مدل شیوه های راه اندازی و درست کردن وب سایت

۱. به گفته مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی آن است که واگذاری پروژه به برنامه‌نویس یا شرکت دیزاین سایت : یکی از نخستین عملکرد هایی که به فکر هر فردی می‌ رسد که یک برنامه‌نویس یا شرکت دیزاین سایت بیابیم و همه پروژه دیزاین سایت را واگذار کنیم.اشکالی که در این شیوه موجود هست آن است که کارتان به طور زیادی به برنامه‌نویس ربط دارد!

پیشرفت سایت کاری است که تمامی ندارد. شما همیشه به برنامه‌نویس سایت احتیاج دارید و به او وابسته هستید. جهان وب همیشه عوض می شود و شما اجبار دارید سایت را با این تغییرات یکسان سازید..اشکالی که برای ما رخ داده شده است و در مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی بیان شده است آن بود که دیزاینر سایت از ایران رفت و ادامه کار با اشکال روبرو شد.

برخی برنامه‌نویس‌ ها بعد از دیزاین سایت شما، کد (برنامه نوشته شده) را در اختیارتان جای نمی‌ دهند و برای بوجود آوردن هر مدل تغییر به دیزاین سایت وابسته هستید. حتی اگر کد سایت را هم دارا باشید، فهمیدن از هزاران خط برنامه و بوجود آوردن تغییرات کار راحتی نیست.

البته برنامه‌نویسان شیوه هایی دارند که کد را اساسا مستند کنند و توضیحاتی بیفزایند تا پس از آن بوجود آوردن تغییر راحت باشد، اما خیلی از آن‌ ها این مورد ها را رعایت نمی‌ کنند. بعضی اوقات بوجود آوردن تغییر برای خود برنامه‌ نویس هم کار دشوار است به دلیل آن که جزییات کار از یاد ببرید و سپرده شده است.

مورد دیگر در مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی آن است که یک برنامه‌نویس یا شرکت کوچک به دشواری می‌ تواند خودش را به تغییرات جهان وب برساند. در جهان وب تغییرات به اندازه ای سریع است که ممکن است یک برنامه‌نویس همه وقت خود هم نتواند فعالیت های لازم برای آپدیت نگه داشتن کد سایت را صورت دهد.

یک نظر غلط دیگر آن است که برنامه ‌نویسی فرا بگیریم و سایت را خودمان دیزاین کنیم. تله‌ای که اشخاص باهوش گرفتارش می‌ شوند آن است که خودم به صورت لازم باهوش هستم و هر فعالیتی را می‌ توانم صورت دهم. بنابراین خودم برنامه‌نویسی سایت فرا بگیرم و همه فعالیت را خودم انجام دهم.

این عملکرد هم در کسب درآمد آنلاین غلط است. برای بدست آوردن درآمد قابل‌ دقت از اینترنت خوب تر است خودتان را درگیر اشکالات فنی نکنید و زمان خود را زیاد تر بر اداره کردن و بازاریابی اختصاص دهید.

۲. خرید نرم‌افزار های سایت‌ ساز

برای درست کردن سایت برنامه‌ هایی موجود هستند که طبق نظر مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی وCMS اسم گذاری می‌ شود که مخفف Content Management System است. CMS ها برنامه‌ های دیزاین سایتی هستند که پیش از این نوشته شده و در اختیار شما جای می‌ گیرد و شما بدون دارا بودن علم برنامه‌نویسی می‌ توانید آن را سفارشی کنید.

و با بوجود آوردن تغییرات کافی سایت مور علاقه خود را صحیح کنید. به این برنامه‌ ها در بازار اساسا «سایت‌ساز» بیان می‌ شود.فایده این شیوه نسبت به شیوه پیش از آن است که اساسا به محض خرید سایت‌ ساز و نصب آن بر هاست، سایتتان آماده است. البته با سلیقه شما مناسب نیست.

و با عوض کردن تنظیمات آن می‌ توانید سایت مورد علاقه خود را درست کنید. البته این سایت‌ ساز ها محدودیت‌ هایی دارند و ممکن است امکانات بخصوصی که مد نظر شما است را برآورده نسازد.شرکت‌ های ایرانی بیشتری سایت‌ساز های متفاوت را با هزینه های متفاوت وارد بازار کرده‌ اند.

البته برخی آن‌ ها در حقیقت از سایت‌ساز های رایگان مشهور به کار می برند و با بوجود آوردن تغییراتی در آن‌ ها، نرم‌افزار را به اسم خودشان عرضه می‌ دهند! اگر خواستار بودید به گفته مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی از این سایت‌سازها به کار ببرید حتما به سابقه شرکت درست کننده دقت کنید.

همینطور توجه کنید که آن «سایت‌ساز» هر چند وقت یک دفعه بروز رسانی می‌ شود و پایان دادن بروزرسانی کی بوده است.اگر یک سایت‌ ساز بخرید و پس از بطور عنوان یک سال شرکت درست کننده از آن پشتیبانی نکند یا حتی شرکت وابسته شود با اشکالاتی جدی روبرو خواهید شد.

۳. به کار بردن از CMS‌ های رایگان

سایت‌ساز های رایگان ممکن است خیلی جالب به گمان نرسند، به دلیل آن که رایگان هستند و ممکن است فکر کنیم برای فعالیت های جدی نمی‌ توانند خوب باشند. اما به گمان من مناسب ترین مورد برای درست کردن سایت به کار بردن از همین سایت‌ساز های رایگان است.

البته طبق نظر مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی هیچ سایتی اساسا رایگان پایان نمی یابد. با آن که خود سایت‌ ساز رایگان است اما هیچ سایت‌ سازی همه امکانات مورد احتیاج شما را ندارد و لازم است کارایی به آن بیفزاید . این کارایی خودشان برنامه‌ های آماده کوچکی هستند که بر روی نرم‌ افزار سایت‌ ساز نصب می‌شوند و همواره باید آن‌ ها را بخرید.

این برنامه‌ های کوچک برخی ماژول، پلاگین یا افزونه اسم گذاری می‌ شوند.بطور نمونه تصور کنید در مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی خواستارید در سایت خود امکان پرداخت اینترنتی از راه بانک پارسیان را دارا باشید. چنین کارایی در سایت‌ ساز وجود ندارد اما با خرید یک افزونه و نصب آن این کارایی به آسانی به سایتتان بیفزاید.

بعضی از دوستان تخصصی تر ممکن است بیان کنند CMS های رایگان امنیت‌شان پایین است و احتمال دارد هک شوند، اما اگر از هاست مناسب به کار ببرید این احتمال خیلی کمتر می‌ شود. درضمن مناسب است اطلاع داشته باشید خیلی از سایت‌ های برند های بزرگ جهان با همین سایت‌ ساز های رایگان درست شده است.

در ایران هم حتی بعضی از سایت‌های سازمان‌ های دولتی و خصوصی با همین سایت‌ساز ها درست شده است.سایت‌ ساز های مشهور و مطرحی که با زبان PHP نوشتاری شده‌ اند WordPress، Joomla، Xoops، Drupal و … هستند. همینطور ممکن است یکی از مناسب ترین سایت‌ساز های رایگان ویندوزی، DotNetNuke باشد.

فایده این سایت‌ساز ها آن است که خیلی سریع بروزرسانی می‌ شوند و نگرانی شما برای آپدیت بودن از بین می‌رود. همینطور در دنیا میلیون‌ ها شخص با این CMS ها فعالیت می‌ کنند. در نتیجه اگر با اشکالی روبرو شدید با یک سرچ ساده در گوگل می‌ توانید راه‌حل خوبی را پیدا کنید.

همینطور هر فردی که با این سایت‌ساز ها شناخت دارد می‌ تواند فعالیت سایتتتان را ادامه دهد و مشکل وابستگی سایت به یک شخص یا شرکت بخصوص حل می‌ شود.نکته پایانی مقاله طراحی سایت در خراسان شمالی آن که برخی هاست‌ها امکانی دارند که با کلیک یک دکمه CMS مورد علاقه بر هاست نصب می‌ شود و این کار ممکن است کمتر از یک دقیقه زمان ببرد! زمان تهیه هاست می‌ توانید به وجود این کارایی دقت کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام