امتیازدهی به : post

درباره طراحی سایت مهد کودک

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت مهد کودک، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت مهد کودک چیست و چه کاربردی دارد؟

به مجموعه پیج هایی که در اینترنت برای یک مکان مخصوصی می باشند، وب سایت می‌گویند. وب سایت به مکانی در اینترنت گفته می‌شود که یک صفحه یا تعداد زیادی از صفحات را در خود نگهداری می کند.

ساختار وب سایت‌ها بر روی کامپیوتری به نام سرور قرار گرفته اند و مجموعه‌ای از سرورها شبکه جهانی وب را تشکیل می‌دهند.

طراحی سایت مهد کودک چیست؟

در جهان مجازی و آنلاین هم چون دنیای حقیقی هر سرور یا کامپیوتر برای اینکه از کامپیوترهای قابل شناسایی باشد، به وسیله یک شماره شناسه یا آی پی مشخص می‌شود.

دامنه طراحی سایت مهد کودک چیست ؟

دامنه یا دامین یا آی پی، برای ثبت نام طراحی سایت مهد کودک در نظر گرفته می شود و هیچ دامنه ای را نمی‌توان شبیه به یکدیگر انتخابنمود. با دامنه از بین میلیاردها سایت اینترنتی، سایت شما در اینترنت پیدا گردد.

هاست طراحی سایت مهد کودک چیست؟

هاست طراحی سایت مهد کودک در واقع به سرور یا کامپیوتری گفته می‌شود که ذخیره نگهداری قسمت های مختلف وبسایت شما را انجام خواهد داد. این فایل‌ها می‌تواند صفحات وب، عکس‌ها، فایل‌هایcssو جاوا اسکریپت باشد.

ظاهر یک طراحی سایت مهد کودک خوب چگونه باید باشد؟

موقعی که شخصی وارد سایت شما می شود موضوع اولی که نظر او را جلب نماید شکل ظاهری سایت شما می باشد. یک طراحی سایت مهد کودک خوب باید دارای رنگ های مختلف و انواع عنوان خوب، دسترسی راحت به کلیه محتواها و گرافیک خوب باشد.

بهره بردن از فونت‌های مناسب و استفاده نکردن از فونت‌های عجیب و غریب و نامربوط در ظاهر سایت تأثیر بسیار زیادی دارد. رنگهایی با ارزش پایین به عنوان پس زمینه برای سایت توصیه نخواهد گردید.

بودن عکس های مختلف با حجم کم و بسیار جذاب و زیبا خواهد توانست حضور کاربر را برای جست و جو در طراحی سایت مهد کودک شما بالا ببرد.همچنین لوگوی شما معرفی سایت شما می باشد.

طراحی سایت مهد کودک بدون وجود لوگو معنا ندارد چون لوگو به عنوان نشانی از سایت شما در همه جا حضور خواهد داشت. لوگوی طراحی شده برای شما دارای یک بار مفهومی مخصوص با موضوع سایت شما می‌باشد.

در طراحی سایت مهد کودک باید از گرافیک مناسب استفاده کرده و گرافیک سایت نباید از رنگهای عجیب و زننده استفاده کرد. رنگ بک گراند یا پس زمینه بایستی با رنگ متن کاملاً در تضاد باشد.

مشکلات طراحی سایت مهد کودک هایی که بد طراحی  شده اند، چیست؟

نداشتن معیار عادی با معیار گوگل، زیادبالا رفتن خروج مخاطبین، مدت زمان استفاده خیلی کوتاه کاربران در سایت و بازدید نداشتن از صفحات متعدد است.

 یک طراحی سایت مهد کودک خوب دارای چه امکاناتی است؟

 یک طراحی سایت مهد کودک خوب باید دارای خبرخوب، نقشه سایت، قسمت نظرات، نظر سنجی، بازی‌های آنلاین، اوقات شرعی آب و هوا، پادکست ، فیلم کست، اسلایدر و غیره ‌باشد.

ناسازگاری چگونه باعث کم شدن کاربران می‌شود؟ 

بعضی از سایت‌ها فقط در دسک تاپ نمایش داده می شوند و در تلفن همراه قابل نمایش نیستند، در حالیکه طبق اعلام گوگل در سال 2016، کاربران در موبایل بیشتر از دسک تاپ هستند. با دسترسی نداشتن سایت با موبایل، بازدیدکنندگان سایت و کاربران سئو سایت را محدود می‌سازند.

 استفاده بیش از حد میانبرها برای طراحی سایت مهد کودک

 میانبرها کد هایی هستند که قبل یا بعد از هر صفحه محتوای مد نظر نمایش داده می‌شوند. تبلیغات سایت و راهنمایی در سایت به شکل آنلاین می باشد، این کار باعث می‌شود تمام صفحه نمایش را به خود اختصاص دهند.

 این  یک اشتباه بسیار عجیب در طراحی سایت مهد کودک می باشد که نه تنها تاثیر بسیار بدی می‌گذارد، بلکه باعث افزایش نرخ دفع کاربر و رتبه پایین در موتورهای جستجو می‌شود.

همچنین پخش فیلم یا صدا در یک وب سایت یا  آنچه که به کاربر خوش‌آمدگویی می‌شود، معمولاً این کار باعث افزایش دفع کاربری می‌شود.

طراحی سایت مهد کودک بدون فضای سفید

زمانی که یک وب سایت با گرافی و متن بدون فضای سفید طراحی می‌شود، مخاطب با ‌خواندن یا حفظ هرگونه اطلاعات در سایت خسته می‌شود.

بهره بردن از عکس جعلی یا عکس های موجود در گوگل

عکاسی در طراحی سایت مهد کودک بسیار ارزشمند است موقعی که شما از یک عکس جعلی یا ذخیره شده استفاده می‌کنید باعث نداشتن اعتماد در بین کاربران می‌شود و مخاطبان وب سایت شما بسیار پایین خواهد آمد.

پس بهتراست از این عکاس بخواهید که چند عکس اورجینال برای شما بگیرد.

 استفاده از متن در قالب عکس

 همه مجموعه‌ها در وب‌سایت خودشان باید توسط موتورهای جستجوگر به راحتی ردیابی شوند، تا رتبه موتور جستجوگر شما بهبود پیدا کنند.

تبدیل متن به تصویر و عکس ایده برای اهداف سئو است و همچنین استفاده از تصاویر به عنوان متن به وب سایت بسیار کند برای سود واقعی است،استفاده از فیلم‌ها و تصاویر بزرگ سرعت صفحه به شما را به طور زیادی پایین می آورد، این کار باعث می شود که مردم از سایت شما خارج شوند.

 ابزارهای آنلاین زیادی در اینترنت وجود دارد که به کاهش تعداد پیکسل‌ها بدون از دست دادن کیفیت عکس کمک می‌کند و زمان بارگیری صفحات را برای بازدیدکنندگان وب بسیار پایین می آورد.

 استفاده از لوگوی غیرقابل کلیک

 استفاده از لوگوی غیرقابل کلیک باعث می‌‌شود که سایت به عنوان یک سایتی که کلا وجود ندارد باشد. ۳۶ درصد بازدیدکنندگان با کلیک کردن بر روی آن به صفحه اصلی باز می‌گردد.  یک طراح سایت نام لگو را در یک تگ مناسب قرار دهد تا اطمینان حاصل شود که قابل کلیک است.

چند نکته برای یک طراحی سایت مهد کودک خوب

 با پیشرفته شدن جهان اینترنت وب سایت‌ها گسترش بالایی داشتند و به همراه آنها بازاریابی‌های آنلاین صورت گرفته است که یکی از ارکان تاثیرگذار بازاریابی آنلاین، طراحی سایت مهد کودک است.

 شرکت‌ها برای بازاریابی آنلاین و طراحی سایت مهد کودک برای جذب مشتریان و جلو رفتن از رقبای خود باید از یک تیم تخصصی و حرفه‌ای مثل سئو تهران استفاده کنند.

 تجربه کاری در طراحی سایت مهد کودک بسیار اهمیت دارد. طراحان وب سایت باید بدانند که یک تجربه کاری را با چه روشی ایجاد و یا چگونه نابود کنند.

 یک طراحی سایت مهد کودک خوب و باید جلوه جذاب و خلاقانه به سایت بدهد.

 طراح سایت خوب هرگز نباید از یاد ببرد که مخاطب باهوش است و باید سایت طراحی شده جذاب باشد که بتواند احتیاجات مخاطبان را برآورده کند.

 طراح خوب باید تصاویر را با هم ترکیب کنند و در مکان مناسبی قرار دهد تا مخاطبان دوباره به سایت برگردند.

طراحی سایت مهد کودک حرفه‌ای

عامل بسیار مهم در طراحی سایت حرفه‌ای  وجود دارد این است، جذابیت بالا، مسیریابی ساده و کارآمدی می باشد. بسیار مهم است که سایت طراحی شده ساده و بدون پیچیدگی اضافه برای دسترسی کاربران به اطلاعات مهم باشد.

زمان برنامه ریزی سایت به خصوص در بخش ‏uxیا همان قسمتی که با تجربه کاربری در ارتباط است ،لازم است که همه چیز به سادگی در دسترس باشد.

یکی از مثالهای خوب در این زمینه گوگل است وقتی که وارد وبسایت گوگل می‌شویدلوگوی  این شرکت ، نوار جستجو و امکانات مختلف سایت به راحتی در دسترس قرار می‌گیرد. پس از یک سایت حرفه‌ای می‌تواند مانند گوگل بسیار کامل آمد و محبوب قرار گیرد.

چگونه یک سایت مجله خبری پول ساز می توان داشت؟

پیروزی در سایت مجله خبری برمبنای تعداد اشخاص آن مقایسه می شودهمینطور موارد متفاوتی جهت بهتر شدن کیفیت سایت های خبری وجود دارد.

در نخستین قدم، یک سایت خبری باید توانایی تامینترافیک مورد نیاز از روش گوگل و یا ورودی مستقیم داشته باشد . قدم بعدی با طراحی متناسبو کیفیت محتوای قابل قبول اشخاص را در سایت حفظ کند.

امکانات طراحی سایت مهد کودک

انجام امکان به نمایش درآوردن عنوان پربیننده ترین تصاویر خبری

انجام امکان دریافت خبر ارسالی از مخاطبین و دانش آموزان

انجام امکان درج خبر از دیگر سایت ها

انجام امکان مشخص کردن اولویت نمایش و مرتب سازی خبر ها

انجام امکان تعریف گروههای خبری مانند سیاسی، فرهنگی ، ورزشی و …

انجام امکان نمایش اخبار جدید در هر گروه خبری

انجام امکان نمایش  اخبار پر مناظره

انجام امکان استفاده از فیلم / فلش در خبرها

انجام امکان درج فایل ضمیمه برای مطالب و اخبار

انجام امکان ارسال اتوماتیک خبر در روز معلوم

انجام امکان نمایش خبر در مدت زمان معلوم

تعریف نمودن سطح های دسترسی مشخص برای کاربران

مشخص نمودن سطح دسترسی بر طبق گروه های خبری و چیده مان مختلف سایت برای کاربران و افراد سایت در وبسایت های خبری اهمیت بسیار بالایی دارد.همه روزه مخاطبینی که از موبایل و تبلت ها برای دسترسیبه اطلاعات استفاده می کنند در حال افزایش است.آپلود مناسب صفحات در تلفن همراه و تلفن های هوشمنداهمیت بسیار بالایی دارد.

چگونه می توان یک سایت موفق برای خود طراحی کرد؟

می شود بیان کرد موفقیت در یک سایت  بستگی به میزان کابران آن سایت دارد.

مرحله نخست:یک وبسایت خبری خوب باید همه ترافیک های زیاد را برداشته سپس به سراغ طراحی های مناسب برود

مرحله دوم:همان گونه که واقفید افراد اینترنتی معمولا در موتورهایی مثل گوگل،یاهو و .. به دنبال عناوین مورد نظر خود می گردندو معمولا در نتایج نخست به هدف خود رسیده اندبه عبارتی دیگر اگر سایتی در 5 رتبه ی نخست قرار داشته باشد می تواند مخاطبان را به سمت خود بکشاند.

کاربران این امکان را دارند که

اخبار را به شکل آنلاین در هر کجا و هر مکانی که هستند گوش بدهند که این موضوع کاربر را بیشتر به داشتن سایت تحریک خواهد نمود . طراحی وبسایت خبری برای بیشتر افراد لازم است اما به راحتی ممکن نیست  ، چون نظر اصولی سئو و تجربه کاری باید کاملا رعایت گردد تا اینکه نتیجه ای بسیار خوب دهد.

چرا افراد مختلف خبرهای آنلاین را می خوانند؟

به علت رایگان بودن

به علت چند وظیفه ای بودن

به علت داشتن گزینه های زیاد

به علت رسانی 24 ساعته سایت خبری

به علت قابلیت سفارشی سازی

به علت امکان گفت و گو در مورد یک خبر

به علت وجود داشتن نقطه نظرات متفاوت

اصلی ترین قسمت ها در طراحی سایت خبری

صفحه نخست طراحی سایت خبری

اخبار مهم سیاسی

اخبار مهم اقتصادی

اخبار مهم ورزشی

اخبار مهم بین الملل

اخبار مهم اجتماعی

اخبار مهم فرهنگ و هنر

اخبار مهم استان ها

اخبار مهم تصویری, فیلم, گرافیک و کاریکاتور

اخبار مهم درباره ما

صفحه اطلاعات تماس

آرشیو خبر ها قیمت های لحظه ای بورس

نکات بسیار مهم و اصولی طراحی سایت

اگر شما در دنیای مجازی گشت و گذاری داشتید و گذری به وب سایت های خبری بندازید تقریبا متوجه قالب های طراحی سایت خبری خواهید گردید.

اکثر سایت های مجموعه خبری از قالب های شبیه به دیگری بهره برده اند. از قسمت های متفاوت تشکیل شده اند و هرکدام دارای تم های رنگی مخصوصیمی باشند. عوامل متفاوتی سایت مجله خبری را تحت تاثیر قرار می دهند.

اصول طراحی سایت 

در طراحی سایت نمایش دادن اطلاعات به مخاطبین بسیار اهمیت دارد. بازدید کنندگان از سایت خبری باید این امکان را داشته باشند به سرعت به اخبار مورد علاقه خود دسترسی پیدا نموده و آن را مطالعه کنند .

در حقیقت مخاطبین باید با کمترین کلیک به اطلاعات مورد نیاز دست پیدا نمایند و چیدمان سایت هم باید به صورت کاملا خوب باشد. بخش مدیریت در طراحی سایت باید طوری طراحی گردد که افراد متفاوت به سادگی بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را وارد کنند.صفحه نمایش مطالب در طراحی سایت باید دارای خصوصیاتی مانند:

ثبت نمودن تاریخ و ساعت دقیق خبر, ارائه کتگوری مطلب, نمایش منابع اخبار, جایگاه تصویر برای هر مطلب, نمایش نویسنده مطلب, نمایش کامنت ها و … باشد.

وبسایت به درد چه افرادی می‌خورد؟

اشخاصی که پیج اینستا گرامی دارند و در زمینه اطلاعات روزانه فعالیت می‌کنند می‌توانند یک طراحی سایت مناسب برای خود داشته باشند و با فرستادن مخاطبین از اینستاگرام به وب سایت خود اخبار موجود در سایت خود رابه فروش برسانند که در حال حاضر این روش بسیار در حال افزایش است و می‌تواند فرصت عالی برای انشار اخبارشما باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran