درباره طراحی سایت موزیک

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت موزیک، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت موزیک یا طراحی وب سایت آهنگ می تواند به دو بخش گروهی و انفرادی صورت گیرد. در طراحی سایت موزیک انفرادی هنرمندِ متخصص موسیقی ، آهنگساز و یا خواننده این امکان را دارد آثارش را در وب سایت موسیقی خود ارایه دهد که برای معرفی کردن هنرمند و ارتباط با کاربران خود در فضای مجازی بسیار تاثیرگذار و موثر است.

همچنین ویژگی درخشان داشتن یک طراحی سایت موزیک شخصی برای اینگونه از موزیسین ها باعث افزایش اعتبار و جایگاه بهتر آنان در فضای مجازی خواهد شد

در طراحی سایت موزیک گروهی جمیع آثار هنرمندان متفاوت در زمینه موسیقی و آهنگ بطور طبقه بندی شده قرار داده شده و به  شکل دانلود رایگان یا دانلود هزینه دار برای کاربران قابل استفاده است.

پیش از هر چیز توجه به این مبحث بسیار دارای اهمیت است که طراحی سایت موزیک به مانند کلیه حرفه های دیگر در عصر مدرن احتیاج به تخصص های مخصوص خودش را دارد.

فکر کنم اگر پیش از بحث طراحی سایت موزیک شاخصه های طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال  و  طراحی سایت شرکتی را ازبر شودید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت موزیک خود خواهید

ویژگی های طراحی سایت موزیک گروهی

طراحی سایت موزیک گروهی این امکان را دارد تا بخش های متفاوتی را شامل گردد و خدماتی را به کاربران ارایه دهد از جمله:

۱- طراحی سایت موزیک با صفحه بیوگرافی

رزومه و شرح احوال، سوابق موسیقی و کارها و فعالیت های صورت پذیرفته شده موسیقی دانان و هنرمندانی که آثارشان بر روی سایت موزیک قرار گرفته در این بخش بیان می شود.

۲ – طراحی سایت موزیک با بخش اخبار داغ

برای انتشار دقیق خبرها و رویدادهای بخش موسیقی مانند اخبار کنسرت ها و …، خبرهای درجه یک و جذاب در زمینه هنرمندان، اطلاعات جشنواره ها و گردهمایی های موزیک این بخش در طراحی سایت موزیک تعبیه شده است.

۳ – طراحی سایت موزیک :  صفحه آلبوم ها

آلبوم های مختلف هنرمندان و آهنگسازان به ترتیب حروف الفبایی یا بر طبق معیارهای دیگر مثل از قدیم به جدید در این صفحه طبقه بندی شده و اسم هرکدام به همراه عکسی از آلبوم قرار گرفته و مخاطب با وارد شدن به هر بخش از آلبوم ها به آهنگ ها و موسیقی های مربوطه دسترسی پیدا خواهد نمود.

در زیر هر کدام از موزیک ها توضیح کوتاهی در مورد سال تولید، گروه همنوارزان یا ارکستر و عناوینی از این قبیل ارایه می شود.

همچنین قسمت رتبه بندی برای امتیاز دهی مخاطبین به هر یک از موزیک ها و نیز امکان نظر دهی کاربران فراهم شده است.

تعداد دفعات اصلی دانلود یا تعداد دفعات دیده شدن هر کدام از آهنگ ها برای مخاطبین قابل مشاهده است.

۴ – طراحی سایت موزیک : پیج سبک ها

سبک های متفاوت موزیک از جمله : سنتی ، پاپ، موسیقی محلی، راک، جاز، کلاسیک، ریتم، موزیک فیلم، بین المللی و … در این پیج پیاده سازی شده و ددرون هر یک از دسته ها آلبوم ها و یا تک آهنگ هایی مربوطه طبقه بندی گردیده است.

۵ – طراحی صفحه آهنگ های جدید با طراحی سایت موزیک

آلبوم های خوانندگان و موزیک های تازه منتشره همراه با اسم آهنگساز یا هنرمند و نام آلبوم و عکس آلبوم در این پیج قرار گرفته و برای مخاطب به شکل رایگان قابل پخش بوده و یا به شکل دانلود پولی قابل استفاده است.

۶ – طراحی صفحه متن آهنگ با طراحی سایت موزیک

مخاطب با وارد شدن به این پیج با انتخاب هر کدام از موزیک ها فقط می تواند به شعر و متن آهنگ و ترانه دسترسی پیدا نماید.

۷ – طراحی سایت موزیک و صفحه خوانندگان / آهنگسازان

در این قسمت کلیه آهنگسازان و خوانندگان به شکل الفبایی همراه با تصاویرشان قرار گرفته که اسم هنرمند و تعداد آلبوم های موجود وی بر روی طراحی سایت موزیک، زیر تصویر نوشته شده و مخاطب با انتخاب هر کدام به آلبوم های خواننده یا آهنگساز دسترسی پیدا خواهند نمود.

۸ – طراحی سایت موزیک :  بخش برترین آهنگ ها

موسیقی ها و آهنگ های پُر طرفدار و منتخب از کامنت های مخاطبان در این بخش قرار گرفته و طی بازه زمانی مشخصی بروز رسانی می گرد.

۹ – اشتراک گذاری در طراحی سایت موزیک

برای به اشتراک گذاشتن موسیقی ها و یا مطالب سایت موسیقی در شبکه های اجتماعی مانند توئیتر، تلگرام ، فیسبوک و … این بخش می تواند مورد استفاده مخاطبین قرار گیرد.

۱۰– طراحی صفحه ارتباط با ما در طراحی سایت موزیک

اطلاعات تماس با مدیر و یا گردانندگان سایت در این صفحه طراحی خواهد شد.

خدمات طراحی سایت موزیک انفرادی

در طراحی سایت موزیک انفرادی موارد ذیل اجرا و پیاده سازی گردیده و این موارد فقط قسمتی از خدماتی است که می توان در طراحی سایت موزیک تکی ارایه داد :

۱- طراحی سایت موزیک و صفحه بیوگرافی

شرح رزومه و زندگینامه، پروسه آغاز و ادامه فعالیت هنری ، فعالیت های انجام شده از جمله حضور در جشنواره های موسیقی و برگزاری کنسرت های بزرگ، آثار منتشره و اجرا شده به وسیله هنرمندِ موسیقی در این بخش قرار می گیرد.

۲ – طراحی سایت موزیک و صفحه اخبار و مقالات

اطلاعات رویدادها و جشنواره های موزیک، آثار جدید و یا در دست تولید و اجرای هنرمند و معرفی نمودن آثار اخیر در ان صفحه ذکر می شود.

۳ – طراحی سایت موزیک و سیستم فروش آلبوم

از درون این سیستم موزیسین می تواند آلبوم های خود را برای فروش اینترنتی بگذارد؛ به این شکل که کاربر با عضویت در سایت موسیقی و پرداخت هزینه از روش درگاه بانکی موجود در سایت موزیک، آلبوم خریداری شده را به شکل فایل زیپ در ایمیل خود دریافت نماید.

۴- طراحی سایت موزیک باشگاه هواداران

این بخش برای عضویت کاربران طرفدار هنرمند ایجاد شده که با عضویت در آن به باشگاه هواداران خواهند پیوست. برای اعضای باشگاه امتیازات مخصوصی می توان قائل شد به عنوان نمونه: ارسال یک آهنگ بدون هزینه و جدید بصورت هفتگی به ایمیل آنها ، ارسال خبرنامه ، ارایه تخفیف های ویژه و …

لازم به ذکراست این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت موزیک نیز زیاد شده است . مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران هم به صورت تخصصی به این مبحث توجه ویژه دارد.

سئو یا بهینه سازی وبسایت ها برای موتور های جست و جو با کاربری های متفاوت بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار دارای اهمیت ویژه است چرا که از این روش آمار بازدید و ترافیک سایت موزیک بیشتر شده و خواسته های مدیران طراحی سایت موزیک تامین می گردد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت موزیک به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

ساخت و طراحی سایت موسیقی و کسب درآمد

با توجه به این مبحث پر اهمیت که سایت های موسیقی و موزیک جذابیت مخصوصی دارند و از جمله وب سایت هایی می باشند که مخاطبان متعددی را به سوی خود جذب خواهند نمود.

در نتیجه این فرصت را فراهم می سازند که مدیر سایت با قرار دادن اطلاعات شرکت ها و فروشگاه ها و یا تبلیغات محصولات فرهنگی دیگر مثل کتاب، فیلم و … به کسب درآمد بپردازد.

امتیازات مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت موزیک

طراحی ظاهر سایت موزیک به شکل گیرا، قشنگ و هنری، گرافیک حرفه ای، قالب بندی اصولی و پیاده سازی و طراحی امکانات متفاوت و متناسب با فعالیت سایت های موزیک، معماری کامل اطلاعات موسیقی، بهینه سازی سایت بر اساس اصول موتورهای جستجو که وب سایت موزیک شما در جستجوی لغات کلیدی به وسیله کاربران مثل : آهنگ جدید، موسیقی شاد، بهترین آهنگ سال، موسیقی و آهنگ فیلم، آهنگ های سنتی و … در رتبه نخست موتورهای جستجو قرار گیرد

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran