درباره طراحی سایت مزایده

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت مزایده، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت مزایده مسیر صورت پذیرفتن مناقصات و مزایدات را راحت تر و پر سرعت تر کرده و اشخاص حقیقی و یا حقوقی مثل برند ها و مراکز تجاری، صنعتی و سرویسی متفاوت می توانند فورا از رویداد های مزایده و مناقصه متفاوت اطلاع پیدا کنند و همچنین مجموعه های خصوصی با اطلاع سریع از مزایده مجموعه های دولتی پیروز این نبرد سخت گردند.

پیش از هر مساله توجه به این مبحث بسیار دارای حائز اهمیت می باشد که طراحی سایت مزایده دقیقا شبیه به کلیه حرفه های دیگر در جهان توسعه یافته کنونی احتیاج به علوم کاملا تخصصی دارد. تصور می نمایم که اگر نخست موئلفه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت ارزان را مطالعه کنید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت مزایده خود خواهید نمود.

اهمیت طراحی سایت مزایده

طراحی سایت مزایده و همچنین برنامه نویسی پورتال مناقصه در فروش سریع تولیدات و هم محصولات و سرویس هایی که تعدادشان زیاد نیست اما نیاز و نیازمندان آنها متعدد هستند نقش بسیار پر رنگی داشته و مزایده های منحصر بفرد و مزایده عمومی یا هر دوی آن ها و مناقصه ناجا ، مناقصه محدود ، و نیز متد های متفاوت مزایده و قرارداد های بر اساس توافق مانند: توافق سریع یا بدست آوردن نظر کارشناسان در این نوع سایت ها قابل انجام شدن و اجرا خواهد بود.

از قدیم الایام پیشنهاد دهندگان برای داشتن یک محصول عرضه شده در مزایده ها با یکدیگر رقابت می‌ نمایند. در هر رویداد، مزایده‌ گزار تلاش می‌ نماید تا محصول یا خدمت خود را به بالاترین قیمت امکان پذیر به فروش بگذارد و در ازای آن ، پیشنهاد دهندگان در مسیر به مالکیت دراوردن کالا با اندک ترین قیمت میمکن می باشند؛ به همین دلیل فراهم کردن فضای مناسب برای راحت تر کردن پروسه مذکور در طراحی سایت مزایده می تواند  بسیار مفید باشد.

سرویس های مختلف طراحی سایت مزایده

 • طراحی بخش مزایده

تمامی نوع های مختلف مناقصات همراه با توضیحات و سرایط شرکت در آنها، برگزار کننده، شهر یا منطقه مربوطه، دوره زمانی صورت پذیرفتن مزایده ، بشکل جداگانه بهمراه اعلام مبلغ پایه در این بخش گذاشته خواهد شد. به عنوان نمونه در طراحی سایت مزایده ساختمانی: مزایده فروختن تیرچه های آهنی، مزایده فروش متعلقات ناجا ، مزاید آپارتمان های مصادره ای و … به چشم خواهد خورد.

 • طراحی قسمت مناقصه

بیان کرده نوع مناقصه همراه با جداسازی برطبق دسته بندی، لوکیشن جغرافیایی ، اطلاعات ارتباطی با مجری مراسم ، بازه زمانی مناقصه و … در این قسمت ارایه خواهد شد.

 • طراحی قسمت استعلام

بررسی و پرسیدن قیمت و پیش شرایط مختلف مزایده ها و مناقصات و دیدن جزئیات سند های آنها از این قسمت قابل صوزت پذیرفتن می باشد به عنوان نمونه استعلام ورق های فلزی ؛ استعلام خرید تجهیزات الکترونیکی ؛ استعلام تهیه محصولات، نصب و راه اندازی رک در یک وب سایت مزایده وسائل ساخت و ساز

 • طراحی بخش رویدادها و اخبار

اطلاعات مربوط به رویدادهای اقتصادی، همایش ها ، بورس و بازار رمز ارز ها ، توافقات بیزنسی و اطلاعات استاندارد و عناوین مختلفی از این دست می تواند در وب سایت مزایده حضور داشته باشد.

 • طراحی صفحه قوانین

اساس نامه ها و بخشنامه های دولتی ، شیوه نامه های تجاری و بازرگانی ، و همچنین قواعد استفاده از سایت مزایده در این بخش پیاده سازی خواهد شد.

 • طراحی بخش ثبت نام و ورود به سیستم

مخاطب شما با وارد کردن مشخصات شخصی و اطلاعات ارتباطی خود و انتخاب کردن اسم کاربردی اختصاصی و رمز عبور می تواند عضو سایت مزایده گردیده و از سرویس های آن استفاده کنند.

 • طراحی ماژول اطلاعات آماری

تعداد مناقصات در دست اجرا در آینده نزدیک، تعداد مزایدات امروز ، تعداد مجموع مناقصه ها و عدد جمع شده مزایده ها از این بخش قابل دیدن است.

 • طراحی صفحه پرداخت آنلاین

صفحات امن پرداخت برخط بانک های خانواده شبکه شتاب با استفاده از این بخش در دسترس خواهد بود و مخاطب شما می تواند پرداخت های خود را صورت دهد.

 • طراحی دسترسی شبکه های اجتماعی

عضویت مخاطبین شما در شبکه های اجتماعی مثل مستدآن، اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام، آپارات و …  از این بخش امکان پذیر بوده همچنین امکان درخشان شیر کردن محتوای سایت مزایده در شبکه های اجتماعی موجود خواهد بود.

 • طراحی نوار جستجو

سرچ نرمال در زمینه کسب اطلاعات مورد نیاز و همچنین سرچ حرفه ای با داشتن فیلدهای متفاوت مثل تاریخ منتشر شدن آگهی ، موقعیت مکانی مزایده ، کلید واژه و … مخاطب این قابلیت را خواهد داشت تا نتیجه مورد نظر خود را پیدا کند.

 • طراحی راهنمای کاربران

مخاطبین سایت مزایده در سطوح متفاوت می توانند بخش بندی گردند. به عنوان نمونه مخاطبین میهمان ، مخاطبین مشترک و … که راهنما سایت برای هر کدام، روش بهره بردن از اطلاعات نخستین سایت مزایده، روش دسترسی به اسناد و اطلاعات تخصصی تر، متد های ثبت نام در وب سایت مزایده توضیح داه شده است.

 • طراحی بخش اسناد

ارایه اطلاعات تخصصی و اسناد مربوط به این نوع رویداد ها و مناقصات مراکز و ادارات دولتی و غیر دولتی و مجموعه ها به کاربران سایت مزایده و ارایه اسناد بدست امده از طرف شرکت ها به واحدهای متفاوت حکومتی و سازمانهای خصوصی از این قسمت قابل صورت پذیرفتن است.

 • طراحی آرشیو

تاریخچه مربوط به این نوع برنامه ها و مناقصه های صورت پذیرفته طی بازهه های مئتفاوت زمانی که هر مخاطب این امکان را دارد تا بطور مستقیم از این بخش یا با استفاده از نوار جستجو بر طبق بازه زمانی یا موضوع مناقصه قابل دسترسی خواهد بود.

طراحی سایت مزایده با مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

استفاده بسیار ساده و راحت و بهینه در بهره بردن از خدمات طراحی سایت مزایده و در نظر گیری بخش هایی برای نمایش تکمیلی مناقصه ها و این نوع رویداد ها، سیستم ذخیره سازی و آرشیو طبقه بندی شده اطلاعات مزایده ها، پیاده سازی سیستم پرداخت برخط و ماژول های اختصاصی دیگر، همچنین توجه به سئو سایت مزایده در طراحی سایت مزایده که با توجه به مدل عملکرد، سایت در عبارات مهم کلیدی سرچ شده به وسیه مخاطبین مثل مزایده زمین ، مزایده تجهیزات مختلف صنعتی، مزایده لوازم خانگی ، مزایده شرکت های خصوصی ، مزایدات دولتی ، پیشنهاد های برتر و مناسب مزایده ، مزایده شرکت ها و … در رتبه نخسست موتورهای جستجوگر قرار گیرد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این قابلیت را دارد تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای سایت شما صورت دهد تا از همان روزهای شروع بالا آمدن سایتتان در رتبه های اول گوگل مشاهده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran