درباره طراحی سایت نمایشگاهی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت نمایشگاهی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت نمایشگاهی در اعلان دقیق و انعکاس افتخارات و معرفی پلن های نمایشگاه به کارشناسان حوزه های مختلف و همچنین همه مردم دارای اهمیت بسیار زیادی است.

نمایشگاه ها در هماهنگ کردن مسیرهایی برای ساخت مارکت و پیدا کردن مشتریان ماندگار، منتقل نمودن تکنولوژی، شناساندن بهتر مالکین صنایع و شغل های مختلف با دستاوردهای برتر، نمایش اختراعات نمونه و تولیدات جدید، ساخت بستری برای تعامل و توسعه بیشتر همکاری و روابط بیزنسی میان دست اندرکاران تولید و اقتصاد بخش های مختلف و کشورهای جهان با یکدیگر نقش بسیار پر اهمیتی دارند.

اجرای بهترین نمایشگاه های متعدد در زمینه های متفاوت چه در حوزه شهری، کشوری و چه در بخش جهانی این مساله را به عقاید مردم می آورد که هرکدام از مراکز مختلف نمایشگاهی بایستی با استفاده از یک ابزار پر قدرت و دائمی و در دسترس همه افراد، رسالت و برنامه های عملکرد خود را به عموم مردم ایران و دنیا منعکس کنند و این ابزار پر قدرت مساله ای نیست جز طراحی سایت نمایشگاهی.

طیف بسیار گسترده طراحی وب سایت نمایشگاهی

نمایشگاه ها با فعالیت های مختلف بشکل همیشگی یا فصلی، عمومی و اختصاصی، متحرک و ثابت بصورت منطقه ای، شهری،جهانی هر ساله و یا در دوره های زمانی منحصر بفرد و یا دوره ای برگزار می شود. به همین علت برنامه نویسی و ساخت وب سایت برای هرکدام هم دسته های بسیار زیاد و وسیعی را شامل می شود.

از برنانه نویسی تخصصی سایت نمایشگاهی بهاره، ساخت پورتال برای نمایشگاه خودرو، ساخت سایت نمایشگاه لوازم منزل، طراحی سایت نمایشگاهی هفتگی، ساخت وب سایت برای نمایشگاه هنری، برنامه نویسی پورتال نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات سنگین، طراحی سایت نمایشگاه های جهانی و … در دسته های این مقوله قرار دارد.

فرصت های بسیار مناسب برای داشتن طراحی سایت نمایشگاه

دائما شرکت های بزرگ و مجموعه های فعال و در مسیر پیشرفت در نمایشگاه های معروف استانی یا بین المللی حضور دارند و این موقعیتی بسیار مناسب برای شرکت ها و مجموعه های صنعتی ( ساخت وب سایت صنعتی) وشرکت های تجاری ( ساخت پورتال تجاری) فراهم خواهد نمود که با طراحی سایت نمایشگاهی موقعیت اعتباری خود را بیشتر تثبیت نمایند.

بیشتر مجموعه ها دقیقا در موقع نزدیک گردیدن به روز های برگزاری نمایشگاه در فکر فرو رفته و مبالغ تبلیغاتی بسیار سنگینی را در رسانه ها مانند تلویزیون و نشریات پرداخت می کنند. در وضعیتی که با داشتن طراحی سایت نمایشگاهی قابلیت تبلیغات در سطح بسیار گسترده و کم هزینه که به سادگی هرچه تمام تر نیز دائما و در همه موقعیت ها در دسترس مردم عادی می باشد را فراهم نموده است.

به همین علت موقعیت های طلایی ساخت برند، تثبیت یک مجموعه، رابطه بسیار گسترده با دیگر شرکت ها و جذب کاربران وفادار جدید با طراحی سایت نمایشگاه بصورت خواهد پذیرفت. یک پورتال نمایشگاهی فقط مخصوص تشکل های سازمانی نمایشگاهی مثل نمایشگاه های جهانی نمی باشد و افراد حقیقی مالک کسب و کار هم می توانند برای خود طراحی سایت نمایشگاهی داشته باسند.

هدف از طراحی وب سایت نمایشگاه

به شکل مجموع مقصود از طراحی سایت نمایشگاه به نمایش قرار دادن تولیدات جدید، ارایه دستاورد ها و تکنولوژی های جدید، اطلاع رسانی درحوزه رخداد های مختلف، بازه زمانی فعالیت و زمان نمایشگاه، معرفی بخش های مختلف و غرفه های متفاوت نمایشگاه، انتشار هرچه بهتر رویدادها و اطلاعات مربوطه، انعکاس عقاید کاربران، ساخت ارتباط میان مردم و مدیران و اجراکنندگان نمایشگاه و مسئولین امر و در پایان بیان نتایج و تحلیل دستاوردهای اینچنین رخداد ها می باشد.

امکانات مختلف طراحی سایت نمایشگاهی

بشکل کاملا کوتاه بعضی از مهمترین امکانات وب سایت نمایشگاهی را در متن زیر بین میکنیم :

۱ – انتخاب زبان

پر اهمیت ترین مبحث در طراحی وب سایت نمایشگاهی قابلیت چند زبانه شدن آنست و این مساله علی الخصوص در طراحی سایت نمایشگاه های جهانی دارای اهمیت است.

آپشن های انتخاب نمودن زبان معمولا یا در بخش اینترو intro (قسمت ورودی) گذاشته می شود و یا در صفحه نخست طراحی سایت نمایشگاهی . که مخاطب می تواند زبان مورد نیاز خود را انتخاب نماید.

۲ – معرفی مجموعه نمایشگاهی

سالروز تاسیس، رزومه عملکرد ها، مقاصد و چشم انداز نمایشگاه، تاریخچه نمایشگاه های صورت پذیرفته، توضیحاتی در زمینه مدیریت و اعضای نمایشگاه، متراژ و فضای مجموع نمایشگاه، عدد دقیق سالن ها و غرفه ها و تجهیزات مختلف و ویژگی های عیان مجموعه نمایشگاه، استانداردها و سرتیفیکیت های ایرانی و خارجی بدست آمده در این بخش درج خواهد شد.

۳ – بخش ارتباط با ما

اطلاعات دقیق ارتباط با ما از قبیل فرم ثبت درخواست ها، مسیر نمایشگاه و شماره تلفن قسمت های متفاوت نمایشگاه در این بخش جایگزاری خواهد شد.

۴ – ساخت تقویم نمایشگاه

اعلان دقیق زمانبندی برگزاری هرکدام از رویداد ها به ترتیب در این بخش برنامه نویسی شده و با کلیک ساده بر روی هر یک از بخش های جدول، اطلاعات هر رویداد اعم از تاریخ و زمان برگزاری، اجرا کننده و اطلاعات تماس اجرا کننده مراسم، سالن های فراهم شده، شماره کتگوری ها، توضیحاتی در زمینه مقاصد و برند های حاضر و عدد دقیق غرفه داران و کیفیت آنها قابل دیده شدن است.

۵ – تعرفه

در این بخش لیست بخش های مختلف نمایشگاه ها همراه با نوع رتبه (درجه بندی) و فضای موجود و تجهیزات و هزینه اجاره یک فضای مخصوص برای کمپانی هایی که قصد دارند در نمایشگاه غرفه داشته باشند بیان شده است.

۶ – ساخت قسمت گالری

مجموعه عکی های زیبا از نمایشگاه های انجام شده گذشته به دسته بندی دقیق و هم عکس هایی از نماهای متفاوت سالن ها در گالری برای دیدن کاربران گذاشته می شود.

۷ – طراحی بخش اخبار

این قسمت که بشکل صفحه جدا شده و یا در ساید بار وب سایت قابل طراحی می باشد و شامل رخدادهای بسیار مهم هر یک از نمایشگاه ها مثل حجم استقبال مردم، آمدن نمایندگان و شخصیت های سیاسی، موسیقی ، ورزشی مطرح در نمایشگاه، رویداد های اضافی و برنامه هایی که در کنار نمایشگاه اصلی برگزار می شود که خودشان هم دارای نمایشگاه و اطلاعیه هایی می باشد.

۸ – خدمات نمایشگاهی

سرویس هایی که نمایشگاه این قابلیت را دارد تا در اختیار غرفه داران گذاشته شود در این بخش شرح داده خواهد شد.  سرویس هایی مانند وسایل و تجهیزات مثل ویترین طبقه دار، مبلمان منزل، میز شیشه ای، کولر های اب؛ خدمات همایشی؛ جهان وب؛ سرویس های چاپ؛ خدمات صوتی و تصویری و …

۹ – آب و هوا

وسیله هایی برای اعلان شرایط آب و هوا در سایت نمایشگاه قرار داده شده که کاربر بر طبق انتخاب شهر مورد پرسش خود می تواند موقعیت جوی آن شهر را ببیند.

۱۰ – دستاوردها مهم

گزارش بسیار تخصصی و آنالیز گونه از دستاوردهای پر اهمیت هر رویداد، آمار بررسی استقبال مراجعه کنندگان، بررسی حجم موفقیت و نیز به اهداف رسیدن هر یک از رویداد ها، در این بخش بیان خواهد شد.

۱۱ – رسیدگی به شکایات

اعلان شکایت کاربران از طریق فرم قرارداده شده در این بخش که دارای اطلاعلات فرد ناراضی و متشاکی و بیان مورد پیش آمده بوده که به مدیریت مراسم ارسال خواهد شد.

۱۲ – تبلیغات بصری و مجازی

در طراحی سایت نمایشگاهی بخش های متفاوت برای تبلیغات از ریپورتاژ های متنی تا تبلیغات کلیکی و تبلیغات کناری صفحه سایت، تبلیغات در پیج های دیگر می توان انجام شده قلمداد نمود تا شرکت ها این امکان را داشته باشند با پرداخت هزینه نسبت به گذاشتن آگهی خود در این صفحات اقدام کنند.

 ساخت سایت نمایشگاهی توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

امکان آپدیت کردن اطلاعلات و مقالات تخصصی وب سایت بصورت بسیار ساده برای ادمین سایت، برنامه نویسی و طراحی وب سایت نمایشگاهی با شکل و شمایل و ساختاری که همه کاربران این قابلیت را داشته باشند با آن ارتباط داشته باشند و همچنین در دسترس گذاشتن اطلاعات بسیار پر اهمیتی که مخاطب شما در طراحی سایت نمایشگاهی به دنبال آنها می باشد و انجام قابلیت چند زبانگی در وب سایت نمایشگاهی، بالا آمدن سریع و آپلود شدن بسیار حرفه ای صفحات طراحی سایت نمایشگاهی، ساخت دقیق سیستم ثبت نام برخط و رزرو غرفه ها و ده ها سرویس تخصصی دیگر از اهم قابلیت  های مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت نمایشگاهی می باشد.

درحال حاضر در جهانی زندگی می کنیم که حقیقت ارائه سرویس های مختلف در همه بیزنس ها دست خوش تغییر گردیده است. هر مدل سرویس از هر نوعی را شما می توانید در جهان وب بدست بیاورید. به همین علت می باشد که بیشتر بیزنس ها در حال آپدیت عملکرد خود هستند و تعداد زیادی از آن ها اقدام به طراحی سایت حرفه ای و پویا در بخش فعالیتشان زده اند.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را دارد تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای سایت شما صورت دهد تا از همان روزهای اول بالا آمدن سایتتان در رتبه های اول گوگل مشاهده شوید.

در نتیجه بحث شما مدیران کمپانی ها و مجموعه های تولیدی و بیزنسی می توانید همین حالا با برنامه ریزی بسیار حرفه ای و دقیق برای بودن خود در نمایشگاه های حوزه فعالیت های خود،  طراحی  وب سایت نمایشگاهی را با خیال آسوده به متخصصان مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بسپارید تا از امتیازات بیشمار آن چه در هنگام برگزاری نمایشگاه و چه در روزهای دیگر منتفع گردید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran