درباره طراحی سایت ساختمانی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت ساختمانی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت ساختمانی با رشد بسیار بالا ساختمان سازی و پیشرفت های حوزه ساخت و ساز ساختمان در کلیه ابعادش یکسان بوده و از جهتی که خانه و سرپناه در زمینه یکی از احتیاجات نخستین بشر بحساب می آید و مشاغل و حرفه های متفاوتی مرتبط با آن بوجود امده است از جمله :

شرکت های مصالح ساختمان و فروشندگان آن ها، آرشیتکت ها و دکوراتیوها، متخصصین عمران، تاسیسات و سیستم های ساختمانی، سازندگان انبوه، بنگاه های ساختمانی و … که طراحی سایت ساختمانی برای هر کدام از این بخش ها برای نمایش دادن و شناساندن خدمات مربوطه، لوازم و پروژه های صورت پذیرفته امکان پیاده سازی و اجرا می باشد.

پیش از هر مساله توجه به این مبحث بسیار دارای اهمیت است که طراحی سایت ساختمانی به مانند کلیه حرفه های دیگر در جهان کنونی احتیاج به تخصص های مخصوصی دارد.

تصور می نمایم اگر در شروع شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی را بدانید با نگاه مناسب تری اقدام به طراحی سایت ساختمانی خود خواهید کرد.

صنعت ساخت و ساز و طراحی سایت ساختمانی

با رشد مردم بر حجم ساخت و ساز نیز اضافه کرده است . به همین علت از جمله صنایع قابل رشد یافته امروز، بیزنس ساختمان می باشد که تعدد شغل ها و مجموعه های عمرانی و پیمانکاری سختی ها و رقابت را در این محیط سخت تر کرده است، مجموعه ها و شرکتی که از موقعیت ها و بسترهای تبلیغاتی به شکل مناسبی استفاده می نمایند این امکان را دارند پیروز نبرد باشند که یکی از بهترین شیوه ها و ابزارهای پر اهمیت حوزه های مختلف تبلیغاتی طراحی سایت ساختمانی می باشد.

با طراحی سایت ساختمانی این امکان را دارید تا پروژه های صورت پذیرفته و در حال اجرا، گواهینامه ها و مجوزهای صادر شده و … را در طراحی سایت ساختمانی قرار دهید تا علاوه بر بدست آوردن اعتماد مشتریان خود در بیشتر شدن درآمد شما و تاثیر گذار باشد .

از جهتی دائما بازار داغ بساز و بفروش در هر کشور و استانی مهم و تاثیرگذار بوده است و بانیان هم به روشهای سنتی به دنبال کاربران خود می باشند و خواهند بود. اما با به روی کار آمدن اینترنت و آگاهی نداشتن این بخش از اشخاص که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند, کم کم مشتریان خود را از دست خواهند داد بدین دلیل که رقبای آنها از روش معرفی خود از این متد میتوانند با سرعت و قدرت زیادتری خدمات و فعالیت های خودشان را معرفی کنند.
نه اینکه این وضعیت برقرار باشد یا این انتظار را داشت که از روش اینترنت و وب سایت ساختمانی مشتریان چندین میلیون را به حساب شما واریز کنند و خانه یا ساختمان خود را خریداری کنند.

بلکه موضوع مورد مباحثه معرفی خودتان در فضای وب خواهد بود. به شکلی که میتوانید آخرین کار هایی که در حال صورت دادن می باشید را با جزئیات مجموع مثل عکس ها و نوشته ها و سفر مجازی معرفی کرده تا مشتریان حقیقی با ذهنیت بهتر اقدام به رفتن و در آخر خرید خود داشته باشند.


همه مخاطبین برخط در اینترنت درحال حاضر حتی برای خریدن تلفن و یا خودرو و حتی یک سازه, انخست در اینترنت و در موتور جستجوی گوگل اقدام به سرچ کرده تا با ذهنیت مناسب قدم های بعدی را صورت دهند.

ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران این اطمینان را به شما میدهیم که در عبارات کلیدی که معمولا مخاطبین بیشتر از آنها بهره می برند تا چنین وب سایت هایی را ببینند ,طراحی سایت ساختمانی شما را بالاتر نسبت به رقبا نمایش خواهد داد. میتوانید کاربران برخط وب سایت خود را بیشتر کنید بطوریکه اگر از صد ها کاربر برخط وب سایت ساختمانی حتی یک مشتری هم داشته باشید به شکل کلی اوضاع و شرایط به نفع شما عوض خواهد گردید.

از پتانسیل کاربران برخط که درحال حاضر حتی با تلفن های موبایل و تبلت در حال اینترنت گردی هستند غافل نگردید.
مجموعه پروژه های اصورت پذیرفته ساختمانی خواهند توانست اصلی ترین قسمت طراحی سایت ساختمانی باشد.

چراکه کاربران دوست دارند واقف باشند که مجموعه و سازمان شما در دوره های قبل چه پروژه های مهمی را پشت سر گذاشته که این امکان را داریم با بیان کردن واقعیت بر روی این بخش مانورهای بسیار متعددی را بدهیم.

گرافیک انجام شده در این قسمت میتواند در جذب کاربران تاثیر بسیار بالایی را داشته باشد. مجموعه ای متخصص در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران این آمادگی را دارد تا با فعالیت تخصصی بر روی این بخش فروش شما را بیشتر کرده و این بخش را به عنوان یکی از اصلی ترین بخش ها به کاربرانتان معرفی کنید.
مشارکت در سازه میتواند یکی دیگر از بخش های پر اهمیت طراحی سایت ساختمانی باشد بطوریکه با داشتن یک فرم آنلاین شبه به خرید یا تماس با ما, مخاطبین برخط وب سایت این امکان را دارند تا ساده تر با شما ارتباط برقرار کنند.

البته در آخر قرار دادن اطلاعات تلفن های ثابت و همراه و دیگر موارد مثل نقشه دقیق محل مجموعه میتواند باعث مراجعه به محل مخاطبین برخط طراحی سایت ساختمانی شما گردد. همچنین این امکان را دارید خود را به وسیله صفحه درباره شرکت بهتر و جامع تر به مخاطبین خود معرفی کنید.

اجازه بدید که آنها شما را بهتر بشناسند تا در آخر به شما اعتماد لازم را نمایند. متاسفانه مجموعه های سودجوی بسیار متعددی می باشند که این را باید قبول نمود که مشتریان اعتماد زیادی به اشخاصی که در این بیزنس هستند در آغاز کار ندارند. در نتیجه با معرفی صحیح و بیان کردن حقیقت میتوانید همه چیز را به نفع خود بکنید.

چنانچه علاقه مند هستید تا یک طراحی سایت ساختمانی و یا وب سایتی که در بخش املاک است را داشته باشید, این امکان را دارید سیاست های ممتفاوتی را دنبال نمایید.

برای نمونه میتوانید مجموعه های دیگر ساختمانی را در طراحی سایت ساختمانی خود معرفی کنید و حتی به آنها دسترسی لازم هم بدهید تا این امکان را داشته باشید از این روش نظر دیگر همکاران خود را جلب کنید.

آنها به صورت روزانه با وب سایت ساختمانی شما درگیر خواهند شد و حتی وب سایت ساختمانی شما و این بقسمت از سرویسی که برای آنها راه اندازی کرده اید را به اشخاص دیگر معرفی خواهند نمود.

بیشتر از متد های سنتی فروش محصولات، رویکرد مورد توجه در اینگونه وب سایت ها معرفی رزومه و تویژگی های خودتان در فضای مجازی خواهد بود.

به شکلی که می توانید برترین پروژه هایی که در حال صورت دادن آن ها هستید را با جزئیات کامل مانند تصاویر و توضیحات و تور مجازی معرفی نموده تا مشتریان واقعی با ذهنیت روشن تری اقدام به مراجعه و در نهایت خرید خود داشته باشند.

لذا مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با طراحی سایت ساختمانی بر پایه و اصول سئو موجب می گردد که وب سایت شما در کلمات کلیدی که معمولا کاربران بیشتر از آنها استفاده می نمایند بالاتر از وب سایت رقبا در موتورهای جستجو به نمایش در بیاید. از اینرو با افزایش پتانسیل بالقوه بازدیدکنندگان فرصت تبدیل شدن آنها به مشتریان شما بیشتر می گردد.

چنانچه علاقه مند هستید تا یک وب سایت ساختمانی و ساخت و ساز داشته باشید، این امکان را دارید تا اهداف و سیاست های متفاوتی را دنبال کنید.

برای نمونه می توانید مجموعه های دیگر ساخت و ساز، مجموعه های تاسیساتی، پیمانکاران را در طراحی سایت ساختمانی خود معرفی کنید.

ابعاد طراحی سایت ساختمانی

پروژه های طراحی سایت ساختمانی در بخش های متفاوت زیر قابل اجرا می باشد:

 • طراحی سایت مجموعه عمرانی
 • طراحی سایت ساخت و ساز ساختمان
 • طراحی سایت لوازم و تجهیزات سازه ها
 • طراحی سایت مصالح تولیدی
 • طراحی سایت معماری

سرویس های طراحی سایت ساختمانی

بر اساس احتیاجات شما و نیاز کاربرانتان قسمت های متفاوت و ماژول های متناسب با درخواست ها در طراحی سایت ساختمانی قابل اجرا و پیاده سازی می باشد. بطور اهم بعضی از این فعالیت ها عبارتند از :

 • طراحی صفحه معرفی خدمات

کار ها که به اعلام تاریخچه و رزومه مجموعه و معرفی کلیه فعالیت های شرکت شما می پردازد.

 • ساخت صفحه پروژه ها

در دو قسمت پروژه های صورت پذیرفته و در حال افعالیت و کار های آینده دسته بندی گردیده است و توضیحات کامل و موارد مختلف پروژه ها همچون اندازه و زیربنا، مسیر و موقعیت فیزیکی، تعداد سازه ها و طبقات، امکانات تفریحی و تاسیساتی، مجری کار، سال شروع و پایان فعالیت و … به همراه عکس هایی از نماهای متفاوت پروژه درج می شود.

 • طراحی بخش پیش فروش

امکان و نحوه پیش فروش سازه های تجاری یا مسکونی و بیانات مرتبط دیگر در این قسمت ذکر گردیده و مخاطب در صورت علاقه می تواند از روش درگاه الکترونیک وصل شده به طراحی سایت ساختمانی پیش پرداخت را واریز نماید.

 • طراحی بخش ثبت توضیحات تکمیلی

کاربران از این بخش می توانند مشخصات ملک را در راستای درخواست مشارکت در ساخت ثبت و ارسال کند.

 • ساخت صفحه ارتباط با ما

با استفاده از این صفحه مخاطبین و مشتریان در هر موقع و هر جایی به سادگی می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. لذا موقعیت مکانی و تلفن ها و فرم ارتباط برخط در راستای ارسال پیام مشتریان در این صفحه در نظر گرفته شده است.

 • طراحی بخش درج و مدیریت کامنت های کاربران برای پروژه ها.
 • ساخت پنل عضویت، برای عضو گیری از میان مشتریان.
 • طراحی گالری عکس ها

قرار گیری تصاویر مختلف و واضح از نماهای متفاوت ساختمان و پروژه های صورت پذیرفته در بخش گالری برای بازدیدکنندگان مورد توجه خواهد بود.

 • طراحی قسمت اخبار

اطلاعات مرتبط با صنعت ساخت و ساز، اختراعات و اکتشافات در این بخش، رویدادهای اخیر و هم اخبار همایش ها و نمایشگاه های سازه ای علاوه بر جذب مشتری بیشتر در بهتر شدن جایگاه وب سایت ساختمانی در موتورهای جستجو بسیار مفید خواهد بود.

 • طراحی قسمت مقالات

طراحی قسمت مقالات و وجود نوشته های تخصصی در این برگه می تواند در بیشتر شدن بازدیدکنندگان و در پایان بالا رفتن رتبه وب سایت شما در گوگل تاثیرگذار باشد.

 • طراحی بخش سوالات متداول

از آنجایی که تعداد زیادی از مخاطبین در رابطه با کارها و سرویس های شما پرسش هایی را دارند با ساخت این صفحه می توان پرسش ها و جواب هایی که مد نظر بیشتر مخاطبین است را در آن مطرح کرد.

 • طراحی قسمت لینک های مفید

تبادل پیوند ها و قرار دادن مسیر سایت های مرتبط و پر اهمیت با موضوع صنف مورد نظر شما، در بهترشدن رنکینگ وب سایت مفید واقع می شود.

 • طراحی تخصصی نوار سرچ ساده و پیشرفته

سرچ ساده برای سرچ سریع و جستجوی پیشرفته در طراحی سایت ساختمانی که دارای محتوای متعددی هستند برای اینکه مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن به جوتب خود دست پیدا کند پیاده سازی حواهد شد.

 • طراحی قسمت فیلم

ارایه تیزر ها کلیپ ها از سازه ها و همچنین امکانات ویژه و تجهیزات مجموعه شما در معرفی مجموعه شما و ایجاد ذهنیت مثبت تر در مخاطب در طراحی این قسمت مد نظر است.

 • پیاده سازی بخش تبلیغات

بر اساس مبحثی که وب سایت های ساختمانی طراحی شده بوسیله مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به  مرور زمان کاربران متعددی خواهند یافت و تعداد زیادی از شرکت ها و مشاغل علاقمند خواهند بود تا در داخل طراحی سایت ساختمانی شما تبلیغات خود را بگذارند بخش تبلیغات در نظر گرفته شده که امکاناتی بر اساس تبلیغات بنری، تبلیغات سایدبار، تبلیغات فوتر، پاپ آپ و … دارد.

 • پیاده سازی بخش ارسال اطلاعات

دارا بودن بخش عضویت در وب سایت باعث خواهد گردید ایمیل مخاطبین را در اختیار داشته باشید و با فرستادن خبرنامه به ایمیل اعضا، آنها را از برترین خدمات و پروژه ها و یا محصولات خود  آگاه کنید.

 • طراحی بخش نظرسنجی

این بخش جهت کسب عقاید مخاطبین و کاربران سایت شما در زمینه خدمات و همچنین مباحث خاص مطروحه پیاده سازی شده است.

 • ساخت صفحات شبکه های اجتماعی

وصل بودن وب سایت ساختمانی به انواع مختلف شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر، تلگرام، و … که در آنها عضو می باشید از روش این قسمت میسر است.

 • طراحی قسمت معرفی به آشنایان

بطور معمول تعداد زیادی از افراد آنلاین در وب سایت ها برای معرفی کردن کالا و خدمات شما به آشنایان خود وجود دارند. ساخت این صفحه منجر به توسعه بهتر وب سایت شما خواهد شد.

 • آمار کاربران

گزارش دقیق آمار کاربران به شکل روزانه، هفتگی، سالیانه از این قسمت قابل ارایه است.

طراحی سایت ساختمانی در شرکت مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با توجه به پیشینه و سابقه ای که در زمینه طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت مصالح ساختمانی، دارد بشکل کاملاً حرفه ای و مخصوص اقدام به طراحی وب سایت های مورد نیاز مشتریان خود در زمینه ساختمانی شامل معرفی سازه های مختلف ساختمانی، فروشگاه مصالح ساخت و ساز، تاسیسات و تجهیزات ملکی، بانک اطلاعات بنگاه ها و سایت نیازمندی های املاک می نماید.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ظاهر وب سایت شما را مانند نمای قشنگ یک خانه طراحی و اجرا خواهد نمود. و با معرفی دقیق آن به موتورهای جستجوگر مثل گوگل آنها را از حضور طراحی سایت ساختمانی شما در اینترنت مطلع می نماید.

در صورت علاقه شما عزیزان، مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران قادر است تا بخش طراحی سایت فروشگاهی را هم به وب سایت اضافه کند.

همچنین مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با اجرای سیستم ریسپانسیو در طراحی وب سایت های ساختمانی باعث می شود تا کاربرانی که از روش تبلت یا تلفن موبایل به مشاهده وب سایت ها می پردازند سایت ساختمانی شما بدون هیچگونه عوض شدن در فرمت و بدون هیچگونه درهم بودن در اندازه و ابعاد بتوانند به سادگی رویت نموده و استفاده کنند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran