درباره طراحی سایت داینامیک

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت داینامیک، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت داینامیک به نحوی از طراحی سایت بیان می شود که در آن کلیه احتیاجات و نیازهای یک سفارش دهنده چک شده و بر طبق آن طرحی منعطفی صورت خواهد پذیرفت و مالک وب سایت، خود خواهد توانست بر طبق احتیاج و صلاح دید خودش، محتویات طراحی سایت داینامیک خود را بشکل آنلاین تغییر و آپدیت نماید.

در این مدل از برنامه نویسی وب، کنترل کلیه قسمت های سایت در اختیار مالک وب سایت خواهد بود و او بدون احتیاج به تماس با برنامه نویس وب، خود به تنهایی می تواند محتوای طراحی سایت داینامیک خود را عوض و یا ازبین برده و یا مطالب و عکس های جدید بگذارد.

کار هایی مانند ساخت صفحه، ایجاد منو های متنوع، ایجاد برگه های تخصصی، حذف یک بخش، ویرایش محتویات هر قسممت طراحی سایت داینامیک و … در این مدل وب سایت ها به وسیله مالک سایت و یا ادمین قابل صورت پذیرفتن است.

پیش از هر مساله توجه به این مبحث تخصصی بسیار دارای اهمیت می باشد که طراحی سایت داینامیک به مانند کلیه حرفه های دیگر در جهان توسعه یافته کنونی احتیاج به تخصص های پیچیده ای دارد. تصور می نمایم اگر پیش از هر چیز نخست شاخصه های طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت ارزان را مطالعه کنید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت داینامیک خود خواهید کرد.

این مدل صفحات وب از چند بخش اچ تی ام ال تشکیل شده و به همانشکلی که از اسمش مشخص است محتوای این سایت ها متحرک نمی باشند و برای عوض کردن اطلاعات پورتال مورد نظر باید علم تخصصی در این مبحث داشت و یا اینکه باید تغییرات به وسیله برنامه نویس و شرکت طراح سایت انجام  گیرد. در زمینه این وب سایت ها در مقاله “طراحی سایت ثابت” بشکل کامل شرح داده ایم.

طراحی سایت داینامیک Dynamic (پویا)

در عصر کنونی می توان بیان کرد که کلیه وب سایت ها بشکل داینامیک طراحی می شوند. وب سایت داینامیک به مفهوم محتویات صفحات وب بر طبق زمان، کارکرد و … عوض خواهد شد. به عنوان نمونه بیشتر سایت هایی که شامل بخش ثبت نام می باشند، یا دارای بخش معرفی تولیدات زیاد و مختلف و یا قسمت فروش برخط می باشند، سایت های اطلاع رسانی، وب سایت های علمی و … بشکل داینامیک برنامه نویسی می شوند.

بیشتر پورتال های داینامیک به یک مخزن اطلاعاتی متصل می شوند؛ مخزن اطلاعاتی یک بخش مرتب و جامعی برای حفظ اطلاعات می باشد. به عنوان نمونه در زمینه حفظ اطلاعات کاربران شما اعم از اسم، تلفن، آدرس، سوابق خرید و … این امکان را خواهید داشت تا یک بانک اطلاعاتی طراحی کنید که این پارامترها را سیو کند و هر زمان که احتیاج داشتید این داده ها را تغییر بدهید یا اینکه بر طبق موئلفه های مشتریان یک سیستم آماری طراحی کنید.

به عنوان نمونه از این بانک اطلاعات قصد داشته باشد لیست کاربرانی که ماهیانه بیش از یک میلیون تومان از مجموعه خرید کرده اند را به شما معرفی کند.

مزیت های بیشمار طراحی سایت داینامیک

مدیریت سایت داینامیک بسیار ساده و آسان بوده و احتیاجی به دانش فنی خاصی ندارد. شما این امکان را دارید تا محتوا و اطلاعات سایتتان رو بدون هیچ علم تخصصی برنامه نویسی، بیشتر و کم کرده یا اطلاعات نکمیلی رو تغییر و ویرایش نمائید.

سرویس های مدیریت اطلاعات در طراحی سایت داینامیک بسیار متعدد است و شما این امکان را دارید تا با بهره بردن از بانک اطلاعاتی طراحی سایت داینامیک تا اطلاعات کاربری کاملا دقیق و پر اهمیتی را به دست بیاورید.

از دیگر مزیت های بیشمار طراحی سایت داینامیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

* آپدیت پر سرعت و ساده بصورت آنلاین به وسیله مدیر سایت

* ارائه نمودن انواع سرویس های مختلف تحت وب به مخاطبین

* گذاشتن حجم بسیار زیادی از اطلاعات در طراحی سایت داینامیک

* آپدیت دائمی وب سایت به نحوی که کاربران پویایی و زنده بودن طراحی سایت داینامیک شما را احساس می نماید.

* ذخیره سازی در زمان ايجاد و آپدیت وب سايت ها

* قابلیت تخصصی مديريت و به آپدیت طراحی سایت داینامیک بدون تخصص زیاد

* انعطاف‌پذيری زیاد طراحی سایت داینامیک

*امکان وصل شدن وب سایت به شبکه های اجتماعی مانند: توئیتر، فیسبوک، تلگرام و …

* قابلیت افزودن ابزارها و  ماژول های تخصصی

* امکان طراحی بخش مديريت سايت در سيستم بين چند کاربر

* کم شدن زیاد هزينه‌های نگهداری و پشتيبانی طراحی سایت

* امکتن صورت دادن پشتيبانی از چند زبان

اهمیت بروز رسانی محتوا در طراحی سایت داینامیک

به همانشکلی که پیشتر خدمت شما عزیزان بیان گردید از مزیت های اصلی طراحی سایت داینامیک آپدیت محتوا می باشد.

مقالات جدید باعث حضور کاربران در طراحی سایت داینامیک شده و آنها را مشغول سایتتان خواهد نمود. مقالات با کیفیت و عالی، مخاطبینی دائمی برایتان فراهم خواهد نمود. این موضوع باعث خواهد شد تا در موتورهای جستجو بیشتر مشاهده شوید. به دلیل این که گوگل و دیگر موتورهای جستجو به مقالات با کیفیت علاقه دارند.

معایب طراحی سایت داینامیک

در برابر خوبی های بسیار زیاد طراحی سایت داینامیک چند عیب هم دارند که البته در برابر پارامتر های مثبت اینگونه سایت ها به چشم نمی آیند که بعضی از آنها عبارتند از:

  • هزینه سرور طراحی سایت داینامیک

برای بهره بردن از مخزن اطلاعاتی پردازنده سرور باید بشکل دائمی فعالیت کند. هر اندازه که تعداد کاربران طراحی سایت داینامیک زیادتر گردد اندازه فعالیت پردازنده سرور هم زیادتر خواهد شد.

در ضمن سرور به هارد بزرگتری هم احتیاج پیدا خواهد کرد. یکی از موارد منفی که طراحی سایت داینامیک دارد این می باشد که هزینه سرور این مدل صفحات وب بیشتر خواهد بود. البته این داستان ارتباط نزدیکی با تعداد کاربران خواهد داشت و معمولا برای پورتال های کم کاربر این هزینه بالا نیست.

  • برنامه نویسی طراحی سایت داینامیک

یکی از موارد منفی طراحی سایت داینامیک این است که اگر سایت سایت شما درست شود و بخواهید طراحی سایت داینامیک را به برنامه نویس دیگری بدهید، کار برای برنامه نویس دوم خیلی مشکل می شود! به دلیل اینکه باید تمامی کدهای برنامه نویس پیشین را مطالعه کند تا بتواند از عملکرد او سر در بیاورد و ادیت های تخصصی جدید رو صورت دهد.

این داستان برای مالک سایت مورد منفی بوجود نخواهد آورد به دلیل اینکه اصلا مالک سایت درگیر این موارد منفی نیست اما مشکل اینجا نمایان می شود که برنامه نویس جدید برای انجام دادن تغییرات به زمان زیادتری احتیاج دارد.

هزینه طراحی سایت داینامیک

به علت اینکه طراحی سایت داینامیک بسیار سخت تر از سایت استاتیک است طبیعی است که هزینه طراحی سایت داینامیک بیشتر بشود. هزینه طراحی سایت داینامیک وابسته به برنامه نویس و یا شرکت وب دیزاین دارد. حجم سختی وب سایت (برنامه نویسی و اطلاعات سرور) و سابقه فعالیت برنامه نویس از پارامترهای اصلی کننده هزینه طراحی سایت داینامیک می باشد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران طراح حرفه ای سایت های داینامیک

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بر اساس مخاطب شناسی و احتیاج سنجی هر کدام از مجموعه ها، سازمان ها و بر طبق مدل کارکرد شان اعم از:

بیزنسی، صنعتی، ساختمانی و خدماتی، طراحی و ساخت وب سایت های مختلف را بر پایه سیستم مدیریت محتوای بسیار ساده و کاربردی به زبان روان که فعالیت کردن با آن برای ادمین طراحی سایت داینامیک بسیار ساده باشد و بتواند بر طبق احتیاج و سلیقه خود محتویات و مقالات وب سایت را تغییر و ویرایش نماید یا محتوای تخصصی به وب سایت اضافه کرده و بروز رسانی نماید را فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran