درباره طراحی سایت دندانپزشکی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت دندانپزشکی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

برای راه اندازی طراحی سایت دندانپزشکی به چه چیزهایی نیاز داریم ؟

انتخاب یک نام مناسب مرتبط با کار خود و خدماتی که می خواهید ارائه دهید.

تمام افرادی که برای طراحی سایت دندانپزشکی خود نامی انتخاب کرده اند می دانند که انتخاب کردن یک نام سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد چراکه این نام باید مورد پسند کاربران باشند.

بهتر است نام گذاری سایت خود را با لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با سایت و کسب و کار خود آغاز کنید. بعد به بررسی آنها بپردازید تا شاید گزینه های مناسب تری را پیدا کنید.

ثبت دامنه در شبکه جهانی اینترنت  

دامنه همان نشانی سایت شما می باشد، مانند نشانه ی منزل شما که اگر کسی آن را نداشته باشد نمیتواند به منزل شما بیاید و شما را ببیند، به همین دلیل داشتن دامین کاملا ضروری است تا سایت شما پایدار بماند.

دامنه ها به صورت سالیانه اجاره داده می شوند و شما باید قبل از پایان انقضاء آن را تمدید کنید.

طراحی نرم افزار تحت وب و انجام  گرافیک طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی کردن یک نرم افزار تحت وب در صورتی که سایت شما داینامیک باشد بسیار ارزشمند است چون که  نرم افزار تحت وب دارای قابلیت مهم، دسترسی بدون محدودیت مکانی و زمانی است، فرض کنید یک نرم افزار ساده بر روی سیستم شما نصب است آیا می توانید همیشه و در هر مکان به آن دسترسی داشته باشید؟ خیر . اما نرم افزار تحت وب

همیشه در دسترس است و تنها با داشتن کلمه عبور و نام کاربری می توانید از آن استفاده کنید طوری که بر روی همه ی دستگاه ها نیز قابل اجراست.

خرید فضا ( هاست) – جایی که قرار است اطلاعات شما قرار بگیرد

هاست از مهم ترین احتیاجات فنی به حساب می آید. تنها با داشتن هاست قادر به راه اندازی سایت خود هستید که بدون آن هیچ کار نمیتوانید بکنید.

هاست مانند یک زمین است که خانه ی شما بر روی آن ساخته شده است که اگر زمین نباشد خانه ای هم در کار نیست یعنی اگر هاست نباشد سایتی هم در کار نیست. هاست حکم زمین را برای شما دارد.

CMS یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

قبل از اینکه این معیارها رابه شما معرفی کنیم اول اجازه بدهید CMS یا سیستم مدیریت محتوا را به شما معرفی کنیم، داستان CMS این است که یک عده برنامه‌نویس دور هم می‌نشینند و یک برنامه طراحی می‌کنند، طراحان وب‌سایت می‌آیند از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند و با استفاده از اطلاعات تخصصی و مهارتی که در کار کردن با این برنامه‌ها دارند برای مشتری‌هایشان وب‌سایت طراحی می‌کنند.

انواع CMS برای طراحی سایت دندانپزشکی

CMS به دو دسته تقسیم می‌شود:

CMS اختصاصی

 CMS کد باز

cmsاختصاصی چیست؟

CMS اختصاصی به سیستم مدیرت محتوایی گفته می‌شود، به عبارت دیگر به برنامه‌ای گفته می‌شود که شرکت‌ها بزرگ برای خودشان طراحی می‌کنند و با استفاده از آن فقط برای مشتریان خودشان سایت طراحی می‌کنند در صورتی که CMS کد باز این طوری نیست و این سیستم‌های مدیریت محتوا در اختیار عموم مردم قرار دارد و هزاران برنامه‌نویس در رشد و توسعه‌ی CMS ها مشارکت می‌کنند.

مناسب‌ترین روش طراحی سایت دندانپزشکی

در زیر معیارهای مهمی را به شما معرفی می‌کینم که بر روی سرنوشت کسب‌و‌کار اینترنتی شما اثر بسیاری می‌گذارد. موارد زیر را به دقت مطالعه کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام روش برای شما مناسب‌تر است.

اولین معیاری که باید به آن دقت کرد بحث امنیت است، امنیت برای یک وبسایت بسیار مهم است و اگر شما صاحب یک سایتی، فروشگاه اینترنتی شوید و زمانی سایت شما حک شود، اعتبار سایت شما آسیب می‌بیند و ممکن است دیگر نتوانید از جا بلند شوید به همین خاطر پیشنهاد می‌کنم به این معیار بسیار دقت کنید.

اگر خاطرتان باشد همین چند لحظه پیش گفتیم که CMS به دو دسته اختصاصی و کد باز تقسیم می‌شود و اکثر مردم فکر می‌کنند چون یک سری CMSها کد باز هست، پس امنیت کمی دارددر صورتی که این فکر کاملاً اشتباه است.

به دفعات CMSهای اختصای را دیدم که امنیتی به مراتب پایین‌تر از CMSهای کد باز داشتند، دلیلش هم این بوده CMS اختصاصی را چند نفر طراحی می‌کنند در حالی که CMSهای کد باز توسط هزاران نفر طراحی می‌شود و کاربران بسیار زیادی دارد.

با اطمینان به شما میگویم که CMSهای بزرگ مثل ورد پرس، جوملا، پرستشاپ و غیره، امنیت خوبی دارند البته به شرطی که طراح وب سایت شما حتما اصول استاندارد را در طراحی سایت رعایت کند اگر که طراح شما به اندازه کافی وقت نگذارد و اطلاعات کافی نداشته باشد ممکن است سایت شما مشکلات امنیتی پیدا کند و دچار عوارض بعدی شوید.

پس در مورد امنیت به این موضوع دقت کنید که به شعار یک عده از طراحان سایت گوش ندهید، بعضی از طراحان هستند می‌گویند CMSهای کد باز امنیت پایینی دارد در صورتی که وقتی می‌روید CMSاختصاصی خودشان را از نظر امنیتی بررسی می کنید، می بیند که خیلی مشکلات امنیتی دارد به صورتی که وقتی حکر بخواهد سایت آنها راحک کند خیلی راحتتر از CMSهای کد باز می‌تواند این کار را انجام بدهد.

Tworzenie oprogramowania

پس به این موضوع دقت کنید و اگر از CMSهای بزرگ و کدباز می خواهید استفاده کنید باید اصول امنیتی در طراحی سایت شما رعایت شود اما اگر از CMS اختصاصی می خواهید استفاده کنید با توجه به این که CMS اختصاصی مخاطبان کمی دارد حکرهای کمتری هم با آن ساختار آشنا هستند و از این جهت شاید CMS اختصاصی یک مزیتی نسبت به CMS کد باز داشته باشد.

اما موضوعی که مهم است هر CMS چه کد باز چه اختصاصی، در صورتی که طراح شما اصول استاندارد را رعایت کرده باشد امنیت خوبی به شما می‌دهند و شما می‌توانید به راحتی از سایت خود استفاده کنید.

معیار بعدی بحث امکانات هست، نکته‌ای که شما به عنوان یک کارآفرین باید به آن دقت کنید این است که کار شما و وب سایت شما به تدریج رشد می کند، به تدریج به درامد شما افزوده می شود و نیاز دارید که در آینده یک سری امکانات جدید به سایت خود اضافه کنید. اگر سایت ما توسط فردی ساخته شود که بعدا حاضر نباشد با شما ادامه‌ی همکاری بدهد، با مشکلات زیادی برخورد خواهید کرد.

چون در انتخاب بهترین روش برای طراحی سایت حتما به بحث قابل ارتقا بودن سایت و حدود هزینه ها دقت کنید.اولین فروشگاه اینترنتی که خود من راه‌اندازی کردم در مرحله‌ی اول یک فروشگاه بسیار ساده بود که فقط قابلیت پرداخت آنلاین را داشت اما به تدریج که به درآمد رسیدم و کسب و کارم توسعه پیدا کرد قابلیت ایمیل مارکتینگ را به آن اضافه کردم،سایت را سئو کردم، قابلیت ارسال SMS را به سایت اضافه کردم، لیست علاقمندی‌ها گذاشتم، پنل کاربری اضافه کردم و خیلی کارهای دیگر.

موضوعی که شما باید در شروع کار به آن دقت کنید این است که کار شما همیشه یک کسب و کار ابتدایی باقی نمی‌ماند و باید سایت شما این پتانسیل را داشته باشد که با گذشت زمان بتوانید آن را ارتقا بدهید و امکانات جدید به آن اضافه کنید.

بعضی از CMSها مخصوصاً CMSهای اختصاصی، این امکان را در اختیار شما نمی گذارند و یک سری CMSهای کد باز هم هستند چون خیلی تخصصی هستند و تعداد کمی در آن شاخه کار می‌کنند در ازاِی گسترش سایت‌ شما هزینه‌های بسار بالایی از شما می گیرند و این موضوع به نظر من خیلی مهم است که از روشی استفاده کنید که اگر بعداً خواستید آن را گسترش بدهید و امکانات سایت‌ خود را افزایش بدهید نیازی نداشته باشید برای اضافه کردن یک قابلیت ساده بخواهید هزینه‌های بسیار زیادی بکنید.

معیار سوم این است که از هر روش برای طراحی سایت دندانپزشکی خود استفاده می کنید، آن روش باید استانداردهای سئو را رعایت کند. به احتمال زیادبا سئو آشنا هستید اگر هم آشنا نیستید خیلی ساده الان برای شما توضیح می‌دهیم،سئو به کارهایی گفته می‌شود که شما باید داخل سایت خود انجام بدهید و وقتی که این کارها را کردید سایت شما در لیست نتایج موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل نمایش داده می‌شود.

سئو بسیار مهم است و به جرأت می‌توانیم بگوییم یکی از منابع اصلی که شما بعداً قرار است از آن کسب درآمد بکنید همین سئو هست.

خیلی از وب سایتها هستند که متأسفانه در ساختار کد نویسی آنها استانداردهای سئو رعایت نشده و وقتی مالکین این وبسایت‌ها می‌خواهند سایتشان را سئو بکنند به مشکل می‌خورند و تازه می‌فهمند سایتشان قابلیت سئو شدن ندارد و یکی از اصلی‌ترین منابع کسب درآمد از دست می‌دهند.پس این خیلی مهم است که از هر روشی که برای طراحی سایت خود استفاده می‌کنید، آن روش باید استاندارهای سئو را رعایت کند.

البته یک موضوع هم که هست این است که بعضی از CMSها مثل ورد پرس به صورت پیش شرط استانداردسئو را ندارند اما اگر قرار شد یک طراح بیاید سایت شما را طراحی سایت دندانپزشکی کند باید وقت بگذارد و استانداردها را رعایت کند و قابلیت‌هایی به ورد پرس اضافه کند که شما بتوانید بعداً به راحتی سایت خود را سئو بکنید و داخل گوگل امتیاز بگیرید.

برای اغلب کسب و کار ها، چه یک فروشگاه آنلاین بخواهید راه اندازی کنید، چه یک سایت شرکتی، ‌شخصی یا پزشکی، همواره در انتخاب بهترینروش طراحی سایت باید به رعایت استاندارد‌های سئو در آن روش توجه کنید.

و اما معیار چهارم، معیار چهارم هزینه است که ما هزینه‌ها را به سه دسته تقسیم کردیم.

لف)هزینه راه‌اندازی سایت

ب)هزینه نگهداری سایت

ج) هزینه توسعه وب‌سایت

الف) هزینه راه‌اندازی به هزینه‌ای گفته می‌شود که در اول و شروع کار متقبل می‌شوید، طراحی سایت به بعضی از روش‌ها بسیار گران قیمت است و به بعضی از روش‌ها ارزان‌تر است و نکته‌ای که فکر می‌کنم جالب باشد برای شما این است که شما می‌توانید یک سایت را با ظاهر یکسان با استفاده از روشهای مختلف طراحی کنید و مثلاً در یک روش سایت شما یک میلیون تومان تمام می‌شود ولی در یک روش دیگر می‌بینید باید ده ها میلیون هزینه کنید.هزینه راه اندازی یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب بهترین روش طراحی سایت است.

بعضی از افراد فرصت طلب با زیر سوال بردن کار دیگران، شما را متقائد می کنند که فقط سایت کد نویسی شده مناسب است و هزینه‌های بسیار زیادی از شما دریافت می کنند. این در حالی است که صرف هزینه های بالا در شروع کار، ممکن است بودجه ی شما که باید صرف تولید محتوا، تبلیغات اینترنتی و … باشد را از بین ببرد و هیچ وقت نتوانید از سایت خود بهره برداری کنید.

این اختلاف هزینه‌ها خیلی از مواقع عاقلانه نیست و اگر شما بیایید هزینه زیادی را برای این که بخواهید با استفاده از یک روش سایت‌ خود را طراحی بکنید در واقع پول خودتان را هدر دادید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که سراغ روش‌های الکی نروید و سرمایه خودتان را هدر ندهید.

موضوعی که خیلی مهم است و باید به آن دقت کنیداین است که راه‌اندازی یک سایت یا طراحی یک سایت اولین قدم شما در کسب و کار اینترنتی است وقتی که شما سایت‌ خود را راه‌اندازی کردید تازه هزینه‌های شما شروع می‌شود و ان موقع باید بروید داخل کانال‌های تلگرام تبلیغ کنید، افرادی را بگیرید که بیایند روی محتوای شما تمرکز کنند، سایت‌ خود را سئو کنید، باید ویدیو تولید کنید، باید اینفوگرافیک تولید کنید و خیلی کارهای دیگر باید انجام شود که همه به شدت هزینه‌بر هستند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran