بروز ترین شیوه های دیزاین سایت را بشناسید

این روز ها هر کسب و کاری کافی است که در جهان آنلاین شناخته شود، با ما در مقاله ی طراحی سایت در گیلان همراه باشید.متاسفانه خیلی از مدیران بر این اعتقاد دارند که با به کار بردن از فضا های اجتماعی می‌ توانند کسب و کار خود را به مردم بیان کنند؛ ولی باید بیان کرد که فضا های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به تنهایی توانایی ندارند کسب و کار را به مردم معرفی کنند.

به گفته مقاله طراحی سایت در گیلان، بنابر بیان وب‌ سایت سئو تهران، همانگونه که می‌ دانید تلگرام در سال قبل فیلتر شد خیلی از اشخاص که در آن خدمات می‌ کردند… مجبور شدند فضا خدمات خود را تغییر بدهند. اینستاگرام همچنین در آینده‌ای نزدیک سبب فیلترینگ می‌ شود.

و آن گروه از اشخاصی که در این فضا فعالیت می‌ کنند اجبار دارند برای ادامه خدمات مجازی خود به تصوری از چاره باشند.ولی آن گروه از کسب و کار ها که شامل وب‌سایت هستند هیچ زمان نگران فیلتر شدن سایت خود نیستند. وب‌سایت‌ ها زیر نظر هر وضعیتی بازدیدکنندگان خود را دارند.

ولی نمی‌ توان بیان کرد در مقاله طراحی سایت در گیلان همه وب‌سایت‌ ها بازدید کننده دارند. در دیزاین سایت برای بالا بردن مخاطب باید اساسی رعایت شود. اضافه بر آن که سئو سبب بالا بردن بازدید سایت می‌ شود. رعایت نکاتی در دیزاین همچنین می‌ تواند مخاطب سایت را بالا ببرد. یکی از این نکات این است که از روش های بروز بت کار برده شود که در ادامه بروز ترین روش ها را معرفی می‌ کنیم.

دیزاین قالب‌ های اختصاصی

خیلی از دیزاینر ها، با وردپرس دیزاین وب‌ سایت می‌ کنند. دیزاین با وردپرس کمی راحت می‌ باشد. پس می‌ توان بیان کرد در مقاله طراحی سایت در گیلان با به کتر بردن از خلاقیت و نو آوری یک وب‌ سایت اساسا تخصصی دیزاین کرد. متأسفانه بعضی از وب‌سایت‌ ها بر اصول قالب‌ های آماده دیزاین می‌ شوند که این عنوان سبب تکراری شدن وب‌سایت‌ ها و بالا برن تشابه بین آن ها می‌ شود.

هر اندازه خلاقیت در دیزاین سایت زیاد تر باشد بدون تردید مخاطب همچنین زیاد می شود. دقت داشته باشید به هیچ صورت از قالب‌ های آماده به کار نبرید.همه سایت‌ هایی که دیدن می‌ کنید دو بعدی می‌ باشند. این مدل دیزاین یک دیزاین راحت ولی عامه پسند است.

برای آن که توانایی داشته باشید میان رقبای خود اختلاف داشته باشید می‌ توانید دیزاین سایت سه بعدی دارا باشید. این مدل دیزاین کردن سایت در بین سایت‌ های وجود داشت کمتر به چشم می‌ خورد. این مدل دیزاین به گفته مقاله طراحی سایت در گیلان برای وب‌سایت‌ های تک صفحه‌ای یا One Page خوب است. همینطور سایت‌ های فروشگاهی همچنین می‌ توانند دیزاین سه بعدی دارا باشند.

دیزاین سایت چگونه است

درصد به کار بردن از تلفن همراه این روز ها زیاد تر از رایانه های رومیزی شده است. خیلی از اشخاص فعالیت های خود را با به کار بردن از گوشی های همراه صورت می‌ دهند. از این جهت دیزاین ریسپانسیو باید یکی از کارایی در دیزاین سایت شما باشد. دیزاین  بدین مفهوم است که صفحات سایت در گوشی های همراه به طور مناسبی دیده شود و اساس آن بهم خورده نباشد.

به کار بردن از تکنولوژی AMP : از آنجایی که در مقاله طراحی سایت در گیلان گفته شده برخی اشخاص وب‌سایت‌ ها را در گوشی همراه خود دیدن می‌ کنند کافی است که سرعت وب‌ سایت در گوشی همراه همچنین افزایش یابد. یکی از پر اهمیت ترین راه‌ ها در این جهت به کار بردن از استاندارد AMP: Accelerated Mobile Pages می‌باشد.

این تکنولوژی بواسطه گوگل بوجود آورده و پشتیبانی می‌ شود و سبب زیاد شدن سرعت صفحات سایت در گوشی می‌ شود.انیمیشن سازی در دیزاین : یکی از بروز ترین روش ها در دیزاین کردن وب‌سایت به کار بردن از انیمیشن است. در قبل از فایل‌ های فلش برای این کار به کار برده می‌ شد که اشکالات زیادی به دنبال داشت.

به عنوان نمونه کاربر باید نرم‌افزاری بخصوصی را برای مشاهده کردن فایل فلش دانلود می‌ کرد. همینطور سرعت سایت با دارا بودن فایل‌ های فلش تا حد قابل زیادی کم می شود؛ ولی اکنون با به کار بردن از کد های HTML و CSS توانایی دارند در وب‌ سایت انیمیشن سازی کرد. این شیوه اثری بر سرعت سایت نمی‌ گذارد و برای بارگذاری احتیاجی به نرم افزار های ویژه نیست.

وارسی و کنترل سرعت وب سایت

اکنون اشخاص در باز کردن وب‌سایت ها بیشتر منتظر نمی‌ مانند و بیشتر تا ۷ ثانیه تحمل می‌ کنند تا وب‌سایت مورد گمانشان بارگذاری شود. به گونه ای که باز شدن یک وب سایت زیاد تر از این وقت طول بکشد بدون تردید کاربر آن سایت را رها می‌ کند. این اشکال بر سئو اثر می‌ گذارد. علل زیادی بر کم کردن سرعت سایت اثر می‌ گذارند و این عنوان در دیزاین پر اهمیت است.

برای این مفهوم شیوه های متفاوتی ابداع شده است. یکی از این روش ها به کار بردن از کد های دستوری در جای بارگذاری عکس ها آیکون‌ ها می‌ باشد. با این شیوه مدت وقتی که صرف بارگذاری عکس های مرتبط به آیکون‌ ها می‌ شود به کمترین حد می‌ رسد.

به کار بردن از محتوای عکسی : خیلی از زمان ها کاربران، متن‌ های وجود داشته در سایت‌ ها را نمی‌ خوانند. یا متن‌ های بیشتر و زیاد برای آن ها خسته کننده است. به همین علت به شما پیشنهاد داریم برای جلب مخاطب بیشتر، از اینفوگرافیک‌ ها به کار ببرید . اینفوگرافیک‌ ها عکس های داری اطلاعات پر اهمیت و کلیدی هستند.

اگر متنی می‌ نویسید خوب است موارد کلیدی آن را در یک عکس جای بدهید تا کاربر در دید نخست بداند در مورد چه چیزی خواستار است مطلب بخواند. همواره به کار بردن از عکس ها، مخاطب را به خود جلب می‌ کند. به عنوان نمونه در وب سایت‌ های فروش اجناس مثل سایت درج آگهی رایگان بفروش، همواره آگهی‌ هایی که شامل عکس ها هستند بازدید کننده زیاد تری دارند.

فراموش نکنید در این مقاله طراحی سایت در گیلان که همواره روش ها و شیوه‌ های دیزاین خود را آپدیت کنید. با این فعالیت، هم دیزاین سایت قدیمی و تکراری نخواهید دارا بود و هم اندازه بازدیدکنندگان وب‌سایتتان زیاد تر می شود.تبلیغات در دیگر سایت ها : یکی از فعالیت هایی که سبب زیاد شدن رتبه وب سایت در موتور های سرچ کننده و بازدید کننده وب سایت می گردد تبلیغات در دیگر سایت ها می باشد.

که انجام این فعالیت به برند سازی شرکت ها یاری شایانی خواهد نمود. البته هیچ زمان این فعالیت را بدون مشورت با حرفه ای سئو و بهینه سازی انجام ندهید به دلیل آن که احتمال دارد با انجام تبلیغات در سایت های اشتباه اثر منفی بر روی رتبه سایت خود در موتور های سرچ دارا باشید. این که تبلیغ شما به چه گونه در چه سایتی و در چه حیطه فعالیتی جای داده می شود طبق گفته مقاله طراحی سایت در گیلان حتما باید زیر نظر سئو کار انجام گردد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام