درباره طراحی سایت دکوراسیون

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت دکوراسیون، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت دکوراسیون به علت این که تعداد زیادی از اشخاص اکثر زمان خود را در فضای کار یا محیط زندگی می گذرانند و نورپردازی، رنگ بخش های مختلف، لوسترها، متد قراردادن مبلمان، طرز گذاشتن میز و صندلی و …

در فضا به شکل خودآگاه یا ناخودآگاه بر فعالیت و روحیات شحص اثر خواهد گذاشت، در نتیجه طراحی دکوراسیون داخلی این قابلیت را دارد تا محیطی خوب برای بهتر کردن راندمان فیزیکی و بهبود فعالیت افراد مشغول ایجاد نماید؛ در نتیجه مجموعه های دکوراسیون و معماری درون منزل نیاز به طراحی سایت دکوراسیون دارند تا از این روش به معرفی امکانات شرکت و تولیدات و سرویس های خود پرداخته و با کاربران خویش در ارتباط نزدیک تری باشند.

اهمیت طراحی سایت دکوراسیون

اصلی ترین مقصود از طراحی سایت دکوراسیون برای مالکین این تخصص ، خواهد توانست به معرفی نمونه کار های فعالیت های خود در بخشی ساده و قوی و البته دائمی و ماندگار به مخاطبین و در نتیجه بیشتر شدن کاربران باشد.

از بازاریابی تحت وب و البته بیشتر شدن میزان فروش که یکی از اهداف پر اهمیت هر کار و مرکز تجاری است، گذشت کنیم ، دارا بودن یک ویترین تخصصی و یا کاتالوگ تحت وب برای مجموعه های دکوراسیون و معماری داستان مهم و پر اهمیتی است، که آنها این امکان را دارند تا با طراحی سایت دکوراسیون به این مساله تاثیرگزار مهم دست پیدا کنند.

و البته یافتن یک بازار پُر کاربر و یک مارکت هدف که در آن دیگر موقعیت جغرافیایی و زمانی اهمیت بالایی نخواهد داشت از دیگر اهداف معین طراحی سایت دکوراسیون خواهد بود. طراحی سایت معماری فرق هایی با این مبحث دارد که شما خواهید توانست در بخش مربوطه طراحی سایت معماری این موارد را مشاهده کنید.

تمایل زیاد به تنوع و بوجود آوردن تغییر از مشخصاتی است که فرق های بین انسان و دیگر موجودات را عریان می سازد به همین علت علاقه مندی به عوض دن دکوراسیون خانه یا محیط فعالیت شما فقط محدود به روز های مخصوص سال مثل عید نوروز نخواهد شد, بلکه اشخاص متعددی دوست دارند هر مدت یکبار اقدام به فعالیت دکوراسیون مجدد یا تغییر و یا تعویض شکل و شمایل ساختار تمام یا قسمتی از منزل و محیط کار خود کنند.

این اشخاص به طور معمول به علت نداشتن فرصت و زمان مناسب برای آمدن های حضوری و مشاهده نمونه کارها در مجموعه مورد نظر و سایر بخش ها و خرید از آنها، به دنبال فروشگاه های نمایشگاه تحت وب و طراحی سایت دکوراسیون در زمینه معماری داخلی و لوازم منزل می باشند تا احتیاجات خود را رفع کنند.

سرویس ها و امکانات طراحی سایت دکوراسیون

در ساخت سایت دکوراسیون بر اساس عملکرد و سرویس ها یا تولیداتی که شرکت یا فروشگاه ارایه خواهد نمود می توان آیتم ها و بخش های متفاوتی را در نظر داشت که بشکل کلی بعضی از آنها به شرح زیر می باشند:

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش معرفی شرکت

رزومه زمانی فعالیت های مجموعه، سابقه کار و برشمردن نمونه هایی از کار های عظیم و موفق انجام شده و نیز افتخارات بدست آمده به وسیله شرکت در این بخش تخصصی به نمایش در می آید.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش محصولات و خدمات

معرفی تولیدات خاص و یا سرویس های متفاوت در زمینه طراحی دکوراسیون مثل محصولاتی مانند پارکت، کاغذدیواری، نوع های مختلف مبلمان، کفپوش،  مدل های متفاوت کناف، کابینت، دیوار مصنوعی و یا سرویس هایی مثل :

نورپردازی دقیق، ترمیم و درست کردن مجدد فضا، کناف بندی های دقیق، انجام دادن نور مخفی، ست های حرفه ای، انجام لمینیت، اجرای شیشه های چند رنگ و سندبلاست، انجام دکوراسیون آشپزخانه ها، غرفه آرایی رویداد های متفاوت، طراحی دکوراسیون بخش حال خانه، طراحی دکوراسیون بخش های مغازه ها و …

قابلیت تخصصی مقایسه و هم تولیدات مشابه و مرتبط هم در این بخش قرار داده شده است.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش تماس

در این بخش مسیر و اطلاعات و شماره های ارتباطی با بخش فروش و نصب محصولات، سرویس های بعد از فروش و هم فرم ارتباط برخط با فروشگاه یا مجموعه پیاده سازی خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش پروژه ها

فعالیت های صورت پذیرفته به همراه مشخصات و بیانات تکمیلی (مثل اسم پروژه، سال انجام آن، متریال های استفاده شده و …) و عکس های متفاوت از پروژه و فیلم های مربوطه و همچنین پروژه های در حال انجام در این بخش به دیده مخاطبین می رسد. این بخش که در حقیقت به نحوی نمونه کارهم به حساب می آید یکی از مهمترین آیتم های طراحی سایت دکوراسیون می باشد.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش مقالات

نوشته ها و موارد مرتبط با دکوراسیون درونی مانند: مقرنس تخصصی، وسیله آرایی، گچ بری، کناف کاری و …

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش عضویت

بخش ثبت نام در طراحی سایت دکوراسیون به نحو راحتی پیاده شده تا مخاطبین شما این امکان را داشته باشند به سادگی با چند کلیک ساده با انتخاب کردن اسم کاربری و پسورد شخصی به عضویت طراحی سایت دکوراسیون در آمده و از خدمات تخصصی سایت بهره مند گردند.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش قابلیت ثبت انتقادات و پیشنهادات

قابلیت ثبت برخط کامنت ها و نظرات و انتقادات مخاطبین و مراجعه کنندگان و اطلاع رسانی آن به ادمین و یا کارشناسان  مجموعه با استفاده از وب سایت فراهم شده است.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش برترین ها

شناساندن برترین های صنعت معماری، سبک های درجه یک در معماری و دکوراسیون درونی و دکوراسیون خانه و دکوراسیون اداری

 • طبرنامه نویسی تخصصصی بخش اخبار

بیان کردن برنامه های رویدادی ماهانه فروشگاه یا مجموعه، رخدادهای یکسان با بخش معماری و دکوراسیون و معرفی دقیق فناوری ها و روش ها و مواد اولیه درجه یک در عرصه دکوراسیون منزل، اطلاع رسانی در زمینه نمایشگاه های فروش ویژه و …

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش نمایندگی ها

اگر مجموعه شما دارای شعبه ها و یا نمایندگی های زیادی است در این بخش لوکیشن و آدرس آنها قرار داده شده و بر روی نقشه (گوگل مپ) نمایان می شود.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش سوالات رایج

پرسش های عادی کاربران در زمینه چیدمان، رنگ های محصولات، هزینه ها و پاسخ همکاران شرکت به پرسش ها در این قسمت پیاده سازی خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش ایده پردازی

توانایی ها و ایده های درجه یک و یا متدهای بیرونی و همچنین دریافت ایده مخاطبین سایت و اعمال آن در پروژه ها در این بخش قابل پردازش است.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش آموزش و راهنما

هدایت دقیق و آموزش به مخاطبین سایت در زمینه های دکوراسیون داخلی مثل رنگ آمیزی، سبک های قراردادن وسائل منزل یا تجهیزات اداری، برجسته سازی ، نور پردازی و…

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش استودیو

یکی از اصلی ترین قسمت هایی که در طراحی سایت دکوراسیون می تواند برنامه نویسی و پیاده سازی شود, قسمت استودیو است. به عنوان نمونه در این بخش مشتری این امکان را دارد تا لوستر یا مبل خود را به سلیقه خودش انتخاب کند و متد چیدمان آن در محیط اتاق را طراحی و جایگزین و تصور کند.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش گالری

بودن گالری عکس ها در طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل اصلی ترین بخش و به نحوی ویترین شما بحساب می آید. دارا بودن افکت های سه بعدی زیبا و جذاب همراه با راحت بودن از کار های صورت پذیرفته و طرح هاي جديد این قابلیت را دارد تا نمای بسیار قشنگی را به طراحی سایت دکوراسیون ببخشد.

 • برنامه نویسی تخصصصی بخش ارسال خبرنامه و ژورنال

بخش اطلاعات و ژورنال آپدیت شده و جدید به ایمیل مخاطبینی که در سایت ثبت نام کرده اند ارسال خواهد شد.

 • آمار بازدید

بخش اطلاعات بازدید تعداد مخاطبین، تعداد افراد برخط، میزان بازدید مقاله ها، کامنت ها، بازدیدهای هفتگی، بازدید ماهیانه و سالیانه را نمایش می دهد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران برترین طراح و سازنده سایت های دکوراسیون داخلی و معماری

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در بخش معماری و دکوراسیون در این مدت طولانی پروژه های طراحی سایت قشنگ و جذاب و گسترده و همچنین کاربردی و مخاطب پسند را انجام داده و پیاده سازی و توسعه نموده است.

در کلیه نوع های پروژه های اجرای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران، ملاک تیم مجرب برنامه نویسی و توسعه مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بر این مفهوم پر اهمیت بوده که وب سایتی برنامه نویسی و پیاده سازی شود که هم برای خود مالک وب سایت و هم برای کاربرانی که قرار است از بخش های مختلف وب سایت بهره ببرند, نهایت مفید بودن را داشته باشد.

طراحی غیر ثابت (واکنشگرا) پورتال های دکوراسیون به وسیله مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران برتری و مزیت دیگری است که باعث خواهد شد این مدل سایت ها زمان دیده شدن بر روی نمایشگر دستگاه های متفاوت با اندازه ها و ابعاد مختلف، بدون هیچگونه عوض شدگی در نما و شمایل سایت به شکل مناسبی قابل مشاهده و بهره بردن برای کاربر باشند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran