طراحی سایت فروش فایل آموزشی توسط سئو تهران

می خواهیم به شما نشان دهیم که طراحی سایت فروش فایل آموزشی، نسبت به فروشگاه محصولات فیزیکی چه مزایا و فوایدی برای شما دارد ؟

۱ _ موجود بودن نامحدود محصولات

برای فروش محصولات دیجیتالی، در اکثر مواقع محدودیت موجودی وجود ندارد و داعما محصولات افزایش پیدا می کنند و همیشه برای خرید موجود می باشند .

۲ _ نیاز به انبارداری و ارسال وجود ندارد

در طراحی سایت فروش فایل آموزشی نیاز به انبارداری و ارسال وجود ندارد که یکی از چالش‌های سخت فروش محصولات فیزیکی می باشد .

۳ _ هزینه تولید پایین

طراحی سایت فروش فایل آموزشی به دلیل هزینه تولید بسیار پایین بسیار ساده‌تر و به صرفه‌تر نسبت به فروشگاه فیزیکی می باشد .

در این زمانه بیشتر مردم در فضای مجازی فرصت بسیار زیادی برای پیدا کردن طراحی سایت فروش فایل دارند و فایل ها ی ويدئويي ، صوتی یا کتاب ها را نمی یابند و برای بدست آوردن این فایل ها مبلغ قابل توجهی را صرف می کنند.

با طراحی سایت فروش فایل مخاطبین شما می توانند در مدت زمان کوتاهی به فایل های مورد نظر و دلخواهشان دسترسی پیدا کنند.فروشگاه های سایت دانلود و فروش فایل ،محصولات خود را به صورت مجازی در اختیار مشتری قرار می دهند ومشتری بعد از واریز هزینه ی کالا محصول مورد نظر خود را به شکل فایل فشرده تحویل میگیرد.

مراحل طراحی سایت فروش فایل به این صورت می باشد که با پیشنهاد کالا از طرف مخاطب در سایت ،مشتری به درگاه آنلاین بانکی انتقال

پیدا می کند و بعد از واریز و پرداخت مبلغ لینک دانلود و فروش فایل به مشتری داده می شود و مشتری می تواند بعد از به اتمام رساندن مراحل فایل خود را دریافت کرده و از آن استفاده کند .

مزایای طراحی سایت فروش فایل آموزشی

در رایانه شخصی هر فردی یک سری فایل ها و اطلاعاتی وجود دارد که در زمان های گذشته با انواع اقسام دستگاه ها قابل استفاه بودند مثلا برای دیدن فیلم از دستگاه و ویدیو استفاده می کردند یا برای شنیدن‌فایل های صوتی باید از گرامافون استفاده می شد و  یا برای استفاده از کتاب های الکترونیکی باید صفحات کتاب ها کمک می گرفتیم اما این روزها با آمدن اینترنت و دنیای مجازی  برنامه هایی برای استفاده ی فایل های صوتی و تصویری و… تولیده شده است .

انروزه ما می توانیم به راحتی هر گونه فایلی را در گوشی همراه خود دانلود و از آن استفاده کنیم . به همین خاطر با طراحی سایت فروش فایل می توانیم فایلهای خود را دراختیار کاربران و بازدید کنندگان سایت خود قرار بدهیم و از راحت ترین و کار آمد ترین روش کسب درآمد کنیم.

حالا می خواهیم بدانیم ویژگی ها و امکانات طراحی سایت فروش فایل آموزشی شامل چه چیزهایی می باشند ؟!

فروختن کتاب های خوانده شده ، مقالات , فایلهای صوتی و… از دسته فایل هایی می باشند که در بعضی

از منطقه های محله زندگیتان تماشا می کنید .شاید شما نیز مالک یکی از این فروشگاه های کامپیوتری

باشید و محصولاتی رابا برند خودتان به عرضه گذاشته باشید. شاید هم نویسنده هستید و فایلهای آموزشی و درسی تولید می کنید ولی به علت سختی در منتشر کردن و بستن قرارداد و هزاران مشکل دیگر نا امید شده باشید .

صبر داشته باشید: یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت دانلود این می باشد که شما می توانید  به تنهایی در منزل خود نشسته و شروع به تولید فایل های آموزشی و یا فایل هایی مربوط به سرگمی کرده و آن ها را بدون هیچ هزینه ای مثل هزینه ها  انتشار ،جلد و بسته بندی به همه ی مردم جهان معرفی کنید و  آن ها را به راحتی در معرض فروش قرار دهید .

از طراحی سایت فروش فایل می توانید درآمد خوبی داشته باشید ، تبلیغات نقش مهمی در دیده شدن یک سایت دارد شما می توانید با استفاده از شبکه های مجازی سایت خود را تبلیغ کنید و باعث بیشتر شدن بازدید کنندگان آن شوید .

ویژگی های طراحی سایت فروش فایل آموزشی

بیشتر مردم احتیاج مبرمی به این دارند که تعداد زیادی از فایل ها ، اطلاعات و برنامه هایی را همراه خود در رایانه یا موبایل داشته باشند برای دسترسی راحت تر به فایل ها بهترین روش

طراحی سایت فروش فایل آموزشی می باشد با این روش ما می توانیم اطلاعات زیادی  را در زمینه های متنوع و مختلف در اختیار مردم قرار دهیم.

برای طراحی سایت فروش فایل آموزشی نیازمند یک طراح متخصص و کاربلد می باشیم زیرا هر چه طراح دانا تر و با تجربه تر باشد می تواند سایت بهتری با امکانات زیادتری در اختیار ما قرار بدهد می توانیم در بخش های مختلف سایت از گرافیک های جذاب اضافه کنیم و برای هر قسمت آپشن ها و بازی های مختلفی قرار دهیم هر چه سایت شما زیبا تر و اصولی تر باشد قطعا مشتریان زیاد تری را به خود جذب می کند .

نمای گرافیکی جذاب و گیرانمایش دسته بندی شده ی فایل ها ، نظیر: فیلم ، موسیقی،

آموزشی ، گذاشتن آموزش لازم برای دانلود کردن بعضی از فایل ها مثل فایل های فشرده و…

در طراحی سایت فروش فایل آموزشی باید این امکان وجود داشته باشد که اطلاعات و فایل ها بر اساس تاریخ و زمان دسته بندی شده باشند این گونه پیدا کردن فایل ها برای افراد دیگر خیلی راحت تر می باشد . همچنین حجم فایل ها ، زمان انتشار آن ها و منابعی که اطلاعات از آن استفاده کردند هم حتما باید نشان داده شود .

سرعت لود شدن صفحات سایت باید در حد خیلی بالایی باشد تا کاربران به سرعت به فایل مد نظر خود فقط با چند کلیک برسند.

پس برای این‌که مدیر یک سایت خوب و قوی شوید حتما به طراحان خبره و با تجربه برای طراحی سایت فروش فایل آموزشی خود مراجعه کنید . زیرا یک طراح با تخصص می تواند سایت شما را به طور اصولی و جذاب طراحی کند و تمام مشکلات سایت را رفع کند .

با داشتن یک وب سایت اصولی و دقیق می توانید بازدید کنندگان زیادی را جذب سایت خود کنید و از این طریق کسب درآمد خوبی داشته باشید .

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس

بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran