درباره طراحی سایت دانلود

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت دانلود، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت دانلود ویدئو ها، تصاویر مختلف، نرم افزار، اپلیکیشن و درایور های مختلف دائما برای اشخاص زیادی جالب بوده مخصوصا اینکه دانلود رایگان برای هموطنان ما بیشتر مورد توجه می باشد.

طراحی سایت دانلود در زمینه گذاشتن فایل های متفاوت چه بصورت اشتراکی و پولی و چه بشکل رایگان خواهد بود. این فایل ها این امکان را دارند تا فقط در یک زمینه مخصوص مانند فایل های لایه باز فتوشاپ و یا مجموعه ای از فایل های مختلف مثل انواع آهنگ ها، فیلم، کتاب و … باشند.

پیش از هر مساله توجه به این مبحث تخصصی بسیار دارای اهمیت می باشد که طراحی سایت دانلود دقیقا شبیه به کلیه حرفه های دیگر در جهان توسعه یافته کنونی نیاز به تخصص های سنگینی دارد. تصور می نمایم اگر قبل از هر چیز نخست شاخصه های طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت دانلود خود خواهید کرد.

ضرورت و مقاصد طراحی سایت دانلود

بدون تردید مخاطبین اینترنت برای یک دفعه هم که شده فایل یا برنامه ای را دانلود نموده اند.

وب سایت های حرفه ای پارسی زبان یا خارجی در این حوزه موجود هستند. شما هم این امکان را دارید تا صاحب یکی از این طراحی سایت دانلود باشید و به بیزنس در فضای مجازی رجوع کنید که این کار از طریق طراحی سایت دانلود بشکل تخصصی و کاربردی به وسیله شرکت های معتبر و با تجربه ای همانند مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران امکانپذیر خواهد بود.

یقینا هدف اینگونه طراحی سایت دانلود ها داشتن ورودی مالی از طریق فروش فایل ها و یا از مسیر داشتن آگهی خواهد بود. در طراحی سایت دانلود رایگان مقصود ما جذب و افزایش کاربران سایت و بیشتر شدن بازدیدکنندگان خواهد بود تا از این متد تخصصی شرکت ها و مجموعه ها تبلیغات خود را در این مدل وب سایت هایی بگذارند، چون شغل ها و صاحبان صنایع به دنبال وب سایت هایی می باشند که بشکل روزانه و دائمی بازدیدکنندگان متعددی برخوردار باشند.

نکات ویژه طراحی سایت دانلود حرفه ای

در طراحی تخصصی و اجرای وب سایت های دانلود این موارد ضروریست که به چند نکته مهم توجه ویژه داشته باشید که عبارتند از :

 • سرعت بالا آمدن بخش های مختلف

سرعت لود شدن و بالا آمدن برگه های مختلف سایت دانلود بایستی مناسب و قابل قبول باشند تا مخاطبین وب از انتظار کشیدن حوصله شان سرریز نشود و سایت را ترک نکنند.

 • سادگی دانلود

پروسه و روند دانلود نباید سخت و پیچیده و گیج کننده باشد. مخاطب شما باید به سادگی هرچه تمام تر با طی یک یا دو مرحله (ویا ثبت نام در طراحی سایت دانلود و اشتراک) و پرداخت هزینه به پیوند دانلود دسترسی داشته باشند.

دفعات متعددی دیده شده که سخت شدن پروسه دانلود، باعث خواهد شد که مخاطبین از ادامه پروسه و خرید منصرف گردند و بسراغ پورتال های دانلودی دیگری برود.

 • سیستم سرچ عادی و پیشرفته

بر اساس ظرفیت سایت های دانلود که پر از فایل های مختلف با موضوعات متفاوت می باشند، سیستم سرچ عادی برای دسترسی سریع کاربر به مقصود خود با جست و جوی یک مبحث و همچنین سیستم سرچ پیشرفته برای در حساب موئلفه هایی مانند اسم، موضوع، مالک اثر، فرمت، اندازه فایل و … قرار داده شده تا مخاطب شما این امکان را داشته  باشد به فایل مورد درخواستش دست یابد.

 • قرار دادن اسم و توضیحات فایل ها

در یافتن اسم فایل دقت گردد که کوتاهترین و مناسب ترین عبارت یا واژگان که در زبان روزمره مخاطبین رواج دارد استفاده گردد و همچنین بخش های فایل بشکل مجموع درج شود.

این کار مضاف بر اینکه باعث ساده شدن جستجو در میان محتوای درون سایت خواهد گردد از جهتی هم کاربرانی که از روش موتورهای جستجو مثل گوگل به سرغ فایلی می گردند سریع تر به نتیجه مورد نظر رسیده و به طراحی سایت دانلود شما وارد خواهند شد.

 • امنیت وب سایت

موارد مهم امنیتی در طراحی سایت دانلود دارای اهمیت می باشد چرا که در بیشتر اینها که بشکل مالی می باشند و تراکنش های مالی صورت می گیرد در زمینه بیشتر شدن درجه اعتماد مخاطبان برقراری امنیت نکته بسیار پر اهمیتی است و همچنین در زمینه ماندگاری وب سایت و پیشگیری از هک شدن نکات مهمی اتخاذ می گردد.

ظرفیت سرور طراحی سایت دانلود فایل هر اندازه که زیادتر باشد بهتر است و از جمله فایل های: برنامه های مختلف، اپلیکیشن؛ بسته های علمی، مقاله و پایانامه و جزوه های علمی، آهنگ، فیلم و کلیپ، بازی و گیم، پرتره های گرافیکی، تصاویر لایه باز، طرح و ایده های بیزنس های مختلف ، کنسول بازی و عناوین دیگر جهت دانلود و بهره بردن مخاطبین در اینگونه وب سایت ها می توان گذاشت.

سرویس های مختلف و آیتم های طراحی سایت دانلود

 • برنامه نویسی تخصصی قسمت اخبار

در زمینه گذاشتن آخرین اطلاعات مربوط نرم افزارها، برنامه ها و جهان تکنولوژی و جدیدترین رویداد ها در بازار نرم افزار و اطلاع رسانی ورژن های جدید نرم افزارها و …

 • برنامه نویسی تخصصی قسمت فایل ها و دسته بندی

در این بخش فایل ها بر اساس بخش بندی مفهومی قرار گرفته و همچنین عناوین مهم مربوط به هر محصول و عنوان در زیر فایل بیان خواهد شد. معینات و توضیحاتی مانند : اسم و موضوع فایل، صاحب اثر یا مجموعه سارنده، اندازه و فرمت، رمز فایل و مواردی از این دست.

 • برنامه نویسی تخصصی قسمت لینک دانلود

پیوند دانلود یا بشکل مستقیم در زیر محصول فایل قرار می گیرد. در وب سایت های دانلودی هزینه دار بعد از پرداخت هزینه به وسیله مخاطب با روش درگاه پرداخت الکترونیک حاضر بر روی سایت دانلود، لینک دانلود اکتیو شده یا پیوند به ایمیل وی فرستاده خواهند شد.

 • برنامه نویسی تخصصی قسمت  نوار جستجوی ساده و پیشرفته

سرچ عادی برای سرچ فوری و جستجوی حرفه ای برای سرچ های حرفه ای تر بر طبق فاکتورهایی مثل: کاربرد، حجم و …

 • برنامه نویسی تخصصی قسمت تبلیغات

بخش کامل و کاربردی ریپورتاژ که امکان تخصصی تحت پوشش گذاشتن نوع های مختلف روش های تبلیغاتی مانند پوستری، نوشته ها، کناری، پاپ آپ، تبلیغات رایگان را دارد در این مدل وب سایت ها طراحی می شود. البته طراحی سایت تبلیغات احتیاج به عناوین تخصصی تری هم دارد که باید به شکل کامل برای این کار برنامه نویسی انجام شود.

 • برنامه نویسی تخصصی قسمت عضویت
 • برنامه نویسی تخصصی قسمت راهنما

در زمینه ارایه راهنمایی به مخاطبین اخیرا عضو شده جهت روش استفاده از فایل ها و دانلود آنها.

 • امکانات دیگر

فرستادن خبرنامه، اشتراک گزاری موارد مختلف، آمار کاربران سایت، نمایش تعداد موارد دانلود، امتیاز دهی مخاطبین به هر کدام از فایل ها، نمایش دقیق فایل های پُر بازدید و تخصصی، فروم گفتگو و. … از دیگر آیتم های طراحی سایت های دانلود خواهند بود.

ویژگی های مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران برای طراحی سایت دانلود

انجام دادن بهینه سازی وب سایت (سئو سایت دانلود) عامل اصلی پیروزی یک وب سایت دانلود خواهد بود. به دلیل این که بودن وب سایت های تخصصی دانلود در بستر تعداد کاربران و مراجعان متعدد است.

مفید ترین و هدفمندترین متد بیشتر کردن میزان ورودی و آمار کاربران از همان اجرای قوائد و متد های سئو خواهد بود. در این زمینه بهینه سازی وب سایت دانلود برای عبارات کلیدی مرتبط ملاک فعالیت است.

تعداد زیادی از مخاطبین فایل مورد احتیاج خود را به اسم مخصوص خود در موتورهای جستجو سرچ خواهند کرد. مثل: نرم افزار «لایت ‌شات» (Lightshot) در همین زمینه وب سایت بایستی برای عبارات کلیدی اسم فایل ها و یا برنامه ها هم عنوان فارسی و هم انگلیسی بهینه کند تا مخاطب با سرچ در موتورهای جستجو به سایت دانلود شما وارد شود.

بر اساس مطالب بیان شده امر بهینه سازی مجموعه های دانلود، سنگینی ها و ریزه کاری های خود را داشته و شامل نکات و شگردهای تخصصی متعددی است.

اما جای نگرانی نیست !

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با علم و تخصص خود در این زمینه وب پورتال های دانلود شما را به روس تخصصی و اصولی بهینه و بهینه خواهد نمود.


طراحی تخصصی سیستم هندلینگ ساده و فارسی برای اینکه مدیر یا ادمین وب سایت این امکان را دارند تا وب سایت را بروز رسانی کرده، فایل های اصلی را اضافه نمایند و یا مشخصات و اطلاعات این فایل ها را ویرایش کنند و عناوینی از این دست از ویژگی های مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت و دانلود است.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را دارد تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای سایت دانلود شما انجام دهد تا از همان روزهای شروع بارگزاری سایت دانلودتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran