امتیازدهی به : post

چگونه می‌ توانید بهترین شیوه طراحی سایت را انتخاب کنید؟

همین گونه که می‌ دانید شیوه های خیلی متنوعی برای طراحی سایت در خمینی شهر وجود دارد. برای آن که بتوانید از میان شیوه های متفاوت طراحی سایت،‌مناسب ترین شیوه را انتخاب کنید.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

لازم است که بدانید یک سایت را هم می‌وتوانید با کد نویسی اصولی طراحی کرد، و هم می شود با کد‌ های آماده این فعالیت را انجام داد.شما توانایی خواهید داشت سایتتان را با کد‌نویسی طراحی کنند، می‌ توانید سفارش دهید که طراح با به کار بردن از CMSهای اختصاصی، یا CMSهای کد باز سایت را برای شما طراحی کند.

از جمله cms های کد باز که مشهور و پر کاربرد هستند می‌ شود به ورد پرس، جوملا، پرستاشاپ، دروپال یا غیره… اشاره کرد.البته در ادامه مقاله طراحی سایت در خمینی شهر ، راجع به CMS شرح ‌می‌ دهیم که بفهمید CMS یا سیستم اداره محتوا به چه مفهوم است و آیا به کار بردن از آن مناسب است یا خیر؟

همین تنوع زیادی که در شیوه های طراحی سایت وجود دارد سبب می‌ شود که خیلی از اشخاص سر درگم شوند، بویژه آن اشخاصی که تازه وارد هستند و تازه می‌ خواهند وارد زمینه کسب و کار اینترنتی شوند.متأسفانه تعدادی وب‌سایت در فضا اینترنت هست که به دلیل منفعت خودشان اطلاعات اشتباهی را به کاربر می‌ دهند.

و خیلی از اشخاص هم که بی‌اطلاع هستند فریب می‌ خورند، هزینه خیلی زیادی خرج می‌ کنند و زمانی متوجه می شوند کلاه سرشان رفته که دیگر آب از سرشان گذشته و نمی شود هیچ فعالیتی انجام بدهند.همراه ما در محتوای طراحی سایت در خمینی شهر باشید.

طراحی سایت در خمینی شهر

CMS یا سیستم اداره محتوا چیست؟

پیش از آن که این فاکتور ها رابه شما معرفی بیان کنیم نخست اجازه بدهید CMS یا سیستم اداره محتوا را به شما بیان کنیم،داستان CMS این است که تعدادی برنامه‌نویس دور هم می‌نشینند و یک برنامه طراحی می‌ کنند، طراحان وب‌سایت می‌ آیند از این برنامه‌ ها به کار می برند و با به کار بردن از اطلاعات حرفه ای و مهارتی که در کار کردن با این برنامه‌ ها دارند برای کاربرانشان وب‌سایت طراحی می‌وکنند.انواع CMS ، CMS به دو گروه تقسیم می‌ شود:

• CMS اختصاصی

• CMS کد باز

cms اختصاصی چیست؟CMS اختصاصی به سیستم اداره محتوایی بیان می‌ شود، به عبارت دیگر به برنامه‌ای بیان می‌ شود که شرکت‌ ها بزرگ برای خو طراحی می‌کنند و با به کار بردن از آن تنها برای کاربران خودشان سایت طراحی می‌ کنند به گونه ای که CMS کد باز این گونه نیست و این سیستم‌ های اداره محتوا در اختیار عموم مردم قرار دارد و هزاران برنامه‌نویس در ارتقا و توسعه‌ی CMS ها مشارکت می‌ کنند.

cms کد باز چیست؟همانگونه که در بالا اشاره شد، cms کد باز به برنامه‌ های آماده‌ای بیان می شود که در اختیار عموم مردم قرار دارد و جمع خیلی زیادی از برنامه نویس‌ ها بر روی آن فعالیت می‌کنند. طراحی سایت در خمینی شهر با cms کد باز در برخی زمان ها از طراحی با cms اختصاصی ارزانتر است.

ولی بعضی زمان ها با اهمیت به سطح امکانات، اندازه کیفیت و قابلیت های سایت، احتمال دارد که مبلغ طراحی سایت در خمینی شهر با cms کد باز، خیلی بیشتر از شیوه اختصاصی باشد.CMS کد باز یا اختصاصی؟تا این زمان متوجه شدید که به کار بردن از CMS برای برخی افراد و شرکت ها از کد نویسی اختصاصی بهتر است (به جز در نکات خاص).

الان خواستاریم فاکتور هایی را به شما بیان کنیم که با به کار بردن از آن بتوانید معین کنید که آیا CMS اختصاصی بهتر است یا CMS کد باز و چطور می‌ توان از میان این ها بهترین شیوه طراحی سایت را انتخاب کرد.

بهترین شیوه طراحی سایت

در متن زیر فاکتور های مهمی را به شما معرفی می‌کنیم که بر روی سرنوشت کسب‌و‌کار آنلاین شما تاثیر می‌ گذارد. نکات زیر را با توجه بخوانید تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام شیوه برای شما بهتر است.

1-نخستین معیاری که باید به آن توجه کنید بحث امنیت است، امنیت برای یک وبسایت خیلی مهم است و اگر شما صاحب یک سایتی، فروشگاه آنلاین شوید و وقتی سایت شما حک شود، اعتبار شما ضرر می‌ بیند و احتمال دارد دیگر نتوانید از جا بلند شوید به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم به این فاکتور بسیار دقت کنید.

اگر یادتان باشد همین چند لحظه پیش بیان کردیم که CMS به دو گروه اختصاصی و کد باز تقسیم می شود و برخی مردم فکر می کنند به دلیل آن که یک سری CMSها کد باز هست، بنابراین امنیت پایینی دارد در صورتی که این فکر اساسا اشتباه است.به دفعات CMSهای اختصای را مشاهده کرده ایم که امنیتی به مراتب کمتر از CMSهای کد باز داشتند.

علتش هم این بوده CMS اختصاصی را چند نفر می‌ نشینند طراحی می‌ کنند در صورتی که CMSهای کد باز بواسطه هزاران نفر طراحی می‌ شود و مخاطبان خیلی زیادی دارد.با اطمینان به شما بیان می کنیم که CMSهای بزرگ مانند ورد پرس، جملا، پرستشاپ و غیره، امنیت بالایی دارند البته به وضعیتی که طراح وب سایت شما بیاید اساس استاندارد را در طراحی سایت در خمینی شهر توجه کند اگر که طراح شما به اندازه زمان نگذارد.

و اطلاعات لازم نداشته باشد احتمال دارد سایت شما مشکلات امنیتی پیدا کند و سبب عوارض بعدی شوید.ولی عنوانی که مهم است هر CMSی چه کد باز چه اختصاصی، به گونه ای که طراح شما اصول استاندارد را توجه کرده باشد امنیت بالایی به شما می‌ دهند و شما می‌ توانید به آسانی از سایتتان به کار ببرید.

2-فاکتور بعدی مطلب امکانات هست، موردی که شما به صورت یک کارآفرین باید به ان توجه کنید این است که فعالیت شما و وب سایت شما به تدریج توسعه می کند، به تدیج به درامد شما افزوده می شود و احتیاج دارید که در آینده یک تعدادی امکانات جدید به سایتتان بیافزایید.

اگر سایت ما بواسطه فردی ساخته شود که پس از آن حاضر نباشد با شما ادامه‌ی همکاری بدهد، با مشکلات بیشتری برخورد خواهید کرد. لذا در انتخاب مناسب ترین شیوه برای طراحی سایت حتما به مطلب قابل ارتقا بودن سایت و حدود مبلغ ها توجه کنید.امیدواریم که از محتوای طراحی سایت در خمینی شهر راضی بوده باشید.

بیشتر بخوانید : گواهینامه تحصیلی بین المللی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran