۷ فایده اپلیکیشن گوشی برای کسب و کار ها

ده سال قبل به گفته مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی خبری از موبایل های هوشمند نبود اما در سال های بعد شاهد ایجاد یک توسعه زود و تحول اصولی در گوشی ها و روش زندگی مردم بوده ایم.به این تصور کنید که چند ساعت از روزتان را صرف به کار بردن از گوشی می کنید؟

در سال پیش، تعداد کاربران گوشی، تعداد کاربران رایانه ای را پشت سر گذاشت. نفوذ پرشتاب گوشی در زندگی روزمره آدم ها یک کارکرد جهانی است. کارکردی که یاری می کند ما زود تر و راحت تر به اینترنت و دوستان و آشنایانمان و فعاایت و کالا هایی که احتیاج داریم، دسترسی دارا باشیم.

هر ساله گوشی های زیاد تری فروخته می شوند و آدم ها زمان زیاد تری را در گوشی هایشان صرف می کنند و این کارکرد صعودی، فرصت های بروزی را برای کسب و کار ها برای دسترسی مستقیم به مشتریان و شیوه عرضه کالا ها و خدماتشان بوجود آورده است.

بصورت یک کسب و کار، یکی از پر اهمیت ترین مسائلی که برای بازاریابی، فروش و کسب درآمد باید در گمان بگیرید،  و. همچنین در این مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی ذکر شده آن است که حضور در مکان هابی است که مشتریانتان حضور دارند.چه افرادی می توانند از این کارکرد جهانی زیاد تری استفاده را ببرند؟

دارا بودن اپلیکیشن گوشی برای چه کسب و کارهایی خوب است؟ اپلیکیشن گوشی چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ در ادامه به پرسش های بالا در این مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی جواب می دهیم :

۱- سفارشی سازی مناسب

اپلیکیشن گوشی امکان بوجود آوردن ارتباط خوبی با مشتریان بر اساس علایق، مکان، به کار بردن، رفتار و غیره را بوجود می آورد. با اپلیکیشن گوشی خوب تر می توان یک تجربه سفارشی شده برای مشتریان بوجود آورد .سفارشی سازی اضافه بر بهتر کردن تجربه مشتریان، نرخ تغیبر مشتریان را همچنین افزایش می دهد.به گونه دیگر در این مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی ذکر شده سبب می شود که مشتریان تمایل زیاد تری به خرید کالا ها یا فعالیت داشته باشند.

۲- فرستادن نوتیفیکیشن

در چند دهه قبل، فرستادن ایمیل پر استفاده ترین ابزار ارتباطی کسب و کار ها بوده است. کسب و کار های بطور زیادی از ایمیل برای دسترسی به مشتریانشان به کار می بردند. بنابراین، ایمیل اثربخشی نخستی که داشت را از دست داد و نرخ آشکار کردن ایمیل ها و نرخ کلیک ها مرتبا کم کرد.البته جای دشواری نیست.

نوتیفیکیشن گوشی بصور یک جایگزین خوب برای ارتباط با مشتریان عرضه شد .نوتیفیکیشن ها دو مدل هستند که در مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی آمده: push notifications و in-app notifications .

نوتیفیکیشن های in-app، نوتیف هایی هستند که کاربر اساسا زمان باز کردن اپلیکیشن می تواند تماشا کند.نوتیفیکیشن های push، نوتیف هایی هستند که کاربر دور از هر خدماتی که در گوشی انجام می‏ دهد، آن ها را می گیرد .در زمان هایی ایننوتیفیکیشن ها می توانند نرخ های کلیک تا ۴۰ درصد را بگیرند .

۳- به کار بردن از امکانات گوشی ها

اپلیکیشن های گوشی امکان به کار بردن از امکانات گوشی مانند دوربین، فهرست کانتکت ها، جی پی اس، تماس تلفنی و دیگر را دارند. آن ها می توانند از دوربین گوشی برای اسکن بارکد ها، از NFC برای پرداخت ها، از GPS برای متصل شدن به نقشه ها به کار ببرند.

همینطور در ماه های قبل، دیدیم در مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی که گسترش به کار بردن از حسگر اثر انگشت در دستگاه های گوشی هستیم که می تواند بواسطه اپلیکیشن های متفاوت مورد کاربرد قرار گیرد.چنین کارایی، زمانی که داخل یک اپلیکیشن به کار برده می شوند، می توانند یک تجربه جالب بخش و تعاملی را برای کاربر بوجود آورد.

همینطور این خصوصیت ها می توانند اندازه فعالیت هایی که کاربران باید صورت دهند را کم می کند. برای نمونه یک اپلیکیشن بانکی احتمال دارد لازم باشد که کاربر تصویری از مدارک خود را برای بانک بفرستد . در چنین صورتی اپلیکیشن گوشی می تواند امکان گرفتن تصویر با دوربین گوشی و فرستادن آن به بانک را برای کاربر بوجود آورد.

۴- ممکن بودن دسترسی آفلاین و آنلاین

هرچند اپلیکیشن ها برای انجام برخی کارهایشان احتمال دارد به اتصال اینترنتی احتیاج داشته باشند، همینطور می توانند محتوا و کارکرد های اساسی را در صورت آفلاین به کاربران عرضه کنند.با یک تپ آسان رو صفحه نمایش گوشی، امکان دسترسی آنی به آگاهی های درون اپلیکیشن وجود دارد.

این را قیاس کنید با وبسایت که کاربر باید به اینترنت اتصال یابد، مرورگر را باز کند، روی نوار آدرس کلیک کند، آدرس وب سایت ما را بدون غلط تایپ کند و چند ثانیه تحمل کند تا اطلاعات سایت از سرور به گوشی او انتقال یابد. حال اگر او از یک مطلب یا فایل ویدیویی را بپسندد و خوستار باشد آن را بعدا دوباره تماشا کند، چه فعالیت هایی باید انجام دهد؟

دوباره بطور نمونه که در این مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی بیان شده اپلیکیشن بانکی را در گمان بگیرید. این اپلیکیشن می تواند کارایی مانند محاسبه مالیات، معین کردن مبلغ وام و قسط ها و ارائه محتوای یادگیری را در صورت آفلاین عرضه دهد.

۵- آزادی در دیزاین

با تمام توسعه هایی که در دیزاین وب انجام گرفته است، وب سایت ها برای انجام خیلی از فعالیت هایشان به مرورگر گوشی وابسته هستند. این وبسایت ها برای فعالیت کردن به دکمه های مرورگر مانند دکمه برگشت، دکمه رفرش و نوار آدرس بستگی دارند .اپلیکیشن های گوشی همچین محدودیت هایی ندارند و می توانند عملکرد های مختلفی را بکار بگیرند بعنوان نمونه مدل های اشاره: tap, swipe, drag, pinch, hold .

۶- سرعت زیاد تر

اپلیکیشن ها همواره ۱٫۵ برابر زود تر از وب سایت ها هستند. اپلیکیشن ها داده را در حافظه موبایل ذخیره می کنند و لذا در کمتر از ثانیه می توانند آن دیتا را بخوانند . ولی در وبسایت ها، داده ها باید از سرور ها بیرون یابند که احتمال دارد از چند ثانیه تا چند دقیقه بر اساس سرعت شبکه و اندازه داده ها زمان ببرد.

۷- برندینگ

اپلیکیشن گوشی می تواند سفیر برند شما باشد.هر اپلیکیشن گوشی بر اساس برند شرکت دیزاین می شود و شما می توانید شکل اپلیکیشن خودتان را بر اساس چشم اندازی که برای شرکت خودتان در گمان گرفته اید، دیزاین کنید.زمانی که شرکت شما از تکنولوژی های بروز مانند اپلیکیشن گوشی به کار می برند، ناخودآگاه این احساس را به مشتریانتان می دهد بر اساس بیان مقاله طراحی سایت در خراسان رضوی که شما یک شرکت جدید، ماهر و نوآور هستید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام