امتیازدهی به : post

درباره طراحی سایت سالن زیبایی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت سالن زیبایی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وب‌گاه مشخص کننده آرایش و ساختــار صفحات وبی است که به وجود آورنده وب‌گاه خواهند بود. یک صفحه وب شامـــل اطلاعاتی درمورد هدف ایجــاد وب‌گاه می‌باشد.

یک وب ســایت را همــانند کتابی تصور کنید کـه هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.در زمینه طراحی وب‌گاه جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وب‌گاه‌های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت سالن زیبایی بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد.

مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت باشد و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.سایت بـــاید قابل فهم بوده و برقـــراری ارتبــاط با آن حتی برای مخاطبانی کـه آشنایی چندانی بـا وب ندارند، آســـان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامــل شود، بـاید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

نمای کــار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایـداری و ثبات را القــا کند. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای طراحی سایت سالن زیبایی باشد.

در نگارش متن ها و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده نشان دهد که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت پیدا شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

یک وب‌گاه معمولاً شامـل متن و تصـاویـر است. اولین صفحه یک وب سـایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب‌گاه هـــا از صفحه‌ای استفـــاده می‌کنند کـــه معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شــامــل مواردی مانند پیغــــــــــام خوش آمـدگویی، انتخاب زبـــان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یـا اعلام عدم پذیرش مسیولیت درمــوارد خاص باشد.

هر صفحه وب درون سایت ، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند.

هنگامی که طراحی سایت سالن زیبایی کامل شد برای آنکه بـرای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسالشود. این کار به کمک یک میزبانFTP انجام می‌شود.

هنگامی که سایت منتشرشد، مسئول سایت برای افزایش بازدیدکنندگان، از تکنیکهای گونــاگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سـایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب ســایت‌های دیگر، ایجاد پیوند با وب‌گاه‌های مشابه و غیره امکان پذیر است.

ادامه مقاله طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب‌گاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سـایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصـری هدف وب‌گاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفـاده از المان‌های متناسب با رویکرد سـایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجـاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب‌گاه، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در وب‌گاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

طراحی سایت سالن زیبایی چیست؟

طراحی سایت، به مراحل برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل مشاهده در مرورگر، فرمت دهی می شوند. طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند، از زبان های نشانه ای که امعمولا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند، استفاده می کنند.

در دنیای Web 2.0، زبان های برنامه نویسی دیگر مانند جاوا اسکریپت، Ruby on Rails، PHP، ASP.net و Perl برای ساخت صفحات سایت ها استفاده می شوند تا تعامل کاربر با سایت به وجود آید.در کل، پروسه طراحی سایت شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.

این کار می تواند توسط طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص، انجام شود. سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که همچنین به آن خانه نیز گفته می شود و نیز بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی به وجود آمده اند.

صفحه اصلی سایت در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت می کند که می تواند شامل لینکی باشد که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می کند.

چرا مردم از وب سایت ها بازدید می کنند؟

به طور کلی، مردم به دو دلیل اصلی از وب سایت ها بازدید می کنند:

برای پیدا کردن اطلاعاتی که به آنها نیاز دارند. این می تواند هر چیزی باشد مثلا یک دانشجو به دنبال یک مقاله برای یک پروژه دانشگاه می گرددو یا برای پیدا کردن آخرین قیمت سهام، محصولات فیزیکی موردنظر، تحقیق در مورد یک نفر و… .

برای تکمیل یک کار، بازدیدکنندگان ممکن است بخواهند یک محصول را خریداری کنند، یک برنامه نرم افزاری را دانلود کنند یا در یک بحث آنلاین به منظور سرگرمی و اوقات فراغت شرکت کنند و یا به صورت آنلاین بازی کنند.

نکته اصلی در ایجاد وب سایت این است که شما وب سایت را برای خود ایجاد نمی کنید؛ شما در حال حاضر در مورد اطلاعات یا خدماتی که باید ارائه دهید می دانید و خبر دارید. در حالت کلی شما سایت را برای بازدیدکنندگان خود ایجاد می کنید، به همین دلیل باید دارای محتوایی باشد که می خواهید، و به گونه ای زیبا  و مورد تایید کاربر طراحی شده است.

ساب دامین

ساب دامنه اسم یا اسم هایی هستند که به عنوان زیر مجموعه های یک سایت می توانند به وجود بیایند، بعد از خرید نام سایت می توانید هر تعداد ساب دامنه، با هر نوع کلمه یا عباراتی که در نظر دارید تحت زیر مجموعه سایت اصلی خود بگذارید و مدیریت کنید که این قابلیت ساخت و مدیریت ساب دامنه نیز توسط هاستینگ به شما داده می شود به عنوان مثال سایت گوگل بخش های و خدمات متنوعی مانند بخش تصاویر، ترجمه، داکیومنت، نقشه و … دارد که همگی را در ساب دامین های مربوطه مدیریت می کند.

اسم وب سایت یا دامنه سطح دوم (SLD)

همان اسمی که شما به دلخواه برای نام وب سایت خود انتخاب می کنید که به آن  Second-Level Domain یا به اختصار SLD گفته می شود. این نام انتخابی می تواند از اعداد، حروف و کاراکتر دش تشکیل شده باشد و حداکثر ۶۳ کاراکتر نیز می باشد.

نام سایت با پسوندی  که جزء دوم تشکیل دهنده نام سایت است باید آزاد باشد تا شما بتوانید آن را برای خود خریداری و ثبت کنید، یعنی نام مورد نظر با پسوند دلخواه شما قبلا توسط شخصی ثبت نشده باشد.

پسوند دامنه یا دامنه سطح بالا (TLD)

دامنه سطح بالا همان پسوند دامنه که به آن Top-Level Domain گفته می شود. پسوندهای دامنه ها بسیار متنوع می باشند مثل com net org یا پسوند های دو حرفی مثلirپسوند دامین را به اختصار TLD می گویند و بالاترین سطح دامنه های اینترنتی است که در منطقه ریشه (Root Zone) محدوده نام دامین قرار می گیرد که می تواند یک دامنه سطح بالای عمومی مثل com. باشد و یا یک دامنه سطح بالای کد کشوری مانندir.باشد. به عنوان مثال دامنه Hiwebmaster.org را در نظر‌ بگیرید.

آیا از کلمات فارسی می توان در URL استفاده کرد ؟

سایت هایی که کاربران هدف آن ها انگلیسی زبان نیستند با قطعیت نمی توان گفت که آیا واقعا می توانند از زبان خودشان در URL سایتشان استفاده کنند یا خیر.

در درجه اول گوگل از URL به منظور یافتن محتواها استفاده می کند. به عبارتی از URL برای مرور صفحات استفاده می شود. زمانی که ربات گوگل صفحه را بررسی کند و از محتوای صفحه برای نتایج جست و جو استفاده کند و زمانی که URL معتبر و یکتا می باشد مشکلی به وجود نمی آید. برای نام دامنه و دامنه های سطح بالا کاراکتر های غیر انگلیسی با رمزگذاریpunycodeنشان داده می شوند.

این کار ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد. برای مثال نمایش کلمهMUllerبه صورتMÜllerبه عنوان نام دامنه کمی متفاوت خواهد بود. برای مرور گر ها و موتور جست و جوی گوگل هر دو نمونه نام دامنه مشابه می باشد ورفتار یکسانی با آن ها خواهد داشت. می توان از UTF-8 برای رمز گذاری سایر کاراکتر ها ( کاراکترهای غیر انگلیسی ) استفاده کرد.

همین طور می توانید از نسخه ی اسکیپ و یا از نسخه یونی کد برای سایت خود استفاده کنید.

صرف نظر از محتوایی که در URL خود قرار می دهید لینک دادن به سایت خود را برای دیگران ساده کنید. برای مثال از کاما، فاصله و کاراکتر های خاص دیگر در URL استفاده نکنید. قرار دادن این کاراکتر ها برای گوگل خوب می باشد اما لینک دادن به آن سخت است. در عوض می توانید از خط فاصله به جای فاصله بین کلمات در UL استفاده کنید. بعضی از افراد ترجیح می دهند از URL به جای خط فاصله استفاده کنند که این مورد هم خوب است اما تشخیص خط فاصله عموما راحت تر است.

آیا جایگاه کلیدواژه در URL از نظر سئو تأثیری دارد؟

محل قرار گیری کلید واژه در سایت یکی دیگر از مواردی است که چگونگی قرار دادن آن ممکن است کاربر را گیج کند. سوالی که این جا عنوان می شود این است که از نظر سئو  بین آدرسی دهی به صورت Example.com/keyword/London و Example.com/London/keyword تفاوتی وجود دارد؟ آیا قرارگیری کلیدواژه در ابتدا یا انتهای URL مهم است؟ آیا جایگاه کلیدواژه در URL از نظر سئو تأثیری دارد ؟

قرار دادن کلید واژه درurlقطعا در سئو سایت تاثیر گذار است اما قرار نیست با قرار دادن تعداد زیادی کلمه کلیدی به سئو سایت خود بیشتر کمک کنید.

اگر با یک روش مناسب که برای کاربران نیز قابل فهم باشد چهار و یا پنج کلید واژه در URL قرار دهیم ممکن است برای سئو ارزشمند باشد. و برای قرار دادن کلید واژه درurlو یا چگونگی ترکیب کلیدواژه با بقیه کلمه هایurlنیازی نیست زیاد خودتان را اذیت کنید.

بهتر است زمانی که در سایت و یا وبلاگ خود پستی قرار می دهید چهار یا پنج کلمه اول پست و یا دو یا سه کلمه مربوط به پست را انتخاب کنید و برای urlاز آن استفاده کنید. نیازی نیست از تعداد زیادی کلمه مثلا هفت، هشت و یا نه کلمه درurlاستقاده کنید چون که ممکن است از نظر کاربران شما اسپم معرفی شود و کمتر روی آن کلیک کنند.

به همین دلیل” جای قرار گرفتن کلید واژه در urlاولویت نمی باشد. ” و اهمیت آن به اندازه یک محتوای با ارزش که سایر سایت ها به آن لینک می دهند و یا تمایل دارند راجع به آن مطالعه بیشتری داشته باشند، نیست.

عملکرد آدرس طراحی سایت سالن زیبایی

نام دامنه از طریق یک سرویس DNS به یک شماره منحصر به فرد به نام آدرس IP ترجمه میشود.این آدرس IP ثبت شده و از طریق اینترنت به یک ارائه دهنده میزبان داده میشود. سرورهای ارائه دهنده هاستینگ فایل یا صفحه وب درخواستی را به کاربر ارائه میدهند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran