درباره طراحی سایت تبلیغاتی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت تبلیغاتی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت تبلیغاتی در جهان کنونی که  سرعت و رقابت، دو اصل پر اهمیت در فعالیت‌های تجاری و صنعتی به حساب می آیند، وجهه ی عینی و مهمی به خود می گیرد.

برای رشد بهتر فعالیت‌های تجاری خود، باید سطح کیفیت و مقدار فروش محصولات خود را بیشتر کنید. برای بیشتر شدن میزان فروش و بازاریابی صحیح، بایستی با پلتفرم ها و تکنیک های  صنعت تبلیغات جدید و مدرن بوده و یا از مشاوران و متخصصان این کار تخصصی یاری جویبد.

پیش از هر چیز توجه به این مبحث بسیار دارای اهمیت است که طراحی سایت تبلیغاتی به مانند تمام حرفه های دیگر در جهان مدرن امروزی احتیاج به تخصص های سنگینی دارد.

فکر کنم اگر قبل از هر مساله ای نخست شاخصه های طراحی سایت ارزان و  طراحی سایت شرکتی را بشناسید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت تبلیغاتی خود خواهید کرد.

طراحی سایت تبلیغاتی و جهان آنلاین امروز

در حال حاضر صنعت تبلیغات علم رو به رشد و گسترده‌ای است که تعداد زیادی از کشورها هزینه‌های بسیار سنگینی را به آن اختصاص می‌دهند. در ایران عزیز ما، همچنان نگاه قدیمی بر تبلیغات حاکم می باشد. تبلیغات در جایگاه یک فرایند ارتباطی دارای ساز و کارهایی می باشد و در زمینه انتقال پیام‌های مختلف تجاری، خدماتی و یا خارج از مبحث تجاری سنجیده، هدفمند وگاه به عمد بکار می رود.

با این دید دقیق از تبلیغات با هدف تغییر دیدگاه، ایجاد اعتمادسازی کامل و ترغیب کاربران به خرید یا بهره بردن از خدمات به کار می‌رود. تبلیغات گسترده در زمینه هدفمندی به انواع مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، تجاری و تفریحی و هنری بخش پذیر می گردد.

دائما تبلیغات در کلیه شرایط، قسمت اساسی از پروسه تولید و فروش محصولات به حساب می آید. در واقع بدون بهره بردن از تبلیغات محصولات و یا خدمات شما بدوم مشتری باقی مانده و یا به شکل مشکلی شناخته می شود و دیگر شما نباید امید زیادی به فروش تاثیرگذار آن داشته باشید و یا این توقع را داشته باشید که از این روش سود بالایی را کسب کنید.

در کلیه بخش های فوق طراحی سایت تبلیغاتی با توجه به عملکرد و محتوای خود می تواند پیاده سازی شود.

بخشی از طراحی سایت تبلیغات می تواند به شکل انتشار نوشته های علمی در این بخش گسترش یابد. این ممبحث به شما کمک خواهد نمود بهینه سازی بهتری در گوگل و موتورهای جست و جوی مطرح انجام دهید.

منتشر کردن این مقالات مثل این است که شما یک وب سایت علمی را در داخل سایت اصلی خود طراحی نموده باشید.

طراحی سایت تبلیغاتی در بخش های مختلف شغلی و صنعتی از جمله : صنعت خودرو، انواع تاسیسات، لوازم الکترونیکی و صوتی و تصویری، بنگاه های املاک، شرکت های خدماتی، بازار کار و استخدام، تولید و پخش مواد خوراکی، آموزشگاه ها و .. کاربرد بسیار زیادی دارد.

ابزارهای طراحی سایت تبلیغاتی و روش های نوین

طراحی سایت تبلیغاتی یکی از مکانیسم های برقرار کردن ارتباط با مشتریان بوده و هر فر یا شرکتی و سازمانی می‌خواهد کار های های خود را تبلیغ  کند و در بازار رقابت بگوید: فعالیت من را هم مشاهده کنید.

برای شناساندن برند شما به بازار هدف، تولیدات و خدمات ابزارهای متفاوتی وجود دارد از جمله : تبلیغات محیطی مثل بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوها، لایت باکس ها و …، تبلیغات در کانال های تلویزیونی و کانال های ماهواره ای، تبلیغات چاپی مثل تراکت، بروشور، کاتالوگ و …، تبلیغات حرفه ای دیجیتال، تبلیغات از روش هدایای تبلیغات.

بهره بردن از هر کدام از متد هاش تبلیغاتی بالا شرایط خود را خواهد داشت و برخی اوقات معایبی خم به همراه دارند بطور مثال :

تبلیغات در کانال های تلویزیونی هزینه های بسیار سنگینی را برای تبلیغ دهنده به همراه خواهد داشت و یا تبلیغات چاپی و مطبوعاتی به شکل کوتاه مدت بود و ماندگاری زیادی ندارند.

ولی طراحی سایت تبلیغاتی که در قسمت تبلیغات دیجیتال مارکتینگ قرار می گیرد مزایای و فواید بسیار زیادی دارد از جمله: ماندگاری دائمی، هزینه بسیار اندک، دسترسی عموم افراد به آن، بدون محدودیت تایمینگ و مکانی و …

طراحی برندسازی، تبلیغات و طراحی سایت تبلیغاتی آگهی

برند یک مجموعه، متشکل شده از علایق، دیدگاه ها و تجربه‌ها از پروسه شکل گیری یک محصول یا خدمات می باشد. هر برندی تشکیل شده از پیشینه ای می باشد و مردم عادی نسبت به آن ذهنیتی مثبت داشته و واکنش نشان می‌دهند.

عکس برند از ترکیب قسمت های متفاوت هویت و به یاری گرافیک و تبلیغات متولد می شود. تبلیغات محور اصلی پروسه اطلاع رسانی به مشتریان درباره فواید پر اهمیت محصول و ایجاد جایگاه برای برند در ذهن مخاطبان می باشد.

کیفیت محصول تولید شده ی شما، ارزش های داخلی محصول را پرورش خواهد داد درحالیکه تبلیغات تلاش می نماید تا باورهای حاضر درباره کیفیت محصول را حتی برخی اوقات با اغراق بیان کند.

کلیه ابزارها، متد ها و شیوه های تبلیغاتی در تولید و شکل گیری برند تاثیرگذار هستند ولی موثرتر از همه آنها، طراحی سایت تبلیغاتی می باشد که بعنوان متدی مهم در عصر ارتباطاتی کنونی در پروش عقاید عمومی نسبت به محصول تولید شده، بیان حقایق و برشمردن و معرفی مشخصه های محصولات تولیدی یک مجموعه یا خدمات آنها به جهت عدم محدودیت جایگاه و زمانی، دارا بودن فرصت و فضای مناسب، مخاطب پذیری اقشار متفاوت و دلایل بسیار زیاد دیگر نقش راهبردی دارد.

متد های تبلیغات و طراحی سایت تبلیغاتی

دنیای تبلیغات از متد ها و سبک های متفاوتی جهت پیشبرد اهداف کمک خواهد گرفت از جمله: تبلیغات کلاسیک، تبلیغات چریکی، تبلیغات غیر ملموس، تبلیغات ویروسی، تبلیغات بیانی، تبلیغات تحت وب و آنلاین که طراحی سایت تبلیغاتی در زیر شاخه تبلیغات آنلاین محسوب می شوند.

انواع و شیوه های تبلیغات تحت وب

تبلیغات اینترنتی هم مانند دیگر متدهای تبلیغاتی دارای بخش های متفاوت و متفاوتی است از جمله :

  • تبلیغات کلیکی

بیشتر موتورهای جستجو خدماتی به وب سایت ها برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی به اسم “تبلیغات کلیکی” ارایه می نمایند. تبلیغ کنندگان این تبلیغات، تبلیغات کوتاه خود را در صفحه نتایج موتورهای جستجو بر طبق کلمات کلیدی مخصوصی قرار می دهند.

هر چند در راستای قرار گرفتن این تبلیغ ها، هزینه ای زیاد پرداخت نمی کنید، اما گوگل بعنوان هزینه تبلیغات وب سایت در مقابل هر کلیک مخاطبان بر روی تبلیغات سایت شما، مبلغی دریافت خواهد نمود. از همین رو نام این سرویس “تبلیغات کلیکی” بیان می شود.

این متد تبلیغات چگونه عمل می نماید؟ زمانی که کاربری در موتور جستجو دنبال لغت یا اصطلاح یا پرسشی می گردد، مثل: “مکمل های بدنسازی مفیدند یا مضر؟”

اگر کلمه مورد نظر در پرسش های مطرح شده، مانند کلمه کلیدی و یا عبارت کلیدی حضور داشته در وب سایت مورد نظر شما بود، تبلیغات شما ظاهر خواهد گردید. خدمات تبلیغات خود را برای بررسی باید عنوان نموده تا اعمال گردد و بعد از آن تعرفه تبلیغات به ازای هر کلیک کاربران به وسیله موتورهای جستجو برای شما ارسال خواهد گردید.

اگر تبلیغات وب سایت مورد نظر شما توجه اشخاص را معطوف نکند و هیچ مخاطبی بر روی آن کلیک ننمود، در این حالت هیچ پولی پرداخت نخواهید نمود. اگر از این متد به درستی استفاده گردد نتایج آن برای وب سایت شما می تواند بسیار پر اهمیت باشد.

  • تبلیغات ایمیلی (ایمیل مارکتینگ)

از اولین سبک های تبلیغات تحت وب است. شیوه بسیار مفیدی بوده و درصورتیکه برای مجموعه ایمیل مخاطبان خود ارسال کنید بسرعت نتایج بسیار مفید آنرا خواهید دید.

  • تبلیغات بنری در وبسایت های مختلف

پُر استفاده ترین شكل تبلیغات اینترنتی، بنرها به حساب می‌آیند. بهره بردن از ابزار و متد های نوین، افزون بر بیشتر شدن تأثیر این مدل از تبلیغات، تحول وسیعی در این مدل تبلیغ ایجاد كرده است.

تبلیغات با استفاده از بنر ها نقش بسزایی در بیشتر شدن قابلیت‌های علامت های تجاری و معرفی خدمات و محصولات متنوع خود دارند. تبلیغات بنری سه بخش مختلف هستند : بنر ثابت، بنر پویا (انیمیشنی)، بنر تعاملی.

توصیه ما این می باشد که که از بنر فلش استفاده نگردد چون ممکن است برخی از کاربرها نتوانند از این بنرها استفاده کنند و در عوض از تصویر متحرک استفاده شود.

  • تبلیغات نوشتاری

تبلیغات موشتاری یکی از برترین روش های تبلیغات تحت وب است. هزینه بسیار کم و افزایش یافتن جایگاه وب سایت در موتورهای جستجو از نظر غنای محتوایی و بهره بردن از کلمات کلیدی در متن تبلیغات از اصلی ترین مزایای این متد است.

  • تبلیغات کاتالوگ های دیجیتال

به مدلی ترکیبی از تبلیغات نوشتاری و بنری به حساب می آید. یک تصویر مربوط به شرکت و یک خط توضیح در زمینه آگهی نمایش داده می شود که البته در کشور ما رایج نیست ولی یکی از مؤثرترین متد های تبلیغات اینترنتی است.

  • تبلیغات از طریق سئو سایت

حضور داشتن در صفحه نخست گوگل به سادگی امکان پذیر نخواهد بود. در صورتیکه طراحی سایت تبلیغاتی بر طبق اصول و تکنیک های سئو سایت اجرا و برنامه نویسی گردد، شانس بسیار زیادی برای حضور داشتن در صفحه نخست گوگل وجود دارد. سئو سایت و  بهینه سازی سایت در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به دنبال پروسه سایت به شما عرضه می شود.

  • مجموعه تبلیغات ” پاپ آپ “

پاپ آپ یا همان (بالاپر) تبلیغات آگهی می باشد که نمایش آن در یک قسمت جدید مرورگر انجام می شود و مخاطب با کلیک بر روی بخش های مختلف سایت، برگه ها یا صفحات آگهی به شکل ناگهانی باز خواهند شد.

اندازه عادی برای آگهی های پاپ آپ ها موجود نیست. شاید بارها روی یک وب سایت تخصصی کلیک نموده اید و تعداد زیادی صفحه تبلیغاتی فروش محصول به نمایش در آمده باشد که دیده شدن این پنجره ها از مجموعه “بالاپر” تبعیت می کنند که به طور معموا مخاطبین سایت نخوانده، این صفحات را می بندند.

  • تیزر آنلاین

فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای و جذاب و خلاقانه با حضور داشتن و نمایش در وب سایت های فیلم آنلاین مثل آپارات یکی از پرفایده ترین و جذاب ترین متد های تبلیغ اینترنتی می باشد که می تواند تاثیرگذاری بسیار زیادی روی کسب و کار شما داشته باشد.

  • همکاری متنوع در فروش

این پروسه به وسیله فروشگاه های اینترنتی مخصوصا فروشگاه هایی که محصولات قابل دانلود مانند نرم افزار، فروش فایل و غیره می فروشند استفاده می شود.

بررسی ترافیک سایت و طراحی سایت تبلیغاتی

آمار و تعداد کاربران حقیقی در طراحی سایت تبلیغاتی و آگهی حرف انخست را می زند چرا که بدون بودن تعداد زیاد کاربران طراحی سایت تبلیغاتی هیچ کارآیی نخواهد داشت.

وب سایت های مرتبط با تبلیغات که دارای حجم زیادی از آگهی می باشند نشانگر آن مفهوم است که دارای مخاطب بیشتری بوده و محبوبیت گسنرده ای در بین مخاطبین دارند.

از این جهت تحلیل اندازه بازدیدکنندگان و ترافیک طراحی سایت تبلیغاتی و تحلیل میزان برقراری ارتباط مخاطبین به وب سایت آگهی در طراحی سایت تبلیغاتی بسیار مهم است.

در صورت تحليل صحیح از ترافيک صفحات طراحی سایت تبلیغاتی خود بطور یقین متوجه احتیاجات و خواسته های کاربران خواهید شد و در نتیجه رویکرد عملی مناسبی اتخاذ خواهید کرد. در بررسی آماري طراحی سایت تبلیغاتی موارد زیر بررسی می گردد:

۱-  شناسايي موارد مورد علاقه کاربران در سايت.

۲- شناسايي متد ها و محتواهایی که بهتر بازدید داشته اند.

۴- شناسايي برترین و پُر بازدیدترین  قسمت هاي طراحی سایت تبلیغاتی.

۵- آگاهي از متد هاي اتصال به وب سايت و نرم افزارهاي استفاده شده مخاطبین براي ورود و مشاهده سايت.

۶- طراحی سایت تبلیغاتی از چه کشورهايي بازدید داشته است؟

۷- کدام پیج های طراحی سایت تبلیغاتی بيشتر مورد بازديد قرار گرفته است؟

۸- چه مواقعی در طی شبانه روز تعداد زیادی مراجعه به سايت وجود داشته است؟

۹- به شکل روزانه، ماهانه و سالانه چقدر طراحی سایت تبلیغاتی مورد بازديد قرار گرفته است؟

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran