آماده سازی وب سایت

بر اساس بیان مقاله طراحی سایت در یزد آماده سازی وب سایت بر اصول ساختار اساسی معین شده، شروع می شود. دیزاین وب زمان آغاز عملیات دیزاین سایت، باید یک مدل و نقشه اساسی در حیطه نوع منو ها، دکمه ها و شیوه ارتباط با برگه های دیگر و  همینطور مکان و اندازه اشیاء وجود داشته در صفحه وب دارا باشد.

موارد زیادی وجود دارد که باید در دیزاین اصولی وب سایت و یا در دیزاین صفحات به طور مجزا در گمان گرفته شوند. بعضی از موارد پر اهمیت در مقاله طراحی سایت در یزد در دیزاین اساسی وب سایت عبارتند از :

 1. در صورت دارا بودن انیمیشن در صفحه نخست امکان صرف نظر کردن از تماشا آن وجود داشته باشد.
 2. مقصود از راه اندازی و آماده سازی وب سایت برای بازدیدکنندگان اساسا معین باشد.
 3. نقشه سایت در همه صفحات وجود داشته باشد.
 4. دسترسی به صفحه نخست از همه صفحات سایت ممکن پذیر باشد.
 5. در صورت چند زبانه بودن سایت آیکونی تعیین شده برای عوض کردن زبان در گمان گرفته شود.
 6. محل جای گیری آیکن های اصلی در همه صفحات معین و یکسان باشد.
 7. امکان منتقل کردن اطلاعات سایت به بازدید کننده موجود باشد.
 8. در صورت احتیاج به نرم افزاری بخصوص به گفته مقاله طراحی سایت در یزد برای دیدن محتویات سایت، امکان دسترسی به نرم افزار مورد گمان برای بازدید کنندگان موجود باشد.دیدن صفحات سایت در حالات متفاوت نمایش، بدون اشکال باشد ، ( معنا رسپانسیو بودن صفحات).
 9. امکان سرچ در مطالب وب سایت و متصل کردن به آن فراهم باشد.
 10. تدابیر استفاده بهینه برای موتور های جستجو (معنا سئو SEO ) برای سایت فکر شود.
 11. امکاناتی برای اطلاع بازدید کنندگان از شرایط جاری آن ها در وب سایت موجود داشته باشد.
 12. امکاناتی برای گرفتن نظرات، انتقادات و پیشنهادات بازدیدکنندگان وجود داشته باشد.
 13. آگاهی در مورد سازمان و مشخصات سفارش دهنده در سایت وجود داشته باشد.
 14. آگاهی مرتبط به تهیه کننده و وقت تهیه وب سایت وجود داشته باشد.
 15. امکان فرستادن سوال برای بازدیدکنندگان موجود باشد.

بعضی از موارد پر اهمیت در دیزاین وب

 • دیزاین صفحات و همه اجزای آن ها بر مبنای اساس گرافیکی باشند.
 • سرصفحه، بنر و محتوی سایت بیان کننده عنوان و مقصود وب سایت باشد.
 • مدل، رنگ و محل جای گیری اشیاء خوب با محتوی صفحات باشد.
 • عکس و اشیاء وجود داشته در صفحات از آشکار بودن و کیفیت خوب دارا باشند.
 • از کارایی صوتی و تصویری برای بالا بردن جذابیت صفحات و دوری از یکنواختی به کار برده شود.
 • دارا بودن امکان وبلاگ نویسی در سایت.

محتوا، عضو جدایی‌ناپذیر دنیا اینترنت است. زمانی شما در سایت خود متن های یادگیری در حیطه کسب و کارتان دارا باشد، کاربران آسان تر به شما اعتماد می‌ کنند. ولی برای آن که به گفته مقاله طراحی سایت در یزد توانایی داشته باشند در سایت خود مقاله انتشار دهند، کافی است که وب سایت شما از دارای وبلاگ نویسی پشتیبانی کند.

بنابراین اگر هدف دارید حضوری مهمی در جهان اینترنت داشته باشید و تنها به معرفی خود بسنده نکنید، یقین داشته باشید که سایت شما وبلاگی دارد.با ما در مقاله ی طراحی سایت در یزد همراه باشید.

داینامیک (Dynamic) بودن وب سایت

داینامیک یا فعال بودن وب‌سایت، یکی از معانی اولیه در دیزاین سایت است که شناخت آن خیلی مهم است. وقتی که سایت شما داینامیک باشد، قسمت های متفاوت آن به همدیگر متصل هستند. به معنی آن که مثلاً وقتی که شما یک مقاله بروز در وبلاگ خود انتشار می دهید، این مقاله در صفحه نخست سایت شما همچنین نشان داده می‌ شود.

زمانی که سایت شما داینامیک باشد، پیشرفت آن آسان تر است. ولی اگر سایت شما استاتیک (غیر داینامیک) باشد، آن زمان اضافه کردن امکانات بروز، وبلاگ‌نویسی و … چندان آسان نخواهد بود. بنابراین در نظر مقاله طراحی سایت در یزد اساسا سایت شما بیشتر از یک معرفی راحت، کاربردی نخواهد داشت.

البته باید اطلاع داشته باشید که ما در مقاله ای کامل تر، معنای سایت استاتیک و اختلاف آن با سایت داینامیکرا به صورت کامل توضیح داده‌ایم. سفارش می‌ کنیم برای درک خوب تر عنوان، به این مقاله هم سر بزنید.

دیزاین ظاهری سایت (User Interface)

شکل سایت شما اهمیت زیادی دارد. ظاهر نخستین چیزی است که دقت کاربران را به خود جذب می‌ کند و می‌ تواند اثر قابل مهمی روی آن ها داشته باشد. بنابراین باید دقت بخصوصی به آن داشته باشید. تصور کنید زمانی وارد یک منزل می‌ شوید، شیوه ی تزئین و دکور درون خانه مجذوبتان می‌ کند و دیگر دلتان نمی خواهد از منزل بیرون بیاید.

یک وب‌سایت هم به همین صورت است. اگر شکل وب‌سایت مجذوبتان کند و دیزاین گرافیکی آن را علاقه داشته باشید، به این مفهوم است که زمان بیشتری را در آن صرف خواهید کرد. شکل سایت با لغت User Interface (یا به اصطلاح UI) هم شناخته می‌ شود.

کدنویسی مرتب قالب سایت : آخرین عنوانی که خوب است به آن دقت داشت، کدنویسی قالب است. هر اندازه که یک قالب خوب تر و تمیز تر نوشته شود، پیشرفت آن آسان تر خواهد بود و با مشکلات کمتری مواجه می‌ شود. به اضافه کدنویسی مناسب و رعایت اساس صحیح باعث دارا بودن رتبه خوب تری در گوگل هم می‌ شود.

البته وارسی این مساله شاید چندان آسان نباشد و حقیقتا لازم هم نیست که زمان خیلی زیادی را صرف آن کنید. تنها یقین داشته باشید که یک گروه تخصصی سایت شما را درست می کند.با سایت ساز پرتال، شما یک سایت خوبی خواهید داشت.اگر هدف درست کردن یک وب سایت را دارید.

یکی از مناسب ترین مورد های شما، به کار بردن از سایت ساز پرتال است. همه خصوصیت ها و اساس مهم دیزاین سایت که در این مقاله طراحی سایت در یزد بیان شد، در سایت ساز پرتال توجه شده است و شما می‌ توانید از کیفیت وب سایت خود یقین داشته باشید. باور نمی‌ کنید؟

اگر هدف دارید در جهان اینترنت موفق شوید، نخستین گام داشتن یک وب سایت مناسب است. شما با رعایت موارد و اصولی که در این مقاله بیان شد، حقیقتا می‌ توانید یک سایت خوبی داشته باشید. وب سایتی که به شما یاری می‌ کند رشد زود تری را تجربه کنید. ولی متاسفانه، خیلی از طراحان سایت هستند که به این موارد چندان اهمیتی ندارند.

و این عنوان می‌ تواند به اتلاف زمان و قیمت شما سبب شود. بنابراین حتماً زمان بگذارید، در مورد این نکات بیان شده در مقاله طراحی سایت در یزد آگاهی پیدا کنید و یقیین داشته باشید که دیزاین سایت شما آن ها را رعایت می‌ کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام