شناخت با انواع شیوه های دیزاین سایت

همانگونه که در مقاله طراحی سایت در خوزستان ذکر شده اکنون برای گسترش و پیشرفت کار ها به صورتی که در میان مردم شناخته شده باشید خیلی مناسب تر هست که یک سایت دارا باشید پیش از آن که یک سایتی دیزاین کنید و یا آن که به یک شرکت دیزاین سایت سفارش یک سایت با کارایی مدنظرتان را بدهید.

خوب است انواع شیوه هایی را که می توان با به کار بردن از آن ها سایتی را درست کرد بدانید، اساسا دو شیوه اصولی برای دیزاین کردن سایت موجود است که در این مقاله طراحی سایت در خوزستان هدف داریم شما را با این دو شیوه آشنا کنیم.همانگونه که بیان شد دو شیوه اساسی برای دیزاین سایت موجود است.

که یکی از این شیوه ها دیزاین سایت با به کار بردن از نرم افزار درست کننده محتوای زیر نظر وب و دیگری با به کار بردن از زبان برنامه نویسی است. که دیزاین مورد نظر با دقت به علم و مهارت خود از یکی از این دو شیوه به کار می برند. در ادامه ی مقاله طراحی سایت در خوزستان به توضیحات اساسی درمورد هر کدام از این شیوه ها پرداخته شده است.به طور اساسی دیزاین سایت ها به سه شیوه صورت داده می شوند :

1. دیزاین سایت استاتیک ( ثابت ) : یکی از شیوه های دیزاین سایت، دیزاین سایت استاتیک است.وب سایت های استاتیک همواره برای معرفی شرکت، شخصیت و یا خدماتی بخصوص کاربرد دارد. این مدل سایت اصطلاحا تنها یک مدل show دارد.وبسایت های استاتیک به سادگی دارای تغییر نیستند.

و همواره آگاه محتوایی ثابتی دارند. چنانچه احتیاج به فرستادن دیدگاه کاربران یا ثبت نام آن ها در وب سایت باشد، حقیقتا این مدل وب سایت عملکردی نخواهد بود.

فواید سایت استاتیک

این مدل وب سایت همواره وقت کمتری برای دیزاین احتیاج دارد و حقیقتا قیمت های کم تری خواهد داشت ، همینطور به دلیل تعداد برگه های محدود، احتیاج به محیط هاست چندانی ندارد.نقاط ضعف سایت استاتیک :چنانچه در زمان های خاص احتیاج به انجام تغییری در سایت باشد.

حقیقتا احتیاج به متخصص دیزاین سایت است و هر فردی توانا نخواهد بود این طور سایت ها را آپدیت کند. در حقیقت وب سایت های ایستا همواره وابسته به شرکت دیزاین خواهند بود، وبرای همین اکنون کمتر مورد استقبال هستند.

2. دیزاین سایت داینامیک ( پویا ) : با عمل آمدن سیستم اداره کننده محتوا این مدل دیزاین سایت روی عمل آمد. این مدل سایت بر اصول احتیاج مشتری دیزاین می شود و بر عکس سایت های استاتیک به آسانی بواسطه مدیر سایت دارای تغییر است.

مدیر این مدل وب سایت بدون احتیاج به دارا بودن علم فنی، از راه پنل اداره کننده محتوا به صورت مداوم آگاهی ها و محتوای این مدل سایت ها را تغییر می دهد و همین کار سبب شده که علاقمندی وبسایت داینامیک به گفته مقاله طراحی سایت در خوزستان هروزه زیاد تر شود.

لازم به گفتن است که دیزاین این مدل وب سایت احتیاج به دانش زیادی دارد و شرکت های دیزاین سایت تخصصی در بهتر کردن این شیوه دیزاین و بوجود آوردن وب سایت های افراد محور به هم در رقابت هستند.

فواید وب سایت داینامیک

در این مدل دیزاین می توان اندازه صفحات نا محدود بوجود آورد و پنل اداره کننده محتوای سایت های داینامیک بطور کامل اتوماتیک انجام می دهند و کارشناسانی که وارد کردن اطلاعات این وب سایت ها را دارا هستند به آسانی توانا خواهند بود این فعالیت را انجام دهند.

اداره کننده وب سایت داینامیک توانا خواهد بود به طور اینترنتی در هر وقت و هر مکانی به آسانی اطلاعات ومحتوای سایت خود را عوض کند.نقاط ضعف وبسایت داینامیک یا پویا : اگر این مدل وب سایت که در مقاله طراحی سایت در خوزستان ذکر شده بواسطه یک شرکت معتبر و نیروی با تجربه و حرفه ای دیزاین شود همواره بی اشکال است.

و ممکن است معایبی که بتوان به آن وارد کرد قیمت بیشتر نسبت به سایت های استاتیک و وقت بیشتری که برای دیزاین صرف می شود، باشد.

3. دیزاین سایت فلش : این مدل دیزاین سایت در سال های قبل معروفیت پیدا کرده بود و طرفداران بخصوص خود را داشت. سایت های فلش خود به دو گروه ایستا و نیمه پویا بخش بندی می شوند. سایت های فلش ایستا همانگونه که از اسمش مشخص است توانایی تغییر ندارند و همواره ثابت هستند و برای عوض کردن احتیاج به اطلاع از علم فلش است.

ولی بق نظر مقاله طراحی سایت در خوزستان سایت های فلش نیمه پویا تا اندازه ای قابل تغییر هستند البته این عوض شدن ها محدود است وبه راحتی عوض کردن وب سایت های داینامیک نیست.

فواید سایت های فلش

بنا به نظر بعضی از اشخاص سایت های فلش به دید دیزاین قشنگ تر هستند.نقاط ضعف سایت های فلش:از اساسی ترین معایب این مدل وب سایت این است که موتور های سرچ توانا به تشخیص محتوای این مدل وب سایت نیستند و با معروف شدن سئو و اهمیت زیاد آن وب سایت ها در نتایج موتور های سرچ، این اشکال خیلی پر اهمیت است.

اضافه بر این سایت های فلش در لغت سنگین هستند و سرعت بارگذاری را کم می کنند.با دقت به همه نکات بالا مقاله طراحی سایت در خوزستان ، گفتنی است که بیشتر شرکت های دیزاین سایت معتبر و حرفه توانایی دیزاین هر سه مدل وب سایت را دارند و بنابه احتیاج مشتری و با دقت به نیاز های او از یک وب سایت، توانا به درست کردن وب سایت می کنند.

سئو یا استفاده بهینه وب سایت برای موتور های جستجو

سئو یا استفاده بهینه سایت برای موتور های سرچ به گروه عملیاتی بیان می شود که طی آن رنک وب سایت در موتور های سرچ برای لغات کلیدی مربوط به حیطه فعالیت شرکت بالا می آید و وب سایت از این راه بازدید کنندگان زیاد تری بدست می آورند . به عنوان نمونه حیطه فعالیت سایت دیزاین وب می باشد.

و در صورتی که در گوگل سرچ نمایید “دیزاین وب” سایت در صفحه نخست گوگل بالا می آید و همین نکته سبب بازدید کننده زیاد تر وب سایت و جلب مشتریان جدید می باشد. سئو و استفاده بهینه وب سایت در دو مرحله استفاده بهینه وب سایت و برطرف کردن عیوب سئو سایت به صورت مرحله یک و بک لینک سازی برای وب سایت (جای دادن لینک وب سایت در سایت های سایر) به عنوان دومین مرحله صورت می گردد.

در واقعیت انجام کار های سئو سبب بالا رفتن بازدید کنندگان وب سایت از موتور های سرچ کننده می گردند و در واقع وب سایت شما بازدید کنندگانی دارا داشت که در سرچ شغل مورد نظر شما هستند که همین کار سبب بالا رفتن اندازه فروش شرکت از وب سایت می گردد، نکته ای که در مقاله طراحی سایت در خوزستان باید بیان کرد این است که به آن بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی دیجیتالی بیان می شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام