امتیازدهی به : post

مقصود از آموختن طراحی سایت چیست؟

اگر به طور جدیدی به طراحی سایت فوری فوق العاده علاقمند شده‌اید، نخستین قدمی که برای داخل شدن به این زمینه باید بردارید، بدست آوردن مهارت‌ های لازم در این حوزه است.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در این مقاله طراحی سایت فوری فوق العاده قصد داریم تا مراحل آموختن طراحی سایت را با شما در میان بگذاریم و بیان کنیم که برای ورود به شغل آینده موردنظرتان از چه موقعیتی باید آغاز کنید؛ پس با ما همراه باشید تا قدم به قدم با این مراحل آشنا شوید.همواره اشخاصی که به دنبال آموختن طراحی سایت هستند، به دو گروه تقسیم می‌ شوند.

1. به کار بردن شخصی و دنبال کردن علاقمندی‌ های خود.

2. بدست آوردن درآمد از طراحی سایت برای کسب و کار های متفاوت.

البته امکان دارا بودن اهداف دیگر همچنین وجود دارد، ولی اصولی ترین هدف ‎ها در این دو گروه گنجانده می‌ شوند. به هر صورت با هر مقصودی که به دنبال این کار می‌ روید، باید از مراحل آموختن طراحی سایت سربلند خارج شوید تا به صورت یک شخص تخصصی در این حوزه شناخته شوید.همراه ما در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت فوری فوق العاده باشید.

مراحل آموختن طراحی سایت را بشناسید

در ادامه مقاله طراحی سایت فوری فوق العاده به صورت کامل بیان می‌ کنیم که برای آموختن طراحی سایت چه آموزش‌ هایی احتیاج دارید و چه مهارت‌ هایی را باید حاصل کرد.

قدم اول: آموختن زبان برنامه نویسی HTML  :

یکی از زبان‌ های استاندارد طراحی کردن وب‌سایت که عملکرد های زیادی همچنین دارد، HTML می‌ باشد. همه اجزای صفحه مثل: متن، عکس، و… به یاری تگ‌ های این زبان در صفحات وب جای می‌ گیرند و به گونه ای دیگر همه زبان‌های وب به نوعی به HTML وابسته هستند؛ در نتیجه آموختن آن خیلی اهمیت دارد.

باید اطلاع داشته باشید کهHTML زبان برنامه‌نویسی نیست بلکه زبان نماد گذاری است. شما با این زبان به مرورگر مشخص می کنید که کدام بخش از برنامه شما پاراگراف است، کدام بخش جدول، چه بخشی عکس و کلا چه عناصری درصفحه وب موجود است.در این مقاله طراحی سایت فوری فوق العاده توضیحاتی می‌ آوریم که در آموختن شما اثرگذار است :

• در این زبان با تعداد بیشتری تگ مواجه خواهید شد که امکان دارد زود از یاد ببرید برای این کار خوب است این تگ‌رها و توضیحات مرتبط به آن را جمع آوری کنید.

• در HTML۵ که نسخه تازه ای آن است با نکاتی مانند گرافیک، مالتی مدیا و … روبرو می‌ شوید که برای آن باید Javascript را فرا بگیرید؛ ولی در این مرحله احتیاجی نیست زمان خود را برای آموزش بگذارید.

• باید اطلاع داشته باشید که طراحی سایت گروهی از زبان‌های تحت وب است در نتیجه در این مرحله تنها تگ‌ ها و عملکرد های آن را بشناسید.

قدم دوم: آموختن زبان برنامه نویسی CSS :

در CSS شما به شیوه های دسترسی به تگ‌ ها آشنا می‌ شوید و از این پس استایل مورد نظر خود را به تگ‌ ها می‌ دهید. این زبان در طراحی کردن شکل ظاهری و آرایش اجزای وب‌سایت، به شما یاری خواهد کرد. به عنوان نمونه با به کار بردن از CSS می‌ توانید رنگ، اندازه و اشکال هندسی عناصر متفاوت صفحه خود را طراحی نمایید. برای تمرین می شود از سایتی که با این زبان‌ ها نوشته شده است یاری بگیرید و کامل آن را مشابه سازی کنید.

قدم سوم: با آموختن جاوا اسکریپت تخصصی شوید :

برای فعال تر کردن وب‌سایتی که طراحی کرده‌ اید، بدون تردید به جاوا اسکریپت احتیاج دارید؛ در نتیجه خوب است در همان اول کار به درستی آن را بیاموزید. البته لازم به گفتن است که برخی از طراحان سایت، در اول به دنبال یادگیری جاوا اسکریپت نمی‌ روند، ولی اگر زمان لازم را دارید.

پیشنهاد ما در این مقاله طراحی سایت فوری فوق العاده آن است که در کنار دیگر زبان‌ ها آن را همینطور فرا بگیرید. جاوا اسکریپت وقتی به کار می‌ رود که خواستار باشید در سایت خود انیمیشن یا منوی کشویی دارا باشید و باعث جذاب شدن وبسایت می‌ شود.جاوا همه تعاملات مخاطبان با سایت را اداره می‌ کند.

اگر دیده باشید روی اسلاید‌ ها که کلیک می‌ کنید عکس در حال حاضر مشاهده نمی‌ شود و عکس بعدی نشان داده می‌ شود، این فعالیت با جاوا اسکریپت انجام می‌ شود.ما را در ادامه ی مقاله ی طراحی سایت فوری فوق العاده همراهی کنید.

قدم چهارم: JQuery فرا بگیرید :

جی‌کوئری کتابخانه ای است که با به کار بردن از آن می‌ توانید مناسب تر کد نویسی کنید و حتما باید آن را فرا بگیرید؛ به دلیل آن که سرعت برنامه‌نویسی را بالا می برد همینطور با دارا بودن انیمیشن و افکت‌ های پیش فرض طراحی شما را تخصصی ای تر و جالب تر می‌ کند.

برای درست کردن سایت به دو سوی ،کد نویسی نیاز دارید. یکی مخاطب و دیگری سرور. که تا اینجا مراحل طراحی کردن سایت در سوی کلاینت یا همان مخاطب آشنا شدید.

بیشتر بخوانید : سئو مبتدی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran