دیزاین وب چیست

بیشتر مردم گمان نسبتا هماهنگی از این جملات در مقاله طراحی سایت در کرمانشاه در سر دارند ولی در فکر هر یک از آن ها قسمتی در دیزاین وب سایت فعال تر است. مولفه های مختلفی در دیزاین وب سایت نقش دارند. مثل دیزاین گرافیکی ظاهری وب سایت ، برنامه نویسی و یا دیگر.

بعضی اشخاص مدل معماری وب سایت یا همان مدل بخش بندی و دسترسی آگاهی سایت را پر اهمیت می دانند و بعضی دیگر به آسانی به کار بردن از سایت را پر اهمیت می دانند. در حقیقت می توان دیزاین وب سایت را مخلوطی از علم کتابداری ، دیزاین گرافیک ، برنامه نویسی ، شبکه ، دیزاین واسط کاربری و خیلی نکات مختلف دیگر دانست.در حقیقت دیزاین وب سایت شامل دامنه ای زیاد و چند بعدی است.

تعریف دیزاین وب سایت

پنج قسمت اساسی در دیزاین وب در مقاله طراحی سایت در کرمانشاه وجود دارد :

محتوا – این قسمت شامل آگاهی و نوع بخش بندی آن ها است . محتوای هر وب سایت بواسطه ساختار اساسی مثل HTML گسترش پیدا می کند.

دید بصری – این بخش از وب سایت همواره بواسطه HTML , CSS و یا حتی Flash و یا عناصر گرافیکی دیگر بوجود و گسترش داده می شود. این بعد یکی از آشکار ترین قسمت های هر وب سایت است ولی پر اهمیت ترین قسمت نیست.

فناوری – صحیح است در مقاله طراحی سایت در کرمانشاه که می توان محتوای وب سایت را بواسطه HTML و یا CSS گسترش داد ولی مشخصا می تواند بواسطه دیگر زبان ها و استاندارد های برنامه نویسی وب همچنین گسترش یابد.

جابجایی آگاهی – سرعت و توانایی اطمینان و امنیت از جابجایی آگاهی در بستر اینترنت خیلی مهم است و به طور مستقیم با سخت افزار/نرم افزار و معماری شبکه مرتبط است.

هدف – علت دارا بودن یک وب سایت. برخی به این عنوان از بعد اقتصادی نگاه می شود و یکی از عناصر پر اهمیت در دیزاین هر وب سایت است. این عنصر با دقت به تصمیمات مدیران سایت سبب داده می شود.

همه دیزاینر های وب سایت تلاش می کنند به گفته مقاله طراحی سایت در کرمانشاه تا وب سایت را با توجه دیزاین کنند اما عملیات ساخت وب کاری اشکال و تا اندازه ای پیچیده است. ریزه کاری های زیادی در این فعالیت وجود دارد و در حقیقت این کار احتیاج به یک گروه متشکل از مدل تخصص ها است.

حتی اگر در دیزاین ظاهری خیلی تخصصی باشیم ولی از ساختار چیدمان آگاهی در سایت چیزی ندانیم ، یقین داشته باشید کاربران این ساخته قشنگ را به هیچ صورتی درک نخواهند کرد. با دقت به این عنوان دیزاین و مدیران وب سایت بیشتر وقت خود را صرف تشخیص احتیاج ها و خواسته های تماشاچی های وب سایت می کنند.

در حقیقت دیزاین یک وب سایت مناسب و خوشایند برای کاربران که در زمینه فعلی بتواند در اینترنت دوام بیاورد کار آسانی نیست.وب سایت های اکنون به گفته مقاله طراحی سایت در کرمانشاه در اساس همگی از یک مدل برنامه نویسی شبکه که به طور دو طرفه سرویس دهنده/سرویس گیرنده به کار می برد بوجود آوردند.

الف. جهت سرویس دهنده Server Side – دارای سخت افزار و نرم افزار های وب و همینطور عناصر برنامه نویسی مختلف است. این برنامه می تواند یک CGI آسان و یا برنامه مختلف چند لایه جاوا باشد.

ب. جهت سرویس گیرنده Client Side – جهت سرویس گیرنده در واقعیت همان مرورگر وب و فناوری های شبیه به هم است. در حقیقت نرم افزاری که توانا به نمایش و ارزیایی آگاهی سمت سرور برای کاربران باشد. یکی از مشهور ترین این نرم افزار ها Internet Explorer است.

ج. شبکه – شبکه در حقیقت طبق بیان مقاله طراحی سایت در کرمانشاه گروهی از اتصالات مختلف است که برای تحویل وب سایت به مخاطب مجهز شده است.درک اساسی عناصر و بعد های تخصصی فضا وب شامل اهمیت بیشتری برای تبدیل شدن به یک دیزاین موفق وب سایت است.

مدل مختلف وب سایت

وب سایت های آگاهی – این سایت ها همواره آگاهی را در مورد عنوان و یا سازمان بخصوصی در اختیار کاربران جای می دهند. این سایت ها در حقیقت معروف ترین مدل سایت در اینترنت هستند.

• سایت های تراکنشی – این مدل سایت ها در حقیقت سبب هدایت تراکنش ها و یا وظایف دیگر به کار برده می شوند. سایت های تجارت الکترونیکی E-Commerce در این گروه جای می گیرند.

• سایت های اجتماعی Community – این سایت ها تسهیلات و کارایی لازم برای بوجود آوردن ارتباط میان کاربران سایت را در اختیار آن ها جای می دهند. این سایت ها برای دوست یابی و یا یافتن علایق اشتراکی همچنین به کار برده می شوند.

• سایت های سرگرمی – این وب سایت ها بر روی بازی و یا دیگر کار های سرگرم کننده تمرکز دارند. این سایت ها احتمال دارد به سایت های اجتماعی همچنین متصل باشند.

• سایت های تجاری – اشخاص و یا سازمان ها برای بدست آوردن سود بیشتر انجام به بوجود آوردن این مدل سایت ها می کنند. این سایت ها همواره فعالیت خود را از راه تجارت الکترونیک به کاربران ارائه می دهند.

• سایت های دولتی – بوجود آورنده این وب سایت ها سازمان های دولتی هستند و هدف آن ها برآورد کردن احتیاج های قانونی و یا اجتماعی سازمان است.

• سایت های یادگیری – بعضی موسسات آموزشی برای آسانی کار انجام به درست کردن وب سایت های آموختن اینترنتی می کنند. در این مدل وب سایت ها یادگیری و یا برگزاری آزمون ها به طور اینترنتی و از راه دور انجام می گیرد.دیزاین می گردد وبه شخص حرفه ای که وب سایت را دیزاین می کند دیزاین وب سایت بیان می شود.

وب سایت مثل هر انسانی که برای خود اسم خارق العاده ای دارد یک وب سایت هم یک اسم یا همان آدرس آنلاین برای خود دارد.هر وب سایتی یک مدل نمایشی و گرافیکی برای خود دارد که دیزاین وب سایت با دقت به قالب  سایت را دیزاین و کد نویسی می کند.

مقصود از دیزاین وب سایت  رونق بخشیدن به کسب و کار  و برجود آوردن یک شغل برای بدست آوردن در آمد و  معرفی شرکت در وسعت ملی می باشد.یک سایت دارای صفحه اصلی یا همان خانه و صفحات سایر که در صفحه اساسی خود  در مورد مقصود سایت و معرفی سایت و فعالیت یک شرکت  همچنین می  باشد.

دیزاین سایت به دو شیوه در مقاله طراحی سایت در کرمانشاه دیزاین می گردد  1/ دیزاین سایت استاتیک 2/ دیزاین سایت دینامیک

دیزاین سایت استاتیک:  وقتی که احتیاج به تغییرات باشد حتما باید بواسطه خود دیزاین انجام گردد.

دیزاین سایت داینامیک: به سایتی که با سیستم اداره کننده محتوا مانند وردپرس و … دیزاین می گردد و با کنترل پنل می توان عوض شدن را به گفته مقاله طراحی سایت در کرمانشاه اعمال کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام