خصوصیت پر اهمیت که در وب سایت شما باید بیان شود

ما در زندگی احتیاج های متفاوتی دارید، که در نظر مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد بعضی از این احتیاج ها مثل خوراک، پوشاک و مسکن بنیادی هستند و عدم حتی یکی از آن ها توانا به زندگی کردن نخواهید بود. بعضی دیگر مثل یک شغل با درآمد مناسب و روابط اجتماعی سالم فقط می‌ توانند کیفیت زندگی شما را بهتر بخشند اما در نبود آن‌ ها هم توانایی دارند زندگی کرد.

حالا مانند مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد را داخل دنیای اینترنت کنید. وقتی که شما هدف راه‌اندازی یک وب سایت را دارید همچنین مشابه همین عنوان راستگو است. به معنی آن که برای درست کردن یک وب سایت هم احتیاج های بنیادی دارید که بدون آن ها دارا بودن سایت احتمالی نیست و هم احتیاج های که می‌ توانند به زیاد شدن کیفیت سایت شما و اثرگذاری زیاد تر آن یاری کنند.

ما پیش از این یک مقاله درباره دیزاین سایت انتشار داده ایم . حال خواستاریم نگاهی به موارد و اصول پر اهمیتی بیندازیم که در کیفیت سایت شما نقش زیادی دارند. با رعایت این اساس، وب‌سایت شما در میان هزاران سایت دیگر گم نخواهد شد و یقینا می‌ توانید حضوری پر تلاش تر در جهان اینترنت دارا باشید.

2 احتیاج اصولی که وب‌ سایت شما باید جواب بدهد

پیش از آنکه خواستار باشیم در مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد خصوصیت های یک وب‌سایت مناسب دقیق شویم، اول باید به دو مساله اصولی در دیزاین وب‌سایت نگاه کنیم.  همه موار و اصول پر اهمیت دیزاین سایت را می‌ توان زیر گروه از این دو دانست.دقت و رعایت این نکات باعث می‌ شود که شما یک سایت خوبی داشته باشید.

که می‌ تواند بازدهی شگفت انگیزی برای شما داشته باشد… و دقت نکردن به آن ها مساوی است با یک سایت ضعیف و از یاد نبردنی است. ولی این دو بعد دیزاین سایت چه هستند؟با ما در مقاله ی طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد همراه باشید.

تجربۀ کاربری (User Experience) :

نخستین مقصود وب سایت شما، عرضه تجربه کاربری مناسب (به اصطلاح UX) است. تصور می‌ کنیم حدس زدن مفهوم این لغت چندان کار دشواری نباشد. این جمله به حس و تجربه مخاطب از سایت شما اشاره دارد.شما حتما وب سایت خود را از دریچه چشم مخاطب مشاهده کنید و فعالیتی کنید که تجربه او لذت بخش باشد.

برای نمونه در مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد مطمئن شوید که  مخاطب راحت می‌ تواند از سایت شما به کار ببرند ، دسترسی به قسمت های پر اهمیت سایت به راحتی احتمال دارد، تمام متن ها آشکار و قابل معنا هستند، سایت شما از دید بصری قشنگ هستند و … .

خیلی از مواردی که در این مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد بیان شده است، قسمتی از یک تجربه کاربری خوب به شمار می روند.

سئو (SEO) :

نیاز نیست گیج شوید! مفهوم این لغت چندان عجیب و غریب نیست. سئو به معنی آن است شما سایت خود را به شیوه ای درست کنید که بتواند رتبه های زیادی را در گوگل (و دیگر موتور های جستجوگر) به دست آورد. این لغت مخفف Search Engine Optimization یا همان استفاده بهینه سایت برای موتور های جستجو است.

هروزه میلیون‌ ها سرچ در اینترنت صورت داده می‌ شود که قسمت قابل مهمی از آن ها از راه گوگل است. این جستجو ها خیلی متفاوت هستند و حقیقتا قسمتی از آن ها، در زمینه کاری شماست. برای نمونه اگر شما یک فروشگاه آنلاین گوشی داشته باشید، حقیقتا فردی که عبارت “خرید گوشی” را سرچ می‌ کند، برایتان یک مخاطب ایده‌آل به شمار می رود.

در حقیقت به گفته مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد، حضور در گوگل می‌ تواند یک مسیر خوبی برای زیاد شدن بازدید و فروش سایت شما باشد. ولی برای این مفهوم در درجه نخست لازم است سایت شما همه استاندارد ها و اساسی که برای موتور های سرچ کننده پر اهمیت است را رعایت نماید. خیلی از مواردی که در ادامه می‌ آیند، می‌ توانند در سئو یا رنک گوگل شما اثرگذار باشند.

همانگونه که دیدیم، برای یک دیزاین سایت مناسب شما هم باید کاربران را در گمان بگیرید و هم موتور های سرچ کننده را. اما به هیچ صورت تصور نکنید که این دو نکته از هم جدا هستند. در حقیقت هر اندازه تجربه کاربری سایت شما خوب باشد، حقیقتا در نتایج سرچ های گوگل همچنین رتبه خوب تری خواهید داشت.

در واقعیت همه مواردی که در ادامه می‌ آیند، به صورت مستقیم بر روی هر دوی این اساس اثرگذار هستند.

2 خصوصیت و مورد که در دیزاین سایت پر اهمیت هستند

حالا که دو مقصود اصلی در دیزاین سایت چه هستند، بگذارید در خصوصیت ها و کارایی یک سایت عالی دقیق‌ تر شویم و مشاهده کنیم که زمان دیزاین سایت شما باید به چه مواردی دقت داشته باشید. رعایت این موارد و نکات در دیزاین سایت سبب می‌ شود سایت شما اثر زیاد و بهتری بر روی کاربران بگذارد و رتبه های خوب تری را همچنین در گوگل بدست آورد.

سرعت زیاد وب‌سایت (Page Speed) :

خودتان را جای مخاطبانی که از سایت شما به کار می برند بگذارید. ایشان همان کلیک‌کننده‌ هایی هستند که مفهوم صبر کردن را به درستی نمی‌ دانند و فقط یک چیز برایشان پر اهمیت است؛ رسیدن به مقاله دلخواه در کسری از ثانیه! بنابراین طبیعتاً وقتی که کاربر مجبور باشد خیلی منتظر نشان دادن سایت شما بماند.

هیچ انتظاری نیست که صفحه شما را ببندد و به دنبال یک سایت دیگر برود. این عنوان همچنین اثر مستقیم در رنک سایت شما در گوگل خواهد داشت.ما یک مقاله اساسی در حیطه طراحی سایت و مهم بودن آن انتشار داده ایم. این مقاله هم می‌ تواند مهم بودن سرعت زیاد یک وب سایت را برای شما آشکار کند هم به شما فرا بدهد که چطور می‌ توانید سرعت وب‌سایت خود را ارزیابی کنید.

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا واکنش گرایی سایت :

ریسپانسیو بودن بدین مفهوم است که سایت شما خودش را با همه سایز های صفحه (رایانه، تبلت و موبایل همراه) تطابق دهد. این خصوصیت یاری می‌ کند که هر فردی با هر دستگاهی به آسانی بتواند از سایت شما به کار ببرد،در سال 2015 بود که گوگل بیان کرد سرچ های انجام شده با گوشی زیاد از 50% کل سرچ گوگل را دارا می‌ شوند.

 برای سایت شما هم مطابق همین عنوان صادق است. به معنی آن که بیشتر کاربران شما با موبایل به دنبالتان می‌ آیند. پس خیلی مهم است که سایت خود را برای موبایل آماده کنید. البته موضوع تنها کاربران نیستند. زمانی که کاربری از راه گوشی در گوگل سرچ می‌ کند، رنک های برتر برای سایت‌ هایی خواهد بود که ریسپانسیو هستند.

به دلیل آن که به کار بردن از آن ها برای کاربر موبایل آسان تر است. بنابراین در نظر مقاله طراحی سایت در کهگیلویه و بویراحمد ریسپانسیو بودن روی ترافیک سایت شما از گوگل هم اثرگذار خواهد بود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام