دیزاین سایت فروشگاهی با وردپرس با ۷ گام ساده

از آنجا که این روز ها در مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس به یک نرم افزار تمام گیر برای دیزاین وب سایت تبدیل شده است، فروشگاه اینترنتی وردپرس همچنین طرفداران ویژه خود را دارد. به همین سبب، بر آن شدیم تا فواید  پر اهمیت این فروشگاه اینترنتی را به نظر شما علاقمندان برسانیم.

شما با دارا بودن فروشگاه اینترنتی، اندازه فروشِ خود را بالا بردن و کسب و کارتان را زیاد خواهید داد. دیزاین سایت فروشگاهی با وردپرس، می تواند قیمت های شما را در آغاز کار، خیلی پایین بیاورد.گام اول و پیش احتیاج همه کار هایی که در درست کردن فروشگاه اینترنتی در وردپرس باید در جریان بگیرید این است در مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس که؛ باید به سایت‌ های درست کردن فروشگاه  رجوع و درخواست خود را برای درست کردن آن، ثبت کنید.

بیشتر فروشگاه‌ های اینترنتی با برنامه وردپرس درست می‌ شوند. درست کردن فروشگاه اینترنتی با هاست وردپرس، کار چندان دشواری نیست. در ادامه ما به این عنوان بیشتر خواهیم پرداخت.

یادگیری دیزاین فروشگاه اینترنتی با وردپرس تنها با ۷ گام

برای درست کردن فروشگاه اینترنتی وردپرس باید ۷ مرحله زیر که در مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس آمده را انجام دهید :

گام اول : شما باید یک دامنه برای فروشگاه اینترنتی خود منتخب کنید.

در آغاز کار یادگیری درست کردن فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ووکامرس باید یک دامنه برای فروشگاه خود منتخب و بخرید. این دامنه توانایی دارد برای بهبود کارکرد کسب و کار شما خیلی پر فایده باشد. دامنه همان آدرس اینترنتی است که مشخص کننده مدل فعالیت و کسب و کار سایت شما می باشد.

شما باید یک دامنه مناسب با خدمات سایتتان ثبت کنید. همینطور دامنه‌ی انتخابی شما باید راحت باشد تا برای رجوعات پس از آن بتواند در فکر مشتریانتان باقی بماند.

گام دوم : یک‌ هاست برای نگهداری آگاهی های فروشگاه اینترنتی خریداری کنید.

شما بعد از خرید و ثبت دامنه باید به تصور یک انبار داده برای آگاهی های سایتتان باشید. مفهوم از انبار داده، محیطی است که شما توانایی داشته باشد در آن، آگاهی ها و داده ‌های مورد احتیاج فروشگاه خود را ذخیره کنید. این محیط را هاست نام گذاری می کنند.

ولی به گفته مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس که باید درباره خریداری هاست اطلاع داشته باشید که، شما باید به خرید هاستی انجام دهید که شامل کیفیت زیادی باشد و احتیاج های فروشگاه اینترنتی شما را انجام دهد

گام سوم : نرم افزار وردپرس را نصب کنید.

بعد از خرید دامنه و‌ هاست، این دو به هم اتصال می یابند. بعد از اتصال این دو شما حتما نرم افزار وردپرس را نصب کنید. با دقت به مدل هاستی که خریداری می ‌کنید نصب وردپرس مختلف خواهد بود. ولی مراحل نصب برای همه هماهنگ است. اختلافی که احتمال دارد دارا باشند در مدل کنترل پنل هاست است که با فضا گرافیکی مختلف ارائه می ‌شوند.

اگر شما در قبل یک سایت را روی رایانه خود دیزاین کرده ‌اید، توانایی دارید آن را به‌ هاستی که خرید کرده ‌اید انتقال دهید.

گام چهارم : برای فروشگاه اینترنتی خود یک قالب منتخب کنید.

بعد از نصب وردپرس باید یک قالب خوب برای فروشگاه اینترنتی خود منتخب کنید که توانایی داشته باشند به گفته مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس از افزونه WooCommerce برای درست کردن و راه اندازی فروشگاه اینترنتی پشتیبانی کند. شما برای منتخب کردن قالب سایت خود حتما فروشگاه‌ های اینترنتی که کسب و کارشان شبیه به کسب و کار شما هست را، وارسی کنید.

توجه کنید که آن‌ ها مناسب با کسب و کارشان از چه مدل قالب ‌هایی برای درست کردن فروشگاه اینترنتی با وردپرس استفاده می کنند. همینطور از چه کارایی در قالب فروشگاه اینترنتی خود به کار برده اند. بعد از انجام وارسی های لازم، یک قالب مناسب با کسب و کارتان برای فروشگاه اینترنتی خود منتخب کنید. همینطور باید بیان کرد  که قالب باید از خدمات WooCommerce پشتیبانی کند.

ادامه ی مراحل ساخت سایت فروشگاهی

گام پنجم: افزونه WooCommerce را درست کنید.

افزونه فروشگاه ساز ورد پرس، به شما این کارایی را می دهد که انجام به بوجود آوردن فروشگاه اینترنتی با وردپرس کنید. با درست کردن فروشگاه اینترنتی با ووکامرس می توانید در نظر مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس، فروختن هر مدل کالا را که شامل  کالا فیزیکی و یا مقاله و متن های آموختنی دارای دانلود را ارائه دهید. بعد از نصب WooCommerce در وردپرس توانایی دارید تا تنظیمات مرتبط به آن را در فروشگاه اینترنتی خود به طور سفارشی مرتب کنید.

گام ششم: یک درگاه پرداخت اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی خود درست کنید

برای درست کردن درگاه پرداخت اینترنتی باید مدل پرداختی خود را معین کنید. برای این کار باید به دو شیوه زیر در مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس انجام دهید.می ‌توان با رجوع کردن به شرکت ‌های پرداخت اینترنتی، بعد از وارسی وضعیت گرفتن نماد اعتماد الکترونیک کارایی به بستن قرارداد کنید.

شرکت‌ هایی مثل پرداخت بانک سامان کیش، ملت و دیگر چنین خدماتی را در اختیار شما جای می ‌دهند. با درست کردن نماد اعتماد الکترونیک برای فروشگاه اینترنتی خود می شود از پرداخت مستقیم زمان خرید کالا ها در فروشگاه خود استفاده کنید.از درگاه پرداخت اینترنتی واسط به کار ببرید : احتمال دارد به هر علتی موفق به گرفتن نماد اعتماد الکترونیک نشوید، در نتیجه می ‌توانید از درگاه پرداخت آنلاین واسط استفاده کنید.

کاری که شما باید صورت دهید این است که در سایت ‌های هزینه کردن واسط ثبت نام کرده، و کارایی به فرستادن مدارک هویتی خود انجام دهید بعد از تایید هویت شما، باید آدرس سایت فروشگاه آنلاین خود را برای گرفتن درگاه ثبت کنید.

گام هفتم: استفاده بهینه سئو برای WooCommerce و در پی آن بالا رفتن اندازه بازدید و فروش

بعد از درست کردن فروشگاه با وردپرس، زمان آن رسیده تا یک نظارت درست به سایت فروشگاه آنلاین خود داشته باشید. مورد کلیدی در بالا رفتن سئوی سایت شما، مدل محتوایی است که در آن به کار می برید. مطالب مرتبط به کالا ها را به مدلی بیان کنید که اثرگذار باشند.

مشتری با گرفتن آگاهی های درست از کالا و بدست آوردن شناخت لازم از آن، حتما تصمیم به خریداری خواهد گرفت. وقتی که شما جالبیت کالا ها را برای مشتری بیان می ‌کنید، مشتری به خریداری آن جلب توجه خواهد کرد  و شما به این شیوه، فروش زیادی خواهید داشت.

لغات کلیدی و اندازه کاربرد از آن ‌ها در متن هت، که عنوان شده در مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس سبب بالا بردن سئو می ‌شوند و از اهمیت زیادی دارا هستند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام