امتیازدهی به : post

طراحی سایت فیلم و سریال توسط سئو تهران

طراحی سایت و فیلم سریال چیست و چه مزایایی برای شما به دنبال دارد ؟ در طراحی سایت فیلم و سریال باید چه نکاتی را مد نظر داشته باشید و به آن توجه کنید ؟ برای پی بردن به این سوال ها همراه ما باشید.

آشنایی با طراحی سایت فیلم و سریال

شما قطعا تعداد زیادی از سایت‌ها را دیده اید که فقط در مورد اخبار روز سینما و بازیگران به شما اطلاعاتی می دهند و شما قادر به دیدن آنلاین فیلم و سریال نمی باشید . که البته لازم به ذکر است هدف اصلی از طراحی این نوع وب سایت ها فقط این علت می باشد که بازدیدکننده از تاریخ دقیق اکران فیلم یا سریال، بازیگران و … مطلع شود.

دو مورد از اهدافی که برای طراحی سایت فیلم و سریال شرح دادیم و از مهم ترین آن ها می‌توانیم سخن بگوییم این است که این نوع سایت‌ها میان بازدیدکنندگان جایگاه ویژه‌ای پیدا کنند و از این رو سایت بتواند پیشرفت کند.

به همین علت، بازدیدکنندگان با جستجو کردن کردن کلمه‌های اصلی و کلیدی مانند: تاریخ اکران فیلم، سال انتشار و … با تعداد سایت‌های بیشماری مواجه می‌شوند که ممکن است اطلاعات زیادی را به آنان بدهند.

البته که این نکته را از یاد نبرید که سایت‌ هایی که به شکل حرفه‌ای طراحی شده باشند یا دارای رابط کاربری منحصر به فرد و آسانی باشند با استفاده از موتور جستجوگر گوگل می‌توانند به رتبه‌های اول گوگل برسند و بیشتر دیده می شوند .

چگونه طراحی سایت فیلم و سریال را بهینه کنیم؟

از مهم ترین مواردی که باید به آن دقت کنیم این است که ما باید برای موفقیت و رشد سایت هرروزه سایت را بهینه کنیم این جمله به این معنا می باشد که با استفاده از نرم افزارهای مختلف مشخص کنیم در طول روز چند نفر وارد سایت شده‌اند و فیلم‌های درخواستی یا دانلودی به چه صورت بوده‌اند.

در طراحی سایت فیلم و سریال همیشه میزان بازدیدکنندگان از سایت خود را مد نظر داشته باشید تا در هنگام کم شدن از تعداد آنان سریعا اقدام کنید. مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که موتور جستجوگر سایت خود را بهینه کنید.

در طراحی سایت فیلم و سریال  همان طور که می‌دانید تعداد زیادی  کاربران از همین موتورهای جستجوگر برای پیدا کردن سایت ورد نظر خود استفاده می‌کنند . به همین خاطر اگر سایت شما از موتور جستجوگر قوی استفاده کرده باشد می‌تواند در رتبه‌های اول گوگل قرار بگیرد و کاربران و بازدید کنندگان زیادی را به سمت جذب خود کند.

آشنایی با سرویس‌های طراحی سایت فیلم و سریال

اگر وارد یک سایت فیلم و سریال شوید با آپشن ها و امکانات مختلفی مواجه خواهید شد ،که طراحان سایت آن ها را برای راحتی کاربران ایجاد کرده‌اند. در این قسمت می‌خواهیم در رابطه با این نوع امکانات و آپشن ها سخن بگوییم که عبارت اند از:

طراحی کردن سیستم‌های ورود و عضویت در سایت

بیشتر اوقات وقتی وارد سایتی می‌شوید . به خصوص در طراحی سایت‌های فیلم و سریال بخش کوچکی وجود دارد که شما می‌توانید با مراجعه کردن به آن قسمت عضویت سایت را دریافت کنید. شما با عضویت در سایت می‌توانید دانلودها، گزارشات پرداختی ، پنل کاربری خود و … را تماشا کنید .

طراحی بخش‌های مرتبط با فیلم و سریال

طراحی بخش‌های مربوط به فیلم و  سریال بسیار نکته  مهمی می باشد  به این علت که  هر چقدر  راحت تر و واضح تر باشد کاربر راحت تر می‌تواند فیلم و سریال مورد نظر خود را بیابد . مثلا می‌توان بخش فیلم‌های دوبله و زیرنویس چسبیده و … را از یک دیگر جدا کرد یا فیلم‌های مرتبط با هر کشور را در بخش جداگانه ی مربوط به آن کشور قرار داد.

شما در قسمتی از سایت می‌توانید توضیحات کوتاه و مفیدی از: بازیگران، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و موضوع فیلم … قرار بدهید تا کاربرانی که مشتاق داشتن اطلاعات بیشتری هستند از این بخش دیدن کنند .

میزان فروش فیلم در طراحی سایت فیلم و سریال

شما اکمان این را دارید که در این قسمت فیلم‌ها و سریال هایی را قرار دهید که توسط خود شما خریداری شده است و به راحتی می‌توانید برای افرادی که در سایت شما عضو هستند به عنوان فیلم‌های فروشی قرار دهید و کسانی که می خاهند این فیلم را تماشا کنند هزینه ی آن را به شما پرداخت کنند . هم چنین  نیز می‌توانید میزان فروشی که فیلم‌ها در طی اکران خود داشته‌اند را برای کاربران خود قرار دهید.

قسمت تبلیغ فیلم و سریال و موسیقی‌های آن ها

بعضی اوقات هیچ حرفی در مورد تعدادی از فیلم ها، موسیقی‌های فیلم و سریال‌ها وجود ندارد و شما نیز می‌خواهید این موسیقی را نیز در دسترس داشته باشید به همین علت می‌توانید در برخی از سایت‌های فیلم و سریال موسیقی فیلم‌ها را نیز پیدا کنید و داشته باشید

تیزر فیلم و سریال‌ها نیز از پرطرفدارترین بخش‌های یک سایت است که باید این مورد را نیز در طراحی سایت فیلم و سریال خود در نظر بگیرید.

 جدول های زمانی فیلم‌ ها و سریال ها

همان طور که دیگر می‌دانید سریال‌ها و فیلم‌ها در زمان‌های  به خصوصی عرضه می‌شوند به همین علت  بهتر است برای کاربران و بازدید کنندگانی که مشتاق فیلم و سریال‌های مورد نظر خود هستند جدول‌های زمانی مشخص کنیم.

اخبار روز سینما

یکی از جذاب‌ترین و پر بازدید ترین بخش ها و قسمت های سایت فیلم و سریال مربوط به سینما، بخش اخبارآن  است. افراد زیادی هستند که مشتاق هستند و دوست دارند اخبار به روز و جدید سینما را هرروز چک کنند و همیشه به دنبال جدید ترین و جنجالی ترین خبرها هستند.

شما با استفاده از یک طراح مجرب ، دانا و هم چنین خبره در طراحی سایت فیلم و سریال خود می توانید بهترین و پر بازدی ترین سایت را داشته باشید و از داشتن یک سایت فیلم و سریال کسب درآمد خوبی داشته باشید .

پس به طراحی سایت فیلم و سریال خود اهمیت زیادی بدهید هرچقد که سایت شما طراحی اصولی و بهتری داشته باشد به همان نسبت بازدید کنندگان بیشتری از سایت شما دیدن می کنند .

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran