امتیازدهی به : post

طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی چه فوایدی دارد ؟ چه نکته هایی در طراحی سایت مهندسی باید به کار گرفته شود ؟ ما در این مقاله همراه شما خواهیم بود تا سایت مهندسی و فواید آن را به شما معرفی کنیم . پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

یکی از لازمه های مهم برای شرکت های مهندسی در کسب موفقیت پیشرفت بیشتر برای عرضه خدمات ، طراحی یک سایت مهندسی برای این دسته از شرکت ها می باشد به این دلیل که هر شرکت مهندسی قبل از پذیرفتن یک پروژه و پیشنهاد کاری باید رزومه ، سابقه ی شرکت ، نمونه پروژه های اجرایی در قالب عکس و ویدئو ، معرفی مدیران و تخصص پرسنل ، گواهینامه و مدارک شرکت ، محاسبات و موارد لازم را در سایت مهندسی شرکت خود قرار دهد تا بازدیدکنندگان اطلاعات لازم و مورد نیازشان را از شرکت مهندسی شما بدست آورند .

هدف از طراحی کردن یک سایت مهندسی برای شرکت مهندسی ، معرفی کردن شرکت در جامعه ی مهندسی ، عرضه کردن خدمات به مهندسان مخصوصا مهندسان راه ساختمان ، مهندسان فنی ، مهندسان سد و سازه های بزرگ ، نمایش دادن نمونه کارها و پروژه های اجرایی می باشد.

در دنیای امروز اینترنت حضور پررنگی در زندگی ما پیدا کرده است . از کسب و کارمان گرفته تا کارهای روزانه ما به اینترنت و مجازی نیاز پیدا کرده است .

طراحی وب سایت برای کسب و کارها و صنف های مختلف روشی برای همراه شدن با تکنولوژی و حضور پررنگ تر در جامعه می باشد. شرکت های مهندسی زیادی مثل توسعه نفت و گاز، طراحی، شرکت های تولید محصولات مختلف و … با دارا بودن یک وب سایت می توانند خود را بهتر به مردم معرفی کنند. در اصل طراحی سایت، راهی همیشگی و کم هزینه تر برای تبلیغ شرکت و نوع کسب و کار شما می باشد.

با طراحی سایت مهندسی  شما این امکان را پیدا خواهید کرد که خدمات، رزومه و نمونه کارهای خود را به دیگران نشان دهید و اعتماد مشتریان را به شرکت خود جلب کنید. البته فقط طراحی سایت مهندسی کافی نمی باشد ، بلکه نحوه طراحی کردن سایت و سئو و بهینه سازی سایت هم بسیار مهم وحائز اهمیت می باشد .

طراحی وب سایت های مهندسی باید شیک، جذاب و منطبق با نوع کسب و کار شما باشد. همین طور اصول سئو به خوبی در آن پیاده شده باشد. با رعایت کردن این نکات سایت شما رتبه بالاتر و بهتری در گوگل پیدا میکند و در نتایج جستجو به راحتی نمایش داده میشود.

موراد موثر و مهم در موفقیت طراحی سایت مهندسی

همان طور که گفتیم طراحی حرفه ای و رعایت اصول بهینه سازی در موفقیت یک سایت نقش بسیار مهم و به سزایی دارد. همین طور وجود قسمت های مهمی مانند درباره ما، برای عرضه اطلاعات مورد نیاز به کاربر لازم و ضروری می باشد، چرا که کاربران برای اعتماد به شما در مرحله ی اول باید اطلاعاتی از شما و کسب و کارتان کسب کنند.

هم چنین قسمت برای نمایش نمونه کارها و پروژه های انجام شده، میتواند مشتری های بیشتری را به خود جلب کند.

هنگامی که کاربری به سایت شما مراجعه می کند، بعد از مشاهده کردن نمونه کارها و اطلاعات و اطمینان پیدا کردن از سایت شما قصد ثبت سفارش دارد. به همین علت بخشی از سایت را برای ثبت سفارش کاربران در نظر بگیرید که ضمن این که به آسانی قابل دیدن باشد، مراحل ثبت سفارش هم آسانی داشته  باشد .

همان طور که در اطلاع هستید هر وب سایتی برای تولید کردن محتوا نیاز به بخشی به عنوان خبر ها و مقالات دارد. در این قسمت به راحتی با کلمات کلیدی پر سرچ تولید محتوا کنید. همین طور می توانید در مورد روش کار خود نیز اطلاعاتی در اختیار مشتری قرار دهید .

در پایان روشی برای برقرار کردن ارتباط با مشتری در سایت خود قرار دهید. چون که ممکن است مشتری سوالات و یا انتقاداتی داشته باشد. می توانید ضمن قرار دادن اطلاعات تماس، بخشی برای ثبت نظرات و یا کامنت هم در صفحات خود قرار بدهید و با بررسی کردن و دیدن نظرات و کامنت ها برای کار خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

مزایا و فواید  طراحی وب سایت مهندسی

  • ارائه رزومه کاری

با طراحی سایت مهندسی این امکان را دارید که رزومه و نمونه کارهای خود را در آن قرار دهید و از این طریق کارفرمایان و مشتریان را به خود جذب کنید.

  • پرستیژ کاری

این روز ها داشتن سایت برای کسب و کارتان نمایان گر این موضوع می باشد که پیشرفت شما با تکنولوژی هم زمان می باشد . در اصل با این کار مدرن بودن خود را به نمایش خواهید گذاشت و اعتماد مشتریان را بیشتر جلب خواهید کرد.

  • نمایش نمونه کار

وجود بخشی برای ارائه نمونه کار باعث میشود مشتریان بیشتری را جذب شرکت خود کنید.

قسمت های مختلف در طراحی سایت مهندسی :
  • قسمت ارتباط با ما .
  • مقاله ها و اخبارات به روز .
  • ثبت سفارش آسان .
  • پروژه ها .
  • نمونه کار .
  • داشتن امکان نظر دهی و پرسش سوال .

تعرفه  و هزینه ی طراحی سایت مهندسی

هزینه طراحی سایت مهندسی به امکانات و نوع خواسته شما بستگی دارد . هرچقدر که بخواهید سایت شما جذاب تر و تخصصی تر طراحی شود همان قدر هم باید هزینه پرداخت کنید . البته هزینه ی طراحی سایت نسبت به مزایایی که این کار برای شما به همراه خود دارد بسیار ناچیز می باشد . سعی کنید برای طراحی سایت خود از طراحان حرفه ای و با تجربه استفاده کنید .

طراحی سایت مهندسی و طراحی سایت مهندسین مشاور و طراحی وب سایت مهندسی و طراحی سایت شرکت مهندسی بر اساس بهترین نمونه طراحی سایت مهندسی و طراحی سایت برای شرکت های مهندسی و ساخت پرتال اطلاع رسانی شرکتهای فنی و مشاوره ای و طرح و اجرای عملیات مهندسی – طراحی سایت مهندسی برای شرکت عمران و مسکن سازان ایران

این کار باعث می شود تا سایت شما به صورت اصولی و فول آپشن طراحی شود . هم چنین یک طراح حرفه ای و با تجربه به خوبی می دانید که سایت شما را چگونه طراحی کند ، که این طراحی باعث پیشرفت و برتر شدن سلیت شما شود و کاربران بیشتری را به خود جذب کند ، پس حتما برای انجام دادن هر کاری به متخصصان آن حرفه مراجعه کنید .

امیدواریم که در این مقاله به شما در طراحی کردن اصولی یک سایت مهندسی کمک کرده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده باشیم.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran