امتیازدهی به : post

طراحی سایت سینما در سئو تهران

طراحی سایت سینما یک اقدام حرفه ای از جانب سینما داران برای معرفی و اطلاع رسانی راجع به آخرین فیلم های در حال اکران یا فیلم هایی که قصد اکران آن ها را دارید. می باشد. طراحی سایت سینما باعث جذب مخاطبان مختلف می شود.

زیرا اقشار مختلف جامعه از مردم عادی گرفته تا هنرمندان به چنین بستری نیاز دارند تا بتوانند به کسب اطلاعات ضروری راجع به رزرو بلیط، ساعت پخش و معرفی فیلم های مختلف بپردازند. به همین دلیل طراحی سایت سینما یک فرایند حرفه ای است که به مهارت و سلیقه بالا و همچنین داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه نیازمند است.

بنابراین اگر قصد طراحی سایت در زمینه معرفی فیلم، زمان اکران و رزرو بلیط دارید. باید این کار را به افراد حرفه ای بسپارید. مجموعه ما با برخورداری از انواع برنامه نویسان حرفه ای توانایی طراحی سایت سینما با گرافیک اختصاصی و فضای ی کاملا هنری دارند. تجربه بالای تیم ما باعث می شود که در طراحی سایت بدون توجه به سایت های دیگر به طراحی یک سایت کاملا متفاوت برای شما بپردازند.

از گذشته تا کنون اکثر مردم علاقه زیادی به تماشای فیلم داشتند. از زمانی که اولین فیلم بر روی پرده سینماهای ایران نمایش داده شد. تا کنون، اکثر افراد تماشای فیلم به خصوص  در یک محیط دسته جمعی را به دیدن فیلم به تنهایی ترجیح می دهند.

در زمان حاضر که اینترنت و فضای مجازی ابعاد وسیعی از زندگی افراد را در بر گرفته است. اکثر سینما داران تلاش می کنند تا حوزه کاری خود را به سمت اینترنت گسترش دهند. تا بدین وسیله به جذب بالای مخاطبان بپردازند.

یکی از مهم ترین مزیت هایی که طراحی سایت سینما برای صاحبان خود دارد این است که اکثر افراد تمایل دارند که بدون اینکه به خودشان زحمت بدهند به کسب اطلاعات مختلف در زمینه پخش فیلم های مورد علاقه خود بپردازند.

بنابراین با داشتن یک سایت شما می توانید بر رقبای خود که به فکر طراحی سایت برای گسترش حوزه شغلی خود نیستند پیروز شوید. و البته هرچه سابقه فعالیت شما در این زمینه بیشتر شود. در بین اقشار مختلف مشهور می شوید. این عامل باعث‌ اطمینان کاربران به شما می شود. و از این طریق به کسب در آمد بالایی خواهید پرداخت.

نکاتی در ارتباط با طراحی سایت سینما

بخش مربوط به عضویت

یکی از مهم ترین نکاتی که در ارتباط با طراحی سایت سینما باید مورد توجه قرار دهید. طراحی بخش مربوط به عضویت کاربران است. زیرا روزانه کاربران زیادی وارد سایت شما می شوند. به همین دلیل باید به عضویت سایت در بیایند تا بتوانند از سرویس های مختلف استفاده کنند.

چیدمان و گرافیک سایت

طراحی سایت سینما ظرافت های مخصوص به خود را دارد. زیرا اقشار مختلف جامعه تمایل دارند که از سرویس های چنین سایت هایی استفاده کنند. و از آنجایی که این نوع سایت ها در ارتباط با هنر و هنرمندان هستند باید دارای فضای روح بخش با گرافیک کاملا اختصاصی باشند. از لحاظ فونت مطالب نیز باید به گونه ای باشند که مخاطب از مطالعه مطالب موجود در سایت خسته و دلزده نشود.

حتی اگر شما سعی کنید بهترین و جالب ترین محتوا ها را در وب سایت جایگذاری کنید ولی به کیفیت رنگ، گرافیک و فونت توجه نکنید. مخاطب از خواندن چنین مطالب بی ساختار و بی کیفیتی سریعا دلزده خواهد شد.

گالری تصاویر

بخش مهم و ضروری در طراحی سایت سینما که جای کار کردن زیادی روی آن هست بخش مربوط به گالری تصاویر است. زیرا این نوع سایت در ارتباط با هنر و هنرمندان است باید به کیفیت تصاویری که انتخاب می کنید دقت کنید.

زیرا مخاطبی که وارد سایت شما می شود. با هدف تماشای فیلم های مختلف وارد قسمت گالری تصاویر می شود. اگر شما تصاویر مناسب و با کیفیتی از فیلم های در حال اکران قرار نداده باشید. مخاطبان شما آن طور که باید به تماشای آن فیلم در سینما ترغیب نخواهند شد‌.

توجه به تیزر  فیلم

یکی از عوامل ترغیب کننده و برانگیزاننده در مخاطبان قرار دادن تیزر مربوط به فیلم درون سایت است. همانطور که بیلبورد بالای درب سینما باعث جذب مخاطبان زیادی می شود‌. تیزر فیلم نیز از قدرت بالایی برای جذب مخاطبان برخوردار است.

سرویس های مختلف طراحی سایت سینما

۱. بخش مربوط به معرفی فیلم ها

در این قسمت باید به معرفی فیلم های در حال اکران و سایر فیلم های شاهکار سینماهای جهان بپردازید. علاوه بر این اطلاعات خلاصه ای راجع به فیلمنامه، کارگردان و بازیگران و همچنین ارائه خلاصه ای از داستان فیلم ها در اختیار کاربران قرار دهید.

۲. دسته بندی انواع فیلم

در طراحی سایت سینما باید به این نکته توجه کنید که فیلم های مختلف را در دسته بندی های مربوط به خود قرار دهید. این دسته بندی ها می تواند بر اساس ژانر فیلم های مختلف باشد‌. برای مثال فیلم های اکشن، کمدی، اجتماعی، خانوادگی و…

۳. بخش مربوط به اخبار

در این قسمت باید آخرین و مهم ترین اخبار سینماهای ایران و جهان را قرار دهید. تا مخاطبان با وارد شدن به این قسمت باز هم تصمیم بگیرند که از محتوای این بخش استفاده کنند.

۴. بخش مربوط به تیزر

قسمت مهم و جذاب در طراحی سایت سینما بخش مربوط به تیزر است. که توانایی جذب بالای مخاطبان را دارد.

۵. بخش مربوط به رزرو بلیط

یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت سینما، بخش مربوط به رزرو و خرید اینترنتی است. با قرار دادن این بخش در سایت خود می توانید کاربران زیادی را ترغیب کنید تا در صورت پسندیدن فیلم های در حال اکران نسبت به خرید اینترنتی بلیط اقدام کنند.

۶. قسمت مربوط به گالری تصاویر

همان طور که گفتیم این بخش در برگیرنده تصاویر با کیفیت و پوستر های جالب از فیلم های در حال اکران است.

۷. بخش مربوط به فیلم های آینده

در این قسمت به معرفی فیلم هایی می پردازید که در آینده قصد پخش آن ها را دارید.

۸. بخش مربوط به نظرات

شما باید یک بخش مهم را به نظرات کاربران اختصاص دهید. تا آن ها بتوانند به راحتی سوالات و نظرات خود را راجع به فیلم ها بیان کنند.

۹. بخش مربوط به تبلیغات

در این قسمت شما می توانید به تبلیغات مرتبط با سینما و هنر بپردازید. و از این طریق مخاطبان زیادی را جذب کنید.

۱۰. ارسال خبرنامه

نکته ای که در طراحی سایت سینما باید به آن توجه کنید این است که برای کاربرانی که به عضویت سایت در آمده اند. خبر نامه های مربوط به سایت را ارسال کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran