درباره طراحی سایت خیاطی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت خیاطی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت خیاطی و همچنین طراحی سایت مراکز آموزشی خیاطی دقیقا لازمه و یکی از بسترهای مورد نیاز برای حضور خیاطان، دیزاینر های لباس و ارایه دهندگان سرویس های دوخت و دوز لباس می باشد.

طراحی سایت خیاطی دقیقا همراه با با طراحی پورتال ها برای بیزنس های دیگر، درحال حاضر این امکان را دارد تا طیف بسیار گسترده ای از خدمات برخط را ارایه نماید و همچنین نمونه طراحی های لباس و معرفی محصولات کارگاه های خیاطی را به شکل بسیار مناسبی برای کاربران به نمایش بگذارد.

پیش از بررسی از هر مساله توجه به این مبحث مهم بسیار دارای اهمیت می باشد که طراحی سایت خیاطی به مانند کلیه تخصصات دیگر در جهان توسعه یافته کنونی احتیاج به تخصص های بسیا سنگینی دارد. تصور می نمایم اگر قبل از هر چیز نخست موئلفه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت ارزان را مطالعه کنید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت خیاطی خود خواهید کرد.

مزیت های طراحی سایت خیاطی

احتمال دارد که شما در منزل خود مشغول به خیاطی می باشید و یا یک گارگاه نقلی خیاطی دارید و به همین علت تعداد مراجعه کنندگان شما کم است و فقط آنانی که در همسایگی شما هستند شما را شناسایی کرده و سفارش می دهند.

طراحی سایت خیاطی این قابلیت مهم را فراهم خواهد ساخت که با معرفی کامل خود در گستره ای به ورای کل ایران و در عرصه کشور و حتی دنیا توانا کردید تا کاربران زیادتری جذب نموده و حداکثر بهره را از منافع طراحی سایت خیاطی خود داشته باشید.

برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی خیاطی

تعدادی از کاربران ترجیح می دهند تا در مقابل سفارش دادن ، از بین نمونه های موجود شما طرحی را پسند کنند. این دسته از کاربران شما از برنامه نویسی فروشگاه خیاطی شما این توقع را دارند تا مشخصات دقیقی از قبیل: اسم و مدل لباس، جنس، اندازه های موجود، رنگ و دیگر موارد را ارایه دهد تا با استفاده از سرچ پیشرفته بتوانند از بین تعداد بسیار بالای تولیدات شما مدل مورد نظر خود را پیدا کنند.

طراحی سایت فروشگاه لوازم خیاطی

مضاف بر موارد یاد شده ، طراحی سایت فروشگاهی تجهیزات خیاطی هم امکان راه اندازی را خواهد داشت که برای فروشندگان زیاد فروش یا خرده تجهیزات خیاطی که تولیداتی مانند :

انواع کش ها، دکمه پنبه ها، مدل های سوزن، نخ لباس، رولت، نوار دوخت، متر خیاطی، الگو و… را پخش می کنند مورد استفاده بسیار بالایی دارد.  تولیدات قطعی شما به شکل لیاس ها در رده های سنی متفاوت به دست مردم می رسد و شما این امکان را دارید تا پورتال تخصصی فروش انواع البسه را برای این کار برنامه نویسی کنید. یا این امکان را خواهید داشت تا با سایت های پوشاک( برنامه نویسی سایت پوشاک) همکاری کنید.

طراحی سایت آموزشگاه خیاطی

برنامه نویسی تخصصی سایت آموزشگاه خیاطی یا پورتال آموزشی خیاطی هم برای آموزش دهندگان خیاطی امکان انجام شدن را خواهد داشت.

امکانات مختلف طراحی وب سایت آموزشگاه خیاطی عبارتند:

 • معرفی آمرکز آموزشی خیاطی و معرفی استید و رزومه آموزشی و عملکرد های آنها و مدارج کسب شده.
 • گذاشتن اطلاعات ارتباطی و آدرس آموزشگاه.
 • قراردادن اطلاعات و معرفی کلاس های آموزشی مثل: ژورنال شناسی ، دیزاین لباس عروس، نازک بری تخصصی ، مولاژ، طراحی لباس خردسالان ، طراحی بر روی پارچه ، طراحی البسه مختلف، الگوشناسی تخصصی ، کش و دراپه و دیگر موارد.
 • ثبت نام کامل و شرایط و قوائو استفاده از سایت، که ثبت نام بشکل برخط با استفاده از سایت و پرداخت شهریه از درگاه های تحت وب وصل شده به پورتال آموزشگاه و یا با استفاده از مراجعه حضوری امکانپذیر خواهد بود.
 • گالری عکس های تخصصی برای نمایش نمونه طرح های تخصصی های آموزش داده شده و یا سمپل طرح های دانس آموزان آموزشگاه ، شو البسه، عکس هایی با کیفیت از محیط آموزشگاه، مزون و توانایی های دوخت لباس.
 • سرویس های تخصصی آموزشی مانند : طراحی نمئنه ها، کلاس های فوق العاده برای آموزش بهتر ، ارایه سرتیفیکیت و دیپلم با اعتبار و غیره.

 • پیج مطالب و نوشته های مرتبط با خیاطی
 • دیگر خدمات طراحی سایت خیاطی عبارتند: شیر کردن نوشته های محبوب در شبکه های اجتماعی مطرح، نمایش اطلاعات کاربران، دانلود کتب pdf و نوشته های آموزشی ، جدول زمانبندی دوره های آموزشی، نمایش تقویم روز و اطلاعات روزمره، امکان صحبت برخط برای مواردی مانند مشاوره پیش ثبت نام و هماهنگی دوره های مختلف، طراحی پیج سوال و جواب متداول و دیگر موراد

امکانات تخصصی طراحی سایت خیاطی

 • برنامه نویسی و ساخت بخش درباره مجموعه خیاطی در زمینه معرفی و توانمندی های مجموعه خیاطی.
 • برنامه نویسی و ساخت بخش متدها و نوع ها، برای معرفی نوع های متفاوت دارای امکان انجام و همچنین ارایه ژورنال برخط.
 • برنامه نویسی و ساخت بخش گالری عکس های باکیفیت برای نمایش طرح های روز و ارایه برترین مدل ها به کاربران سایت. با گذاشتن آلبوم عکس ها در طراحی سایت خیاطی ، این امکان هست تا شما را بعنوان یک دفتر مرکزی سفارش گیری سرویس های مختلف مرتبط با لباس در ذهن مخاطبین معرفی نموده و از این روش بازدیدکننده متعددی را به طرف خود جذب نمائید.

 • برنامه نویسی و ساخت بخش اطلاعیه و اطلاعات مختلف در زمینه بازتاب خبرهای کارگاه و رخدادهای جهان خیاطی و تولید پوشاک.
 • برنامه نویسی و ساخت بخش پنل ثبت نام ، با استفاده از این پنل مخاطبین شما با وارد کردن مشخصات شخصی و داشتن پسورد و نام کاربری مخصوص عضو سایت خیاطی شما خواهند شد و می توانند از سرویس های برخط استفاده کنند.
 • برنامه نویسی و ساخت بخش سفارش گیری برخط ، به وسیله این سیستم اعضای سایت خیاطی می توانند نوع های البسه مدنظر خود را بر طبق ژورنال های حاضر و همچنین مشخص کردن آیتم های دیگر مثل کد رنگ، اندازه، جنس کار و … سفارش دهند.
 • برنامه نویسی و ساخت بخش درگاه های پرداخت برخط وصل شده به سایت خیاطی برای واریز هزینه پیش پرداخت یا کل مبلغ سفارش.

با همه آنچه که خدمت شما بیان گردید مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران طراحی سایت حرفه ای و فروشگاهی را بر اساس تجربیات چندین ساله و همچنین بر اساس احتیاجات متفاوت مشتریان و مشاغل انجام داده و پیاده سازی وب سایت خیاطی و برنامه نویسی پورتال آموزشگاه خیاطی هم از آن جمله به حساب می آید.

برنامه نویسی سایت آموزش خیاطی بر طبق موئلفه های واکنشگرا برای نمایش دقیق و بدون مشکل وب سایت خیاطی در صفحات نمایشگر دیوایس های تلفن همراه، تبلت، لب تاپ با سایز های متفاوت، ایجاد پنل ادمین ساده برای آپدیت سایت ببه وسیله ادمین و گذاشتن محتوا، نوع ها و نمونه کارهای حرفه ای به سایت خیاطی از موارد پر اهمیت در پیاده سازی سایت توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران می باشد.

همچنین فعالیت های تخصصی سئو سایت خیاطی ( بهینه سازی سایت )برای سرچ انجین هایی مانند بینگ و گوگل ، از جمله سرویس هایی است که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ارایه می دهد تا پورتال خیاطی شما بولد شود و در جستارهای مخاطبین در عبارات کلیدی مربوطه در پیج های نخست موتور های جستجو به نمایش در بیاید.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را دارد تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای سایت خیاطی شما انجام دهد تا از همان روزهای اول بالا آمدن سایتتان در رتبه های بالای گوگل مشاهده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran