامیک پایین است، بنابراین سرعت بارگذاری وب سایت های استاتیک نسبت به دینامیک بالاتر است و همچنین سئوی آنها به نوعی آسانتر است.

طراحی سایت آرایشگاه دینامیک

این نوع وب سایت ها توسط برنامه نویس وب و سیستم مدیریت محتوا طراحی می شود. از آن جهت این وب‌سایت‌ها را دینامیک می گویند؛ که دارای یک پنل مدیریت برای ویرایش و ارسال مطالب جدید در وب سایت می باشد. این تغییرات توسط صاحب سایت می تواند انجام شود.

طراحی سایت آرایشگاه متحرک

اینگونه وب سایتها گرافیک بسیار بالایی دارند اما توسط موتورهای جست و جوقابل خواندن نیستند. بنابراین سئوی بسیار بدی دارند و سرعت بارگذاری آنها به علت حجم بالای گرافیک بسیار پایین است. همچنین بروزرسانی این وبسایت ها توسط حرفه ای ها باید انجام شود.

حال با توجه به معرفی سه نوع اصلی وبسایت ها، به معرفی کلی انواع طراحی سایت آرایشگاه که در شبکه جهانی وب وجود دارند، می‌پردازیم:

  • وب سایت فروشگاه اینترنتی
  • وب سایت شرکتی
  • وب سایت شخصی
  • وب سایت اشتراک گذاری عکس
  • وب سایت اشتراک گذاری فیلم
  • وبلاگ ها
  • وب سایت های دایرکتوری
  • وب سایت شبکه های اجتماعی
  • وب سایت های آموزشی
وب سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. نوع اول آن ها تولید کننده هایی هستند که محصولات خود را از طریق فروشگاه آنلاینی که متعلق به خود است، به فروش می رسانند.

نوع دوم دقیقا مشابه فروشگاه های سنتی است و به فروش محصولات تولیدی از کارخانه ها یا تولیدی ها می پردازند.

نوع سوم فروشگاه های اینترنتی به مارکت پلیس معروف هستند در واقع شبیه یک بازارچه می باشد که هر فروشنده ای اقدام به فروش محصولاتی می کند.

این محصولات می تواند فیزیکی یا مجازی باشد. صفحات فروشگاه اینترنتیاز هر تراکنش، مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت می کند.

 وب سایت شرکتی

شرکت ها و کارخانه ها برای افزایش برند سازی کسب و کار خود اقدام به طراحی وب سایتهای شرکتی میکنند. در این گونه وبسایت ها معمولاً صفحاتی برای معرفی انواع محصولات، بروشور ها، تاریخچه تاسیس شرکت، راه های تماس، راهنمایی برای اخذ نمایندگی و … وجود دارد. به نوعی یک بروشور آنلاین برای کارخانه یا شرکت به حساب می آید.

امروزه با افزایش سرسام آور هزینه های تبلیغات محیطی، بسیاری از شرکت ها به تبلیغات در بستر اینترنت روی آوردند. زیرا با هزینه بسیار کمتری نسبت به هزینه های تبلیغاتی محیطی،‌بهره وری بسیار بیشتری را بدست می آورند.

مهمترین تفاوت بین تبلیغات محیطی و تبلیغات در بستر اینترنت شاید این باشد که عموم مخاطبانی که وارد وبسایت شما میشوند علاقه مند به حوزه کسب و کار مربوطه هستند. این عامل مهم درصد تبدیل مخاطب به مشتری را بسیار افزایش می دهد.

وب سایت شخصی

بسیاری از افراد دارای تخصص های خاصی در حوزه های مختلفی هستند. امروزه متخصصان با طراحی وب سایت های شخصی می‌توانند خود را پرزنت کنند. و درآمد خود را از طریق معرفی در وبسایت ها چندین برابر افزایش دهند.

متخصص ها علاوه بر انجام پروژه های تخصصی میتوانند اقدام به آموزش در این حوزه کنند. به صورت فیلم های آموزشی، دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی می توانند درآمد خود را به طور قابل توجهی افزایش دهند.

 وب سایت اشتراک گذاری عکس

سایت های زیادی وجود دارند که می توانید عکس های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. برخی از این وبسایت ها عمومی هستند و برخی دیگر مانند دریبل مختص گرافیست ها می باشد.

 وب سایت اشتراک گذاری ویدیو

سایت های مختلفی با توجه به حوزه های تخصصی و عمومی برای اشتراک گذاری ویدئو وجود دارد. نمونه خارجی آن یوتیوب و نمونه داخلی آن آپارات می باشد.

در سایت یوتیوب شما میتوانید اقدام به تولید فیلم‌هایی کنید. اگر این فیلمها مخاطبان زیادی را جذب کند. بابت هر تماشا کردن ویدیوی شما توسط مخاطبان، مبلغی به حساب شما واریز می شود.

به این معنی که امروزه افرادی تنها با تولید فیلم و اشتراک گذاری آنها در یوتیوب درآمدزایی می کنند. به آنها اصطلاحا یوتیوبر می گویند.

 وبلاگ ها

این دسته از سایت ها، معمولا وب سایت های بسیار بزرگی هستند. این وب سایت ها به شما این امکان را می‌دهند که به صورت رایگان چیزی شبیه به یک وب‌سایت را داشته باشید. البته یک وبلاگ با یک وبسایت اختصاصی بسیار متفاوت است. شاید از جهتی هم می توان گفت این دو اصلا قابل مقایسه نیست.

معمولاً در این وبلاگ ها افراد خاطرات، روزمرگی ها  و … را می نویسند. البته باید گفت در دنیا افرادی به نام وبلاگ نویس وجود دارند که درآمد بسیار زیادی را از طریق نوشتن به دست می آورند.

زیرا قلم این دست افراد می تواند جریان های اقتصادی را تغییر دهد! شاید باورش قدری سخت باشد اما واقعا همینطور است.

سایت های دایرکتوری 

در این نوع وب سایت ها مشاغل، کسب و کارها، آدرس ها، تلفن ها و … به صورت حروف الفبا و یا به صورت دسته بندی شده، قرار دارند. شما می توانید با توجه به حوزه جغرافیایی که انتخاب می کنید، به راحتی مکانهایی را که به دنبال آن هستید را بیابید. و آدرس، شماره تلفن و موارد مورد نیاز مربوط به آن مکان را بدست بیاورید.

وب سایت‌های شبکه‌های اجتماعی

امروزه شاید فردی نباشد که با واژه شبکه‌های اجتماعی آشنا نباشد. این گونه وب سایت ها به مردم جهان اجازه می دهند، تا عکس ها، ویدئو ها، افکار و مطالب خود را با دوستان و دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین برای مطالبی که دیگران به اشتراک گذاشته اند، پیغام، لایک و … بگذارند. سایت هایی نظیر فیس بوک، توئیتر  و … از این دست وب سایت ها هستند.

 وب سایت های آموزشی

برخی از وب سایت ها وجود دارند که  فقط در حوزه آموزشی فعالیت می کنند. این گونه سایت ها می توانند، توسط یک شرکت یا گروه به فعالیت ادامه دهد.

یا آنکه وبسایت مربوطه به نوعی باشد که افراد مختلف بتوانند در حوزه تخصصی خاص به تولید محتوا بپردازند و دانش خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند.

وبسایتهای نویسنده ها و ناشرها

در کسب و کار نشر، وبسایتهای نویسنده ها و ناشرها به عنوان بخشی از پلتفرم نویسنده یا ناشر شناخته میشود. این پلتفرم می تواند شامل یک وب سایت، فیسبوک، وبلاگ، توئیتر و حتی فهرستهای ایمیلی قدیمی باشد. خیلی از ناشرها ممکنه از مشتری پلتفرمشو بپرسن. به عبارت دیگر میخوان بدونن ” چه نوع خواننده هایی در حال حاضر نوشته های شما رو دنبال میکنند که اگه ما کتابتونو چاپ کنیم فکر میکنید میتوانیم برای فروش کتاب جدیدتون روشون حساب کنیم؟”

منصفانه هم هست، نه؟ حالا فعلا اجازه بدید در مورد وبسایت صحبت کنیم. وبسایت نویسنده ها باید یه زندگینامه از نویسنده رو داشته باشه به اضافه فهرست و توضیح مختصری از کتابها و آثار نویسنده و لینک به وبلاگ نویسنده، نقدها و نظرات روی انتشارات نویسنده.

حالا دیگه نمای کلی وبسایت رو گرفتید، دیگه بقیه شو خودتون باید بسازید. یه وبسایت با محوریت نظر طرفدارها که بتونید آثار بعدیتونو مستقیما روش به فروش برسونید.

وبسایتهای مخصوص موبایل

استفاده از دستگاه های همراه (مثل گوشیهای هوشمند، تبلت ها، ساعتها و غیره) دیگه رواج پیدا کردند. یه مشکلی که هست اینه که بازدید سایتهای استاندارد روی بعضی از این دستگاه ها مشکله و گاهی بارگذاریشون خیلی طول میکشه. سایتهایی که صفحات باریکتری دارند و پهنای باند کمتری استفاده میکنند برای موبایل بهتر جواب میدن.

یه دامنه جدید هم مختص سایتهای سازگار با موبایل طراحی شده که با کاربرها با دیدنش به این قابلیت سایت پی ببرند. مثلا دامنه www.xislegraphix.mobi با پسوند .mobiنشان می دهد که این سایت سازگار با موبایله.
اگه شما هم کسب و کار کوچیکی دارید بهتره سایتتونو طوری بسازید که روی تلفن همراه هم قابل نمایش باشه. البته امروزه علاوه بر ساخت سایت مجزا برای موبایل، امکان طراحی واکنشگری سایت هم وجود داره که میتوانید از این بین هر کدوم را که بهتر تشخیص دادید انتخاب کنید.

وبسایتهای ارائه دهنده اطلاعات

یکی از سایتهای بزرگ در این زمینه ویکی پدیاست که تو کار خود بی همتاست چون به کاربرانش اجازه همکاری و ویرایش مقالات را میدهد.

حالا شاید شرکت کوچیک شما نخواهد هم چنین سایت جامعی داشته باشید، اما اطلاعاتی داشته باشید که بخواهید روی سایتتون بفروشید یا بطور رایگان در اختیار خواننده هاتون قرار بدید. در این صورت سایتتون جزء این دسته قرار میگیره. فرض کنید یه شرکت طراحی فضای سبز دارید.

میتوانید یه سایت براش درست کنید و انواع گیاهان را با ویژگی ها و آموزش کاشت و داشتشون روی سایت بذارید. اینطوری هم به مردم سود رسوندید و هم از طریق این سایت مردم رو به سمت بکارگیری خدماتتون هدایت کردید.

البته میتونید به این سایت امکان فروش محصولات و خدمات یا انجمن یا حتی اشتراک گذاری عکس هم اضافه کنید و به یه سایت هیبرید تبدیلش کنید.

وبسایتهای بروشور/ کاتالوگ آنلاین تجاری

قبل از اینکه اینترنت وارد زندگی هامون بشه، از رسانه های چاپی و رادیو و تلوزیون برای تبلیغ کسب و کارمون استفاده میکردیم. اما حالا می توانیم فقط با طراحی یه سایت، کل نت رو بکار بگیریم و به معنی واقعی کلمه به میلیونها نفر از سراسر جهان دسترسی پیدا کنیم.

با ساخت بروشور یا کاتالوگ آنلاین می توانید به همه کسایی که دنبال خدمات، سایت، تصاویر یا محصولات شما میگردن معرفی کنید.

بعضی ها این دسته رو با سایتهای تجاری ارائه دهنده خدمات و محصولاتی که فروش آنلاین ندارند یکی در نظر میگیرند. دندونپزشکها، آرایشگرها یا مراکز ارائه دهنده خدمات پرستاری مثالهایی از این دسته هستند.

پورتال‌ها (Portal)

پورتال‌ها سایت‌های کامل و جامعی هستند که چندین هدف را در یک سایت دنبال می‌کنند؛ یعنی چندین سایت پویا برای رسیدن به اهدافی خاص در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند؛

مثلا پورتال‌های خبری که از چندین سایت پویا تشکیل شده‌اند و هر کدام امکانات خاصی را ارائه می‌دهند. تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می‌تواند در یک پورتال خبری نیز وجود داشته باشند.

سایت‌های فلش

این نوع سایت‌ها از نوع ایستا و نیمه پویا توسط نرم‌افزارهای خاصی طراحی می‌شوند. این سایت‌ها ثابت هستند، توسط طراح سایت ایجاد می‌شوند و قابل تغییر نیستند.

مزیت این سایت‌ها گرافیک زیبا و انیمیشن‌های جذاب آنهاست؛ اما این سایت‌ها توسط موتورهای جستجو خوانده نمی‌شوند و سرعت بارگذاری بسیار پایینی دارند.

وردپرش برای طراحی سایت آرایشگاه

کاهش هزینه: ساخت سایت با وردپرس هزینه زیادی نمی‌خواهد. همچنین دیگر لازم نیست برای هر تغییری به طراح سایت مراجعه می‌کنید.

ظاهر زیبا: علاوه بر وجود قالب‌های بسیار زیبای موجود در اینترنت، وردپرس برای شما امکان ساخت قالب سفارشی را نیز فراهم می‌کند.

مدیریت آسان: مدیریت سایت بسیار آسان است و به هیچ برنامه جانبی نیاز ندارد.

سئو عالی: وردپرس به‌صورت کاملا استاندارد کدنویسی شده که باعث بالارفتن سئو سایت شما می‌شود. همچنین پلاگین‌های متعددی برای بالارفتن سئو نیز ارائه داده است.

به روزرسانی رایگان: وردپرس یک سیستم کاملا رایگان است. در هر لحظه می‌توانید آخرین نسخه آن را دانلود و به راحتی نصب کنید.

امنیت: وردپرس از امنیت بالایی نیز برخوردار است، تیم وردپرس هر لحظه مشکلات امنیتی را رصد می‌کنند و در نسخه‌های جدیدتر برطرف می‌کنند. همچنین پلاگین‌های متعددی برای امنیت بیشتر نیز ارائه شده‌اند.

انعطاف‌پذیری: وردپرس منعطف‌ترین سیستم مدیریت محتواست که برای شما امکان طراحی و تغییر را فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran