10 نظر استارت آپی دیزاین اپلیکیشن تحت وب

آنچه که در مقااله طراحی سایت در قم عنوان شده است که اپلیکیشن می تواند عرضه دهد و اپلیکیشنی که حقیقتا مورد احتیاج بازار است، برخی از پرسش هایی هستند که در فکر هر کارآفرینی نقش می بندد. ولی ظهور با یک نظر دیزاین اپلیکیشن ناب راحتی به گمان نمی رسد. این قسمت پر اهمیت و سخت پردازش است که باید بر آن دوری کنید.

1- نظر دیزاین اپلیکیشن آشپزی راحت :

یکی از مناسب ترین نظر های دیزاین اپلیکیشن در این مقاله طراحی سایت در قم می تواند یک اپلیکیشن پخت و پز فعال باشد. زمانی که مواد نا چیزی در دسترس دارید و می خواهید چیزی خوبی را بپزید، این اپلیکیشن برای شماست. مانند این می ماند که دیگر برنامه های یادگیری پخت و پز، دستور غذایی را به شما می دهد.

اما بر اصول مواد اولیه وجود داشته در خانه شما! در واقعیت، اول از کاربران در مورد مواد غذایی وجود داشته در خانه و برای آغاز آشپزی پرسش می کند و بعد بر اصول مواد اولیه وجود داشته کاربر غذای مناسب با آن ها را پیشنهاد می دهد.

2- نظر دیزاین اپلیکیشن همیار پلیس :

همه خواستارند در مورد جنایتکاران و خلافکاران و یا حتی اشخاص گمشده در پیرامون خود هشیار باشند. در این اپلیکیشن، کاربران توانایی دارند مجرمان و اشخاص تحت تعقیب مورد گمان پلیس را در منطقه خود مشاهده کنند و هر وقت که نزدیک به یک شخص از افراد معرفی شده در اپلیکیشن جای گیرند توانا خواهند بود.

تا طبق گمان مقاله طراحی سایت در قم به سرعت دکمه هشدار را فشار داده و سریعا به پلیس آگاهی دهند و مکان را از راه GPS نشان دهند.

3- نظر دیزاین اپلیکیشن دکوراسیون داخلی :

دیزاین خانه با وسایل و دکوری راحت نیست. در این اپلیکیشن مخاطب یک تصویر از اتاق و محیط مورد گمان خود می گیرد و به اپلیکیشن اجازه می دهد تا آن را با مورد های متفاوت دیزاین داخلی در دسترس، مثل فرش، پرده، رنگ دیوار، و غیره طراحی نماید.

همینطور فروشنده های کالا ها و دکوری های معرفی شده در مدل پیشنهادی را مشخص می کند. این یک معامله سود آور هم برای مشتریان و هم برای فروشندگان محصولات دکوری خواهد بود!

ادامه ی موارد درباره ی دیزاین سایت و اپلیکیشن

4- نظر دیزاین اپلیکیشن گوش دادن به موسیقی :

این می تواند یکی از مناسب ترین نظر های دیزاین اپلیکیشن برای دوستداران موسیقی باشد. این اپلیکیشن در اول به گفته مقاله طراحی سایت در قم به صورت یک پخش کننده عادی mp3 به گمان می رسد ولی خیلی بیشتر از آن پر فایده خواهد بود. شما می توانید آهنگ های محبوب خود در گوشی تان را با فهرست مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

و به آن ها اعلام دارید که چه چیزی را گوش می دهید و اگر آن ها آن آهنگ را علاقه دارند، می توانید آهنگ را به اشتراک بگذارید تا هر دو  شخص توانایی داشته باشند همزمان آن آهنگ را گوش دهند.

5- نظر دیزاین اپلیکیشن حمل و نقل عمومی :

در سفر به گوشه و پیرامون شهر، بیشتر مردم نمی دانند که از کدام اتوبوس یا تاکسی برای رسیدن به موقعیت خود به کار ببرند. در دیزاین اپلیکیشن حمل و نقل عمومی به کاربران خوب ترین مورد حمل و نقل از جمله تاکسی، مترو، اتوبوس پیشنهاد داده می شود، که کم هزینه باشد.

و آن ها را به سرعت به مقصد خود برساند. این اپلیکیشن باید طبق بیان مقاله طراحی سایت در قم آفلاین باشد تا همه توانایی داشته باشند از آن به کار ببرند.

6- ایده دیزاین اپلیکیشن راه آرزو ها :

اپلیکیشن راه آرزو ها محبوبیت ها وآرزو های کاربر را سوال می کند و به او برای رسیدن به آرزویش یاری می کند. به طور نمونه کاربر قصط دارد مدیرعامل یک شرکت تبلیغاتی باشد، بعد این اپلیکیشن برای یک مدیرعامل معروف یک شرکت تبلیغاتی را یافت خواهد کرد.

و به کاربر بیان می کند که چطور این معین توانسته به مقسودش دست یابد. همینطور شرایط کتونی کاربر را مقایسه می کند و او را به راه درست برای ارضای خواسته خود کمک می کند.

ادامه ی موارد برای طراحی اپلیکیشن تحت وب

7- نظر دیزاین اپلیکیشن تناسب اندام :

اگر شما یکی از این اشخاص وسواسی در این باره تناسب اندام هستید که حتی سبزیجات را با دارا بودن کالری آنها خریداری می کنید، این یک فرصت خوب برای شماست. دیزاین اپلیکیشن مناسب اندام خود را برای تشویق و رسیدن به مقصود سلامتی برای کاربران آغاز کنید. در زیر مقاله طراحی سایت در قم بعضی از خصوصیت هایی که باید در اپلیکیشن خود جای دهید را به اختصار بیان می کنیم :

  • دیدگاه بر مصرف غذا
  • ردیاب خدمات فیزیکی
  • برنامه رژیم غذایی
  • دیدگاه بر مصرف آب
  • موارد روزانه برای ماندن

8- نظر دیزاین اپلیکیشن هماهنگ کننده مراسم ها (Event Planner) :

آیا علاقه دارید که به مردم یاری کنید تا رویداد ها  و مراسم خود را مدیریت کنند؟ بنابراین می توانند دیزاین اپلیکیشنی برای مدیریت، هماهنگی و اجرای مراسم را شروع نمایید. از مسیر اپلیکیشن می توانید در نظر مقاله طراحی سایت در قم میهمانان مورد نظر مشتری را دعوت نمایید و یا در محیط های اجتماعی پوشش خبری برای آن مراسم درست می کند.

این یک بازار فرصت عظیم برای افرادی است که علاقه دارند برنامه ریزی اتفاقات و مراسم متفاوت از جمله عروسی، تولد، کنفرانس و سمینار، بزرگداشت و ترحیم و مدل مراسم دیگر را صورت دهند. این نظر دیزاین اپلیکیشن راحت است و نیازی به سرمایه گذاری سنگین برای آغاز ندارد.

9- نظر دیزاین اپلیکیشن به کار بردن اشتراکی از خودرو :

یکی از معانی جالب که در صنعت گردشگری در حال توسعه است، سفر اشتراکی است. این نظر تنها احتیاج به سرمایه گذاری برای درست کردن پلتفرم دارد و این موردی است. در این نظر دیزاین اپلیکیشن ، یک کاربر توانایی دارد به مالک خودرو درخواست دهد و می شود که با او چت کند.

و در صورت پذیرفتن راننده با او همسفر شود. در این اپلیکیشن موقعیت جغرافیایی خودرو معین است و به اشتراک گذاشته می شود. سفر اشتراکی مناسب ترین مسیر برای مبارزه با اشکال ترافیک است و قیمت اساسی برای هر کاربر را کم می کند.

10- نظر دیزاین اپلیکیشن کنترل هوشمند منزل :

اینترنت اشیا یکی از عناوین داغ تکنولوژی جدید است یک نظر خوب برای دیزاین اپلیکیشن این است که اپلیکیشن با همه دستگاه های خانگی هوشمند شما ارتباط دارا باشند و آن ها را کنترل می کند. در حال کنون، در منزل های هوشمند هر یک از وسایل شامل برنامه های کاربردی مخصوص خود هستند.

شما می توانید با دیزاین اپلیکیشنی هوشمند و اساسی همه آن ها را یکجا کنترل نمایید. این نظر اپلیکیشن طبق بیان مقاله طراحی سایت در قم اگر به طور صحیحی بازاریابی شود می تواند تغییر به اپل یا مایکروسافت پس از آن شود!

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام