امتیازدهی به : post

وردپرس به چه مفهوم است ؟

برای طراحی سایت اقساطی فوق العاده سیستم‌ های اداره محتوای بیشتری در دسترس هستند که بعضی از آن ها نسبت به دیگر برتری هایی دارند، وردپرس یک سیستم اداره محتوا متشکل از قالب ها و پوسته های خیلی متنوع است که به طور رایگان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

شما با به کار بردن از این سیستم بدون دارا بودن مهارت در برنامه‌ نویسی می‌ شود سایت خود را درست کنید.دو شیوه برای طراحی سایت اقساطی فوق العاده موجود است که شما به صورت مورد علاقه می توانید از آن‌ ها به کار ببرید . شیوه نخست سیستم‌ های اداره محتوا (CMS) و شیوه دوم طراحی و برنامه نویسی است.

همانگونه که پیش تر اشاره شد، سایت ها برای اداره به دو مدل بخش‌ بندی می‌ شوند: یکی سایت های استاتیک یا ایستا و دوم سایت‌ های داینامیک یا پویا. سایت‌ های استاتیک (ایستا) همواره با زبان‌ های HTML, CSS بوجود می آیند و مبلغ کمتری نسبت به سایت‌ های داینامیک (پویا) برای درست کردن دارند.

اگر خواستارید فرق میان سایت‌ های استاتیک و داینامیک را اطلاع داشته باشید.برای درست کردن وب‌سایت می‌ توانید بواسطه نرم‌افزار های متفاوتی سایت خودتان را درست کنید. در علم طراحی و درست کردن وب‌سایت برای آماده سازی یک وب‌سایت باید کد هایی نوشته شود.با ما در مقاله ی طراحی سایت اقساطی فوق العاده همراه باشید.

به عنوان نمونه در زبان html برای آن که یک تصویر در یک صفحه وب جای دهیم باید کد img src را در کد های آن صفحه جای می‌ دادیم.سایتی که با سیستم‌ های اداره محتوا بوجود می‌ آورید در حقیقت همان سایت‌ های داینامیک یا پویا هستند. اگر در حوزه طراحی کردن سایت مبتدی هستید.

و هدف دارید یک وب‌ سایت بوجود آورید پیشنهاد می‌ کنیم که از سیستم‌ های اداره محتوا مانند وردپرس به کار ببرید، به دلیل آن که طراحی و برنامه‌نویسی سایت خیلی زمان بر و قیمت بر است.

طراحی سایت اقساطی فوق العاده

سیستم اداره محتوا چیست ؟

سیستم اداره محتوا یا همان content management system) CMS) یک سیستم نرم‌افزاری اداره محتوای تحت وب می‌باشد، که شما با به کار بردن از این سیستم نرم‌افزاری می‌ توانید، محتوا سایتتان (متن، فیلم ، تصویر و هر مورد دیگری) را اداره کنید.با به کار بردن از این CMS می‌ توانید بدون علم برنامه‌نویسی از صفر تا صد یک سایت را درست کنید.همراه ما در مقاله ی طراحی سایت اقساطی فوق العاده باشید.

همینطور بدون احتیاج به عوض کردن کد های برنامه‌نویسی شده سایت، به سایتتان محتوا بیفزایید و محتوا را به آسانی آب خوردن اداره کنید.از خصوصیت های CMSها می شود به تغییر دادن راحت و سریع مطالب، تغییر دادن قدرتمند صفحه‌ های سایت، دسته‌بندی مطالب، صرفه‌جویی در وقت، پشتیبانی مطمئن و سفارشی‌ سازی اشاره کرد. از سیستم‌ های اداره محتوای مورد علاقه می‌‌ توان به wordpress, Joomla, Drupal اشاره کرد.

خوشبختانه منابع فارسی مانند میهن وردپرس وجود دارند؛ که با خدمات در حوزه سیستم اداره محتوا “وردپرس” این کارایی را برای شما فراهم کرده‌اند، تا با یادگیری در این حوزه بتوانید سایت‌ های فعالی را به وجود بیاورید.ولی با اهمیت به اینکه این سایت‌ ها عدم پنل مدیریت یا نرم‌ فزار های مدیریتی مانند وردپرس هستند.

شما برای آن که بتوانید کمترین تغییری در سایت خودتان بوجود آورید باید به طراح وب رجوع کنید تا تغییرات را برای شما انجام دهد که این عنوان علاوه بر زمن بر بودن مبلغ زیادی همچنین برای شما به دنبال دارد.این کار را با نرم‌افزار های متفاوت مانند Adobe Dreamweaver یا نرم‌افزار Frontpage انجام می‌ شد.

ولی برای مدیر یک شرکت یا یک بنگاه‌دار اساسا این کار خوبی نبود، که با این کد ها و نرم‌افزار ها سروکله بزنند و یا بدتر از آن نمی‌ شود برای درج یک مقاله یا کالا یا خبر جدید یک صفحه جداگانه طراحی و کد نویسی کرد. نوع بود که cmsها یا سیستم‌ های اداره محتوا داخل عرصه وب شدند.ما را در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت اقساطی فوق العاده همراهی نمایید.

مبلغ سیستم‌ های مدیریت محتوا

یکی از اشکالاتی در قبل که سبب می‌ شد اشخاص کمتری به سوی داشتن وب‌سایت‌ های اینترنتی بروند، مبلغ خیلی بیشتر برای طراحی سایت اقساطی فوق العاده بود. اکنون با در دسترس قرار گرفتن سیستم‌ های اداره محتوا دیگر چنین اشکالی وجود ندارد. سیستم اداره محتوا نرم‌افزار های زیر نظر وبی هستند.

که به یاری آن‌ ها، شما توانا خواهید بود که محتوای سایت خود را اداره، آپدیت و بازیابی کنید.شما با به کار بردن از سیستم اداره محتوا به آسانی می‌ توانید سایت درست کنید و با اهمیت به احتیاجتان و حوزه فعالیت سایتتان خصوصیت های متفاوتی را در کمترین زمان و با صرف کمترین مبلغ اضافه کنید.

و در حقیقت یکی از فواید خیلی مهم سیستم‌ های تهیه محتوا کارایی انعطاف‌پذیری آن‌ ها با اهمیت به احتیاج مخاطب هست.امیدواریم که از مقاله ی طراحی سایت اقساطی فوق العاده راضی بوده باشید.

بیشتر بخوانید : سئو مبتدی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran