درباره طراحی سایت موزه

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت موزه، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت موزه به برقراری ارتباط نزدیک تر با نیاکان نخستین ما و شناساندن مجموعه های آنتیک و با ارزشی که آثار گذشتگان و باستانی و هنری را حفظ می نمایند و همچنین برای جذب مردمی که از جاهای مختلف برای سفر آمده اند و گردشگران از همه نقاط دنیا و هم به منظور آشنایی مردم با پیشینه تاریخی و فرهنگی خود و تاریخ هویت کشوری و هم در بررسی ها و مقالات دانشجویان و اساتید رشته های علوم تاریخی، کشور شناشی، زبانشناشسی، نیاکان شناسی و علوم و تخصص های مرتبط عملکرد بسیار بینظیری دارد.

محورهای اصلی طراحی سایت موزه

موزه ها که به سه بخش عمومی دولتی و شخصی هستند و دارای مدل ها و موضوعات متعددی می باشند؛ از مجموعه‌های گسترده در شهرهای پر جمعیت که انواع مجموعه‌های ارزشمند بزرگ و نفیس را پوشش خواهند داد تا موزه های تازه کار که یک یا چند بخش مخصوص را شامل شود. این بخش ها شامل:

انسان شناسی، تاریخ روزمره، صنایع دستی، هنرهای تجسمی، هنرهای فعالیت گونه، باستان‌شناسی، پول شناسی، قوم‌شناسی، باستانی، گذشته نظامی، علم، تکنولوژی، موزه خردسالان، نقشه، گل شناسی و علوم طبیعی، تمبرشناسی، ساختمان و موزه‌ها و … می‌باشد.

طراحی سایت موزه نقش گسترده و مفیدی را در  توسعه بهتر و بیشتر فرهنگ و تاریخ یک کشور انجام خواهد داد. مضاف بر این قابلیت این را دارد تا نقش بسیار پر اهمیتی را در جذب گردشگران درونی و بیرونی داشته باشد.

بخش های مختلف و آیتم های تخصصی طراحی سایت موزه

بشکل مجموع در ساختار و طراحی سایت موزه ها می توان قسمت ها و بخش های زیر را در نظر داشت و انجام داد:

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش معرفی

پیشینه دقیق تاسیس موزه، فضای ملکی و نوع عملکرد تخصصی موزه و هم شناساندن و معرفی بخش های متفاوت مجموعه مثل:

اتاق بسته بندی و فرستان نمونه های آثار، قسمت اداری، بخش بررسی و ساخت اسلاید و تصاویر آثار، کارگاه های مراقبتی و مرمت و بازسازی وسیله های تاریخی، انبار، تالار همایش ها و اعلان بیانات، گالری تصاویر، کافی شاپ، کتاب های بسیار کمیاب و دستخط و سالن خواندن کتاب ها، فروشگاه تولیدات فرهنگی، سالن ها و اتاق های نمایش مجموعه های هنری، فضاهای گل و گیاه و …

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش اطلاعات تماس

مسیر و محل اصلی موزه و مسیر های دسترسی به آن و هم شماره های ارتباطی و نمایش ساختمان اصلی موزه بر روی گوگل مپ و فرم مسیریابی برخط با مدیریت در این بخش پیاده سازی خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش ساعات کاری

برنامه فعالیت موزه و زمان های دقیق بازدید و روزهای تعطیل، ساعت ارائه بلیط و یا زمان هایی که بازدید بدون مبلغ برای طیف های معینی مثل معلولان و جانبازان، دانشجویان و یا … انجام می پذیرد در این بخش مندرج می گردد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش معرفی آثار

معرفی آثار حاضر و خاص در موزه در بخش بندی های متفاوت مانند: سکه و اسکناس های قدیمی، مجسمه و آثار دستی، ظروف و اشیاء تاریخی و یونیک، اطلاعات مهم تاریخی، جواهر و زیورآلات امپراطوری های پیشین، کتب تاریخی و … به رویت کاربران خواهد رسید.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش تور مجازی

امکان تخصصی رفت و آمد های برخط در بخش های مختلف و فضای موزه و هم ارایه اطلاعات دقیق در زمینه هر کدام از قسمت ها فراهم گردیده است.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش راهنما

راهنمای بخش های مختلف موزه، سالن ها و فضا های نمایش آثار تاریخی، امکانات رفاهی و …  برای کاربران مراجعه کننده علی الخصوص توریست های خارجی در این بخش ارایه خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش نقشه

در زمینه ساده شدن دسترسی مراجعه کنندگان به قسمت های متفاوت موزه، بخش های قابل بازدید بوسیله مردم بر روی نقشه معین شده است.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش برنامه ها

اجرای دقیق مسابقات تخصصی شرایط حضور داشتن، رخداد های نمایشگاهی، برگزاری تورهای تاریخی، همایش ها و جشنواره ها و رخداد های فرهنگی و هنری دیگر در این بخش به اطلاع مردم خواهد رسید.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش مقالات

در این بخش مطالب و اطلاعات تخصصی در زمینه پژوهش ها و مطالعات تاریخی، زمان های مختلف تاریخی و آثار به جا مانده از آنها، ارائه اطلاعات تخصصی در زمینه ابنیه های تاریخی و قابل مشاهده، متدهای حفظ اشیاء قدیمی تاریخی و بسیار با ارزش، نوشته های دقیقی در زمینه آیین ها و رویداد های سنتی گذشته و … ارایه خواهد شد که این مدل مطالب مضاف بر اینکه برای مخاطبین شما جذاب بوده و این امکان را خواهد داشت تا مورد استفاده آنها قرار بگیرد، در بیشتر شدن تعداد بازدید سایت موزه و بیشتر شدن ورودی سایت از درون گوگل و بهتر شدن جایگاه وب سایت بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش اخبار

جذابیت رخدادهای اخیر همیشه برای مخاطبین موجود بوده و به همین علت این بخش تخصصی در طراحی سایت موزه به اطلاعات دقیق مرتبط با جهان باستانشناسی، انسان شناسی و تاریخی مثل کشفیات و پیدا شده های تاریخی جدید و همچنین اطلاعات مراسم ها و برنامه های پژوهشی و بررسی گونه اختصاص خواهد داشت.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش آثار برتر

این قسمت تخصصی به معرفی دقیق آثار نمونه هفته و معرفی آثار و وسایل تاریخی جدید اضافه شده به مجموعه موزه و همچنین وسیله های تاریخی که بیشترین جذابیت را برای مردم را داشته و مورد توجه عموم بوده اند مرتبط خواهد بود.

 • آیتم های دیگر

امکان اشتراک گزاری مطالب مختلف، تهیه ورژن چاپی، وصل شدن سایت به شبکه های اجتماعی مانند: توئیتر، فیسیبوک، گوگل پلاس، تلگرام و …، اطلاعات دقیق بازدیدکنندگان وب سایت موزه، لینک های مفید و مرتبط، گالذی تصاویر سایت، نظرسنجی و …

فعالیت تخصصی فرهنگی مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ساخت سایت موزه ها

طراحی سایت موزه به نحوی فعالیت کاملا فرهنگی به حساب می آید و از اینرو مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در ارتباط با غنای فرهنگی و بازگرداندن تخصصی هویت و اصالت ایران عزیز، اهتمام بسیار زیادی برای طراحی و برنامه نویسی سایت های موزه و همچنین طراحی سایت تجهیزات تاریخی، طراحی سایت مجموعه های لاکچری و ارزشمند دارد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران مضاف بر اینکه در برنامه نویسی تخصصی سایت موزه به گرافیک بسیار بینظیر و جنبه های های جذب کاربر و ظاهری وب سایت موزه توجه فزاینده ای دارد تا رنگ و لعاب سایت موزه شما یاد آورنده حس و هوای محیط خود موزه باشد و مخاطب سایت از گشت و گذار در بخش های متفاوت موزه  لذت کامل برده و چنان فکر کند که در حال بازدید حقیقی وحضوری از آثار حاضر در موزه می باشد، چندین نکته کاملا پر اهمیت را هم در طراحی سایت موزه مورد توجه و اجرا قرار می دهد که عبارت می باشند از:

دو یا سه زبانه بودن سایت موزه بسیار پر اهمیت می باشد لذا مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران طراحی سایت موزه را بر این نکته پر اهمیت که وب سایت موزه از چند زبان اول دنیا پشتیبانی نماید بنا کرده تا پاسخگوی توریست های بین المللی از کشورهای متفاوت باشد.

ریسپانسیو بودن و پی ریزی برنامه نویسی سایت به شکلی که ظاهر و شمایل آن موقع دیده شدن بر روی صفحات نمایشگر دستگاه های متفاوت مثل موبایل  و یا تبلت دچار مشکلات دیداری نگردد و به قول معروف از هم گسیخته نگردد از دیگر موئلفه های طراحی وب سایت موزه تبه وسیله مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ست.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را برای شما به وجود آورده است تا با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت موزه شما انجام دهد تا از همان شروع بالا آمدن سایتتان در رتبه های نخست گوگل مشاهده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran