چطور با دیزاین سایت بهینه ترافیک خود را زیاد کنیم

ممکن است به گفته مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری برای شما هم این پرسش پیش آمده باشد که چرا بعضی از سایت ها در صفحات نخست موتور های سرچ جای دارند و بعضی دیگر در صفحات آخر و ممکن است برخی از سایت ها همچنین اصلا در نتایج جستجو نشان داده نمی شوند.

در این مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری خواستاریم درباره اصول طراحی سایت بهینه حرف بزنیم.ارزش های موتور های جستجو برای رنک بندی سایت ها چیست؟موتور های سرچ برای نشان دادن سایت ها در صفحات متفاوت ارزش های زیادی را در گمان می گیرند. سئو و استفاده بهینه سایت ها الگوریتم هایی است که اگر آن ها را در دیزاین سایت خود رعایت کنیم می توانیم در صفحات نخست موتور های سرچ جای بگیریم.

البته ممکن است برای شما پرسش باشد که جای گرفتن در صفحات نخست چه فوایدی برای سایت ما دارد؟همراه ما باشید در مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری تا بیشتر در مورد این عنوان صحبت کنیم.سئو سایت چیست؟سئو (SEO) یا استفاده بهینه سایت برای موتور های سرچ (Search Engine Optimization)، شیوه ای است که با به کار بردن از روش های آن می توانیم سایت خود را بصورت طبیعی بالا بیاریم و در رتبه های نخست در نتایج جستجو جای می گیریم.

موتور های سرچ مانند google، bing، ask و مثل این ها که اساسا ما بر روی google کار می کنیم. به دلیل آن که وقتی سایتی را برای گوگل سئو کنیم اساسا در دیگر موتور های سرچ هم بالا خواهیم آمد.به چند شیوه می توانیم در رتبه های نخست نتایج جستجو جای بگیریم؟

سئو و استفاده بهینه سایت ها یک شیوه طبیعی برای بدست آوردن رتبه های خوب تر است. این شیوه به گفته مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری با آن که طولانی است و کار بیشتری دارد اما پایداری زیاد تری هم دارد. اما اضافه بر سئو و بهینه سازی سایت شیوه دیگری به اسم google ads وجود دارد که با به کار بردن از آن حتما در صفحه نخست خواهیم بود. پس خوب است پیش از آن که به بحث سئو و بهینه سازی بپردازیم، اختلاف این دو را با هم وارسی کنیم :

اختلاف سئو و بهینه سازی با گوگل ادز

در شیوه نخست به معنی شیوه سئو اساسا باید قیمت و وقت بیشتری را صرف کنیم تا توانایی داشته باشیم، در رنک های برتر گوگل جای بگیریم. سئو یک شیوه اساسی است و ماندگاری زیاد تری دارد. در شیوه دوم به معنی گوگل ادوردز بیشتر قیمت مالی در گمان گرفته می شود و در یک بازه وقت کوتاه مدت در رنک های برتر خواهیم بود.

در این شیوه طبق بیان مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری قیمتی به گوگل می دهیم و نسبت به اندازه کلیک هایی که در سایت ما صورت داده می شود و ورودی می گیریم از هزینه ما کم می شود و با پایان یافتن بودجه ما از رتبه های نخست حذف خواهیم شد. اگر آن که دوباره شارژ کنیم با اندازه بودجه ای که معین می کنیم می توانیم در رتبه های خوب تر بمانیم.

چرا باید به دنبال یادگیری سئو باشیم؟اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستیم و توسعه آن فکر می کنیم، پس پر اهمیت ترین مقصود ما جلب مشتری و کاربر مقصود خواهد بود. در این گونه سئو مناسب ترین مورد برای رسیدن به مقصودمان است به دلیل آن که یک شیوه بازاریابی پایدار و مقرون به صرفه تر است.

اکنون اشخاص زیادی احتیاج های خود را در گوگل جستجو می کنند و بیشتر جواب خود را در سایت های نخست دوم و سوم پیدا می کنند. تصور کنید در این مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری اگر شما هم میان آن سه سایت برتر باشید چه اندازه کاربر جلب خواهید کرد؟

اساس دیزاین سایت بهینه

برای آن که یک سایت بهینه دارا باشیم باید از نخست کار بر اصول الگوریتم های سئو جلو برویم. روش های زیادی در حیطه سئو وجود دارد که وابسته به مدل مقصود ، شیوه اعمال و اندازه اعمال این روش ها مختلف است. سئو به مرور زمان در حال توسعه و تغییر است.

بنابراین اگر خواستار باشیم همواره جای خود را در گوگل حفظ کنیم باید بر اساس الگوریتم های بروز سایت خود را آپدیت کنیم.90% اشخاص احتیاج های خود را در موتور های جستجو سرچ می کنند. آیا همچنین به مهم بودن سئو ایمان نمی آورید؟ بنابراین برای توسعه در محیط اینترنتی به سئو و بهینه سازی احتیاج داریم.

چطور می توانیم این الگوریتم ها را بشناسیم و از آن ها به کار ببریم؟گوگل برای رنک بندی سایت ها تقریبا 200 فاکتور دارد. بعضی از فاکتور های پر اهمیت آن مثل تولید محتوا، لینک سازی و نکات تخصصی در حیطه سئو مثل سرعت سایت و بحث های مثل تجربه کاربری است. این ها یکی تعدادی فاکتور های معین هستند.

البته استرس نداشته باشید قرار نیست هر 200 فاکتور را رعایت کنید و حتی رعایت تمام آن ها آین اندازه ها هم کار دشواری نیست و نسبت به عنوان سایت می تواند این فاکتور ها عوض کند.در اینجا به وارسی چند فاکتور اساسی و اولیه می پردازیم:

1. لغت کلیدی :

لغت کلیدی بر اساس گفته مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری نخستین و پر اهمیت ترین فاکتور در سئو و بهینه سازی است. پیش از انجام هر فعالیتی باید لغت کلیدی کسب و کار خود را پیدا کنید و در دیزاین سایت خود زیاد تر به آن لغت کلیدی بپردازید. لغت کلیدی است که معین می کند که سایت شما در کدام نتایج جستجو نشان داده شود.

2. سرعت سایت :

اکنون برای کاربران هیچ چیزی به اندازه وقت اهمیت ندارد. حتی اگر یک ثانیه سایت ما دیر بالا بیاید ، امکان بیرون آمدن کاربر از سایت ما خیلی بالا است و این خیلی برای رنک سایت ما مخرب خواهد بود. برای بالا بردن سرعت سایت خود باید وقت بگذاریم تا در کمترین وقت احتمالی لود شود.

3. دیزاین گرافیک :

مفهوم ما از دیزاین گرافیک درست کردن گرافیک های سنگین و تو در تو نیست. هر اندازه دیزاین سایت راحت تر، شیک تر و ساده تر باشد کاربران زیاد تر در آن سایت خواهند ماند این یک عنوان خیلی مهم است. اگر کاربر داخل سایت شود و نتواند عنوانی که به دنبال آن است به آسانی پیدا کند، از آن سایت بیرون خواهد آمد و دیگر به آن سایت باز نمی گردد. طبق این مقاله طراحی سایت در چهارمحال و بختیاری ارتباط کاربری و تجربه کاربری اثر زیادی در جلب کاربر وفادار دارند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام