درباره طراحی سایت صنعتی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت صنعتی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین متخصصین سئو سایت در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

مفهوم طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی بر اساس استراتژی و اهداف معین پیش روی واحد های صنعتی فعال و کارخانه شما بنا نهاده گردیده است. به نحوی که همراستا با فعالیت مجموعه صنعتی شما، در جهان پهناور اینترنت هم وب سایتتان در راستای ارائه خدمات مناسب تر و برتر به مشتریان و هم معرفی همه جهته محصولات تولیدی به اشخاصی که هنوز شما را به شکل دقیق نمی شناسند و در آخر فروش بیشتر رخ می گشاید.

دائما به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که طراحی سایت صنعتی ، معیارهای رشد و پیروزی در بازار از جمله سرعت بیشتر شدن و افزایش مشتریان، بالا رفتن حجم انتخاب کالا های تولیدی شما از بین کالای تولیدی شبیه دیگر شرکت ها، بیشتر شدن اندازه شهرت و وسعت جغرافیایی توزیع محصولات را به شکل یکجا نصیبتان خواهد کرد.

پیش از ورود به مبحث در زمینه شاخصه های مختلف طراحی سایت صنعتی تاکید بر این مبحث بسیار دارای اهمیت ویژه است که طراحی سایت صنعتی به مانند کلیه حرفه های دیگر در جهان مدرن احتیاج به تخصص های اساسی خود را دارد.

در نتیجه فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت صنعتی حرفه ای و طراحی سایت تخصصی شرکتی را  واقف شوید و با دید بهتری اقدام به طراحی سایت صنعتی خود خواهید کرد.

طراحی سایت صنعتی و متد های نوین فروش

در زمان های پیشین به علت کم بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک ساخته، مبحث فروش به سادگی انجام می گرفت به این دلیل که مشتریان در بین انبوه محصولات مانند و برندهای متفاوت سر در گم نباشند و گاه به عقیده خود و گاه در مواردی از روش تبلیغات گفتاری، محصولی را برگزیده و می خریدند.

برای بیان مبحث پروسه طراحی سایت صنعتی یک مقایسه ریز کفایت می کند. پروسه طراحی سایت صنعتی چنین سایتی به وضوح با پروسه طراحی سایت فروشگاهی تفاوت دارد و اقتضاعات مخصوص خود را دارد.

اندک اندک با پیشرفت تجهیزات صنعتی و بیشتر شدن تعداد تولیدکنندگان ، رقابت در میان آنها بوجود آمده و کار مشتریان نیز مشکل گردید چرا که بایستی از میان انبوه برندهای یک کالای یکی، فقط یک مورد را برگزینند از این جهت امر تبلیغات و بازاریابی هم شکل های مختلفی به خود گرفت.

بازاریابی از روش رسانه های نوشتاری و صوتی و تصویری، بازاریابی تکمیلی، بازاریابی تخصصی همه و همه تاکتیک هایی بودند که در مبحث تجارت بکار گرفته شدند تا مقدار فروش را بالا ببرند.

در حال حاضر در قرن کنونی تار و پودهای تجارت و بازاریابی به وضعیت سنتی از هم گسیخته گردید و تجارت و کسب و کار از میدان زمان و مکان خارج گردید و این با فناوری اطلاعات و صنعت کامپیوتری میسر شده است.

طراحی سایت صنعتی ، حضور دائمی واحد تولیدی را در میان مشتریان فراهم خواهم نمود و ارائه آگاهی در زمینه محصولات قبلی و معرفی محصولات اخیر را به سرعت بازده می بخشد و بازاریابی تحت وب را به منصه ظهور خواهد نشاند.

طراحی سایت صنعتی وابستگی بالایی به صنعت خاصی که در آن فعالیت می نمایند دارد. به عنوان نمونه طراحی سایت صنعتی برای صنایع چوبب شرایط مخصوص خود را دارد و طراحی سایت در زمینه صنایع چوب کمی با طراحی سایت صنعتی برای صنایع پزشکی متفاوت خواهد بود.

اجزای مختلف طراحی سایت صنعتی

از بخش های متفاوت که در طراحی سایت صنعتی اجرا و در سایت پیاده سازی می گردد می توان موارد زیر اشاره نمود، البته ناگفته نباشد که این موارد به شکل کلی بوده و با توجه به شاخه فعالیت هر شرکت یا مجموعه صنعتی، اجزای دیگری هم قابل افزوده شدن دارد :

۱ )  تاریخچه پیشین و معرفی کارخانه یا واحد تولیدی

۲ )  معرفی خدمات شرکت

۳ ) استانداردهای تخصصی و گواهینانمه و سرتیفکت های بین المللی

۴ )  قسمت محصولات به همراه عکس و مشخصات  فنی و ویژگی های مخصوص محصولات

۵ ) انجام طبقه بندی بین کالاها و زیرشاخه بندی مختلف

۶ ) نمایش محصولات مانند و مقایسه دقیق بین آنها

۷ ) اطلاعات کامل تماس و آدرس شرکت شما

۸ ) مقالات تخصصی و اخبار جدید با فعالیت شرکت

۹ )  لیست کامل نمایندگی ها و امکانات پس از فروش محصولات

۱۰) گالری عکس ها و تیزر تخصصی برای نمایش بخش های متفاوت کارخانه و خطوط تولیدی

۱۱) معرفی کردن پروژه های اخیر در دست اجرا و معرفی نمدن پروژه ها و محصولات بعدی

۱۲) پایگاه باشگاه مشتریان و هواداران شرکت

۱۳) قسمت ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از کاربران

۱۴) ارائه نمودن انواع سرویس پشتیبانی آنلاین به خریداران شرکت

طراحی سایت صنعتی و صادرات محصولات

بودن مزیت های فراوان و پتانسیل های صنعتی و تولیدی ایران عزیز اعم از وجود مجموعه های صنعتی بزرگ و کوچک، صنایع سوختی و گاز، معادن نفتی، صنایع غذایی و نوشیدنی، قطعه بندی و مجموعه ساخت خودرو، صنایع مختلف کشاورزی و شیلات، چرمی ، صنایع دستی و … همه باعث شده اند تا کشور ما از جهت صنعتی رتبه سی و پنجم دنیا را به خود اختصاص دهد.

برای استفاده مناسب از از این ظرفیت های عظیم و گشترده و همچنین راهیابی گسترده به بازرهای دنیا و رونق صادرات، بایستی همراه با متد های جدید فروش و صادرات دیگر کشورها فعالیت تخصصی نمود.

از این جهت طراحی سایت صنعتی چند زبانه برای معرفی نمودن کالاها و محصولات مجموعه شما به بازار کشورهای دیگر و اروپایی و ایجاد فضای فروش آنلاین برای آنها مساله ای لازم و اجتناب ناپذیر خواهد بود چرا که با داشتن فضایی منسجم در دنیای اینترنت، علاوه بر بیشتر شدن وجهه صنعتی ایران عزیز گام های بزرگ رشد و شکوفایی و گسترش کارخانه های مختلف و واحدهای تولیدی کشور هم شتاب بیشتری خواهد گرفت.

همچنین درحال حاضر صحبت بر سر مفهوم بهینه سازی سایت متعدد شده است. مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران نیز به شکل کاملا تخصصی به این مبحث توجه ویژه دارد.

سئو سایت ها با فعالیت های های متفاوت بر اساس الگوریتم های گوگل بسیار حائز اهمیت است بدین دلیل که از این روش آمار بازدید و ترافیک طراحی سایت صنعتی بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین حواهد شد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت صنعتی به این اصل پر اهمیت توجه ویژه دارد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران، پیشتاز در طراحی و اجرای وب سایت های صنعتی و کارخانجات

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با به پشتوانه وسیع دانش و تجربه ی متخصصین و برنامه نویسان خود، احتیاجات و نیازهای کارخانه ها و شرکت های تولیدی و مجموعه های صنعتی  را شناسایی کرده و با توجه به مدل فعالیت آنها و همگام با اهداف مشخص آنها، اقدام به اجرا و پیاده سازی طراحی سایت صنعتی نموده و با بهینه سازی و سئو و افزایش رتبه و جایگاه ها این نوع سایت ها در موتورهای جستجوگر مطرح مثل گوگل ، افتخار همکاری درخشان با شرکت های صنعتی و تولیدی مطرح را دارد.

در همین راستا جهت مشاوره و  داشتن طراحی سایت صنعتی حرفه ای با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نکته پر اهمیت دیگر این است که کلیه مشاغل در جهان مدرن امروز دقیقا شبیه به هر واحد تجاری نیاز به طراحی سایت صنعتی خواهند داشت.

به عنوان نمونه مشاغل سنتی مانند صنایع چوب یا تولید چرم  و مشاغل جدیدی مثل بیمه و بورس یا مجموعه های فعال در عمران و ساخت و ساز ایران ( طراحی تخصصی سایت عمرانی) هم احتیاج به طراحی سایت خواهند داشت.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران می تواند به شما در هر بیزنس و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت صنعتی را ارائه کند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran