تمام نکات درباره ی طراحی با سی شارپ

اکنون در این مقاله طراحی سایت سی شارپ گفته شده که زبان ‌های برنامه نویسی مختلفی موجود است که مدیران پروژه‌ ها بر اصول احتیاج نرم ‌افزار و کارایی که خود احتیاج دارند، می ‌توانند برای پیشرفت به کار ببرند.سی شارپ زبان درست شده بواسطه مایکروسافت بر اصول زبان سی است. این زبان همه مفهوم و شی گرا است.

و مثل زبان جاوا برای پروژه‌رهای اقتصادی و بزرگ، انتخاب خیلی مناسبی است. با این زبان می شود برای پلتفرم ‌های متفاوت از جمله ویندوز، اندروید، ios، وب و.. برنامه نویسی انجام داد .کارایی اصولی این زبان، برنامه نویسی زیر نظر ویندوز است و برای برنامه نویسی زیر نظز وب با سی شارپ تنها به گفته مقاله طراحی سایت سی شارپ فهمیدن این زبان لازم نیست.

و باید از تکنولوژی به اسم asp.net زیر نظر #c به کار برد .وب‌سایت ‌هایی مانند MSN ، وب‌سایت مایکروسافت و در ایران وب سایت‌ هایی مانند دیجی کالا و ورزش ۳ ، تماما نمونه هایی از سایت ‌هایی هستند که از سی ‌شارپ و  ASP.NET استفاده می کنند.

ممکن است شما علاقه داشته باشید تا یک زبان برنامه نویسی را به هر علتی به دلیل علاقه یا درآمد و حرفه فرا بگیرید ولی در نظر مقاله طراحی سایت سی شارپ نمی دانید کدام زبان را برای شما خوب است و چگونه آن را فرا بگیرید. ما در این مقاله به طور کامل خواستار هستیم تا در مورد زبان برنامه نویسی سی شارپ صحبت هایی را ارائه بدیم که پس از مطالعه کردن این مطلب می ‌توانید یک انتخاب پویا و منطقی دارا باشید.

اندازه به کار بردن از زبا‌ن های برنامه نویسی مطابق آمار

زبان‌ های برنامه نویسی به 4 گروه شئ گرا، رویه ‌ای، کاربردی و منطقی بخش بندی می شوند. اندازه به کار بردن از هر گروه در بین برنامه نویسان مختلف است، ولی طبق بیان مقاله طراحی سایت سی شارپ آنچه که بر تمام مبرهن و آشکار است این است که بالای 60 درصد گروه شی گرا از دیگر دسته ‌بندی ‌ها جلو است.

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی چند عنوانی است که دارای آنچه در مقاله طراحی سایت سی شارپ گفته شده دستوری ، تابعی، عمومی، شیء گرا و جزء گرا است . این زبان بواسطه شرکت مایکروسافت و از نظر فریم ورک .NET مایکروسافت ابداع و پرورش گردیده و پس  از آن توانست استاندارد های ISO و Ecma را بگیرد و به صورت یک زبان استاندارد تایید شود.

در عین این مورد زبان C# ، زبان انتخاب شده مایکروسافت برای بوجود آوردن سیستم عامل ویندوز و ویندوزفون برای سیستم عامل گوشی هایی مثل HTC ، مایکروسافت و نوکیا می باشد. این زبان همچنین مثل زبان جاوا برای پروژه‌ های اقتصادی و بزرگ، انتخاب خیلی مناسبی است.

هرچند در این مقاله طراحی سایت سی شارپ عنوان شده که تعداد برنامه نویسانی که در این زبان برنامه نویسی انجام می دهند، به اندازه برنامه نویسان جاوا نمی ‌رسد، اما به لطف پشتیبانی مایکروسافت، این زبان یکی از ادعا کنندگان پویا در میان زبان‌ های برنامه نویسی است .

آینده ‌ی زبان برنامه نویسی #C

این زبان برنامه نویسی زبانی فعال و پایان ناپذیر خواهد بود به دلیل آن که نسخه های بروز آن همچنین هر چند زمان یک دفعه بواسطه مایکروسافت ارائه می ‌شود و شامل توانایی های بروزی است. و اگر خواستار باشیم در مقاله درباره‌ی رنکینگ و رنک آن در جهان حرف بزنیم می ‌توانیم این گونه بیان کنیم که:

سی‌ شارپ از نظرات متفاوت چهارمین و در بعضی پنجمین زبان اصولی، قدرتمند و مورد علاقه جهان به شمار می رود.در نتیجه این زبان برنامه نویسی از علاقه و اعتبار خیلی زیادی دارا است.در ایران دو زبان برنامه نویسی قسمت بزرگ نرم افزار ها و وب سایت های شرکت های دولتی و خصوصی را در بر داده  که C# (ASP.NET) و جاوا پرچم دار هستند.

از نظر لیست بندی انجمن TIOBE ، رتبه این زبان در ردیف چهارم جدول زبان های برنامه نویسی جای دارد.طبق لیست بندیIEEE  که لیست بهترین زبان‌ های برنامه‌نویسی سال 2017 را انتشار داده است در ردیف پنجم زبان های برنامه‌نویسی جای دارد.

چه افرادی سی شارپ کار می‌کنند

سی شارپ که یک زبان برنامه‌نویسی گیرا و مدرن و شئ‌گرا است که بواسطه مایکروسافت پیشرفت داده شده است. این زبان در نظر مقاله طراحی سایت سی شارپ در قلب خیلی از اپلیکیشن ‌هایی که بواسطه دات ‌نت دیزاین شده ‌اند همچنین جای دارد. فراموش نکنید که برنامه‌نویسی به زبان #C  خیلی مشابه به زبان جاوا است.

در نتیجه اگر حیطه ای در زبان جاوا یا به صورت اساسی، زبان ‌های مشابه به سی دارید، آموختن سی ‌شارپ بطور زیادی برایتان دشوار نخواهد بود. اندازه رشد زبان C#  در سال ۲۰۱۶ مساوی  با ۸۸% بود. به جرات می توان بیان کرد نخستین زبان برنامه نویسی دسکتاپی در ایران که زیاد ترین طرفدار را دارد.

و همچنین زبان سی ‌شارپ هست. زبانی که توانایی زیادی در نوشتن مدل های برنامه و اپلیکیشن دارد. شما با به کار بردن زبان سی‌شارپ توانایی داشته باشید تا مدل های برنامه های دسکتاپی، موبایل، وب و . . . را نوشتاری کنید. همواره اندازه زیادی از شرکت ها از این زبان برنامه نویسی به کار می برد.

زمانی سی شارپ بلد باشید به سادگی می ‌توانید ASP.Net فرا بگیرید و به سادگی برنامه های زیر نظر وب نوشتاری کنید. اگر این زبان را در پیش ASP.Net  بلد باشید به جرات می توان بیان کرد که اشکال کار نخواهید داشت. به دلیل این که روزانه از شرکت ‌ها متفاوت جهت برنامه ‌نویس سی شارپ وASP.Net هستند.

به چه دلیل سی شارپ

 • به کار بردن گسترده
 • بازار کار مناسب در ایران
 • بازار کار دنیا مناسب
 • کدنویسی راحت در ویژوال استودیو فعال ترین IDE وجود داشته برای برنامه نویسی
 • با آموختن زبان برنامه نویسی سی شارپ، دیگر احتیاج به زبان های دیگر برای برنامه نویسی در پلتفرم های متفاوت نخواهید داشت.
 • یک زبان برنامه نویسی جدید و همه کاربرد است.
 • بطور کامل شی گراست (object oriented)
 • جزء گراست (componentoriented)
 • به سادگی فرا گرفته می شود و آموختن آن راحت است.
 • زبان درست شده است
 • برای درست کردن برنامه های کارآمد دارای کاربرد است.
 • دارای کاربرد و کامپایل بر روی مدل های کامپیوتر است.
 • قسمتی از دات نت فریم ورک است.

خصوصیت های پر اهمیت  سی شارپ در مقاله طراحی سایت سی شارپ :

شرط های نخست

توانایی نسخه ‌بندی اسمبلی‌ ها

ویژگی ها و رویداد ها (Properties & events)

به کار بردن راحت برای جنریک ( برای مقادیر با مدل داده مختلف)

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام