درباره طراحی سایت املاک سئو تهران

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت املاک ، به صورت فوری و اقساطی با بهترین برنامه نویسان کشور ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در حدود دهه ی 90 قرن بیستم میلادی باتوجه به گسترش میزان استفاده از ابزار دیجیتالی و فایل های دیجیتالی مفهومی به نام html به وجود آمد، که در مقاله html  چیست می توانید به طور کامل با این مفهوم آشنا شوید.

در تعریف کلی این فایل ها، انواعی بودند که شامل هم متن هم تصویر و هم صوت و… می شدند.

امروزه این گونه فایل ها گسترش یافتند و مفهومی به نام سایت و وب سایت به وجود آمده است.

طراحی سایت املاک شامل انواع فایل ها بر روی شبکه جهانی اینترنت می باشند، که ابرازی مناسب برای ارتباط با سایر کاربران به روشی سریع و لحظه ایی و همچنین اشتراک  فایل ها و مطالب، با آنها می باشد.

در امروزه که عصر ارتباطات به آن گفته می شود، وب سایت ها مهمترین رسانه بعد از تلوزیون می باشند که با پیشرفت سریع شرکت های طراحی سایت ، حتی وب سایت ها در سالهای قبل برای بسیاری از مردم جهان تبدیل به رسانه اول شده اند.

وب سایت ها را می توانیم تا به امروز به سه نسل دسته بندی کنیم؛ البته این نسل ها با توجه به سرعت پیشرفت علم در این زمینه می تواند در آینده خیلی بیشتر شود.

این سه نسل را با هم یاد می گیریم:

    نسل اول:

نسل اول وب سایت ها زمانی بود که فقط کاربران می توانستند اطلاعات وب سایت ها را نگاه کنند و امکان تغییرات و ایجاد محتوا در آنها را نداشتند، اطلاعات فقط توسط مدیران وب سایت بر روی آن قرار می گرفت.

اصطلاحا این وب سایت ها یک طرفه بودند. امروزه هنوز این نسل از وب سایت ها با توجه به اینکه موج سوم و نسل هوشمند وب سایت ها در جهان عرضه شده اند، در بین شرکت هایی با ساختار قدیمی رواج دارند.

   نسل دوم:

نسل دوم وب سایت ها از وقتی ایجاد شد که نیاز به این موضوع که در محتوای سایت باید کاربران نقش داشته باشند، و تغییراتی ایجاد و مطالبی را به ثبت برسانند؛

این نسل از وب سایت ها را وب سایت های مشارکتی هم می گویند. چون در ویرایش و نگارش محتوا هم مدیران و هم کاربران دخالت دارند. در این نسل فناوری های خوبی برای صفحات وب سایت طراحی شد.

از این نمونه فناوری آجاکس که فناوری برای بهبود در بالا آمدن صفحه و آپلود آن بدون بارگذاری کل صفحه بود؛ این نسل نسل رایج اکثرا سایت هایی که ما با آنها سرکار داریم و از آنها استفاده کرده ایم می باشند.

نسل سوم:

نسل سوم که در سالهای قبل مهندسین فناوری اطلاعات برای طراحی سایت املاک خود به سمت آن رفته اند، تولید وب سایت های هوشمند است که بتوانند مخاطب خود را شناسایی کنند و با آنها ارتباط برقرار کند.

وب سایت های تعریف شده در این نسل باید بتواند با توجه به سلیقه و علایق کاربر مطالب و محتوا را در اختیار آنها قرار بدهد و مطابق سلیقه کابر تغییر کند.

ولی استفاده از این وب سایت ها هنوز همه گیر نشده و تعدادی کمی از این وب سایت ها در جهان می توانیم مشاهده کنیم. در برنامه نویسی این وب سایت ها از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است و می توان گفت اختراع این تکنولوژی باعث به وجود آمدن این ایدهدر طراحی سایت شده است.

مزایای وب سایت ها:

   اطلاع رسانی:

با توجه به وجود آمدن طراحی سایت املاک، ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی در سطح جهانی به وجود آمده اند. به طوری که خبر گزاری های معروف جهان بعد از انتشار خبر خود در وب سایت های معروف خبری می تواند از انتشار آن در تمام جهان، البته به جز کشور کره شمالی که ارتباط اینترنتی مردم آن با جهان به علت سیاست های حکومتی قطع می باشد، اطمینان داشته باشند؛ آن هم در زمان کمتری که حتی فکر کردن به این موضوع در گذشته غیر ممکن بود.

بازاریابی:

در این کار فقط کافی است ما وب سایت خود را به موتور های جست و جو مثلgoogle.com معرفی کنیم. همین کار باعث می شود که کاربران با جست و جو در مورد زمینه کاری ما که وب سایت ما به آن اشاره دارد، وب سایت ما را پیدا کنند و با تجارت ما و محصولات ما آشنا شوند. فقط بایددر طراحی سایت به نکات css و سئوی وب سایت خود  توجه کنیم.

چون اینکار باعث می شود که موتور های جست و جو وب سایت ما را در مرتبه بالاتری در لیست جست و جوی خود قرار دهند.

در دسترس بودن:

این مزیت باعث شده که ما در هر زمان از شبانه روز و هر جایی که به اینترنت دسترسی داریم، اطلاعات خود را بتوانیم در اختیار کاربران قرار دهیم.

تبلیغات:

با وجود تعداد زیاد کاربران طراحی سایت املاک بهترین مکان برای انجام تبلیغات می باشند. در صورتی که وب سایت ما دارای بازدید کننده زیادی باشد، قطعا به خاطر این مسئله شرکت های مختلف در این زمینه به شما برای تبلیغات نیز مراجعه خواهند کرد. خود شما هم می توانید به این روش خود را در جهان گسترده ی اینترنت معرفی و تبلیغ نمایید.

  درآمد زایی:

یکی از مهمترین مزیت طراحی سایت املاک ایجاد درآمد می باشد که به انگیزه مهم امروز در جامعه جهانی که اشتغال و درآمد برای گذراندن امور زندگی است، جان تازه ایی داده است.

بسیاری از شرکت های در حال ورشکستگی حتی با راه اندازه وب سایت توانسته اند دوباره شرکت خود را برپا کنند. زیرا تعداد فروش آنها از این طریق چندین برابر شده است.

همچنین این تعداد مشتری در صورت رضایت از کیفیت محصولات برای شما ابزار تبلیغاتی خواهند شد و در طول زمان اندکی محصولات شما در کل یک شهر یا حتی کشور و یا حتی جهان معرفی خواهد شد.

عدم محدودیت های زمانی و مکانی:

یک مزیت مهم دیگر وب سایت ها این می باشد که دیگر ارتباط ما با مشتریان و کاربران محدود به خیابان و محله اطراف شرکت ما نمی باشد. محدودت ارتباط با مشتری از بین رفته است، و مشتری با ارتباط با وب سایت ما، به طور مجازی سفری به شرکت ما خواهد داشت، سفری که مجازی خواهد بود.

همچنین مشتریان می تواند در هر زمان از شبانه روز که حتی جز ساعت کاری شرکت ما نیست، فعالیت و درخواست خود را انجام دهند.

مراحل ایجاد وب سایت:

ایجاد کردن و ساختن هر شی و وسیله ایی مراحلی را شامل می شود.

مراحل ساختن یک وب سایت نیز ترتیبی دارد:

ابتدا انتخاب یک نام مناسب برای وب سایت

ثبت نام سایت یا ثبت دامنه به این دلیل که نام سایت ما منحصر به فرد باشد.

طراحی صفحات وب توسط شرکت های طراحی سایت

خریدن یک فضای بر بستر اینترنت،میزبان وب یا همان هاست.

آپلود سایت طراحی شده بر روی فضای خریداری شده یا میزبان وب، برای اینکه بر روی بستر اینترنت برای نمایش به عموم قابل استفاده باشد.

شما میتوانید با توجه به هدفی که در نظر دارید انجام به طراحی سایت کرده و در جهت رسیدن به هدف خود قدمی مطمئن و متفاوت بردارید.در دنیای تجارت الکترونیک وب سایت ها نقش بسیار مهمی در معرفی کالا ها و خدمات و در نتیجه جذب مشتری دارند.امروزه بسیاری از مردم به اینترنت دسترسی دارند و برای پیدا کردن خدمات مورد نیاز و یا خرید کالا از اینترنت کمک میگیرند.

یکی دیگر از دلایل داشتن طراحی سایت املاک بهبود عملکرد کاری و افزایش اعتبار شما میباشد که علاوه بر آن می توانید خدمات مرتبط با حرفه خود را به دیگران معرفی کنید و با صرف کمترین هزینه بهترین تبلیغ را در سطحی گسترده انجام دهید مشتريان ميتوانند بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی در هر زمان با شما در ارتباط باشند،ممکن است طراحی سایت و همچنین بهینه طراحی سایت برای شما پر هزینه باشد اما باید به این نکته توجه داشت که وب سایتی حرفه ای و اختصاصی نمایانگر جایگاه و وجهه ی تجارت شماست.

نکته بسیار مهم در زمان راه اندازی وب سایت این است که اگر شما  عملکرد ببشتری را از وب سایت خود انتطار دارید باید هزینه بیشتری را برای این کار در نظر بگیرید.

قدرت مدیریت ، زیبایی گرافیکی ، سرعت در بارگزاری صفحات امریست مهم ، از این رو حساسیت در گزینش شرکت طراحی سایت امریست اجتناب ناپذیر ،معیارهایی از جمله تجربه کاری شرکت در پروژه های مختلف،بهره گیری از جدیدترین تکنیک های طراحی سایت واستفاده از متخصصین فنی در ضمینه طراحی سایت می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند.

طراحی سایت املاک واکنش گرا

طراحی سایت املاک واکنش گراقابلیتی است که با توجه به استفاده از تبلت ها و موبایل ها برای بازدید از سایت ها امروزه در علم طراحی وب سایت وارد شده است.

توسط این قابلیت که آن را رسپانسیو نیز می نامند، وب سایت ما دارای قالبی می باشد که در هنگام بازدید با هر ابزاری از قبیل کامپیوتر شخصی و لبتاپ و تبلت و موبایل، نسبت به اندازه صفحه و حتی رزولیشن صفحه ی نمایش کاربر واکنش نشان داده، و اندازه خود را تغییر داده و هنگام نمایش اطلاعات برای کاربر جلوه خوشایندی را خواهد داشت.

همچنین ما می توانیم ترتیب نمایش اطلاعات را در صفحه های کوچک مثل موبایل برای کاربران مشخص نماییم.

از طریق این قابلیت سایت ما دارای امکانات متنوعی می شود و برای سایت ما مزایایی به وجود خواهد آورد، که از نظر کاربران نیز بسیار جذاب خواهد بود.

مزیت هایی سایت های واکنش گرا را در با هم یاد می گیریم:

صرفه جویی در وقت کاربران برای مشاهده

نمایش مناسب و بدون به هم ریختگی

جلوگیری از نمایش محتوای تکراری

واکنش گرایی نسبت به چرخش ابزار مختلف مثل موبایل و تبلت

علم طراحی وب سایت برای همه شغل ها لازم است؟

لازم نیست که شما دقیق و کامل بدانید یک سایت چه طوری طراحی می شود. شما باید آن را به یک فرد متخصص که تجربه کافی در زمینه طراحی سایت دارند بسپارید. شما فقط باید این را بدانید که برای چه کسب و کاری می خواهید سایت طراحی کنید و چه مواردی می خواهید درون سایت شما قرار بگیرد.

دسته بندی طراحی سایت

طراحی وب سایت خبری: یکی از پربازدیدترین سایت ها هستند دلیل آن مشخص است چون اطلاع دادن خبرهای جدید و نیاز انسان به دانستن آن خبرها بسیار لازم است.

طراحی وب سایت فروشگاهی: یکی از مهم ترین نوع وب سایت ها می باشد چون مردم محصولات و خدمات خود را در آن قرار داده و به فروش می رسانند و در بین کسب و کارها بسیار محبوب است.

طراحی سایت شرکتی: یکی از مهم ترین اقدامات هر شرکت در این دنیایی که همه چیز آنلاین است سایت شرکتی می باشد. شرکت ها باید علاوه بر روش های سنتی در دنیای آننلاین هم فعالیت ویژه ای داشته باشند پس باید برای جذب مخاطبان بیشتر به سمت خود از این نوع سایت ها طراحی کنند.

طراحی وب سایت های آموزشی: هدف از طراحی این نوع وب سایت ها ارائه آموزش در زمینه های مختلف به صورت آنلاین می باشد.

افزونه چیست؟

نوعی نرم افزار کوچک کاربردی است که به برنامه اصلی یکسری امکانات را اضافه می کند.

میزبان وب: به کامپیوتری گفته می شود که اطلاعات یک یا چند وب سایت بر روی آن قرار دارد.

وظایف طراح وب سایت

وظایف طراح بستگی به این دارد که مسئولیت کدام قسمت از سایت را بر عهده دارد.

برای طراحی یک سایت حرفه ای به دو شخص نیاز است یک نفر کارهای ظاهری سایت را بر عهده می گیرد و دیگری طراحی کدهایی که برای دیگران قابل دیدن نیستند.

برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنیم؟

یادگیری زبان HTML

یادگیری زبان CSS

یادگیری زبان جاوا اسکریپت

یادگیری زبان PHP

طراحی و توسعه وب سایت برای چه کسانی مناسب است؟

داشتن یک وب سایت آن هم در زمان کرونا که مردم نمی توانند به مراکز خرید بروند بسیار لازم است.

هر شخصی یا شغلی برای آن که کسب و کار خود را توسعه دهید باید یک سایت برای محصولات و خدمات خود طراحی کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran