شیوه های متفاوت دیزاین سایت

اگر دنبال یک شرکت دیزاین سایت هستید تا سایت شما را دیزاین و درست کنند قبل از هر کاری با ما در مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی آشنا شوید تا بتوانید انتخابی صحیح اخذ نمایید.

1) دیزاین سایت استاتیک :

با به کار بردن از HTML به دیزاین صفحات می پردازند و بواسطه دیزاین داده ها را داخل می شود در این شیوه دیزاین سایت  آگاهی و داده ها ثابت هستند و خود مالک سایت بدون دارا بودن علم دیزاین سایت استاتیک نمی تواند در محتوا و آگاهی دست ببرد.

قیمت این مدل دیزاین اساسا بر اصول اندازه صفحات براورد می شود که اگر اندازه صفحات مد نظر شما زیاد تر از 5 صفحه باشد به صرفه نخواهد بود. و در پایان این مطلب در مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی باید بگوییم که این شیوه دیزاین منسوخ شده است.

2) دیزاین سایت داینامیک :

در این شیوه بر عکس شیوه بالا مالک سایت توانا خواهد بودن بدون احتیاج به دانش دیزاین سایت و شخص دیزاین سایت محتویات سایت را عوض کند. دیزاین سایت به شیوه داینامیک مدل و حالات متفاوتی دارد :

به کار بردن از سیستم های کد باز (open source)

یک تعدادی سیستم های کد باز مثل جوملا، وردپرس، PHPnuke ، dotnetnuke و… در اینترنت موجود است که با به کار بردن از آن ها می توانید دیزاین سایت کنید که اساسا رایگان و مجانی است. به دلیل آن که این این سیستم ها و کد ها برای برطرف کردن احتیاج شما درست نشده اند در طولانی مدت جواب گوی شما نخواهند بود و اجبار میابید سایت خود را عوض کنید.

دیزاین سایت اختصاصی : در این شیوه از مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی شما با رجوع کردن به شرکت دیزاین سایت ،  دیزاین سایت آن شرکت سایتی بر اصول احتیاج و خواسته های شما دیزاین می کنند. دقت داشته باشید شرکتی که انتخاب می کنید اساس بهینه سازی دیزاین سایت را رعایت میکند درمگرنه نتیجه مورد علاقه خودتان را بدست نمی اورید.

دیزاین سایت بهینه سازی شده : موفقیت یک سایت وابسته عامل پر اهمیتی به اسم بهینه سازی سایت است. اگر خواستارید از نرم افزار های کد باز به کار ببرید ترجیحا وردپرس را انتخاب کنید به دلیل آن که از دید بهینه سازی وضعیت مصاعد و خوبی دارد.

ولی اگر خواستارید از دیزاین سایت اختصاصی به کار ببرید توجه کنید که شرکتی را انتخاب کنید که مسلط بر بهینه سازی و معانی آن باشد. به دلیل آن که خوب ترین و قشنگ ترین دیزاین سایت را در نظر مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی دارا باشید بدون بازدیدکننده هیچ حدی ندارد.

بعضی از تجار گمان می کنند که خوب است دیزاین سایت خود را به یک شرکت و برای درست کردن محتوای سایت از یک شرکت دیگر به کار ببرید این یک دید غلط است به دلیل آن که این دو مطلب به طور اساسی با هم در ارتباط هستند. به شما در این مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی پیشنهاد می کنیم در اول با شرکتی قرارداد ببندید که بر معانی بیهنه سازی تسلط کامل دارا باشد.

نیازسنجی و برنامه ریزی درست کردن سایت

نخستین و پر اهمیت ترین قدم، استخراج احتیاج های پروژه است. اینکه سایت قرار است چه کارایی عرضه کرده و چه احتیاج هایی از کاربر را برطرف سازد. آگاهی مذکور به دنبال درخواست های مشتری در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید همدیگر می رسد.

تحقیق و وارسی محتوا : پس از نیازسنجی و گرفتن درخواست های کارفرما، گروه فنی به وارسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و مناسب ترین مسیر را سبب ارائه آن ها در سایت پیشنهاد می کند. این محتوا توانایی دارند دارای متن، عکس، نشان تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، فهرست و نمونه کالا ها، فعالیت، رنگ سازمانی و… باشد.

مدیر پروژه مرتبط ، نظر ها و نتایج ارزیابی را با کارفرما در بین می گذارد و در صورت تایید همدیگر، اجرای طرح اولیه به گروه دیزاین سپرده خواهد شد.

طرح نخست : طرح گرافیکی نخست سایت یا اسکچ اولین مرحله از کارکرد دیزاین وبسایت است. در این قدم از همه صفحات سایت مثل صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و همه قسمت های دیگر وبسایت، دیزاین اولیه ای انجام گرفته و آنچه قرار است کاربر مشاهده کند به تصویر کشیده می شود.سپس به گفته مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی مدیر پروژه و کافرما روی این مدل ها به توافق رسیده و مرحله اساسی دیزاین شروع می شود.

دیزاین قالب اصلی سایت : گروه دیزاین با دقت به مدل اولیه کارایی به دیزاین صفحات متفاوت سایت کرده و همه ارزش های دیزاین مناسب را رعایت می کند. رنگ سازمانی و نشان نقش پر اهمیتی در دیزاین سایت دارند. در سئو تهران تلاش می شود فضا وبسایت شما منطبق بر حیطه کاری تجارتتان باشد تا مخاطب با کسب و کاری یکسان و مرتب روبرو شود.

کافرما می تواند تا 30 درصد عوض کردن ها نسبت به مدل اولیه که به تایید همدیگر رسیده بود را درخواست کند. همه عناصر گرافیکی و بصری همچنین پیش از پیاده سازی به تایید کارفرما می رسد.

کدنویسی سایت : گروه تخصصی آماده است تا مدل نهایی را بگیرد و بر اصول آن کارکرد برنامه نویسی را شروع کند. کد های یک سایت اصول اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا همه دقت و توجه خود را در انجام مناسب ترین و بهینه ترین کدنویسی صورت داده و آخرین تکنولوژی ها و استاندارد های جهان وب را در آن دخیل می کنیم.

ما در سئو تهران که در این مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی گفته شده از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که مخاطب مشاهده می کند یا با آن تعامل دارد به کار می بریم. دقت اساسی و توجه زیاد سئو تهران به کاربرپسند بودن UI و بوجود آوردن مناسب ترین UX سبب شده تا خروجی وبسایت همیشه در بروزترین و بهینه ترین حالت احتمالی خود باشد.

همینطور برنامه نویسی جهت سرور یا داینامیک وبسایت همچنین به زبان PHP انجام می شود. سئو تهران به هیچ صورت در دیزاین سایت از پلاگین یا قالب های آماده به کار نمی برد و همه کد ها از صفر بواسطه روه فنی نوشته می شود. همین کار سبب تسلط اساسی سئو تهران به تک تک خطوط برنامه نویسی سایت شده و چنانچه اشتباهی در سیستم انجام دهد.

به سرعت توانا به شناخت و برطرف کردن آن خواهیم بود. سرعت سایت و ارزیابی خوب آن همچنین جزء پر اهمیت ترین مسائلی است که طبق بیان مقاله طراحی سایت در خراسان جنوبی در کدنویسی آن را مد گمان قرار می دهیم.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام