امتیازدهی به : post

 طراحی سایت ارزان قیمت

 داشتن سایت در گوگل بسیار ایده ی خوبی می باشد. به این علت که شما می توانید در اینترنت هر کسب و کاری که می خواهید را به طور اختصاصی در سایت خود قرار دهید یا می توانید یک سایت آموزشی داشته باشید و دانش خود را با بقیه تقسیم کنید . طراحی سایت یعنی چی؟طراحی سایت به مهارت ها و فعالیت هایی جهت ساختار صفر تا صد یک سایت گفته می شود.

تمام این فعالیت ها توسط طراح سایت طبق یک برنامه ریزی به روی تصاویر ، متون ها ،  فایل های صوتی و فایل های تصویری انجام میشود.  طراحی سایت ارزان قیمت نیاز به تخصص و دانش مخصوص به خود را دارد. طراحان سایت می توانند با توجه به سلیقه و خواسته ی شما به طراحی سایت اختصاصی   بپردازند.

طراح سایت به چه کسی گفته می شود؟

برای  طراحی سایت ارزان قیمت مناسب با استاندارد های گوگل به متخصصین زیادی از جمله گرافیست ، برنامه نویس ، سئو کار، پشتیبانی و… سایت  نیاز است. که از مهم ترین آنها طراح سایت ، برنامه نویس و سئو کار می باشد.

طراح وب در واقع به کسی گفته می شود که در ایجاد طراحی وب سایت خلاقیت به خرج می دهد و با استفاده ازطرح های زیبا به سایت شما ارتقا می بخشد‌ و آن چیزی را که کاربر به صورت مستقیم با آن در ارتباط است را طراحی میکند. این سایت هم می تواند به صورت طراحی سایت  اختصاصی باشد و هم به صورت عمومی طراحی شود .

طراحی سایت به دو بخش تقسیم میشود :

frontend developer طراحی قسمت های ظاهری سایت را با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب به عهده دارد و دقیقا چیزی را طراحی میکند که کاربر می بیند و صاحب سایت می خواهد . و بخش دیگر مربوط به فعالیت هایی است که از دید کاربران پنهان است.

  تولید محتوا از وظایف طراح سایت نمی باشد!

طبق استاندارهایی که برای طراحی سایت و هم چنین طراحان سایت تعیین شده ، تولید محتوا به عهده ی طراح سایت نمی باشد و طراح سایت فقط وظیفه ساخت و ایجاد سایت را به عهده دارد .

اما در صورتی که اقدام به عقد قراداد مجزا در این باره شود طراح سایت می تواند به تهیه تولید محتوا و وارد کردن ان در سایت بپردازد.ولی تولید محتوا در سایت مسولیت صاحب سایت می باشد و او می تواند هر محتوایی را که دوست دارد در سایت خود قرار دهد . حالا نوبت به مراحل  طراحی سایت ارزان قیمت می رسد که ما آن ها را برای شما شرح می دهیم .

مراحل  طراحی سایت ارزان قیمت:

  • برنامه ریزی برای ساخت سایت
  • تحقیق محتوا
  • طراحی گرافیکی قالب سایت
  • کد نویسی
  • نصب سیستم مدیریت محتوا یا cms
  • وارد کردن اطلاعات اولیه سایت
  • تست و بازبینی سایت

شما تنها در صورتی در یک صنعت و کسب و کار موفق خواهید شد؛ که بینش و نگاه وسیع و بلندمدتی را  طراحی کنید. با دارا بودن یک وب‌سایت به فعالیت هایتان جان تازه‌ای می‌بخشید.

این توانایی شما را صاحب رسانه‌ای قدرتمند می‌نماید که رهبری آن فقط و فقط به عهده خودتان هست. در حالی که شما برای تبلیغ محصولتان در تلویزیون باید از هزار توی مارپیچ عبور می‌کردید؛ ضمنا هزینه‌ بالایی را صرف می‌نمودید.

اما الان شما در عرض مدت کوتاهی با  طراحی سایت ارزان قیمت صاحب یک سایت شخصی برای کسب و کار وفعالیت های خود شوید. در واقع می‌توان گفت سرمایه دیجیتالی شما بر پایه وب‌سایت شکل می‌گیرید .

هرچقدر که سایت شما متنوع تر و زیبا تر باشد پس می تواند موفقیت بیشتری را نصیب شما کند . با گذر عمر سایت  و تدوین استراتژی تولید محتوا بر گران بها بودن وارزش آن اضافه می شود . در حقیقت دارایی دیجیتالی شما محسوب می‌شود. ضمنا هر روز بر تعداد کاربران‌ وفالورهایتان می‌افزایید؛ این یعنی هر روز ارزش دارایی‌های معنوی شما افزایش می‌یابد.

نگاه شما به فضای آنلاین و فرصت دستیابی به مشتریان بالقوه چیزی است که با بینش کوتاه‌مدت نمی‌تواند شکل بگیرید. مسلما ارزش سایت شما در شروع صفر است؛ اما به مرور زمان چنان ارزشی پیدا می‌کند که کسب و کارتان را به رقیبی بی بدیل تبدیل می‌نماید.

هر فعالیتی اول باید از صفر شروع شود ولی کم کم و با ارتقا پیدا کردن سایت دنبال کننده های زیادی پیدا می‌ کند و شما می توانید کسب و کار و یا فعالیت خود را افزایش دهید و به مرور زمان دارای یک سایت معروف و پر بازدید شوید. طراحی سایت ارزان قیمت نیاز به یک برنامه نویس بسیار قوی دارد که بتواند تمامی قسمت های سایت را با خلاقیت و طرح های متنوع ایجاد کند و در اختیار شما قرار دهد .

انواع  طراحی سایت ارزان قیمت

دو نوع سایت وجود دارد . سایت استاتیک : این سایت قابلیت به روز شدن و یا تغییر ندارد طراحی این نوع سایت نیاز به طراح حرفه ای ندارد و خود شما می توانید سایت مورد نظر خود را طراحی کنید .

این سایت ها هزینه ی بالاتری دارند و آپدیت کردن سایت فقط به دست طراح سایت انجام می گیرد . و شما برای به روز رسانی سایت همیشه وابسته به طراح سایت خواهید بود .

سایت داینامیک : این نوع سایت ها پویا هستند و امکان ویرایش و آپدیت را در اختیار مدیران وب سایت قرار می دهد ، برای تغییر دادن این سایت و ویرایش آن نیازی به طراح سایت ندارید و خودتان دسترسی کامل به سایت را دارید .

سایت ها انواع خاصی دارند . از قبیل : سایت تفریحی ، سایت اختصاصی ، سایت های خبری ، سایت های آموزشی ، سایت های اجتماعی ، سایت های فروشگاهی و …..

  شما برای ارتقا سایت خود و یا طراحی سایت اختصاصی می توانید کار خود را با اطمینان خاطر به مجموعه ما بسپارید. طراحان ما به شما در این زمینه کمک خواهند کرد و سایتی را که مد نظر شما است به شما تحویل می دهند .

یک سایت باید ادیت ها ، فرمت ها ، تصاویر و قسمت های مختلف و متنوعی داشته باشد . طراح سایت می تواند تمامی این قسمت هارا به صورت اصولی طراحی کند .پس طراحی سایت اختصاصی خود را به ما بسپارید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم .

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran