طراحی سایت روزنامه توسط سئو تهران

دنیای امروز دستخوش تغییرات گسترده ای شده است که اگر خود را به سرعت با این تغییرات سازگار نکنیم. به مرور زمان متوجه عقب ماندن و دوری از بسیاری پیشرفت ها خواهیم شد. اگر دقت کنید در چند سال گذشته برخی از مشاغل از حالت سنتی و غیر قابل انعطاف خود در آمده اند و به حالت مدرن تغییر شکل داده اند.

برای مثال دیگر مانند گذشته افراد برای دریافت اطلاعات و اخرین اخبار روز، به سراغ دکه های روزنامه فروشی نمی روند. زیرا بسیاری از خبرهایی که به دنبال آن هستند در سایت های روزنامه و مجلات خبری اینترنتی وجود دارد.

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در زمینه روزنامه نگاری فعالیت می کنید. و هنوز به شیوه سنتی به چاپ و توزیع روزنامه ها و مجلات خود می پردازید.

باید بگویم که چندین پله از رقبای خود عقب هستید. حتی اگر بهترین خبرها و محتواها را برای مجله خود در نظر گرفته باشید. زیرا دیگر کسی به دنبال دکه روزنامه فروشی نمی رود. در حقیقت گسترش بستر اینترنت و فضای مجازی باعث شده که مشاغل از حالت سنتی خود خارج شوند و افراد برای هر کاری به دنبال سایت آن باشند.

راه حل غلبه بر سبک سنتی چاپ اخبار و مطالب، طراحی سایت روزنامه است. با این کار دیگر نیاز به صرف هزینه های بالا برای خرید کاغذ، جوهر، نیروی کار زیاد و… نخواهید داشت.

زیرا با طراحی سایت روزنامه بدون اینکه زحمت چاپ و توزیع روزنامه ها و مجلات خود را بکشید. با قرار دادن کلیه مطالب و اخبار روز در سایت به اهداف خود که جذب مخاطبان است خواهید رسید.

طراحی سایت روزنامه قابلیت ها و امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد. زیرا با داشتن چنین بستری می توانید به سرعت جدیدترین خبرهایی که به دست آورده اید را در سایت جایگذاری کنید. و با این کار کاربران زیادی را که به دنبال آخرین خبرهای روز هستند را جذب سایت خود کنید.

مزایای طراحی سایت روزنامه

تا کنون به این فکر کرده اید که به وجود آمدن اینترنت و به دنبال آن طراحی سایت های مختلف چه خدمت بزرگی به بشر کرده است. امروزه تبادل اطلاعات، فروش محصولات،  دریافت اخبار و حواشی همه به صورت اینترنتی در آمده اند.

به گونه ای که افراد دیگر نیازی به مراجعه به مکان های مختلف برای انجام فعالیت های خود ندارند. تنها با داشتن بسته اینترنت و یک گوشی تلفن همراه هوشمند می توان وارد دنیای اطلاعات شد.

طراحی سایت روزنامه تحولی بزرگ در علوم ارتباطات و رسانه بود. اگر شما هم از افراد فعال در حوزه روزنامه نگاری هستید. به شما توصیه می کنم که برای درخواست طراحی سایت روزنامه با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

زیرا این مجموعه به دلیل برخورداری از مهندسین و طراحان سایت حرفه ای که اطلاعات و تجربه بالایی در زمینه  طراحی سایت روزنامه دارند. به همین دلیل می توانند به بهترین وجه فرایند طراحی سایت شما را انجام دهند. طراحی سایت روزنامه مزایای مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • کاهش هزینه های خرید کاغذ، نیروی کار در زمینه صحافی، چاپ و توزیع
  • با طراحی سایت روزنامه می توانید به آرشیو بندی مجلات و روزنامه های قبلی بپردازید. کاری که به سبک سنتی بسیار مشکل بود. زیرا نگهداری مجلات و روزنامه های چاپ قدیم دستخوش آسیب فراوانی هستند و هیچ تضمینی برای سالم ماندن آن ها به مرور زمان نیست.
  • با استفاده از یک سایت روزنامه یا مجله می توانید اطلاعات و اخبار جدیدی را که جمع آوری کرده اید در قالب رسانه های مختلفی همچون ویدئو، پادکست، انیمیشن، موسیقی و… قرار دهید.
  • یکی از مهم ترین مزایایی که طراحی سایت روزنامه دارد این است که کاربران مختفی که وارد سایت می شوند و از محتوای آن استفاده می کنند. در صورتی که خواهان اشتراک گذاری محتوا باشند. می توانند به راحتی آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذراند. که این امر باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد.
  • از مزایای دیگر طراحی سایت روزنامه جذب کاربران زیادی است که با به اشتراک گذاشتن ایمیل و شماره تماس خود عضو سایت می شوند. در واقع با این کار شما بازدیدکنندگان ثابتی را برای خود جذب کرده اید.
  • علاوه بر این شما می توانید با دریافت تبلیغات مختلف آن ها را در سایت جایگذاری کنید و از سود بالایی برخوردار شوید‌.

بخش های مختلف طراحی سایت روزنامه

قسمت مربوط به اخبار

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قسمت هایی که در طراحی سایت روزنامه باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. بخش مربوط به اخبار است. در این بخش آخرین خبرها و به قول معروف خبرهای داغ قرار می گیرد.

این قسمت معمولا مورد توجه کاربران زیادی قرار می گیرد. هرچه مطالب و محتوایی که در سایت قرار می دهید کامل تر و دقیق تر باشند. میزان رضایت کاربران بیشتر خواهد شد. و این امر به افزایش رتبه و بازدید سایت کمک می کند.

بخش مربوط به گزارش ها

در این قسمت اطلاعات مربوط به مسائل روز، گزارش های اقتصادی، ورزشی و فرهنگی قرار می گیرد.

قسمت مربوط به آخرین اخبار

در این بخش آخرین اخبار مهم به صورت بولد شده قرار می گیرد.

بخش مربوط به خبرهای مهم

یک بخش اختصاصی در طراحی سایت روزنامه وجود دارد به نام بخش خبرهای مهم‌. در این بخش کلیه خبرهایی که از دید شما مهم است قرار می گیرد.

بخش مرتبط با آرشیو

همان طور که گفتیم یکی از مهم ترین مزایای طراحی سایت روزنامه امکان آرشیوبندی مجلات و خبرهایی است که از تاریخ آن ها گذشته است. یعنی می توانید اخبار و اطلاعات قبلی را به ترتیب تاریخ در این قسمت قرار دهید.

بخش مربوط به نوار جستجو

یکی از مهم ترین قسمت هایی که در هر سایتی باید وجود داشته باشد. نوار جستجو است. با استفاده از این بخش می توانید با سرچ عبارت مورد نظر به مطالبی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

بخش مربوط به تماس

در این قسمت اطلاعات تماس با مجله برای درخواست تبلیغ وجود دارد. همچنین آدرس مجله در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام یا توییتر وجود دارد.

بخش مربوط به نظرات

این قسمت نیز در برگیرنده دیدگاه افراد مختلفی است که وارد سایت می شوند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran