امتیازدهی به : post

درباره طراحی سایت صرافی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت صرافی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران .  همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

اهمیت محتوا پس از اتمام طراحی سایت صرافی

این توصیه را جدی بگیرید که محتوایمان را از اعماق سایت خارج کنیم و مثل یک منوی بینظیر سرآشپز حرفه ای فرانسوی، در دسترس کاربر و در صفحه اصلی سایت قراردهیم.

رعایت کردن همین نکته پیش پا افتاده کمک میکند که کاربران دائمی شما به سادگی با یک بررسی ساده می تواند متوجه شود کدام قسمت ها این اواخر به روز شده و با سرعت زیاد می رود سر اصل مطلب.
این مساله را در نظر داشته باشید که محتوای طراحی سایت صرافی باید به شکل مناسبی بهینه‌سازی شده و آپدیت باشد. این نکته بدون اینکه بیانش کنیم هم پیداست که محتوا صرفا به معنای مقاله نیست بلکه علاوه بر متن شامل صوت، ویدئو، تصویر، پوستر، اینفوگرافیک و سایر فایل‌ها هم میباشد

ظاهر طراحی سایت صرافی

زمانی که کسی وارد سایت شما می گردد نخستین موضوعی که توجه انها را به خود جلب می نماید شکل ظاهری سایت شما می باشد. اندک هستد اشخاصی که فقط محتوا برایشان اهمیت دارد و پس از محتوا سراغ وضعیت ظاهری بروند خیلی کم.
طراحی سایت صرافی باید دارای هماهنگی در رنگ‌ها و تیتر خوانا و دسترسی ساده به کلیه محتوا‌ها و یک سری گرافیک باشد. بهره بردن از فونت‌های مناسب و استفاده نکردن از تعداد متعددی از فونت‌های ناشناس در وضعیت ظاهری سایت تاثیر بالایی دارد.

رنگهایی با کنتراست کم به عنوان پس زمینه برای سایت توصیه می‌گردد. بودن تصاویر کم حجم و جذاب خواهد توانست تایم حضور کاربر را در سایت زیاد کند و از این منظر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هم چنین لوگوی شما معرف سایت شما می باشد.

طراحی سایت صرافی بدون لوگو هیچ معنایی ندارد به این دلیل که لوگوی سایت به عنوان نشانی از سایت شما در همه جا حضور خواهد داشت و همیشه موقعی که یک بازدید کننده لوگوی شما را در سایتی دیگر مشاهده می کند سایت شما را به یاد خواهد آورد. لوگوی طراحی شده برای شما باید دارای یک مفهوم و معنای مخصوص مرتبط با موضوع سایت شما نیز باشد.

امکانات وردپرس برای طراحی سایت صرافی چیست؟

ساختن محتوا و مطالب:در ساختن محتوا ورد پرس امکانات بسیار خوبی را برای ما قرار داده است، از جمله این امکانات عبارت است از:

قرار دادن رمز برای مطالب – قرار دادن آدرس جدا برای هر مطلب – ایجاد مطالب در چند صفحه ی پشت سر هم به جای گذاشتن اسکرول برای مطالب – آپلود کردن تصاویر و فایل های چند رسانه ای – فرستادن مطالب در تاریخ تنظیم شده بر روی سایت – گذاشتن شکلک های معتبر در تایپ ها – دسته بندی مطالب – ابزار وبلاگ نویسی – ابزاری برای قرار دادن محتوا در ستون های کناری – پیش نمایش پست ها؛

تمام اینها امکاناتی می باشد که ورد پرس به در ساخت محتوا در اختیار ما قرار می دهد. اگر ما دارای یک وبلاگ شخصی باشیم و قبلا یک وبلاگ برای خود راه اندازی کرده باشیم با این امکانات آشنا شده ایم.

بایگانی و جست و جو در مطالب: یکی دیگر از امکاناتی که ورد پرس در اختیار ما قرار می دهد گذاشتن جست و جو برای مطالبمان در حوزه وب سایت و یا وبلاگ خودمان می باشد. همچنین ورد پرس با توجه به داشتن پایگاه داده، اطلاعات را برای ما به طور خودکار می تواند ذخیره نماید.

ایجاد بخش بحث و نظرات:توسط ورد پرس می توان بخش هایی برای گفت و گو برای کاربران ایجاد نمود، همچنین می توان برای تمام مطالب خود قسمت نظرات را فعال کرد و از نظرات کاربران استفاده نمود.

ایجاد لینک سازی و مدیریت آن:می توانیم بخشی را توسط ورد پرس ایجاد نماییم که در آن لینک های پر کاربرد در اختیار کاربران قرار بگیرد. همچنین این بخش را مدیریت نماییم.

افزودن ماژول و افزونه های جدید:می توانیم از ابزار جدید و ارائه شده توسط طراحان وب سایت، آنها را به سیستم مدیریت محتوا خود اضافه کنیم و از آنها در بخش های مختلف وب سایت و یا وبلاگ خودمان استفاده کنیم.

مدیریت و سازماندهی مدیریت وب سایت:می توانیم با این امکان ورد پرس، بخش مدیریت وب سایت خود را نیز مدیریت کنیم و برای مدیران، سطح دسترسی تعیین نماییم پهنای باند وب سایت را کاهش دهیم و حتی دامنه خود را به فضای دیگر منتقل کنیم.

انتخاب قالب و ویرایش بخش های آن: ما از طریق ورد پرس می توانیم فقط قالب ها را انتخاب و بخش های آن و محتوای قرار گرفته در آن را ویرایش نماییم. ولی نمی توانیم در چیدمان آنها دخالتی داشته باشیم و چیدمان کلی را تغییر دهیم.

امکانات وردپرس برای طراحی سایت صرافی که احتمالا نمی‌دانید :

نمایش دادن یا مخفی کردن موارد با استفاده از تنظیمات صفحه

شاید شما منوی تنظیمات صفحه را در بعضی از صفحات بخش ادمین در وردپرس دیده باشید. این منوی تنظیمات صفحه به شما این امکان را می‌دهد که آیتم‌هایی که در بخش ادمین هستند را پیدا یا پنهان کنید. شما می‌توانید این تنظیمات را به‌دلخواه خود سفارشی‌سازی کنید و هرکدام را که دوست ندارید غیرفعال کرده تا برای شما نمایش داده نشود.

حرکت دادن، اضافه یا حذف ابزارک پنل مدیریت

به‌صورت پیش‌فرض کاربرانی که می‌خواهند به صفحه پنل مدیریت در قسمت ادمین وردپرس وارد شوند، ریدایرکت می‌شوند. پنل مدیریت قابلیت دسترسی زیادی در قسمت‌های مختلف سایت شما دارد. درواقع توسط پنل مدیریت شما کنترل کل امور سایت خود را به‌دست دارید.

این قسمت‌ها به بخش‌های مختلفی به نام پنل مدیریت تقسیم می‌شوند. شما می‌توانید روی منوی تنظیمات صفحه کلیک کنید تا باکس‌ها را پیدا یا پنهان کنید. همچنین شما این امکان را دارید که آن‌ها را بکشید و پایین آورید و پنل مدیریت وردپرس را دوباره تنظیم کنید.

الحاق URL برای ساخت لینک در ویرایشگر دیداری

نسخه 4.5 وردپرس برای طراحی سایت صرافی لینک درون‌خطی تصحیح‌شده در ویرایشگر دیداری را معرفی کرده است. بسیاری از کاربران نمی‌دانستند به‌جای اینکه از یک پاپ آپ برای الحاق یک لینک استفاده کنند؛ می‌توانند فقط یک متن انتخاب کنند وCTRL+kتا URLرا الحاق کنند.

به‌این‌ترتیب کاربران این امکان را دارند که در زمان نوشتن مطلب در سایت خود آن را لینک دهی کنند. این کار به‌سادگی قابل انجام است و شما تنها توسط چند کلیک می‌توانید در هرجایی از سایت که دوست دارید لینک دهی کنید. حتی شما این امکان را دارید که از لینک های خودکاراستفاده کنید.

سبک قابل‌دسترس برای ابزارک‌ها

همه ما دوست داریم ابزارک های موجود در نوار کناری را بکشیم و رها کنیم. البته برای بعضی از کاربران راحت نیست که با استفاده از موس موارد را بکشند و رها کنند.

وردپرس همچنین سبک مخفی برای ابزارک‌‌ها می‌سازد که می‌تواند قابل‌دسترس باشد. این سبک قابل‌دسترس پذیری اضافه کردن ابزارک‌‌ها را بدون کشیدن و رها کردن آسان می‌کند. ابزارک‌ها قابلیت‌های زیادی را در وردپرس در اختیار کاربران قرار می‌دهدند که این نیز یکی از این قابلیت‌ها است.

سبک قابلیت دسترسی‌پذیر ابزارک‌های وردپرس می‌تواند با کلیک بر روی منوی تنظیمات صفحه روی صفحه‌نمایش ابزارک‌ها فعال شود. زمانی که شما به صفحه ابزارک‌ها مراجعه می‌کنید می‌توانید گزینه “فعال‌سازی انتقال با کلیک” را انتخاب نمایید.

پیش‌نمایش قالب‌ها بدون فعال‌سازی قالب

بسیاری از کاربران نگران هستند که اگر قالب وردپرس برای طراحی سایت صرافی خود را تغییر دهند ممکن است نتایج ناخواسته برای وب‌سایت آن‌ها به دنبال داشته باشد. نگرانی آن‌ها درست است.

یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید امتحان کردن قالب وردپرس بدون فعال کردن آن است. قالب وردپرس خود را به‌آسانی وصل کنید و سپس به صفحه‌نمایش قالب‌ها بروید.

در ادامه موس خود را روی تصویر شاخص قالب تازه نصب‌شده ببرید و روی دکمه پیش‌نمایش آنلاین کلیک کنید. وردپرس یک پیش‌نمایش از قالب جدید که قصد استفاده از آن را در وب‌سایت خود دارید به شما نشان می‌دهد.

ویرایش تصاویر در وردپرس

وردپرس اضافه کردن تصویر در پست‌ها و صفحه‌ها را برای کاربران خود آسان کرده است. چیزی که بیشتر کاربران جدید وردپرس از آن بی‌اطلاع هستند این است که وردپرس دارای امکانات ابتدایی ویرایشگر تصویر می‌باشد.

برای انجام این کار به‌آسانی به صفحه کتابخانه تصاویر بروید و روی هر تصویری که هستید کلیک کنید. از جزئیات تصویر می‌توانید روی منوی ویرایشگر تصویر کلیک کنید.

در سبک ویرایشگر تصویر شما این امکان را دارید که تصویر موردنظر خود را برش دهید، بچرخانید یا سایز آن را تغییر دهید.همچنین شما این امکان را دارید که تصویر دلخواه خود را عمودی یا افقی کنید.

این ویژگی ویرایشگر تصویر زمانی که می‌خواهید مستقیماً از خود وردپرس عکس‌ها را برش یا تغییر سایز دهید به‌کار شما می‌آید و برای شما مفید است.

جدا کردن پست‌‌های تکی در صفحات متعدد

شما می‌خواهید پست‌های طولانی را در صفحات جداگانه بگذارید، شما به‌آسانی می‌توانید برچسب را به پست خود اضافه کنید. به این طریق وردپرس پست شما را در دو صفحه جدا می‌کند.

برای اینکه پست‌های شما در صفحات بیشتر انتشار پیداکرده و جدا شوند می‌توانید این برچسب ها را دوباره به نوشته خود اضافه کنید.

این ویژگی برای وقتی مناسب می باشد که شما می‌خواهید یک پست طولانی بگذارید و نمی‌خواهید که کاربران شما صفحه را زیادی پایین بکشند. با این کار شما می‌توانید تعداد صفحات موجود را اضافه کنید.

جایگذاری متن‌‌ها، فیلم‌‌ها و تصاویر

زمانی که شما در حال نوشتن مطلب در وردپرس هستید این امکان را دارید که از طریق گزینه افزودن، لینک و یا URL دلخواه خود را در این قسمت وارد کنید. به این صورت شما امکان این را دارید که ویدئو و یا پست مربوط به این موضوع را به‌صورت آنلاین مشاهده نمایید. این لینک‌ها قابلیت این را دارند که به شبکه‌های پرطرفدار مانند اینستاگرام، دریتر و… متصل شوند.

از نسخه 4.4 وردپرس به بعد همه سایت‌های وردپرس دارای سرویس ارائه oEmbedشده‌اند. این به این معنا است که شما به‌راحتی می‌توانید از سایت‌های دیگر وردپرس URL را الحاق کنید تا وردپرس آن پست را برای شما جایگذاری کند.

تنظیمات مخفی صفحه در وردپرس برای طراحی سایت صرافی

وردپرس یک صفحه مدیریت پنهان برای تنظیمات وبلاگ شما دارد؛ این صفحه مخفی است. چراکه کاربران شما می‌توانند به‌راحتی آن‌ها را به هم بریزند. به خاطر همین شما نباید از آن استفاده کنید، ولی شما باید حتماً آن را چک کنید. شما امکان این را دارید برای انجام این کار از این URL استفاده کنید: http://example.com/wp-admin/options.php

البته به شما پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که با این تنظیمات آشنایی نداشته و روش کار با آن را نمی‌دانید به آن دست نزنید. چراکه هنگام کار با آن باید بسیار دقت کنید. شما می‌توانید کلیه تنظیمات سایت خود را مانند بستن دیدگاه‌ها و… را در این قسمت مشاهده کنید.

کدهای میان بر کیبوردی به شما کمک می‌‌کند سریع‌‌تر بنویسید

بیشتر کاربران وردپرس روی نوشتن محتوا بیشتر از چیزهای دیگر وقت می‌گذارند و نوشته‌های وردپرس برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر وردپرس برای بهبود امکانات نوشتن تلاش می‌کند و درحال‌توسعه این امکانات است.

وردپریس کدهای میانبری دارد که به شما کمک می‌کند سریع‌تر بنویسد و به‌راحتی بتوانید مطالب خود را در سایت نوشته و آن‌ها را برای کاربران خود منتشر کنید. وردپرس به همراه یک محدوده طولانی از کلیدهای میانبر صفحه‌کلید ارائه‌شده و دائما در حال آپدیت و گسترش است.

معایب طراحی سایت صرافی با وردپرس

هزینه‌ بالای نگهداری

اگر قالب‌ها و پلاگین‌های موجود نیازهای شما را برطرف نمی‌کنند و نیاز دارید تا از یک برنامه‌نویس برای افزودن ویژگی‌های دلخواه به سایت خود کمک بگیرید، برای شما هزینه های بسیار بالایی خواهد داشت.

هنگام به‌روز‌رسانی‌های وردپرس، قالب‌ها و پلاگین‌ها نیز ممکن است مشکلات و ناسازگاری‌هایی به وجود بیاید که اگر در این زمینه حرفه‌ای نباشید باید از فردی که متخصص وردپرس می باشد کمک بگیرید.

آسیب‌پذیری

به علت متن باز بودن وردپرس، کدهای آن در دسترس همه‌ی افراد قرار دارد و در صورتی که فردی بتواند رخنه‌ای در آن پیدا کند، به راحتی می‌تواند میلیون‌ها سایت را هک کند. البته این توانایی مختص برنامه‌نویسان حرفه‌ای و باتجربه است که سال‌ها با این سیستم کار کرده و با کدهای آن آشنایی دارند.

به همین دلیل پیشنهاد می‌شود همیشه وردپرس خود را به‌روزرسانی کنید تا از آسیب‌های ناشی از سیستم‌های قدیمی در امان باشید.

اصلاحات

با توجه به این که برای استفاده از وردپرس هیچ گونه نیازی به برنامه نویسی ندارید اما برای ویرایش و اعمال اصلاحات در سایت خود به آشنایی با PHP احتیاج دارید و باید بتوانید کد ها را تغییر دهید.

افزونه های زیاد

با وجود این که تعداد زیاد افزونه ها و تنوع آن ها یک مزیت بسیار بزرگ به حساب می آید ، تعداد زیاد آن ها می تواند به شما و سایتتان آسیب بزند. بزرگترین تاثیر تعداد زیاد افزونه ها بر روی یک سایت می تواند کاهش سرعت و کند شدن سرعت بارگذاری باشد که برای کاربران آزار دهنده است.

همچنین برای استفاده از امکانات شما مجبور به استفاده از افزونه ها هستید و انتخاب افزونه ی مناسب برای هر نیاز می تواند کار دشواری باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran