به چه دلیل به دیزاین وبسایت احتیاج داریم

طبق بیان مقاله طراحی سایت در البرز در وضعیت و موقعیت جهان امروز، دیزاین سایت یکی از الزامات بسیاری از کسب‌وکار ها به حساب می‌ رود. هر روز اندازه تجارت‌ هایی که به برندسازی و بازاریابی دیجیتال انجام دهند زیاد تر می‌ شود. برنامه های متفاوتی برای حضور موفق و پر رنگ در محیط مجازی موجود است که بیشتر آن‌ ها با دیزاین یک وب سایت آغاز می‌ شوند.

یک وب سایت فعال و پویا، پایگاه قوی برای برند به حساب می‌ورود. پایگاهی که همه خدمات های یک برند را سبب می‌ دهد. وب سایت برند بت شمار نی رود. همه جزئیات یک سایت آنلاین، از محتوای متنی و عکسی گرفته تا دیزاین گرافیک و حتی مدل دیزاین منو ها، بازتابی از شخصیت و فرهنگ برند شما هستند.

با این تعاریف خیلی پر اهمیت است که دیزاین سایت خود را به یک گروه حرفه ای و متخصص بسپارید.احتمال دارد در این مقاله طراحی سایت در البرز سوال کنید زمانی این همه فضا اجتماعی با کاربران زیاد وجود دارد، اصولا چرا باید برای دیزاین وب سایت اقدام کنیم؟ در واقعیت، دارا بودن یک وب سایت فقط مسیر میزبانی از کاربران آنلاین نیست ولی حقیقتا مناسب ترین مسیر است.

شما می‌توانید در فضا های اجتماعی همچنین خدمات داشته باشید ولی این صفحات، جای یک وب سایت مناسب را نمی‌ گیرند.وب سایت‌ ها و برگه های فضا های اجتماعی مکمل هم هستند و نه جایگزین هم. برگه های اجتماعی قالب‌ های از قبل تعیین شده‌ای دارند که به گفته مقاله طراحی سایت در البرز به ناچار باید با آن‌ ها مطابقت داشته باشید.

در مورد وب سایت این گونه نیست. شما می توانید روی هر یک از جزئیات وب سایت خود مراقبت داشته باشید و صورتی بدهید که تمام نکات طبق نظر خودتان دیزاین شوند. این مسئله به خصوص اگر برنامه‌ ای برای برندسازی دارا باشید، اهمیت زیاد تری پیدا می‌ کند.

همینطور در نکاتی که هدف فروش کالا یا خدماتی را دارا باشید، وب سایت فروشگاهی به مراتب خوب تر از یک صفحه اجتماعی خواهد بود. در این وب سایت توانایی دارید همه خصوصیت های یک فروشگاه حقیقی را بگنجانید. کالا ها و برند ها را گروه بندی کنید، برای هر کالا توضیحات زیادی جای دهید.

مطابق بیان مقاله طراحی سایت در البرز امکان قیاس میان برند ها را بوجود آورید ، فیلتر های متفاوت برای کالا بگذارید و … . این فعالیت ها را نمی‌ توان در فضا های اجتماعی به درستی انجام داد.

دیزاین سایت آنلاین چه اساس و مراحلی دارد

شرکت دیزاین سایت در تهران و ایران کثیر است. با یک دید به تبلیغاتی که در این حیطه موجود است متوجه دامنه گسترده فعالیت دیزاین سایت می‌ شویم. با این صچرت، هر شرکتی و هر مدل دیزاین وبسایتی خوب تمام کسب‌وکار ها نیست. دیزاین وب سایت تخصیی اساس و مراحلی دارد که به آن در مقاله طراحی سایت در البرز می‌ پردازیم.

پیش از هر چیز باید وارسی کنیم که یک وب سایت کافی است چه خصوصیت هایی دارا باشد و چه نکاتی باید در آن در گمان گرفته شود.

خصوصیت های دیزاین سایت اصولی : هر متخصصی روشی در دیزاین وبسایت دارد و با دقت به مدل سفارش‌ ها، مدل دیزاین سایت همچنین تغییر می‌ کند. با این صورت، برخی خصوصیت ها میان سایت‌ های متفاوت مشترک هستند و باید در تمام دیزاین ها رعایت شوند. از جمله می‌ توان در این مقاله طراحی سایت در البرز به نکات زیر اشاره کرد :

ساختار کدنویسی و قالب بهتر و سازگار با موتور های سرچ: در هر مدل دیزاین وبسایتی، مسئله سازگاری با موتور های سرچ باید در گمان گرفته شود. اگر ساختار کد ها یا قالب اشکال داشته باشند، تمام سعی ها برای سئو و بالا بردن رتبه در صفحه نتایج، الکی خواهد بود.

دیزاین ریسپانسیو یا واکنش‌گرا: اکنون، دیزاین ریسپانسیو دیگر یک مورد نیست و به یکی از اساس پر اهمیت دیزاین وبسایت تبدیل شده است. با دقت به این که اندازه کاربران گوشی هر روز زیاد تر می‌ شود و گوگل همچنین اولویت را شیوه نشان دادن سایت در گوشی اختصاص داده است، تمام وب سایت‌ ها باید توانایی سازگاری با دستگاه‌ های متفاوت را دارا باشند.

سرعت بارگذاری زیاد

مسئله سرعت بارگذاری سایت هم برای مخاطبان خیلی پر اهمیت است و هم برای موتور های سرچ. به همین علت، سایت‌ ها باید در کمترین وقت احتمالی لود شوند. این اساس هم روی سئو وب سایت اثر می‌ گذارد و هم در اندازه رضایت کاربران اثر دارد.

امنیت: اساسا از این معیار نمی‌ توان گذشت. امنیت هم برای صاحبان سایت پر اهمیت است و هم برای کاربران اهمیت بخصوصی دارد. با گرفتن گواهینامه ssl امنیت آگاهی کاربران تامین خواهد شد و با رعایت اساس کدنویسی و انتخاب قالب‌ های امن، آگاهی صاحبان وب سایت در امان می‌ ماند.

پنل اداره کردن آسان: یکی از موارد مثبت در مورد وب سایت‌ های وردپرسی، پنل اداره ای ساده و توانایی درک آن‌ ها است. همین مورد باید در مورد وب سایت‌ های مختص همچنین رعایت شود. به معنی آن که کارفرما باید بتواند با کمی یادگیری به آسانی سایت خود را اداره کند و کمترین احتیاج را به پشتیبانی داشته باشد.

چه حرفه ای باید در گروه دیزاین وبسایت وجود دارا باشد؟با دقت به همه نکاتی که در مقاله طراحی سایت در البرز بیان شد، حتما تا حال متوجه شده‌اید که گروه دیزاین وب سایت باید به چند حرفه ای یا حیطه تخصصی مسلط داشته باشند. از جمله می‌ توان به نکات زیر اشاره کرد :

برنامه ‌نویسی وب

هسته اساسی گروه دیزاین وبسایت را، برنامه نویس وب شکل می‌ دهد. زبان‌ های برنامه‌نویسی متفاوتی وجود دارند و هر شرکتی از یک یا چند زبان و سیستم اداره کننده محتوا به کار می برند . پر اهمیت است که گروه برنامه نویسی شرکت، به زبان و سیستم مورد گمان اساسا مسلط باشند و همه زیر و بم‌ های آن را به درستی بدانند.

دیزاین تجربه کاربری و رابط کاربری : هر گروه دیزاین وبسایت باید حرفه ای در زمینه UI و UX داشته باشد. دیزاین رابط کاربری یقین داشته باشد کار با وب سایت راحت است، کاربران همه مراحل را درک می‌ کنند و به آسانی به همه نکات مورد احتیاجشان دسترسی دارند. دیزاین UX یا تجربه کاربری، نگاهی کامل تری دارد.

و عملکرد هایی ارائه می‌ دهد که با به کار بردن از آن‌ ها، بازدیدکنندگان توانایی دارند تجربه لذت‌بخشی از فعالیت در یک وب سایت داشته باشند.دیزاین گرافیک : شکل، رنگ‌ ها و دیزاین گرافیکی یک وب سایت نخستین موردی است که نگاه کاربران به خود جذب می‌ کند. به همین علت از اهمیت بخصوصی دارا است.

یک گرافیست تخصصی می‌ تواند روی تجربه کاربری و برندسازی همچنین اثر مثبتی دارا باشد ولی طبق گفته مقاله طراحی سایت در البرز پیش از آن باید طی جلساتی، ذهنیت و سلیقه کارفرما را تکمیل درک کرده باشد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام