درباره طراحی سایت خبرخوان

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت خبرخوان، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت خبرخوان یا RSS به مالکین این نوع صفحات وب این امکان را خواهد داد که بدون هیچ گونه دخالتی و بشکل کاملا اتوماتیک جدیدترین اخبارتخصصی موجود در دیگر سایت های خبری را را دریافت و فراخوانی نمایند.

RSS کوتاه شده جمله Really Simple Syndication است و مدلی از اطلاعات XML است که برای به شیر کردن یا استفاده از تیتر های اطلاعات جديد یا هد لاین هاي يک سايت بوجود آمده است.

در حقیقت خبر خوان ها به کاربران وب این امکان را خواهند داد که از کلیه وب سایت های مورد نیازشان بشکل یک جا بازدید به عمل بیاورند.

طراحی سایت خبرخوان به این مدل است که در بخشی (معمولا صفحه اصلی) از سایت یک قسمت قرار دارد که دارای تازه ترین اطلاعات و اخبار وب سایت های مختلف می باشد و کاربران سایت این امکان را دارند تا با کلیک بر روی این اطلاعات وارد سایت منبع همم بشود.

عملکرد سایت های خبر خوان

طراحی سایت خبر خوان به نحوی می باشد که بشکل کاملا خودکار و سرخود عمل نموده و احتیاجی به آپدیت ندارد و دارای تایم بندی از پیش معین شده ای است که بعد از انجام تنظیمات نخستین اتوماتیک تور بروز رسانی خواهد شد.

طراحی سایت خبرخوان به این نحو می باشد که یک روبات به شکل کاملا خودکار به دیگر سایت های از پیش معین شده مراجعه خواهد نمود و اخبار آن ها را بایگانی خواهد نمود و بر اساس زمان بندی مشخص شده آنها را منتشر خواهد نمود.

برای چه باید طراحی سایت خبر خوان داشته باشیم؟

در مرحله نخست امکان دارد هدف از طراحی سایت خبری توسعه خبرهای متفاوت و اطلاعات برای کاربران وب باشد، اما علاوه بر این، طراحی سایت های خبرخوان دارای خوبی های دیگری هم هستند.

خوبی های متعدد بهره بردن از سایت خبرخوان دو طرفه است. بدین شکل که هم برای سایت مالک خبرخوان خوبی به حساب می آید و هم برای سایت هایی که در جایگاه منبع خبری معرفی می گردند! به این علت که خبرخوان ها به صورت دائمی با منتشر کردن تعداد زیادی خبر از سایت های مختلف، اطلاعات وب سایت را آپدیت نموده و موقعیت سئو بسیار عالی را برای مالک سایت خبر خوان بوجود خواهد آورد.

از جهتی دیگر زمانی که سایت خبر خوان اقدام به منتشر کردن اطلاعات سایت های دیگر می کند، در حقیقت بدون هیچ مشکلی، سایت اول مطالب حضور داشته در طراحی خود را انتشار داده و تبلیغ کرده و مخاطبین متعددی فقط با یک کلیک ساده روی لینک مورد نظر، به طرف این سایت ها هدایت خواهند شد و این عمل باعث بهتر شدن سئو سایت و آمار کاربران طراحی سایت خبرخوان می گردد.

نکته بسیار پر اهمیت در زمینه طراحی سایت خبرخوان ، اصولی بودن آن و رعایت بحث کپی رایت است.

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم طراحی سایت خبرخوان این می باشد که با توجه به آمار زیاد کاربران اینگونه وب سایت ها که از نژاد ها و طیف های منفاوت جامعه هم می باشند در فضای سایت زمینه بسیار مناسبی برای گذاشتن آگهی مجموعه ها و فروشندگان تولیدات مختلف و ارایه دهندگان سرویس ها بوجود می آید.

مزیت بسیار پر اهمیت سایت های خبرخوان برای مخاطبین اینست که آنها بدون اینکه به سایت های متفاوت در زمینه مشاهده اخبار مراجعه کنند با رجوع و مشاهده کردن از سایت خبرخوان این امکان را خواهد داشت همه اطلاعات را در آن واحد و یکجا مشاهده کنند و در زمان هم صرفه جویی می گردد.

بخش های مختلف و امکانات طراحی سایت خبر خوان

طراحی سایت حرفه ای  RSS واقعا یکی از مدل های طراحی های بسیار حساس سایت است که برنامه نویسی آن با توجه به جزئیات حرفه خبری می باشد.

قسمت ها و سرویس های پر اهمیت در طراحی سایت خبر خوان اینها هستند: فراخوانی و هندل کردن ساده اخبار از وب سایت های دیگر؛ امکان سرچ کردن برای بهرهردن مخاطب بصورت جست و جوی عادی و پیشرفته بر طبق پارامترهای متفاوت مثل: تاریخ اطلاعات، موضوع و …؛ بخش بندی کردن اطلاعات مختلف مثل: سیاسی، ورزشی، اجتماعی، حوادث، بین الملل و دیگر موارد …، تصاویر و نمایش نوشته ها و اطلاعات مختلف؛

قسمت نظرسنجی و عقاید مخاطبین، نمایش برخط اطلاعات روزانه، هفتگی و ماهیانه؛ ساخت انجمن های گفتگو در طراحی سایت خبرخوان در زمینه فعال نمودن زیادتر کاربران و بدست آوردن فیدبک از اطلاعات گذاشته شده در طراحی سایت خبرخوان؛ قسمت اطلاعات پُربازدید و پُرببینده، خبر ها و رخدادهای ویژه؛ بخش های متفاوت تبلیغاتی برای گذاشتن در سایت به صورت تبلیغات پوستری، پیوندی و پاپ آپی، تبلیغات در بخش کاری سایت، رپورتاژ و …

همچنین در طراحی سایت خبرخوان این امکان وجود دارد تا جدول برخط و لحظه ای ارزش سکه، طلا و ارز، جدول نمایش دادن وضعیت هوا، جدول مالی خودروهای متفاوت موجود در بازار؛ امکان شیر کردن مطالب و تصاویر؛ لینک های مفید؛ پنل عضویت در طراحی سایت خبرخوان؛ ارسال خبرنامه تحت وب به پست الکترونیکی اعضا؛ قسمت فرستادن خبر به وسیله خبرنگاران افتخاری و … اشاره کرد.

ویژگی ها و توانمندی مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در ساخت سایت خبر خوان

رعایت پارامتر های مختلف و نکات مهم فنی مخصوص سایت های خبری و وب سایت های خبرخوان به وسیله مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی دقیق اینگونه سایت ها باعث شده است که وب سایت های خبرخوان طراحی شده توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران از جهت عملکرد و بدست آوردن کاربران متعدد موفق بوده و رضایت مالکین سایت و کاربران را فراهم نماید.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران گرافیک سایت های خبرخوان را بشکل کاملا حرفه ای و گیرا طراحی کرده و اطلاعات و متن ها بشکل کاملا واضح به نمایش در خواهد آمد.

سریع بودن سرعت نمایش طراحی سایت خبرخوان و  بالا آمدن پر سرعت صفحات (لود شدن) طراحی سایت خبرخوان توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران از دیگر مشخصه های پر اهمیت است بدین دلیل که وب سایت های خبری و پورتال های RSS به علت مدل محتوایشان کاربران متعددی دارند در نتیجه باید پیج های سایت باید با سرعت بسیار بالایی باز شوند. لذا مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران از سریعترین متد زبان برنامه نویسیASP.NET در طراحی سایت خبرخوان استفاده می نماید.

از جهتی دیگر همچنانکه درحال حاضر صحبت بر سر  متد های بهینه سازی سایت زیاد شده است مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران نیز به شکل کاملا تخصصی به این مبحث ویژه توجه زیادی دارد.

سئو سایت ها با فعالیت های مختلف بر طبق الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار دارای اهمیت می باشد بدین دلیل که از این روش آمار بازدید و ترافیک طراحی سایت خبرخوان بالا رفته و احتیاجات مدیران سایت تامین خواهد شد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت خبرخوان به این مبحث پر اهمیت توجه ویژه دارد.

همچنین با توجه به این مبحث مهم که بیشتر اشخاص تمایل دارند از موبایل های هوشمند و تبلت برای بازدید از محتوای خبری وب سایت ها بهره ببرند در نتیجه مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت خبرخوان و وب سایت های خبری این مبحث مهم را در نظر گرفته و طراحی سایت خبرخوان را بصورت کاملا واکنشگرا اجرا می نماید تا موقع دیدن طراحی سایت خبرخوان بر روی صفحات نمایشگر دستگاه های متفاوت هیچ مورد منفی رخ ندهد و سرویس های مخاف طراحی سایت خبرخوان برای مخاطبین به سادگی قابل دسترس و بهره بردن باشد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را دارد تا با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای طراحی سایت خبرخوان شما انجام دهد تا از همان روزهای آغازین بارگزاری سایتتان در رتبه های بالای گوگل دیده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran