درباره طراحی سایت روزنامه

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت روزنامه، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت روزنامه به شکل مجموع بر پایه دو ساختار است: ۱- در جایگان پایگاه اینترنتی نشریاتی که به شکل فیزیکی هم چاپ می گردند.

۲- نشریات محلی یا استانی یا روزنامه های آنلاین که صرفا بر بستر وب بصورت روزانه یا بطور مشخص محتوای خبری آنها پخش می شود.

اهمیت طراحی سایت روزنامه

پیش از آغاز مبحث طراحی سایت روزنامه از هر چیز توجه به این مبحث بسیار دارای اهمیت است که طراحی سایت دقیقا شبیه تمام حرفه های دیگر در جهان مدرن احتیاج به تخصص های سختی دارد.

تصور می کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را از بر شوید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت روزنامه خود خواهید کرد.

جهان سریع امروزی ماحتیاج دارد به رسانه هایی که بسرعت و با هزینه اندک و با گستره ی بزرگی اخبار و رویدادها را به اطلاع مردم جهان برسانند استفاده نمود. از جمله این رسانه ها ، طراحی سایت روزنامه می باشد.

همچنین در راستای حفظ و نگهداری از محیط زیست و پیش گیری از ازبین بردن درختان و کاهش استفاده کاغذ و هم ممانعت از هدررفت انرژی های تجدید ناپذیر،طراحی سایت روزنامه کمک زیادی می تواند صورت دهد.

منافع طراحی سایت روزنامه

 • ازبین بردن هزینه های اضافی

هزینه هایی اضافی مانند کاغذ ، چاپ ، صحافی و بسته بندی‌ ، حمل و نقل ، توزیع ازبین خواهند رفت.

 • آرشیو بندی مناسب

روزنامه ها و مجلات کاغذی به گذر زمان رنگ و روی خود را در مقابل نور، رطوبت و .. از دست خواهند داد یا پاره شده و از بین خواهند رفت و به همین علت ها طول عمر بسیار اندکی دارند؛ از این جهت طراحی سایت روزنامه و یا طراحی سایت مجلات؛ اخبار و اطلاعات و مطالب و تصاویر و وفیلم های خبری شما را جاودانه خواهد ساخت.

چرا که محتوای منتشر شده بر بستر اینترنت، تاریخ انقضاء نخواهد داشت و با آرشیوبندی بر برطبق زمان و موضوعات متفاوت هر شماره نشریه یا روزنامه دائما در دسترس مخاطبین و علاقمندان بوده و بیشمار بار امکان دیده شدن دارد.

 • امکانات متعدد رسانه ای

استفاده مناسب از مدیای متفاوت: ویدئو ، موسیقی ، انیمیشین برای منتشر کردن اخبار یا در کنار اخبار نوشتاری از ویژگی های بخصوصی است که از طراحی سایت روزنامه یا مجله ممکن است.

 • اشتراک گذاری مطالب و اخبار

تعامل مناسب و اشتراک گذاری خوب مطالب نشریات در شبکه های اجتماعی متفاوت امکانپذیر خواهد بود.

 • اشتراک پذیری مناسب

به علت بازدید تعداد زیاد مخاطبین مختلف از وب سایت های خبری، برای استفاده ار هر شماره نشریه و استفاده آن، مخاطب اطلاعات فردی، ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کرده و در حقیقت عضو اصلی (مشترک) آن طراحی سایت روزنامه می گردد.

 • انتشار آگهی

در روزنامه های تحت وب و یا مجله آنلاین به علت از بین رفتن محدودیت های تعداد برگه ها، سایز ، رنگ و هزینه های کاغذ و چاپ، آگهی های متعدد با اندازه های متفاوت و با هزینه های اندک می توان جذب و منتشر کرد.

ارایه دقیق تبلیغات در نشریات تحت وب می تواند به صورت نوشتاری و تصویری و یا فرمت های مختلف همراه با فیلم ، موسیقی ، تصاویر سه بعدی و … باشد.

امکانات طراحی سایت روزنامه تحت وب
 • طراحی قسمت اخبار

این بخش بهش شکل وسیع گسترده و مفصل می باشد و شامل مفاهیمی است که نشریه یا روزنامه مربوطه به آنها می پردازد.

برای نمونه یک روزنامه عمومی قسمت هایی مثل اخبار اجتماعی ؛ فرهنگی ؛ هنری ؛ پزشکی ؛ تفریحی ؛ حوادث را در نظر گرفت و در نشریات تحت وب سرفصل اطلاعات مربوط به زمینه تخصصی است که آن مجله بدان می پردازد.

 • به روایت عکس

اخبار عکسی تهیه شده به وسیله عکاسان و یا عکسهای ارسالی مخاطبین

 • طراحی بخش گزارش

در زمینه ارایه گزارش های متفاوت اجتماعی ، اقتصادی ، تفریحی مرتبط با مسایل روز کشور این صفحه ایجاد شده است.

 • طراحی قسمت آخرین اطلاعات

جدیدترین و مهم ترین اطلاعات منتشره طی یک شبانه روز در این بخش قابل مشاهده می باشد.

 • اخبار پر اهمیت

در طراحی سایت روزنامه در بالاترین بخشی که بخوبی قابل مشاهده مخاطب است رویدادهای پر اهمیت روزانه قرار می گیرد.

 • طراحی بخش ثبت آگهی

با استفاده از این سیستم ، ثبت آنلاین آگهی آنلاین در زمینه درج تبلیغات در وب سایت روزنامه یا سایت مجله قابل صورت پذیرفتن است.

در این بخش امکاناتی مانند: درج اطلاعات آگهی دهنده و همچنین اطلاعات تبلیغ مثل نوع، اندازه و فرمت، مدت زمان ، شرایط و قوانین اصلی ثبت،انضمام فایل برای ارسال پیوست ها، امکان سیوآگهی و پرداخت آن در موقعی دیگر، ثبت کردن چند آگهی در زمان یکسان و پرداخت یکجای آنها، امکان تمدید انتشار یک تیلیغ، نگهداری اطلاعات پرداخت های مخاطب، امکان مشاهده سوابق انتشار تبلیغات فراهم گردیده است.

 • بخش کامنت ها و امتیازدهی

امکان ثبت کامنت و امتیاز دهی در آخر هر محتوای خبری و یا گزارش و نوشته فراهم گردیده تا کاربران نظرات خود را درج کنند و یا به هر نوشته امتیاز دهند.

طراحی سایت روزنامه شباهت های بسیار متعددی می تواند با طراحی سایت های خبری و مجلات داشته باشد.

 • ساخت مخزن آرشیو

شماره های پیشین روزنامه یا مجله بر اطبق شماره ، ترتیب انتشار دقیق، تایم انتشار در این بخش طبقه بندی شده و مخاطبین می توانند به شماره مورد نیاز خود دسترسی ساده ای داشته باشند.

در وضعیتی که مدیران سایت تصمیم فروش هر شماره را داشته باشند این امکان وجود دارد که کاربر ابتدا عضو شده و از روش شماره حساب مشخص شده در سایت مبلغ معین شده را واریز کرده و بعد از واریز، مجله یا روزنامه مورد نظر از روش پیوند ارسالی به ایمیل مخاطب قابل دانلود خواهد بود یا اینکه به شکل فایل معین به ایمیل مخاطب فرستاده می شود.

 • طراحی بخش جستجو

نوار سرچ ساده و حرفه ای در طراحی سایت روزنامه جایگذاری می شود. سرچ عادی برای یکی یا دو بخش مثل تیتر خبر یا بخشی از تیتر و سرچ پیشرفته بر طبق پارامترهای متفاوت مانند زمان خبر، نوع خبر و …. قابل جست و جو است.

 • امکان مراجعه به شبکه های اجتماعی

طراحی بخش شبکه های اجتماعی در زمینه تعامل و عضویت مخاطبین وبسایت در صفحاتی نظیر : توئیتر ، اینستاگرام ، پینترست ، یوتیوب ، لینکدن ، آپارات و دیگر شبکه های اجتماعی

 • طراحی قسمت اطلاعات تماس با روزنامه

برای اداشتن مشارکت و یا بدست آوردن اطلاع از نوع همکاری و همچنین ارایه آگهی در سایت، راه های ارتباط از جمله شماره های تلفن قسمت روابط عمومی روزنامه، بازرگانی، تحریریه و … همچنین فکس و ایمیل و بخش تماس آنلاین در این قسمت جایگذاری خواهد شد.

همچنانکه در عصر اخیر بحث در زمینه بهینه سازی سایت زیاد شده است مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران نیز به صورت تخصصی به این مبحث توجه ویژه دارد.

سئو سایت ها با بیزنس های متفاوت بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار دارای اهمیت ویژه است چرا که از این روش آمار بازدید و ترافیک سایت روزنامه بالا رفته و نیاز های مدیران سایت تامین می گردد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت روزنامه به این اصل پر اهمیت توجه ویژه دارد.

چرا طراحی سایت روزنامه را به مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بسپاریم؟

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران طراحی سایت روزنامه و همچنین طراحی سایت خبرگذاری و طراحی مجله آنلاین و طراحی سایت حرفه ای روزنامه های تحت وب را با استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا صورت می دهد به گونه ای که محیط مخاطب پسند اینگونه سایت ها باعث جلب رضایتمندی  کاربران گردیده و همچنین در راستای اطلاع رسانی خود به موفقیت خواهند رسید.

امروز در جهانی زندگی می کنیم که هویت ارائه خدمات در کلیه بیزنس ها دست خوش تغییر شده است. هر هر مدل سرویس از هر نوعی را شما می توانید در جهان اینترنت داشته باشید.

به همین علت است کهبیشتر مشاغل در حال آپدیت و توسعه فعالیت خود هستند و تعداد زیادی اقدام به طراحی سایت مخصوص در بخش فعالیتشان زده اند.

به عنوان نمونه حتی کتابخانه های قدیمی هم طراحی سایت کتابخانه خود را برای فروختن ورژن های دیجیتال به مخاطبینشان شروع کرده اند.

صورت دادن سئو (بهینه سازی وب سایت) ، تولید زمینه ای متناسب برای اطلاع رسانی و انتشار محتوای مناسب و ارزشمند در وب سایت روزنامه ، بیشتر کردن ترافیک و آمار ورودی کاربران موجبات اساسی را در ارتقا جایگاه وب سایت روزنامه در گوگل رقم خواهد زد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را دارد با هزینه های ناچیز تبلیغات گوگل را برای سایت شما صورت دهد تا از همان روزهای آغازین بارگزاری سایتتان در رتبه های اول گوگل مشاهده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran