امتیازدهی به : post

طراحی سایت با فتوشاپ

طراحی سایت با فتوشاپ یکی از اصلی ترین حرفه هایی است که یک فرد متخصص در زمینه طراحی وب سایت باید از آن اطلاع داشته باشد. بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که طرح و پلن خاصی را برای وب سایت خود در نظر گرفته اید سعی کنید از طراحی سایت در فتوشاپ استفاده کنید.

بسیاری از افراد با خودشان می گویند چرا تا زمانی که قالب های آماده برای وب سایت هست از این نوع طراحی سایت استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طراحی سایت یک فرایند تخصصی است که باید به آن توجه ویژه ای کرد.

بسیاری از افراد تمایل دارند که سایتی که برای آن ها طراحی می شود دارای ویژگی های خاصی باشد. و دقیقا طبق طرحی باشد که آن ها در ذهنشان دارند، پس در چنین مواقعی تنها طراحی سایت با فتوشاپ می تواند به آن ها  کمک کند. در چنین مواقعی کارشناس متخصص طراحی سایت سعی می کند که از این برنامه برای اجرای تمامی برنامه ها استفاده کند.

مراحل طراحی سایت با فتوشاپ

طراحی سایت با فتوشاپ دارای مراحلی است که یک فرد متخصص در این زمینه باید با در نظر گرفتن تمامی آن ها مسیر خود را مشخص کند. در اولین مرحله باید به طراحی رابط کاربری با فتوشاپ پرداخت. در مراحل بعد باید آن ها را تبدیل به کد کرد.

استفاده از فتوشاپ در طراحی سایت امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. شما با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید به راحتی اقدامات لازم جهت طراحی سایت را انجام دهید و تمامی پلن هایی را که مد نظر دارید اجرا و پیاده کنید.

شما باید در ابتدای کار به طراحی بخش های مختلف سایت بپردازید، سپس سعی کنید سایر قسمت های یک وب سایت مانند صفحه اصلی، صفحه محصولات، وبلاگ و صفحه خطا را طراحی کنید.

بعد از این که صفحات مختلف را در فتوشاپ طراحی کردید. در مرحله بعدی باید آن ها را تبدیل به کد کنید. یک برنامه نویس فریلنسر هم می تواند به صورت تخصصی این مرحله را انجام دهد.

طراحی سایت در فتوشاپ امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد‌. بنابراین می توانید کارهایی

 نظیر تبدیل صفحات به کد را از طریق پلاگین های فتوشاپ انجام دهید.

جالب است بدانید که یک وب سایت از نظر قابل مشاهده بودن یا غیر قابل مشاهده بودن به دو بخش فرانت اند و بک اند تقسیم می شود. بخش فرانت اند همان بخشی است که شما می توانید آن را مشاهده کنید و در واقع یک طراح سایت به طراحی همین بخش می پردازد. بک اند نیز بخش غیر قابل مشاهده و به اصطلاح بک اند است. اما شما به عنوان یک طراح باید به بخش قابل مشاهده توجه کنید‌.

در طراحی رابط کاربری با فتوشاپ ما سعی می کنیم این بخش را نیز به ۶ زیر مجموعه تقسیم کنیم.

  • انتخاب و گزینش سبک طراحی و سبک سایت
  • ساخت سایت مپ و وایرفریم
  • انتخاب فونت و رنگ
  • طراحی بخش ریسپانسیو
  • طراحی المان های مختلف نظیر هدر، لایر و فوتر
  • طراحی گرافیک در فتوشاپ

پس از این که تمامی صفحات سایت خود را در فتوشاپ ساختید باید آن ها را به کد تبدیل کنید اما قبل از هرچیزی برای مطلع شدن از صحت کارکرد آن ها همه صفحات را در یک هاست آزمایشی تست کنید.

روش های تبدیل به کد در طراحی سایت در فتوشاپ

روش های مختلفی برای تبدیل صفحات به کد در فتوشاپ وجود دارد یکی از راه های مهمی که می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از پلاگین های فتوشاپ است. برای مثال با استفاده از پلاگین Css hat می توانید فایل های متعددی را که با فتوشاپ ساخته اید تبدیل به کد کنید.

روش دوم که برای تبدیل صفحات به کد وجود دارد استفاده از سایت های آماده ای است که صفحات مختلف را به کد های مورد نظر شما تبدیل می کنند‌.

درآمد طراحی سایت با فتوشاپ

طراحی سایت با فتوشاپ درآمد بالایی برای شما به همراه می آورد اما توجه داشته باشید که اگر مهارت و اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید به هیچ وجه موفق نخواهید شد. پس هرچه میزان دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید میزان درآمد شما هم بیشتر خواهد شد‌.

شما این امکان را دارید که بر اساس مهارت و وقتی که در طول روز دارید انواع پروژه های طراحی سایت با فتوشاپ را انجام دهید. از پروژه های کوچک که معمولا از ۵۰۰ هزار تومان شروع می شوند تا پروژه های ۵ میلیونی، البته این درآمد تقریبی است. شما می توانید با انجام چندین پروژه به کسب درآمد بالایی بپردازید.

یادگیری طراحی سایت با فتوشاپ

توجه داشته باشید که طراحی سایت با فتوشاپ یک فرایند کاملا تخصصی است که هر فردی از عهده آن بر نمی آید. بنابراین اگر قصد یادگیری این پروژه ها را دارید سعی کنید به صورت کاملا حرفه ای به یادگیری آن بپردازید. پروژه های مختلف که توسط شما باید انجام بشود، باید از هر لحاظی کامل باشد.

پس سعی کنید در وهله اول به برنامه فتوشاپ مسلط شوید زیرا بدون یادگیری فتوشاپ آن هم به صورت حرفه ای هرگز نمی توانید پروژه های مختلف را به درستی انجام دهید. شما باید از آموزش هایی که توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ارائه می شود به نحو احسنت استفاده کنید تا کاملا بر تمامی اصول مشخص آن مسلط شوید، سپس به قبول پروژه های مختلف بپردازید.

توجه داشته باشید که بدون گذراندن دوره های آموزشی هرگز نمی توانید به یک فرد حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید، و متقابلا توانایی کسب درآمد هم نخواهید داشت.

بسیاری از افراد هستند که توانایی انجام پروژه های مختلف طراحی سایت با فتوشاپ را ندارند. دلیل ان هم این است که دوره های مختلف آن را به درستی نگذرانده اند. پس سعی کنید به صورت کاملا تخصصی تمامی دوره های آموزشی مربوط به فتوشاپ را بگذرانید و با اطلاعات کامل در این مسیر قدم بگذارید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran