درباره طراحی سایت صفر تا صد

در جهان امروزی داشتن یک وب سایت درجه یک و بهینه شده از اصلی ترین موارد مارکتینگ و افزایش فروش محصولاته ، به همین علت در مجموعه سئو تهران تصمیم گرفتیم طراحی سایت صفر تا صد را خدمت شما به صورت خلاصه ارائه کنیم ، امیدوارم از این مقاله لذت ببرید.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

هدف از آموزش طراحی سایت صفر تا صد

قبل از توضیح درباره ی طراحی سایت صفر تا صد ، آن را با مثالی به شما توضیح می دهیم.اگر شما فروشنده و توزیع کننده کالا هستید می توانید زیاد ترین بهره را از وب سایت خود ببرید که این کار به مراتب کم قیمت تر و نتیجه بخش تر از شیوه های گذشته و مبلغ زیاد بازاریابیست.

در این شیوه شما محدودیت زمانی و موقعیتی ندارید و یک فروشگاه آنلاین شبانه روزی و بازار فروشی به اندازه شهر ،استان و کشور خود دارید که سبب توسعه هروزه مشتریان و زیاد شدن سود دهی خدمات اقتصادی شما خواهد بود.همراه ما در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت صفر تا صد باشید.

یک وب سایت خوب به شما این کارایی را می دهد که بروز ترین کالا ها را به دنبال مشخصات کامل و عکس در کمترین وقت ممکن در اختیار کاربر قرار دهید و به سرعت از رقبای خود سبقت بگیرید.بهره گیری از نظر های خاص و بروز شما را در طراحی کردن سایت و موفق تر کمک خواهد کرد.

البته انتخاب و تحلیل ریزبینانه شرکت طراحی سایت کاری است مهم که در رسیدن به مقصود مطلوب اثرگذار تر است.طراحی سایت به کارایی ساخت و درست کردن صفحات وب بیان می‌ شود.در شروع ، سایت های وب با کُدهای راحت HTMLنوشته می ‌شدند، مدلی از زبان کُدنویسی که ساختار راحتی به وب‌گاه‌ ها می ‌داد.

دارای سرتیتر و پاراگراف، و کارایی پیوند دادن به صفحه ‌های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با شیوه های دیگر، این روش جدید و مختلفی بود که کاربران به راحتی می ‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌ه ای پیوند خورده را باز کنند.ما را در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت صفر تا صد همراهی نمایید.

وبسایت یا تارنما

وبسایت یا تارنما گروهی از فایل های متفاوت که شامل  عکس ها، متن ها و یا فایل های برنامه نویسی شده است که به مفهومی بخصوص به صورت اساسی با هم ارتباط داشته اند.

این فایل ها روی یک رایانه میزبان یا سرور جای می‌ گیرند و با یک اسم دامنه مشترک بازیابی می ‌شوند. یکی از پر اهمیت ترین سرویس ‌های وب، ایمیل است.

سایت های پویای اساسی هستند که چند مقصود ویژه را در یک سایت جستجو می ‌کنند به گونه دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به مقصود ویژه در کنار هم جای گرفته‌ اند را می شود پرتال نام گذاری کرد. به عنوان نمونه مقاله طراحی سایت پرتال خبری می ‌تواند از چند سایت داینامیک صورت گرفته باشد.

که هر کدام امکانات بخصوصی مانند عضو گیری، منتشر کردن اخبار، منتشر کردن عکس ها، نظر سنجی و … را در اختیار مدیران آن بگذارد. همه خصوصیت  ها یک سایت پویا می ‌تواند در یک پرتال همچنین صدق کند.

سایت های مجهز به سیستم اداره محتوا : سایتهای مجهز به سیستم ادراه محتوا که در لغت به CMS که مخفف Content Management System است معروف هستند، وبسایت هایی از مدل پرتال ها یا سایت های پویا هستند که برای مصارف بخصوص بواسطه طراحان تخصصی و یا شرکت های طراحی تخصصص بوجود می آورند.

همه مزایا و معایب مرتبط به سایت های پویا در مورد سایت های مجهز به سیستم اداره محتوا پذیرفته می شود.البته در گمان داشته باشید که سایت های پویا و پرتال ها همچنین مجهز به سیستم اداره محتوا هستند ولی آنچه که در CMSها مختلف است طراحی آنه ا و سیستم های اداره محتوای آن ها برای مصارف ویژه است.

از فواید سیستم های اداره محتوا نسبت به دیگر سایت های داینامیک می شود به فعال بودن و اصولی بودن آن ها اشاره کرد. از این جهت برخی این گونه از سایت ها در کمتر از ۳ روز کاری دارای نصب و به کار بردن هستند.طراحی سایتهای CMS مانند یک خط تولید محصول است.

و از آنجا که طراح باید نمونه‌های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ و امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد موثر می‌کند. همراه ما در محتوای طراحی سایت باشید.

برای درست کردن یک سایت از کجا آغاز کنیم؟

برای درست کردن سایت باید سه مرحله را بگذرانید: طراحی کردن سایت، خرید دامین و اجاره سرور ،  مناسب ترین کار این است که یک شرکت طراحی سایت معتبر بیابید و فعالیت را به آن‌ ها بسپارید.

این شرکت‌ ها، برای انتخاب مدل سایت به شما مشاوره می‌‌ دهند و پس از عقد قرارداد، سایت را با اهمیت به خصوصیت های خواسته‌ شده برایتان طراحی می ‌کنند. دقت کنید که شرکت درست انتخاب کنید و با پیشنهاد های الکی وسوسه نشوید!

در مرحله پس از آن باید برای خرید دامین اقدام کنید. این فعالیت را می‌‌ توانید فردی انجام دهید ولی خوب است آن را به شرکت بسپارید. ریزه‌ کاری‌های بیشتری در این حوزه موجود است و خوب است بواسطه اشخاص باتجربه انجام شود.اجاره سرور پایان مرحله درست کردن سایت است. مفهوم از سرور رایانه ای است که سایت شما روی آن نصب می‌‌ شود.

برای اجاره سرور به دو گونه می ‌توانید اقدام کنید:اجاره سرور مختص که در آن تمام منابع سرور در اختیار یک کاربر است. قیمت های سرور ویژه خیلی زیاد است و برای سازمان ‌هایی با بودجه‌ های لازم خوب است.

موارد پر اهمیت در مورد درست کردن سایت

 • پیش از اقدام به درست کردن سایت، کمی در این حوزه تحقیق کنید. شیوه ها و ابزارهای متفاوت را شناسایی کنید تا بتوانید از کلاه ‌برداری ‌های ممکن جلوگیری کنید.
 • تبلیغات زیادی در حوزه طراحی سایت موجود است. از فعالیت شرکت‌ های معتبر به کار ببرید و پیش از عقد قرارداد مدل کار ها و سابقه شرکت را ارزیابی کنید.
 • از گروه طراحی خواستار باشید که دامین را به اسم فرد شما یا شرکت‌ تان ثبت کنند.
 • گول هزینه های خیلی پایین را نخورید به دلیل آن که احتمال دارد کار بی‌کیفیتی تحویل بگیرید. هزینه های خیلی بالا همچنین منطقی نیستند و الزاما به کیفیت مناسبی سبب نمی ‌شوند. هزینه های معروف را می ‌توانید با ارزیابی و تحقیق شناسایی کنید.
 • بعد از طراحی سایت، باید تبلیغات را آغاز کنید. سایتی که فردی آن را مشاهده نکند، به چه درد می‌ خورد!؟

در این مقاله طراحی سایت به ارزیابی معنای سایت یا وب‌سایت پرداختیم و قسمت های آن را ارزیابی کردیم. حالا با اهمیت به مطالبی که بیان شد می ‌توانید تصمیم بگیرید که برای کسب‌وکار شما مناسب ترین نوع سایت چیست و برای درست کردن آن باید از کجا آغاز کنید. از یاد نبرید که سایت معرف شما است و اگر طراحی خوبی نداشته باشد و تجربه مناسبی برای کاربران رقم نزند، به ضررتان خواهد بود.

مراحل طراحی وب سایت چگونه است؟

در دنیای اکنون با عوض شدن راه بسیاری از کسب ‌و کار های سنتی به دلیل پبشرفت کسب‌ و کار های آنلاین، بازار فعالیت‌ هایی مانند طراحی سایت رونق بیشتر رخ داده است، ولی چطور انجام دادن طراحی وب ‌سایت، مراحل آن، این که از کجا و چگونه شروع شود، همینطور وضعیت طراحی وب و اندازه قیمت های آن از جمله نکاتی است که باید مورد اهمیت جای گیرد.

در مقاله طراحی سایت صفر تا صد ضمن جواب به پرسش ها ، معنای طراحی سایت، و مراحل طراحی یک سایت مناسب را ارزیابی خواهیم کرد.همانگونه که گفته شد در این مقاله، طراحی وب سایت به مفهوم طراحی، ساخت و درست کردن یک وب‌سایت یا استفاده بهینه یک سایت قدیمی در بستر اینترنت است.وب دیزاین دارای 4 مرحله اصلی است که در ادامه هر یک را توضیح می‌ دهیم.

مرحله اول: طراحی وایر فریم

اول با دقت به نوع سایت و احتیاج مشتری، یک دید کلی از سایت طراحی می‌ کنیم. این دید دارای یک نقشه اصولی از صفحات سایت و معین کردن جایگاه و چیدمان المان‌ ها و عناصر متفاوت است. این مرحله از طراحی کردن وب سایت «طراحی وایرفریم» اسم دارد.

مرحله دوم: طراحی گرافیک سایت

بعد از معین شدن مکان جای گیری عناصر سایت، باید سایت را طراحی کنیم. در این مرحله با دقت به نوع کسب ‌‌و کار آنلاین و با به کار بردن از نرم‌افزار های ویژه رنگ ‌بندی و گرافیک سایت طراحی می‌ شود.

مرحله سوم: کدنویسی و برنامه‌نویسی

با اهمیت به سایت طراحی شده و احتیاج مشتری، در این مرحله می شود از شیوه های متفاوتی برای اداره سایت به کار برد. سیستم‌ های اداره محتوا مثل وردپرس و یا طراحی یک فریم ورک مختص برنامه‌نویسی. قصد داشتن در این قسمت براساس مبلغ ها و احتیاج مشتری انجام می‌ گیرد.

مرحله چهارم: راه‌اندازی سایت

بعد از انجام سوم مرحله پیش، به درست کردن سایت در بستر جهانی اینترنت می‌ پردازیم. در این مرحله بعد از استفاده یک «هاست» و «اسم دامنه مناسب»، سایت را پیکربندی کرده و در دسترس عموم جای می‌ دهیم.ما را در مقاله ی طراحی سایت همراهی نمایید.

وظایف یک طراح سایت به این وابسته است که مسئولیت طراحی و درست کردن کدام بخش سایت را بر عهده دارد. برای درست کردن یک سایت تخصصی، به دو گروه یا دو فرد احتیاج است.

یک گروه برای طراحی مدل و ظاهر سایت و یک گروه برای طراحی کد های سرور و کد هایی که برای مخاطبان قابل مشاهده نیستند.

برای طراحی سایت از کجا آغاز کنیم

پر اهمیت ترین علل در تبدیل شدن به یک طراح سایت تخصصی، همه گیری مفاهیم اولیه و بعد بدست آوردن تجربه است. مناسب ترین مرجع در حوزه آموختن طراحی وب، می‌ تواند یادگیری های پروژه محور در حوزه طراحی سایت باشد.

با انجام پروژه‌ های متفاوت زمان آموزش، می‌ توانید تجربه‌ نخست را در حوزه پیشرفت و آنلاین کردن یک سایت را کسب کنید.

در ادامه مقاله طراحی سایت به طور مرحله به مرحله شرح می‌ دهیم که برای تغییر یافتن به یک طراح سایت تخصصی چه مراحلی را باید گذارند .

قدم اول: فراگیری زبان HTML

به آن «زبان علامت گذاری ابرمتن» می‌ گویند. از زبان HTML برای بوجود آوردن بدنه اصلی و ساختار اصولی صفحات وب به کار برده می‌ شود. این زبان با تگ‌ (گروه بندی و برچسب‌گذاری‌در عرضه مطالب سایت) فعالیت می‌ کند و این تگ‌ ها هستند که معین می‌ کنند در صفحه وب از چه عللی به کار برده شده است.

قدم دوم: فراگیری زبان CSS

دومین گام برای فردی که هدف دارد به طراحی سایت بپردازد، به کار بردن از زبان . این زبان به مفهوم زیباسازی و مدل دهی به صفحات وب، عملکرد دارد. به یاری CSS می‌ توانید ویژگی هایی مانند رنگ‌، فونت‌، انداره، سایز، شیوه چیدمان عناصر و… را در صفحه وب معین کنید.

قدم سوم: فراگیری زبان جاوا اسکریپت

با مسلط بودن به زبان‌ های HTML و CSS، توانا به طراحی کردن صفحات وب ایستا خواهید بود. ولی اکنون مخاطبان بیشتر از سایت‌ های تعاملی و فعال استقبال می‌ کنند.

جاوا اسکریپت، از مورد علاقه ترین زبان‌ های برنامه‌نویسی برای فعال کردن سایت به حساب می‌ رود که از روش های متفاوت برنامه نویسی پشتیبانی می‌ کند. از این زبان می شود برای برنامه نویسی جهت سرور ، اپلیکیشن‌ های گوشی، بازی و اپلیکیشن‌ های دسکتاپ به کار برد.

قدم چهارم: فراگیری یک زبان برنامه‌نویسی سمت سرور مانند PHP

برنامه نویسان وب به دو گروه بخش بندی می‌ شوند:

 • برنامه‌نویسان سمت مخاطب؛ به طراحی شکل سایت می‌ پردازند
 • برنامه‌نویسان سمت سرور: به آماده سازی منطق سایت می‌ پردازند

برای دارا بودن سایتی پر فایده و سودمند، صرف داشتن طراحی جذاب کافی نیست، سایت‌ ها علاوه‌بر فرم و جذابیت، احتیاج به محتوای درست و کارآمد هم هستند.

سایت‌ ها باید به شیوه ای طراحی شوند که احتیاج های مخاطبان را به طور صحیحی اجرا کنند.ما را در مقاله ی طراحی سایت صفر تا صد دنبال نمایید.

در پروژه‌ های عظیم زیر نظر وب به کار بردن از یک زبان سمت سرور مهم است. مهم بودن به کار بردن از یک زبان برنامه‌نویسی وقتی به درستی معین می‌ شود که خواستاریم بین کاربر، پایگاه داده و سرور ارتباط داشته باشیم.

با فراگیریphpمی‌ توانید اسکریپت‌هایی برای گرفتن اطلاعات از مخاطبان بنویسید و پس از پردازش این اطلاعات، آن‌ ها را به مخاطب برگردانید.

وضعیت طراحی سایت

علاوه‌ بر نکاتی که در بالا مقاله طراحی سایت به آن ها اشاره شده، وضعیت طراحی وب سایت، همچنین از نکات پر اهمیتی است که باید مورد اهمیت قرار گیرد. درست کردن یک سایت همچنین درست مثل راه‌اندازی یک فروشگاه است و باید برای آن محیط، اسم مناسب، مدیر و… در نظر گرفت. درست کردن یک سایت موفق احتیاج به 4 قسمت اصلی دارد که دارای نکات زیر است:

 • انتخاب اسم دامنه مناسب
 • هاست
 • طراحی قالب جذاب و کاربردی
 • سیستم اداره و کنترل سایت

آدرس سایت صورت سالانه یا پنج ساله اجاره داده می‌ شود و تا وقتی که اجاره‌ بهارا پرداخت کنید، متعلق به شما خواهد بود. درصورت پرهیز از پرداخت اجاره‌بها، دامنه سایت آزاد شده و درخواست کننده دیگری می‌ تواند مالک آن شود.هرچند در نگاه نخست، پردازش طراحی وب سایت، دشوار و طولانی به گمان می‌ رسد.

و موفقیت در آن احتیاج به فراگیری مهارت‌ های بخصوصی است، ولی وصتی که با شیرینی این کار شناخت پیدا کنید و با انگیزه به آن ادامه دهید، اندازه مدت کمی به جایگاه قابل پذیرفتن خواهید رسید. در این مقاله طراحی سایت تلاش کردیم ضمن گفتن مراحل، اساس و قدم های طراحی سایت، قیمت های تقریبی آن را همچنین مورد ارزیابی قرار دهیم.

طراحی کردن یک وب سایت عالی

ممکن است شما که در حال مطالعه‌ ی مقاله طراحی سایت هستید و از جمله اشخاصی باشید که طراحی کردن وبسایت را علاقه دارید و بدانید یک وبسایت چطور بوجود می آید.

همانگونه که اطلاع دارید قیمت طراحی یک سایت مناسب خیلی زیاد است اما اگر خودتان مراحل بوجود آوردن یک وبسایت را اطلاع داشته باشید می‌ توانید به دلخواه خود سایت مورد نظرتان را درست کرده و آغاز به بدست آوردن درآمد از آن کنید.

اکنون در کشور ما همچنین تجارت الکترونیک به طور جدی‌تر دنبال می‌شود و اشخاص بیشتری علاقه‌مندند کسب ‌و‌ کار خود را به طور اینترنتی درست کنند، به جرئت می‌ توان در مقاله طراحی سایت بیان کرد نخستین گام برای آغاز تجارت الکترونیک حقیقی، دارا بودن یک وبسایت است.

در در این مقاله می خواهیم شیوه و روش طراحی کردن یک وبسایت را از نظر کلی باهم ارزیابی کرده و یک الگوی ذهنی از این کار به شما عرضه دهیم، بعد از مطالعه‌ی این مقاله طراحی سایت می‌ توانید راه خود را پیدا کرده و به دنبال راه های مورد نظر و حرفه ای برای درست کردن یک وبسایت بروید.

فریم‌ ورک چیست ؟

فریم ‌ورک یا “چهارچوب” در اصطلاح گروهی آماده از کلاس‌ ها، کد ها و توابع برنامه‌ نویسی است که در نوع یک پکیج عرضه می‌ شود و در طراحی پروژه‌ های نرم‌ افزاری به یاری برنامه‌نویسان می‌ آید.در وافع زمانی که شما از فریم‌ورک‌ها به کار می برید کد ها از پیش نوشته‌شده و آماده هستند.

و فقط کافیست براساس قوانین ویژه (دایکیومنت‌های آن فریم‌ورک) کدها را در کنار هم جای داده و از آن‌ها به کار ببرید .همواره در پروسه طراحی پروژه‌ هایی در سطح استاندارد برای بالا بردن سرعت و بهتر کردن عملکرد کار از فریم‌ورک‌ها به کار می بریم، از مشهور ترین فریم‌ورک‌های مرتبط به HTML و CSS می‌ توان به بوت‌استرپ (Bootstrap) اشاره کرد.

با به کار بردن از فریم ‌ورک‌ های آماده می شود به سرعت کد های خود را ارتقا داده و یک صفحه‌ی وب را بوجود آورید، خوب است اطلاع داشته باشید اشخاص تخصصی فقط در چند ساعت ظاهر اساسی یک سایت را با به کار بردن از فریم‌ ورک‌ های وجود داشته طراحی و آماده سازی می‌ کنند!

اکیدا به شما سفارش می کنیم اگر جدیدا مشغول به کار هستید به به هیچ عنوان سوی استفاده از فریم ‌ورک‌ های آماده نروید، به دلیل آن که برای به کار بردن از آن‌ ها همچنین باید در اول با اصول کلی کار شناخت پیدا کنید، به کار بردن از فریم‌ورک‌ها در اول کار نه‌ فقط سبب گیجی بیشتر شما خواهد شد بلکه مانع از آموختن درستتان همچنین می‌ شود برای ادامه مطلب طراحی سایت صفر تا صد با سئو تهران همراه باشید.

بعد از آن که اصول کلی کار با HTML و CSS را یاد گرفتید می‌ توانید به دنبال آموختن یک فریم‌ورک رفته و در آن مهارت بیابید.البته اگر هدف بوجود آوردن یک سایت خارق العاده را دارید به کار بردن از فریم‌ورک‌ ها چندان سفارش نمی‌ شود، به دلیل آن که اشخاص زیادی از آن‌ ها استفاده می‌کنند و همین عنوان سبب ایجاد سایت‌ هایی با شکل یکنواخت و تکراری در محیط وب شده است.

کتابخانه چیست؟

به زبان راحت معنای کتابخانه همچنین تقریبا مشابه به فریم‌ورک است. در واقع کتابخانه‌ های برنامه ‌نویسی گروهی از کلاس‌ ها و توابع آماده هستند که به طور یکجا جمع شده و برنامه ‌نویسان آن‌ها را مورد کاربرد قرار می‌ دهند، مشهور ترین کتابخانه ‌ی وجود داشته برای جاوا اسکریپت jQuery اسم دارد.با ما در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت همراه باشید.

شما می‌ توانید با به کار بردن از آن به توابع مختلف و بیشتری از JavaScript دسترسی داشته و آن‌ ها را در وبسایت خود به کار ببرید.به صورت کلی مقاله طراحی سایت فریم‌ ورک‌ها و کتابخانه‌ های متفاوت به وجود آمدند تا پردازش طراحی و برنامه ‌نویسی را بهتر بخشیده و سرعت کار را بالا بردند.

هرچند همانگونه که قبل تر گفتیم شما باید تلاش کنید در اول تا اندازه ای با معنای کلی طراحی سایت آشنا شده و بعد به استفاده از این نکات بپردازید.

تا به اینجای کار حدودا با همه اصول کلی طراحی فرانت‌اند یک وبسایت شناخت پیدا کردیم، با دانستن نکات بیان شده در بالا شما تقریبا توانا به طراحی هر مدل وبسایت استاتیکی خواهید بود.

اگر توجه کرده باشید از لغت استاتیک به کار برده ایم ، گروه بندی دیگری که می‌ توان برای یک وبسایت در نظر داشت استاتیک و داینامیک بودن آن است.همراه ما در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت صفر تا صد باشید.

طراحی واکنش‌ گرا چیست؟

تا چند سال قبل تلفن‌ های هوشمند و تبلت‌ها همه گیر نشده بودند و اشخاص فقط با به کار بردن از رایانه هایشان به گشت و گذار در اینترنت می‌پرداختند، ولی اکنون حجم زیادی از مخاطبان یک وبسایت از تلفن‌ های همراهشان به جستجو در اینترنت می‌ پردازند.

در نتیجه وبسایت شما باید مدلی طراحی شود که مخاطب به آسانی توانا به دیدن محتوا در دستگاه‌ هایی با صفحه‌ نمایش کوچک‌تر همچنین باشد، یکی از روش هایی که می‌ توانید این خصوصیت را در صفحات سایت خود ممکن پذیر کنید به کار بردن از طراحی وب ریسپانسیو یا واکنشگرا است.

در این روش صفحات وب به تناسب اندازه نمایشگر دستگاه تغییر مدل می‌ دهند و به مدلی نشان داده می‌ شوند که محتوای سایت به درستی قابل تماشا و به کار بردن خواهد بود.

به زبان راحت، هاست به محیطی در یک سرور اطلاق می‌ شود که شما توانایی دارید اطلاعات و فایل‌ های سایت خود را در آن بارگزاری و نگهداری کنید.

هاست‌ ها به طور ماهیانه یا سالیانه نیاز به تمدید دارند و اگر قیمتی آن را نپردازید دسترسی شما از هاست قطع خواهد شد و دیگر مخاطبان قادر به دیدن سایتتان نخواهند بود.شرکت‌ های عرضه دهنده خیلی بیشتری برای خرید هاست در ایران خدمات انجام می دهند.

زمانی که هدف دیدن سایتی را داشته باشید فقط کافیست آدرس آن را در مرورگرتان تایپ کنید، این آدرس را دامنه نامگداری کرده اند، به عنوان نمونه Google.com دامنه‌ی وبسایت گوگل است و seo_tehran.ir دامنه‌ی وبسایت سئو تهران در حقیقت دامنه هویت و نشان تجاری یک وبسایت است.

پس خوب است در انتخاب دامنه ‌ی سایت خود توجه کرده و یک اسم مناسب برای سایتتان انتخاب کنید.برای دریافت دامنه همچنین باید به طور سالیانه هزینه ای را پرداخت کنید که با اهمیت به نوع پسوند دامنه مختلف است همواره شرکت‌ های عرضه دهنده خدمات هاستینگ، دامنه هم عرضه می‌کنند، در نتیجه مقاله طراحی سایت برای خرید دامنه همچنین می‌توانید از راه همان شرکتی که هاست می‌خرید اقدام کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran